|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mini bikini - škrob(6),8.1.07
7.1.2007 22:01:24   
tosja
         user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

       Članice MINI BIKINI
 
pegica1, tosja, flecker1, Blacky30, mekeke, jan30, cmokec, kepa*, teni*, Sanjab, Pi-kica1, LARA, teja., nina166, Splišni, Lumpi, Mojra, 1Tanya, stunfek, Mateja*, tjaga, Kaja11, MajaZ, ema79, jilic1, Saša27, AAndreja, Tia2005, sam_y, niny, Knedlc
 
 user posted image  ker ste zelo pridne vam na user posted image  polagam, da bodo kile šle hitreje dol, če se lotimo kakšnega športa user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  
               user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
HOJA - IZGOREVANJE MAŠČOB: Hoja načne odvečne kilograme! Telo porabi največ kalorij pri zmernem treningu. Še posebej pomembno pa je, da je vadba redna, saj je učinek takrat največji. Pospeši se tudi bazalni metabolizem, zato porabite več energije. Ne le med treningom, temveč ves dan. S hojo v naravi ubežimo vsakdanjiku, pozabimo na težave v službi in premagujemo stres. Med gibanjem se namreč sproščajo endofrini, kakršen je kreativni hormon ACTH. Svež zrak izostri naše čute in poveča zbranost. user posted image
 
NORDIJSKA HOJA: je nova priljubljena tehnika rekreacije. Pri njej uporabljate palice, ki zagotavljajo intenzivnejšo vadbo rok in oporo na neravnih tleh. Med nordijsko hojo se razgiba vse telo, sklepi pa so manj obremenjeni kot pri običajni hoji. Poleg tega zaradi dodatnega dela rok telo porabi več energije, in sicer kar 40 odstotkov dodatnih kalorij. user posted image
PREDNOSTI NORDIJSKE HOJE:
- telo prejme več kisika
- delovanje srca in krvnega obtoka je poživljeno
- zaradi uporabe palic je vadba intenzivnejša, zato telo porabi   več kalorij
- otrdelost v ramenskih mišicah in vratu popusti
- okrepijo se mišice v nogah, zadnjici, ramenih, prsih, hrbtu in rokah
- tehnika zaradi uporabe palic omogoča varno hojo po kakršnemkoli terenu  user posted image  user posted image
 
TAI ČI:če ne marate aerobike, vendar si vseeno želite spraviti v tek zaspano telo, vam priporočamo starodavno kitajsko veščino po imenu tai či. Osnovno načelo umetnosti tai či je obvladovanje zaporedja gibov, ki spodbujajo svobodnejši in skladnejši pretok energije či skozi telo. Z dobrim učiteljem si zaporedja gibov sploh ni težko zapomniti. Gibi so vedno, v primerjavi z aerobnimi, počasni in osredotočeni. Najpomembnejša pomoč pri učenju tehnike je povečan pretok energije či med rokami in energijo iz tal. Zagotavljamo vam, da se boste po vadbi počutili nadvse dobro in prerojeno. user posted image
 
Tako user posted image  
Tudi TIBETANSKE VAJE niso od muh in JOGA - POZDRAV SONCU
najdete jih na www.lunin.net
 
Pa še priročnik: TEK ZA ZAČETNIKE (Ian Macneill) - jedro obsežnega priročnika je osnovni trinajsttedenski program vadbe, kombinacija hoje in teka, ki zagotavlja pravo kondicijo. Z nasveti strokovnjakov s področja prehrane, športne medicine, znanosti, trenerjev in psihologov ter zgodbami posameznikov, ki delijo svoje tekaške izkušnje, boste spoznali, kako povečati moč in vzdržljivost, kako najti motivacijo za tek, si postaviti realne cilje, izbrati prave tekaške čevlje, pravilno jesti, se izognit bolečinam v mišicah in poškodbam.
(TUMA/22,95 EUR - 5499 SIT)
 
Upam, da nisem zatežila user posted image
Moja želja je še dodatno motivirati sebe in vas user posted image
 
       user posted image   user posted image    user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za vse nas!!!

