|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojenčka!
9.8.2011 16:15:17   
Nikica
Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojenčka. Full fajn.user posted image user posted image user posted image Moram ga poslati kolegici, ki bo čez nekaj mesecv rodila in panično študirauser posted image , kaj mora vse kupiti.
Evo ga posredujem še vam, mogoče pride kateri prav:

http://bibaleze.si/clanek/dojencek/seznam-vse-kar-potrebujemo-za-novorojencka.html

Pozdravček vsem nosečkam in novopečenim mamicam!user posted image user posted image



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 16:30:59   
naja17
No, saj je fajn, sam zraven ji še pripiši naj ne nakupi zdej lih vsega kar piše, ker ti seznami so men čist tu mač dolgi...

Jaz recimo nisem rabla:
- bombažne vate, mi je stala tam, pol sem jo nekak za rit uporabla
- dude
- aspiratorčka za nos
- termometra za vodo
- banjice, mi je boljši čebriček
- trdo milo? otroka do 6. meseca ne rabiš z ničemer pucat
- črpalke in nastavke za dojit mi je čist trapasto v naprej kupovat, to ja pol vidiš, če potrebuješ?
- za v bolnico ne rabiš nič svojega, dobiš tam in haljo in srajco in vložke

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 16:32:54   
ZARA
Panika je nujna pri modrenih materah. Kot da bi živele na samotnem otoku in ne 1km od velejebenihblagovnic.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 16:38:10   
uškinamama
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 16:43:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Panika je nujna pri modrenih materah. Kot da bi živele na samotnem otoku in ne 1km od velejebenihblagovnic.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 16:45:59   
Paštetka
Sem skoraj prepričana, da na tem portalu najdeš še dakjše sezname user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 17:58:43   
Princess_
hm....a pol si naj vnaprej ne kupujem črpakle za dojit? hm...modrček za dojenje si ej pa dobro prej kupit, ali??

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 18:53:31   
Paštetka
Modrček za dojenje si kar kupi. Jaz sem jih eni par imela. Četudi dojenje ne bo steklo, je za ristih par dni v bolnici fajn, ker ti fajn se napihnejo dojke.
Črpalke jaz nisem rabila, sem si lažje in hitreje mleko stiskala ven pod toplo vodo, ko je bilo prevečv bolnici ali doma direkt v flaško.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 9.8.2011 18:55:01 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Princess_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 20:25:55   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

No, saj je fajn, sam zraven ji še pripiši naj ne nakupi zdej lih vsega kar piše, ker ti seznami so men čist tu mač dolgi...

Jaz recimo nisem rabla:
- bombažne vate, mi je stala tam, pol sem jo nekak za rit uporabla
- dude
- aspiratorčka za nos
- termometra za vodo
- banjice, mi je boljši čebriček
- trdo milo? otroka do 6. meseca ne rabiš z ničemer pucat

Ja, res, cunjo in vodo. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 20:30:45   
Princess_
Hvala Paštetka! :)
kolegica ki študira babištvo mi je rekla naj si kupim školjke za dojenje...a je to res potrebno??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 21:25:37   
Najaa
Kaj pa so školjke za dojenje?user posted image

(odgovor članu Princess_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 22:23:44   
Princess_
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=121867

nekaj takega je to...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 22:47:47   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Princess_

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=121867

nekaj takega je to...

Prvič slišim za to. Po moje nepotrebno. Pa saj kako s tem sploh hodiš naokrog ?
Sem pa potrebovala nastavke za dojenje, ker so me po 1. porodu in tako bolele bradavice, da mi je tekla kri. In mi je žal, da jih nisem takoj uporabljala, ko so se ragaze začele.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Princess_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 22:58:42   
Princess_

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Princess_

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=121867

nekaj takega je to...

Prvič slišim za to. Po moje nepotrebno. Pa saj kako s tem sploh hodiš naokrog ?
Sem pa potrebovala nastavke za dojenje, ker so me po 1. porodu in tako bolele bradavice, da mi je tekla kri. In mi je žal, da jih nisem takoj uporabljala, ko so se ragaze začele.


ja, tudi jaz sem tega mnenja da je nepotrebno...in ne vem kako bi s tem sploh funkcioniral...ampak ona vseeno trdi da je to potrebno vzeti sabo v porodnišnico...ampak si jih zaenkrat še ne mislim kupit...
upam, da bo glede dojenja vse okej...čeprav me je tega mal strah user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
9.8.2011 23:16:08   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Princess_
? hm...modrček za dojenje si ej pa dobro prej kupit, ali??


ne. ker ne veš kok cifro jošk boš mela, ko boš rodila in en-dva tedna kasneje (meni so ful zrasle - iz A na F, in ko sem rodila, sem imela eno cifro večje kot 14 dni kasneje user posted image )

v glavnem, ful modrcov različnih cifer mam zdaj zarad tega, ker sem kupovala prej..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 9.8.2011 23:20:25 >

(odgovor članu Princess_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
10.8.2011 7:11:30   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Princess_

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=121867

nekaj takega je to...

to ali blazinice. mleko teče na začetku, to je dejstvo. kot razumem je to mehko in ne stoji tako široko. s tem lahko mleko uloviš, bradavice pa bolj dihajo kot pod blazinicami.

