|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mleko DM-Babylove
25.10.2010 22:48:26   
Sanija13
Kakšne izkušnje imate s tem mlekom, ali so ga vaši malčki dobro prenešali? Moja sestra bi ga začela dajati svoji 4 mesečni pupi, pa malo dvomi, ker je tako poceni, pa še pediatrinja ji je rekla, da ga ne priporočajo...saj vem, priporočajo itak samo Novalac, Aptamil.
Hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.10.2010 23:03:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sanija13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mleko DM-Babylove
25.10.2010 23:19:25   
donna22
Po raziskavah je kvalitetnejše od Aptamila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mleko DM-Babylove
25.10.2010 23:58:23   
Anonimen
moja pikica ga pije od 6. meseca.. in to zelo rada!! manj smrdi kot aptamil!
tudi jaz sem brala da je babylove mleko bilo bolje ocenjeno kot aptamil in razno drugo mleko..

(odgovor članu Sanija13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 0:24:56   
Pikec
Jst sem naši začela dajat aptamil, ko sem začela uvajat GH s kašicami. Pa mi je sestra rekla da naj poskusim z DMovim mlekom, ko sem ji omenla da Aptamil smrdi in je čist nagravžnega okusa.
Moram rečt da tamala bistveno bolje sprejema mleko od DMa kot Aptamil. To da sem ga kupila ima samo to dobro stran, da imam zdej piksno za mleko, ker je DMvo mleko v vrečkah. Aja pa še to je praktično ker je pakirano v manjših količinah, če se slučajno ne uspe porabit vsega, ne vržeš tolk proč.

In kar sem gledala po kvaliteti ne zaostaja za Aptamilom. Niti najmanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 6:54:04   
Hope2
Našel je začel z aptamilom, pa ga je napenjal, sledil je novalac, (moral je imeti AR formulo). Ko smo AR ukinili, pa smo šli na DM-ovo in ga je super prenašal in super sprejel. sem IMELA tudi jaz dvome, ampak brez potrebe. 

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 8:20:27   
zmajaz
Ja - seveda - priporočajo tisto, za kar dobijo plačano, da priporočajo. Na nemškem testu je Babylove dobil boljšo oceno od Aptamila. V glavnem - mi smo ga uporabljali od 4. meseca, ko nisem imela več dovolj mleka za našega nadobudneža in še zdaj pri 17 mesecih ga rad spije zjutraj in zvečer. Kolikor sem gledala po slovenskih in nemških forumih, ko sem se odločala, če bi ga kupila, so starši zelo zadovoljni s tem mlekom (dobro prebavljivo, nasitno, otrokom je večinoma všeč ...) in že skoraj težko najdeš koga, ki ni - zagotovo je doooosti več nezadovoljnih z Aptamilom.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 8:25:59   
m_o_i
se ena, ki ne more prehvalit tega mleka user posted image

ja, Aptamil in Novalac filajo (tudi) zepe pediatrov, zato pa morajo bit super in najboljsi user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 10:56:53   
Barbara_L
Javi, če sestra še rabi to mleko. Meni so ostal 4 vrečke, pa je videti, da jih nihče noče.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 12:13:01   
tassika
Midve sva ga tudi imeli, po nasvetu kolegice. Njen mali po njem ni bil zaprt, prenehali so se krči. Midve sva začeli šele pri 5m ko je zmanjkalo meni mleka. Probali tudi Aptamil, pa ji ga nisem prodala. Jaz čez njega nimam pripomb.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 12:56:36   
biga
Koliko pa stane tole mleko v DM-ju? Za starejše od 6. mesecev.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 13:06:36   
bambika
Mislim ,da tam nekje 5 evrov. Naša sicer pije 3 pa je malo cenejši.Mi smo zadovoljni z njim,pije ga od 2.meseca dalje,smo pa prej sprobali vse živo pa so bili problemi s prebavo ali pa je bila kar naprej lačna.
Stara je 19mesecev pa ga še vedno rada pije.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 13:22:15   
divans1
Jst mam tud eno celo zapakirano škatlo, če kira rabi, aja, po 6. mesecu je, naj mi piše na zs.

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 15:51:52   
Sanija13
Barbara L, imaš ZS.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 16:41:46   
Barbara_L
prodano.

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mleko DM-Babylove
26.10.2010 20:30:00   
marjetica8
Naš je edino to mleko prenašal dobro. Smo začeli z aptamilom, je bil zaprt, po novalacu je bruhal in kasneje bil tudi zaprt. Potem smo šli na baylove, je blo pa v redu.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mleko DM-Babylove
27.10.2010 13:10:24   
Oren
V porodnišnici so dajali hčerki Aptamil in je bla po njem taaako zaprta da joj. Potem se je meni mleko vzpostavlo in je bila na mojem mleku kake 3 ,5 mesece, potem pa smo šli na babylove in ni blo nobenega problema. Rada ga je pila, o zaprtosti ne duha ne sluha nobeneih krčev ničesar.
Ta mleka imajo skoraj vsa enako sestavo, vsi testi potrošniški kažejo na to da glede kvalitete ni med njimi bistvenih razlik. Na enem testu je babylove dobil malo slabšo oceno samo za topnost v vodi(moreš malo z žličko zmešat, Aptamil se lepše topi).drugo pa vse enako al bolje kot ostala mleka.