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 20:03:36 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 7:51:12   
Julija08
Hojla Tosja, res super, da te imamo, ker nas ful motiviraš

Kar se pa rekreacije tiče bom pa jaz z današnjim dnem začela 3-4x na teden hoditi na Body Pump in Pace, občasno tudi na badbinton.
Moram pa tudi najti voljo, da spet začnem delati tibetanske vaje.

Jedla bom pa danes:

Z: jabolko
M: 3 mandarine
K: krompirjeva solata & polnozrnata žemljica
V: ostanek krompirjeve solate

Uživajte!


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 8:25:20   
Saša27
Jutro punce

Čez vikend me ni bilo, to pa ne pomeni, da se nisem držala diete. Danes je na na mojem jedilniku:

Z: dve jabolki
K: krompirjev golaž, kisle kumarice in kos polnozrnatnega kruha
V: polovico kosila pa brez kruha.

Vmes pa voda, voda in voda

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 8:31:54   
cmokec
Jutro.user posted image

Z: jabolko
K: Ričet brez mesa
V: pol kosila

Sem se že tehtala in se že pozna user posted image user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 8:45:51   
flecker1
Danes pa imam sadni dan user posted image , upam da bom zdržala. No glede telovadbe, vsak dan sem na orbitreku, vsako soboto treniram odbojko, ob nedeljah pa samo lenarim user posted image Jutri stehtam in bom videla koliko kg mi je šlo v 8. dneh

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 9:36:42   
Teni_
Pozdravljene!

Jaz imam danes OH dan.

Z: jabolko
K: široki rezanci in paradižnikova omaka
v: user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem včeraj začela s telovadbo. Zaradi kg sicer ne smem tečt ali kaj podobnega, ker bi preveč trpela kolena, ampak sem začela s trebušnjaki in ostalimi vajami za vsak del telesa.

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 9:46:57   
Anonimen
Pozdravljeneuser posted image

Z: dve mandarini
K: kuhan krompir ( za user posted image  bom delala pire pa špinačo, jaz pa bom jedla samega brez mleka in margarine) A bi špinačo lahko jedla zraven a ne?
V: pol kosila

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 9:47:02   
Anonimen
Čao Bikinke!
Kar se tiče telovadbe imam najraje malo hitrejšo hojo,kakšno uro,da se dobro preznojim.Ker pa imam že skoraj dva meseca hud išijas vsaka telovadba odpade.Zdaj sem prišla iz slikanja hrbtenice in bom čez dva dni vedela kako naprej.
Moj jedilnik danes;
Z; jabolko
K;rižota z zelenjavo,paradižnikova solata
V;isto,samo pol manj

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 10:06:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninny
A bi špinačo lahko jedla zraven a ne?


Ninny, lahko, če jo samo skuhaš in osoliš. Po pravilih je tako.


Jaz tule v službi itak jem samo jabolka, za kosilo pa še ne vem. Mogoče bom kar v konzervi kaj kupila, ker bo kuhanje predolgo trajalo, ura bo namreč okoli po štirih, ko bom domov prišla. Tako da bom najbrž kupila kakšen đuveč riž ali pa ričet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 10:40:51   
1Tanya
Ojla bikinke!

Se oglasim še jaz:

Z: 1 jabolko
K: kuhan krompir in popražen na kapljici olja s čebulo ter ogromna skleda solate
V: nič, ker bom prepozno doma

Drugače se pa rezultat že malce pozna. Pa pri vas?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 12:13:47   
triša
Jaz za telovbadbo nekak nisem,sem bolj lene sorte. Mislim pa da če bi se na splošno dovolj gibala mi ne bi bilo treba hujšat.

