|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mobilne hiške - Šimuni
1.9.2009 22:00:14   
adeline
Dober večer.
Imela bi nekaj vprašanj v zvezi z dopustovanjem v mobilnih hiškah (Šimuni). Zanima me,
- Kako ste bili zadovoljni tisti, ki ste to sezono obiskali ta kraj oz. tudi bivali v teh hiškah? Mi smo najeli Comfort hiško, tja pa gremo drug teden.
- Letos gremo prvič na dopust septembra, še nikoli nismo šli tako pozno. Morda boste vedeli kaj povedat tisti, ki ste že večkrat bili na dopustu v septembru. Zna bit hladno, kaj pa ponoči? (da vem vzet s sabo primerna oblačila)
- So v kampu komarji? (malo hecno vprašanje...:)
- Ali imajo te hiške tudi zmrzovalnik poleg hladilnika?
- Še kak nasvet glede na to, da gresta z nami tudi otroka (5 let, 8 mesecev)?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mobilne hiške - Šimuni
1.9.2009 22:40:27   
takotako
Ful dober.
Mi sicer nismo bili v teh hiškah ampak hodimo že lep čas tja. Lansko leto smo šli septmebra. je pa čist odvisen od vremena. eno leto nas je zeblo čez dan tok da smo popokali, lasnko leto je blo pa kar toplo.  Pač treba je vzet kak res topel polover za vsak slučaj.
edino tam se voda hitro ohladi ker so tokovi. Sam če bo do druzga tedna toplo se nimaš kaj bat.

Moj stric je bil letos v hiški-ful zadovoljen.

Komarjev ni v celmu Šimoniju-ker vsako spomlad špricajo in jih res ni. Men je to najboljš, ker nimaš se nič bat tud če zvečer luftaš pri prižgani luči.

Za hladilnike ne vem.

Idealen kamp za  otroke. Plaža kamenčki- nikamor se nima odarit, zvečer mini disko pa polno stvari za otroke. Miren kamp. Pa tak čas še ni več kake pretirane guve tako da super..


(odgovor članu adeline)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mobilne hiške - Šimuni
3.9.2009 20:59:10   
svita
SUPER,SUPERuser posted image
Mi smo bili letos v začetku julija in smo se imeli super, sigurno bo to naša destinacija še nekaj let.Mi smo sicer bili v večjih hiškah Dalmacija, ker smo 5 članska družina, a po mojem razen velikosti ni bistvene razlike. Mi smo noter imeli tri spalnice, wc,kopalnico,dnevni prostor in kuhinjo.Odzunaj teraso z nadstreškom,senčnikom mizo,šestimi stoli in dvema ležalnikoma. Aja noter pa je klima. Hišice so locirane v mirnejšem delu kampa, plaža je pa tudi lepa in primirna za otroke.
V naših hišicah je bil hladilnik z zmrzovalnikom in tudi mikrovalovna.
Zadosti je tudi animacije za otroke in odrasle. SKRATKA PRIPOROČAM

(odgovor članu adeline)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mobilne hiške - Šimuni
4.9.2009 21:51:45   
adeline
Hvala!!! user posted image

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?