|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Močni in gosti lasje
15.2.2013 11:11:47   
divans1


Že več let imam dolge lase, sedaj pa sem se odločila, da se postrižem. Imam zelo močne in goste lase, nič poškodovane, razmišljam pa o pažu. Jih je pa veliko vrst, pa če mi lahko svetujete, kakšnega bi mi priporočale, mogoče kakšna slikica? Hvalaa!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 11:29:09   
mateyka
prodaj lase, baje se dobro plača user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 11:40:44   
naja17
Imam ogromno močnih las ja, poznam, še žive so povrh, ampak sem šla tud v to, ker skos dolge, sem mela poln kufer... Anyway, ta zadnja slikca k je prleplena, tko sem mela, vedi pa, da je vseeno nekaj dela, pač sušit, pa pol še zlikat, da je tko.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 11:56:13   
divans1

No, jst sm se s svojo frizerko mal menla in bi mi probala nardit podobno frizuro, kot je na predzadnji sliki. Zadaj bi mi naredila volumen, spredaj pa pustila daljše, da bi si jih še lahko dala za uho. Upam sam, da bi mi dobr stalo, ker nimam časa za urejanje frizure po vsakem pranju poleg 2 majhnih otrok.user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 15:07:20   
naja17
Predzadnja je huda, ampak da to ne boš urejala... Ufff... Jst vem, da bi mogla, zato zdej nazaj dolge puščam user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 15:12:59   
LittleSun
Če nimaš čisto ravnih las boš mogla likat. Jaz sem imela paž in sem morala zaradi pomanjkanja časa zravnat, ker ni bilo časa za likanje in urejanje. Glede na to, da imaš goste lase, morda imaš kar ravne, bo pa krasna frizurca.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 16:27:01   
divans1
Čisto ravne lase imam, samo nimam jih časa urejat al pa navijat s krtačo po pranju, zato se pa zanimam, če bi tak dobr stalo?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 16:43:29   
Felicita
jest mam neki podobnega... zadaj visoko na vratu, spredaj dovolj dolge, da grejo za ušesa. sušim se normalno, nič ne navijam, je pa res da moji lasje sami padajo (so težki in ravni). nimam s frizuro nobenih problemov razen da jo morm bolj pogosto strižt kot sm prej dolge lase user posted image

sicer sem pa hotla čimkrajši paž, samo mi lasje po vratu precej dol rastejo (rob lasišča na vratu imam zelo nizko), zato sem zadaj s to linijo omejena, kar spredaj pride nekje do brade.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 16:45:17   
divans1
Tudi jaz imam težke, ravne in goste lase.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 16:59:22   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Čisto ravne lase imam, samo nimam jih časa urejat al pa navijat s krtačo po pranju, zato se pa zanimam, če bi tak dobr stalo?


Predzadnja frizurja je po moje posušena najprej s fenom na zelo veliki krtači in potem zlikana.....ker taka sem jaz, ko pridem od frizerja, če mi uredi frizuro na ta način.....kakih 45 minut traja to sušenje in likanje.....ker imam zelo goste lase.....samo moji niso čisto ravni, so glih tolko skodrani, da niso ravni......

Tako da s tako frizuro je precej dela.....tudi, če so lasje ravni verjetno.....ker brez "dela" ne bodo zgledali tako kot na sliki......user posted image

Drugače si pa jaz svojega paža, če se mi ga ne da likat (jaz si las nikoli ne uspem tako lepo zlikat kot pri frizerju, ker se mi las tudi sušiti ne da s krtačo).....uredim s tistim manipulatorjem, ki je kot žvečilka.....in potem običajno zgledajo lasje kot so tisti na sliki od Scarlet Johanson.....kar tudi dobro zgleda......