Z:kava,čaj
K: riž,zelenjava po kitajsko
V:ostanki kosila

Tudi meni se že malo pozna.
Dajte mi še povedat ob keri uri jeste večerjo?


(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 12:15:27   
HIMH
L.P punce upam da se vam lahko pridružim jaz sem danes začela in rabim vzpodbudo in ideje za papice

MOJA TEŽA DANES 67KG
IDEALNA IZGUBA 7 KG

Danes mam pa jaz beljakovinski dan:
ZAJTRK  2 mandarini
KOSILO 2 jajčki in solata
VEČERJA 1jajčka in solata

DOSTI VODE IN KAVE BREZ SLADKORJA user posted image  Z MALO MLEKA GREŠIM
IN ZVEČER AEROBIKA 2X NA TEDEN PLUS PILATES DOMA.
TAKO DA UPAM DA BODO REZULTATI VIDNI.

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 12:37:37   
HIMH
Sem pozabla še juho za konec

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 13:12:09   
Mateja*
HIMH. se ti pridružujem. Sicer sem s Mini Bikinkami že od 3.1., samo smo imeli zdele čez vikend sestrinih 30 let in sem ogromno grešila, tako da danes pa resno, strogo na dieti.
Za zajtrk: 1 večje jabolko
Kosilo: Skleda solate, sir in polnozrnato žemljo
Večerja: Ostanki solate in jogurt.

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 13:15:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: triša

Jaz za telovbadbo nekak nisem,sem bolj lene sorte. Mislim pa da če bi se na splošno dovolj gibala mi ne bi bilo treba hujšat.

Z:kava,čaj
K: riž,zelenjava po kitajsko
V:ostanki kosila

Tudi meni se že malo pozna.
Dajte mi še povedat ob keri uri jeste večerjo?




Pod tistole telovadbo se podpišem.user posted image

Večerjat je treba do 20. ure.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 13:56:05   
Saša27
Sem jaz tudi glede gibanja zelo pridna. Z možem greva vsak večer na eno uri sprehod, mi zelo paše, pa še spim ponoči kot angelček.

Triša, ti sprašuješ ob kateri uri večerjamo. Jaz se držim navodil, da na Beljakovinski dan morajo preteči vsaj 4 ure med obroki, na ostala dva dni pa 3 ure.
Ker sem v službi do 15.ure, ponavadi jem okrog 15.30, večerja pa na beljakovinski dan ob 19.30, ostala dva dni pa ob 18.30, po večerji pa obvezen sprehod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 15:30:50   
Anonimen
Glede gibanja bolj malo.

Z:jabolko
K:krompir s čebulo, malo graha, solata
V:krompir malo graha

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 18:49:15   
petarda
Čeeeeeeruser posted image

Uživajte danes na škrobu, ker jaz sem na sadjuuser posted image user posted image user posted image ....pa jutri imate ve OH, ne?....Vam polagam na srce, da se ne preveč najest zvečer...ker se vam bo vse poznalo!!!! Vem iz lastnih izkušenjuser posted image user posted image user posted image user posted image ....sem se včeraj preveč palačink najedla...in mi je bilo zjutraj takoj žal, ko sem na tehtnico stopilauser posted image

Kar se tiče telovadbe...jaz se parkta na teden spravim na orbitrek&pilates....danes pa grem v savnouser posted image ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 18:52:35   
kepa*
Živjo!

Z: 2 kivija
K: krompirjev golaž (po receptu iz knjige o 90-d. dieti) in kisle kumarice
V isto + 3 prepečenci user posted image  (nisem se jim mogla upret)


Sem pa imela danes ful čudno krizo. Kar naenkrat mi je postalo slabo, se mi je začelo vrtet in sem dobila mehke noge, zato sem svojo večerjo pojedla že ob pol šestih. Je bilo kar bolje. Hja, upam, da to niso prvi znaki kake krize. Toda SE NE DAM.