Glede pediatrov pa je tako, naša družinska prijateljica je pediatrinja in imajo doma vse kolendarje, kulice, blokce, majce in še in še Milupa in potem ni čudno da promovira Aptamil. Enako je za Novalac. Pridejo potniki k njim in potem se dogovorijo kaj bodo priporočali.Teta je pa zobozdravnica in je pri njej enako, priporoča tisto od česar ima korist, žalostno samo je res. Pa recimo lekarne pa sploh kake cene imajo in zakaj, to so pravi lobiji. In starši ki želijo KAO najboljše za svojega otroka so pomojem najlažja tarča za zaslužek...poglejte samo koliko nepotrebnih stvari se prodaja v vseh babycentrih...itd.itd. in kako starše prepričujejo da je za otroka najboljše da je hrano iz kozarčkov...

Moja je zdaj stara 9 mesecev, pa je vedno bilo vse vredu kri ima super zdrava, napreduje lepo  in ne vem zakaj ne bi uporabljala tega mleka če ji odgovarja.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mleko DM-Babylove
27.10.2010 20:56:54   
izalina
Nam je tudi to mleko super. Mala ga pije skoraj od vsega začetka in nikoli nismo imeli težav. sem ji enkrat vmes kupila Aptamil AR in Novolac AR pa je bilo obup....še več polivanja in bruhanja. Se je Novalac AR veliko slabše mešal kot DMov.

Se pa popolnoma strinjam z Oren, kaj priporočajo pediatri. Mene pediatrinja na vsakem pregledu vpraša katero mleko uporabljam in ko ji rečem da DMovo zmeraj poslušam pridige. No na zadnjem pregledu mi je pa prekipelo in sem ji lepo povedala moje mnenje (približno to kar je napisala Oren). Njen odgovor na moje mnenje je bil: 'No sedaj bom pa vašega otroka še cepila.'

Jaz zaenkrat ne zamenjam Babylove mleka.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mleko DM-Babylove
27.10.2010 21:34:12   
m_o_i
heh, take in podobne ugotovitve sem jaz ze v kr nekaj postov tu gor prilepla-nam je pediatrinja v P ugurala Novalacovo Allernovo (18€/piksno), na svojo roko sem zamenjala z ADCjem(16€/piksno; 2€ pa 2€ pa se nabere cez mesec) in se je pediatrinja strinjala nekak.
in to zaradi SUMA na alergijo! da je nima, sem jaz potrdila lih z babylove mlekom in takrat sem sele vidla, kaj je "fajn prenasanje mleka". nemrec, vedno ko sem pediatrinji omenla, da je to malo drag sport in da bi rada poskusla z "navadnim" mlekom, mi je rekla, da le naj ostanem na tem mleku, ker ga dobro prenasauser posted image  (je ze mogla vedet, kak ga prenasa, ker je tolkokrat vidla otroka pri hranjenjuuser posted image  jaz pa kristusove muke trpela, ko sem ga gledala, kak komaj golta dol ta smrad in da se napol lomi, ko hoce prdnt; da o kakanju samo in edino s pomocjo palcke v rito niti ne govorim)
no, dok mi ni film strgalo in sem sla v DM in stestiralauser posted image  milina pri akanju, prdanju,kolicini popitega mleka itd.
ma, zakon je tole mleko user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu izalina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mleko DM-Babylove
27.10.2010 21:51:52   
annie
Moja kolegica ga daje svojemu sinu in je zelo zadovoljna z njim- mali ga zelo rad pije in nima nobenih problemov user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mleko DM-Babylove
28.10.2010 20:12:25   
mesash
Naša je stara 3 mesece in močno poliva. Ko sem ji dala AR Aptamil, se je končalo. Jo pa tudi skoz napenja.
Kako pa je s polivanjem pri DM mleku? Kakšne so izkušnje?

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mleko DM-Babylove
28.10.2010 21:57:21   
m_o_i
zgostis s cajno zlicko rizeve kasice al pa sluzi (jaz sem s kasico) in je problem resen.

posteno povedano, na ta nacin lahko pri polivanju uporabis vsako mleko, ne samo DMvouser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu mesash)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mleko DM-Babylove
29.10.2010 7:25:51   
mesash
Kako pa to narediš z riževo kašico? Mislim glede meric (prah in voda)? Daš prahu toliko manj?
Hvala za nasvet. Bom poskusila, že danes ga šibam iskat. Tudi meni Aptamil smrdi, še bolj grozno pa je tole njeno mučenje ob napenjanju. Da o količini prdcev skoz cel dan sploh ne govorim.

Se tudi riževa kašica kupi v DM-u?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mleko DM-Babylove
29.10.2010 8:06:28   
zmajaz
Ja - riževi kosmiči se tudi dobijo v DM-u, piše pa, da naj bi se dalo toliko manj mleka, kolikor daš rižeka - samo jaz nisem delala tako, ampak sem dala normalno količino mleka + merico riževih kosmičev, ker se mi je zdelo, da bo tako vse skupaj bolj nasitno.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu mesash)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mleko DM-Babylove
29.10.2010 12:43:23   
Veselka21
Tudi mi smo bili zadovoljni z DM-jevim mlekom. Je tudi patronažna rekla, da je v redu

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?