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 17:32:23   
divans1
Ne vem, zakaj bi si jih jst likala, še nikoli si jih nisem, ko sem imela kratke lase, sej mam čist ravne. A mislite, da tak paž ne bi dobr stal brez sušenja s krtačo?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 17:58:41   
malaMravljica
Ko gledam te slikce gor me prime, da bi kar termin pri frizerju si naredila in si jih sla se skrajsat, tok lepe frizurce so to. Sam to gor ni nic brez susenja s krtaco, likanja in takih in drugacnih substanc.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 18:13:42   
mateyka
mah, sej ni treba vsak dan bit zlikan. za normalne dneve se posušiš in un žele a la "bed head" gor naflikaš in si "skuštrana" user posted image
user posted image
user posted image


ta ne nardi mastnih las:
user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 18:29:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače si pa jaz svojega paža, če se mi ga ne da likat (jaz si las nikoli ne uspem tako lepo zlikat kot pri frizerju, ker se mi las tudi sušiti ne da s krtačo).....uredim s tistim manipulatorjem, ki je kot žvečilka.....in potem običajno zgledajo lasje kot so tisti na sliki od Scarlet Johanson.....kar tudi dobro zgleda......

Daj tole malo bolje razloži ... s čim si urediš frizuro?
Jaz imam tudi močne, goste dolge lase, ampak mam pa rahlo valovite ... na 40cm dolžine naredijo recimo 2-3 zavoje ... torej ravno toliko, da ni za nikamor in če imam dolge jih vsaj teža fol potegne, ko sem imela pa paža gre pa ful teže stran in lasje ne padejo več tako lepo dol in je bio obvezno treba ne samo po vsakem pranju ampak tudi vsako jutro zadevo fenat in likat, da mi zadaj ni zevala luknja zaradi vrtinca, pa da so mi na obeh straneh se zaključili navznoter in ne na eni strani na ven na drugi pa navznoter ... skratka pri mojih laseh je paž najbolj obupna frizura ever, čeprav mi pa ful paše user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 18:48:32   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mah, sej ni treba vsak dan bit zlikan. za normalne dneve se posušiš in un žele a la "bed head" gor naflikaš in si "skuštrana" user posted image
user posted image



Taka sem jaz čisto vsak dan. In mi je čisto lepo. Se ne obremenjujem preveč z lasmi. Ker imam pa jaz glih kontra problem čisto tanke sivilene lase imam. Saj so recimo gosti ampak jih nikjer ni. Potem pa če se likam se huje kot če me krava poliže.
S fajn fen frizuro predem samo od frizerja. Imam pa glih eno tako frizuro kot ta na sliki user posted image Bolj sem skuštrana boljše je user posted image

Aja hotela sem samo to povedati, da čeprav nisi v nulo zlikan in pofenan še vseeno recimo izgledaš. Pa še noben ni nič rekel proti moji frizuri. Pač tak en čuden stril, brez glavnika user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 15.2.2013 18:49:49 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 19:33:18   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Ne vem, zakaj bi si jih jst likala, še nikoli si jih nisem, ko sem imela kratke lase, sej mam čist ravne. A mislite, da tak paž ne bi dobr stal brez sušenja s krtačo?


Bi dobro stal....samo ne bi izgledal tako kot na sliki.....in če se ti ne bi likala in si ne bi sušila s krtačo, ti paž tudi ne bi stal tako kot tisti na sliki....ampak precej bolj "neurejeno"......user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 19:40:07   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače si pa jaz svojega paža, če se mi ga ne da likat (jaz si las nikoli ne uspem tako lepo zlikat kot pri frizerju, ker se mi las tudi sušiti ne da s krtačo).....uredim s tistim manipulatorjem, ki je kot žvečilka.....in potem običajno zgledajo lasje kot so tisti na sliki od Scarlet Johanson.....kar tudi dobro zgleda......

Daj tole malo bolje razloži ... s čim si urediš frizuro?
Jaz imam tudi močne, goste dolge lase, ampak mam pa rahlo valovite ... na 40cm dolžine naredijo recimo 2-3 zavoje ... torej ravno toliko, da ni za nikamor in če imam dolge jih vsaj teža fol potegne, ko sem imela pa paža gre pa ful teže stran in lasje ne padejo več tako lepo dol in je bio obvezno treba ne samo po vsakem pranju ampak tudi vsako jutro zadevo fenat in likat, da mi zadaj ni zevala luknja zaradi vrtinca, pa da so mi na obeh straneh se zaključili navznoter in ne na eni strani na ven na drugi pa navznoter ... skratka pri mojih laseh je paž najbolj obupna frizura ever, čeprav mi pa ful paše user posted image user posted image