Glede gibanja: še nič, ni motivacije, ni pogojev, ni družbe.user posted image

Razmišljam, da bi začela s temi tibetanskimi vajami (10 min dnevno bi že šlo), samo še moram zbrati voljo. Na sprehode pa ne morem, ker sem trenutno v bolniški in ker nimam varstva za otroka.


Dejte kako spodbudno rečt, no!user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 18:52:43   
dory
No tole pa je motivacija user posted image

z: kava z mlekom
k: tenstan krompir + skleda solate
v: dva krompirja v oblicah ( glih tolk da ne izdihnem od lakote )

kar se pa sportanja tice...trenutno mi srce ne dopusca vec kot dirkanje s tamalim...delam trebusnjake in to je to...racunam pa na pilates...kmalu...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 19:14:46   
Anonimen
Kepa,tudi jaz sem imela danes krizo.Sem se zelo slabo počutila.Od lakote me je kar zvijalo,tako da sem večerjala že v pol šestih.Morda je to normalno in bo jutri bolje.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 19:30:52   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

Kepa,tudi jaz sem imela danes krizo.Sem se zelo slabo počutila.Od lakote me je kar zvijalo,tako da sem večerjala že v pol šestih.Morda je to normalno in bo jutri bolje.


Tudi jaz sem danes  cela uničena. Zjutraj sem telovadilauser posted image
zdaj pa mislim, da še nekaj za službo naredim na računalnik, pa črta pod tuša user posted image , pa črta v postlo user posted image

Tako slabotno se počutim. Res pa je da sem zjutraj spila sok ene pomaranče, ob 12-ih sem pojedla 2 mandarini, kosilo pa sem imela ob 16.30 - riž, grašek in kislo zelje.
Pa še v službi smo danes imeli za kosilo pire in špinačo user posted image  pa sem rekla "si karakter al nisi?" SEM!!! user posted image
Pila sem pa velik vode, pa še en dober user posted image  zelen čaj sem spila user posted image
Komaj čakam jutri nekaj sladkegaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Danes me pa res matra. Pa pozna se tuduser posted image (občutek je tak)user posted image
Na vago pa ne grem!!! user posted image user posted image user posted image  (še)user posted image

Če jutri zjutraj ne padem s postle pa bom spet rekla:"si karakter, al nisi?".............................................................................................................SEM!!! in bom naredila tibetanske vaje in pozdrav soncu user posted image user posted image

Poletje prihajamooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image  MINI BIKINI user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 19:50:32   
Anonimen
Jaz sem si pa zadala cilj, da bom vsaj ene 2-3 na teden mal pilates delala.

Danes sem zjutraj pojedla mandarini, za kosilo kuhan krompir pa špinalo(kuhano na vodi brez vsega user posted image ) tako, da sploh nisem veliko pojedla. Edino za večerjo sem se prekršila, ker nimam možnosti jesti enako(pa tudi diši mi ne), ko pa pridem domov pa bo že prepozno za jest  tako ,da sem okrog šestih pojedla pomarančo, da bom lažje do jutri zdržala.

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 19:55:30   
Anonimen
Sem kupila tisti duveč, pa ni bil z rižem, ampak samo zelenjava. Ta velika konzerva. Tako sem skuhala še riž in je bilo potem đuveč riža za 25 oseb. Pa še zanič je. No, sem ga dala zmrznit za hude čase.user posted image

Vrtelo se vam je pa danes mogoče zaradi nizkega pritiska. Jaz sem skoraj zaspala za mizo v sužbi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MINI BIKINI-ŠKROB(6),8.1.07
8.1.2007 20:27:46   
Julija08
Jaz sem se tud cel dan čudno počutila, pa ful sem bila zaspana.
Pri hrani sem se dobro držala, edino ravno prejle se nisem mogla upreti enemu Ferrero Rocheru. Mi je cukr paduuser posted image , ampak ni panike bo pa jutri bolje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?