|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja soseda je morala v bolnico...
7.7.2005 9:23:52   
Anonimen
ker je že 3 cm odprta v 5 mesecu nosečnosti :( Bojijo se, da se tole ne bo dobro končalo :( Mora čisto mirovat, skoz ležat... Poskusili bodo nosečnost pripeljat do 7 meseca.
Me zanima, če ste se tudi ve kaj prej odpirale in če ste ležale v bolnici?
TAko me je strah za njo....pa tako se je veselila.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moja soseda je morala v bolnico...
7.7.2005 9:29:05   
k1
ajej.... 2 meseca je kar dolga doba. no, jaz sem imela težave zaradi pritiska, ne zaradi odprtosti - upam da ti bo katera lahko kaj več povedala o tem!

držim pesti, da bo vse ok, pa poročaj, kako in kaj!


:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moja soseda je morala v bolnico...
7.7.2005 9:36:34   
mala maja
Nimam velik časa-na hitro-če te bo še kaj zanimal piši privat se oglasim zvečer

No uglavnem jaz sem ležala z eno k se je začela odpirat v 5 mesecu in je bila takrat tud odprta 3cm.
Že prvo punčko je prej rodila zaradi tega.
No uglavnem ležala je od 21t pa zdržala do 33t.
Tisti dan ko sem šla jaz rodit so jo poslal domov v 32t češ da ni več nevarnosti pa sem jo zadnjič srečala v Bauhaus-u je šla koj naslednji teden rodit.
Odpirala se je približno pol cm na teden. pa je zdržala in ima krasnega fantka.

Uglavnem ne skrbi vse bo OK ker tam ji bodo vedl pomagat. Boj da je pod kontrolo sej veš doma se lahko vse zgodi pa tud sigurno nebi skoz ležala.

Aja pa ta punca je mela skoz full popadke(CTG je take kazal)ona nič čutila. Seveda če se je odpirala.

VSe naj naj tvoji sosedi, pa sej bo vse OK:angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moja soseda je morala v bolnico...
7.7.2005 10:03:23   
mimica
Jaz sem ležala v bolnici z žensko, ki je bila mislim, da odprta 5 cm od petega meseca. morala je strogo ležati, naredili so ji nek poseben poseg ( vstavili mrežico ) , ker cirklaža več ni bila možna. Strogo mirovanje je pomenilo tudi WC v postelji, le vsaki drugi dan je lahko vstala, da je šla normalno na Wc. Ta ženska je bila zame poosebljena mati, optimizem ter pogum. sedaj ima punčko, mislim, da je stara tri mesece in jo je rodila skoraj na rok. Ja, vse je možno, če je človek optimist in se drži tega kar mu rečejo v takem primeru zdravniki. :rozica: za pogum ženski, ki mi je bila v veliko oporo ter za njeno družinico !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moja soseda je morala v bolnico...
7.7.2005 14:38:25   
anajmad
Jst sem prvič šla na kontrolni pregled konec 34 tedna in sem bila že 4 cm odprta.Čez tri dni sem rodila našo punco in hvalabogu,vse je blo v redu.
Drugič sem pa v 23 tednu prišla h g.(bolelo me je v spodnjem delu trebuha,kot bi imela vnet mehur).Naslednji dan sem prišla v bolnico.Tam sem ležala en teden.V soboto so me spustili domov in naročili strogo ležanje.Mat.vrat naj ne bi bil odprt:zmeden2::zmeden2:.V nedeljo ponoči so se bolečine stopnjevale in mož me je peljal v porodnišnico.Tam sem čakala več kot 20 minut,da so me sploh sprejeli.Ko so me pregledali,sem bila že 8 cm odprta.Rešiti se ni dalo nič.Rodila sem našga Vida,ki je na žalost čez dva dni preminul.V glavnem treba je paziti,paziti in še enkrat paziti.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moja soseda je morala v bolnico...
8.7.2005 9:50:49   
pina-2
No, sem ravno odgovarjala Saski glede tega problema. Pa bom se enkrat. Jaz sem od 21 tedna naprej odprta. Najprej je bilo 2,2 cm, sedaj v 25 tednu se je odprtina celo zmanjsala na 1,6 cm. Bila pa sem zaradi tega v 21 tednu v bolnici, s crnimi napovedmi, pa se zaenkrat kar drzim.Poslali so me domov na strogo lezanje. Lahko grem na WC,pa za jest si vzamem in to je to. Pri umivanju mi pomaga partner.
Ni takoj za obupat.Le navodil se dobesedno drzite.Ce recejo lezat, to tudi pomeni lezat.

Pa srecno.:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moja soseda je morala v bolnico...
15.7.2005 12:15:57   
Urša
Kristina, kako je s tvojo sosedo? Držimo pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Moja soseda je morala v bolnico...
15.7.2005 12:48:28   
Anonimen
ZAenkrat je vse v redu - no, tako, kot je lahko. Ostala je v porodnišnici in mora strogo mirovat. Tudi na WC ne sme. :(
Kaj več žal ne vem :zmeden2:. Bom malce fanta povprašala, pa sporočim.
Močno upam, da bo mali škratek zdržal do 7 meseca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Moja soseda je morala v bolnico...
15.7.2005 15:35:20   
kofetek2010
odprta ravno ne, ampak sem imela prometno nesrečo in sum, da mi plodovnica odteka :( sem tud ležala 14 dni na predporodnem oddelku, še sedet nisem smela v postelji in dobivala sem infuzijo proti morebitnim popadkom, hudo, slabost in bruhanje:( čisto mirovanje je pravi hudič, še na WC ne smeš, ti kahlo prinesejo in še oni te potem sčistijo :(

upam, da bo s tvojo sosedo vse OK, držim pesti ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?