|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Monte iz Zota!
16.2.2008 10:37:30   
cannisa
Kdaj ste dale prvič ta puding svojemu otroku? Moj je star sedaj 9m in sem mu dala za probo in mu je zelo všeč je celega pojedel!Enega na teden če dobi ni po moje nič narobe, ker ni imel nobene reakcije!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 18.2.2008 21:12:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MONTE IZ Zota!
16.2.2008 10:53:19   
katra55
Jaz ga moji še nisem dala. Doma kuhan puding pa sem ji dala pri 9-ih mesecih. Če ni imel reakcije ga komot daješ.

(odgovor članu cannisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MONTE IZ Zota!
16.2.2008 11:23:20   
jaša2
moja ga je že pri 8m probala, pa tud ni blo kaj narobe. vsake tolk časa nima kaj bit.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu cannisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 11:23:57   
Anonimen
Tudi tam nekje, pri devetih, desetih mesecih, ce se prav spomnim.

(odgovor članu cannisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 13:28:34   
nerka
mene pa zanim kaj pa teli pudingi ki jih sami priparvimo doma  npr  od vanilije, ali morajo biti kateri posebni?? seveda kuhani na adap. mleku..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 13:34:19   
cannisa
sem mu dala že vanilijev puding katerega sem skuhala na navadnem mleku pa mu ni bilo nič. Star je bil 8 mesecev ko ga je prvič poskusil. Ko sem ga skuhala nisem nič dodajala sladkorja, ker je že sam puding dovolj sladek.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 14:29:17   
Naja30
Prvič ga je probala pri cca 10m, pa je polivala po njem. Isto dva meseca kasneje. Po domačem pudingu pa je bilo vse ok.

(odgovor članu cannisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 15:38:02   
nuala
Ma ne serite ga z Monte, pred dopolnjenim 1 letom sigurno ne, kasneje pa tudi; ste sigurne, da otrok to potrebuje? Sam cuker.
Da ne boste pri otrokovem 2 letu jamrale, da otrok ne je drugega kot čokolino in puding.
Če mislite, da je otroku puding potreben, ga skuhajte doma, pa s čim manj sladkorja.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 17:43:20   
kaya2007
sem prebrala kaj vsebuje in ga nisem kupila-je res sama svinjarija, pa ne dajem tamali samo domače hrane. pri vanilijevem sem videla, da vsebuje tudi oreščke (razen vseh Ejev), kar pred 1 letom menda res ni priporočljivo.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 17:49:41   
TONČI.
Ma ne serite ga z Monte, pred dopolnjenim 1 letom sigurno ne, kasneje pa tudi; ste sigurne, da otrok to potrebuje? Sam cuker.


Sam cuker, umetna barvila,............ sami dodatki.
Seb ga nebi dala za jest, kaj šele otroku.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 17:55:10   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Ma ne serite ga z Monte, pred dopolnjenim 1 letom sigurno ne, kasneje pa tudi; ste sigurne, da otrok to potrebuje? Sam cuker.


Sam cuker, umetna barvila,............ sami dodatki.
Seb ga nebi dala za jest, kaj šele otroku.



se podpišem

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 18:31:04   
MADMAX
jaz sem mojmu sinetu tud dala za probo pri 10 mes. pa ga ne marauser posted image , ve kaj ni zdravouser posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 18:36:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Ma ne serite ga z Monte, pred dopolnjenim 1 letom sigurno ne, kasneje pa tudi; ste sigurne, da otrok to potrebuje? Sam cuker.


Sam cuker, umetna barvila,............ sami dodatki.


Se strinjam, se prava energijska bomba je...ceprav ni ga cez komot, tako da se je nasel v hladilniku.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 19:56:45   
Nenya
Bo stara dve leti pa ga ni jedla, domačega ja, kupljenega ne. Niti fruchzwergov in podobnega sladkega 'sranja'

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Monte Iz Zota!
16.2.2008 22:25:56   
Anonimen
Ne, ne upam ji ga dati, zaradi lešnikov.

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Monte Iz Zota!
19.2.2008 19:09:40   
kitikat
naseuser posted image so se tako majhne, da se ne rabjo takih stvari za jest. to je vse kemija razni fruchwergi, ze ko vidim tisto umetno rozasto barvo, me zvije ko vem kaj je vse notri. najboljs je navaden jogurt z sadjem pa ksn domac puding. vse ostalo pa lahko pocaka. majo se celo zivljenje cas da bodo jedli tako hrano. pa se pol cimvec manj tega. caw 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Monte Iz Zota!
20.2.2008 9:33:49   
jaša2
no ja, saj res, da vse te zadeve niso tako "čiste" kot domači pudingi in navadni jogurt. ampak, vsake tolk časa kak monte ali fruchtzwerg, pa mislim, da tud nima kaj bit.user posted image   tistim, ko pa to nikakor ni pogodu, pač ne. saj v nekaterih drugih stvareh je tud dosti p., pa jih glih tak dajemo oz.dajete.
saj pa tej nobena mamica ne pretirava s temi rečmi.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu kitikat)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Monte Iz Zota!
20.2.2008 9:48:32   
tinas
kako pa vi pripravite domač puding? a iz vrečke, ki jo stresete v mleko? to pa je res naravno! otrok, če ni nič alergičen lahko po 6 mesecu je mlečne izdelke, ki so narejeni iz kravjega mleka, samega mleka pa boljše da ne pije. Jez sem moji dajala jogurte, pudinge in skutice, tudi monte od 7. meseca dalje. pa je bilo čisto vse OK.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Monte Iz Zota!
20.2.2008 9:50:35   
katra55
Jaz ga sama naredim.

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Monte Iz Zota!
20.2.2008 9:55:47   
mateyka
Jaz ga sama naredim.


kako pa to zgleda brez kupljene vrečke? ker jaz bi tud rada delala sama puding (tle se niti vrečk za kuhan puding ne dobi, samo une za hladen puding - sam zmešaš. sam to pa jest ne jem, pa tud moja pika ne bo dokler ne bo polnoletna user posted image user posted image ). a to rabiš žele in sadje al kaj?

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Monte Iz Zota!
20.2.2008 11:13:50   
kaya2007
to je vse kemija razni fruchwergi,


preberi sestavene frutchzwergov, tu naj ne bi bilo nič umetnega, za barvilo uporabljajo rdečo peso in podobno...ne bom trdila, da niso umetni, ampak na embalaži ni o tem ne duha ne sluha-za razliko od monta.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Monte Iz Zota!
20.2.2008 13:09:36   
Bety100
Meni so vse te kupljene skutice, pudingi absolutno presladki, ti kar usta skup potegnejo. Rajši ji sama naredim, pa če že rabi ji jaz dam noter pol žličke rjavega cukra (vsaj vem kaj je notri). Če že rabi ji kupim puding z vanilijo od Nestla, ki je narej prav za dojenčke po 8. mesecu.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Monte Iz Zota!
20.2.2008 16:50:29   
kaya2007
bety kje dobiš ta puding? sem jih videla sam v italiji..

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Monte Iz Zota!
21.2.2008 11:55:19   
tinas
Puding od nestle sem jaz kupovala v Mercator centru NG. no, to je že skoraj v Italijiuser posted image
Pogledat v Ljubljanskem, najbrž ga imajo tudi tam.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Monte Iz Zota!
21.2.2008 13:11:36   
Bety100
Imajo ga v Interšparu, na istih policah kot fruteke. Pa zdi se mi, da sem jih videla še v Mullerju, za Merkator pa nisem sigurna. 

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?