Točno s tistim manipulatorjem, ki ga je prilepila mateyka....kupim ga kar pri frizerki....uporabljam ga pa skoraj vsako jutro.....ker sem v "fazi paža", si puščam dolge lase, ker imam približno take lase kot jih ti opisuješ....in ta manipulator mi jih precej ukroti zjutraj, da se mi ni treba non stop likati in da izgledam urejeno....ker to se meni ne ljubi, z manipulatorjem je pa en dva tri konec.....

Ja, paž pri gostih in rahlo kodrastih laseh je najslabša izbira.....glede dela seveda......izgleda pa res najbolje, ko se uredi.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Močni in gosti lasje
15.2.2013 19:53:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače si pa jaz svojega paža, če se mi ga ne da likat (jaz si las nikoli ne uspem tako lepo zlikat kot pri frizerju, ker se mi las tudi sušiti ne da s krtačo).....uredim s tistim manipulatorjem, ki je kot žvečilka.....in potem običajno zgledajo lasje kot so tisti na sliki od Scarlet Johanson.....kar tudi dobro zgleda......

Daj tole malo bolje razloži ... s čim si urediš frizuro?
Jaz imam tudi močne, goste dolge lase, ampak mam pa rahlo valovite ... na 40cm dolžine naredijo recimo 2-3 zavoje ... torej ravno toliko, da ni za nikamor in če imam dolge jih vsaj teža fol potegne, ko sem imela pa paža gre pa ful teže stran in lasje ne padejo več tako lepo dol in je bio obvezno treba ne samo po vsakem pranju ampak tudi vsako jutro zadevo fenat in likat, da mi zadaj ni zevala luknja zaradi vrtinca, pa da so mi na obeh straneh se zaključili navznoter in ne na eni strani na ven na drugi pa navznoter ... skratka pri mojih laseh je paž najbolj obupna frizura ever, čeprav mi pa ful paše user posted image user posted image


Točno s tistim manipulatorjem, ki ga je prilepila mateyka....kupim ga kar pri frizerki....uporabljam ga pa skoraj vsako jutro.....ker sem v "fazi paža", si puščam dolge lase, ker imam približno take lase kot jih ti opisuješ....in ta manipulator mi jih precej ukroti zjutraj, da se mi ni treba non stop likati in da izgledam urejeno....ker to se meni ne ljubi, z manipulatorjem je pa en dva tri konec.....

Ja, paž pri gostih in rahlo kodrastih laseh je najslabša izbira.....glede dela seveda......izgleda pa res najbolje, ko se uredi.....user posted image

user posted image ... jaz sem pa tisto fotko spregledala oz. nisem prebrala kaj na gelu piše in sem predvidevala, da imaš to kako mašinco user posted image Jaz mislim, da bo vseeno kar pri dolgih ostala, dokler imam lepe ... ker namesto ob 6:15 sem mi res ne da ob 5:30 vstajat user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Močni in gosti lasje
16.2.2013 16:55:35   
hubi
Jaz si jih zvečer umijem, zjutraj zlikam. Imam dolge lase, ene 10 cm čez rame in mi vzame max 10 min za likanje. A tista reč (manipulator) res ne masti? Bi mi prišla prav, ker sem drugače "urejena" kot bi me na 220 v priklopil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Močni in gosti lasje
16.2.2013 20:11:48   
liliana
A ve nimate pri likanju nobenih težav......? Recimo z lasmi na zadnji strani glave.....meni tam las nikoli ne uspe lepo zlikati....ker so gosti, si jim moram likati vsaj v treh plasteh in na zadnji strani glave je to zame precejšen podvig......user posted image

Glede manipulatorja.....ne, ne masti las.....in je zelo praktičen....ker jaz sem prez njega tudi kot pojoča travica......

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Močni in gosti lasje
17.2.2013 14:42:16   
hubi
Ja, za likanje si jih v tri plasti razdelim z enim velikim krokodilom. Pa ni panike, se da.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?