(odgovor članu Princess_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
10.8.2011 7:25:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
- za v bolnico ne rabiš nič svojega, dobiš tam in haljo in srajco in vložke

Jah če jaz nebi imela s seboj še svojih vložkov, hlačk za enkratno uporabo in brisače, bi mi skozi celo bivanje v P (5 dni) pripadal en paket vložkov, 1 hlačke/dan in 2 brisači/dan (zjutraj in zvečer) ... potem si pa predstavljaj kaka bi bila glede na čiščo ... naslednjič bom vzela s seboj tudi svoj kopalni plašč, ker sem velika in mi je bil tisti iz porodnišnice ful premali, večjih pa niso imeli. Še pižamo bi najraje svojo s seboj nesla.
Je pa res, da je bila takrat totalna gneča v P.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
10.8.2011 12:52:10   
roladica
mateyka meni so tudi po porodu ful zrasle, za par cifer
Prvih 14 dni itak nisem mogla nobenga modrca spravit nase, kasneje sem pa brez težav nosila tiste ki sem jih imela ob koncu nosečnosti. Se pa ne strinjam da modrca ni smiselno prej kupit. Če ga jaz ne bi imela že prej, koga naj pa pošljem v trgovino. Jaz sem bla po porodu ene 3 tedne še čist švoh, nisem nikamor hodila. Si predstavljam kako bi blo če bi fanta poslala user posted image user posted image user posted image Tiste ful prijazne prodajalke bi mu skušale na vsak način pomagat, revež bi bil čist zmeden user posted image user posted image

Še nastavkov za bradavice ni znal kupit, pa prvič v življenju je kupoval vložke user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
10.8.2011 13:08:18   
Princess_
Pozdravljene :)

odločila sem se, da si bom vsaj en modrček za dojenje kupila pred porodom...da ne bo pol moj dragi možek ves paničen
kje vse to iskat...čeprav naučila sem ga že, kaj vse bom še rabila, kje in kakšne vložke mi more kupit...za modrček bom pa raje sama poskrbela ;)

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
10.8.2011 13:15:00   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Princess_
Pozdravljene :)

odločila sem se, da si bom vsaj en modrček za dojenje kupila pred porodom...da ne bo pol moj dragi možek ves paničen
kje vse to iskat...čeprav naučila sem ga že, kaj vse bom še rabila, kje in kakšne vložke mi more kupit...za modrček bom pa raje sama poskrbela ;)


jaz sem šla po prvem tednu po porodu v trgovino z modrci in jih dosti probala in kupila najbolj udobnega in da mi je bil prav (eden mi je ratal v enem tednu prevelik, drugi so bili premajhni user posted image - tisti mi je bil potem najbolj prav. samo tok da veš kaj vse je možno da se zgodi s temi zizami user posted image user posted image

(odgovor članu Princess_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
10.8.2011 15:14:23   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: naja17

No, saj je fajn, sam zraven ji še pripiši naj ne nakupi zdej lih vsega kar piše, ker ti seznami so men čist tu mač dolgi...

Jaz recimo nisem rabla:
- bombažne vate, mi je stala tam, pol sem jo nekak za rit uporabla
- dude
- aspiratorčka za nos
- termometra za vodo
- banjice, mi je boljši čebriček
- trdo milo? otroka do 6. meseca ne rabiš z ničemer pucat

Ja, res, cunjo in vodo. user posted image


Ja dobesedno... No, poleg cunje in vode, še margarino za temenca odstranit!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
12.8.2011 18:34:52   
phelps
Nisem vsega brala, lahko pa dam en nasvet, ki se je pri meni obnesel... Jaz tudi nisem panično nakupila že pred porodom vsega, gre lahko po porodu partner ali kdo drug po nujno potrebne stvari. Je pa fino (še pred porodom, ko je čas) malo preštudirat zadeve, da ga pošlješ po točno določeno stvar. Mojemu je bila muka karkoli kupovat, ko pa sem mu dala listek kaj točno bi rada, pa ni bil noben problem...

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
17.8.2011 20:55:49   
Veselka21
V porodnišnico Postojna moraš vložke prinest s sabo, ker jih tam dobiš ful malo. Jaz si bom tudi nekaj svojih brisač nesla - glede na izkušnje ...

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
17.8.2011 21:10:28   
Tutan
Modrc za dojenje - po porodu. Meni je čudežno narastla košarica iz B pred porodom na C po porodu, potem je po 2 mesecih usahnila na B (dojila 18mesecev). Iz B košarice je tako kipelo in puhtelo in bilo skrajno rezajoče in boleče - torej sem šla po novega.
Namesto aspiratorčka za nos - baby vac.
namesto banjice - čebiček.
Meni je bil en gel za dojenje tak super (ker je hladil, meni je pa bradavice trgalo narazen - sem imela vraščene in tisti nastavki mi sploh gor niso pasali user posted image mislim sine je vlekel v prazno) - no tale gel je bil pa super. Na škatlici (bele barve) je bila narisana silhueta ženskega osrednjega dela telesa user posted image - v vijolični barvi. No, to pa res priporočam user posted image ...
Meni je bila nepogrešljiva posodica za vodo in majhne tetra plenice - za umivanje ritke.
Krem, mazil, takih in onakih, razen lekarniške kreme za ritko in riboderma nismo v prvih 6.mesecih nič uporabljali. Potem pa že tako rok uporabe poteče user posted image ...

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
17.8.2011 21:12:01   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Veselka21

V porodnišnico Postojna moraš vložke prinest s sabo, ker jih tam dobiš ful malo. Jaz si bom tudi nekaj svojih brisač nesla - glede na izkušnje ...


V porodnišnico sem nesla 2 paketka VIR vložkov, 6x tiste štrikane gate iz Sanolaborja (mrežaste no user posted image ) - potem sem jih kupila še par, ker so res super, sploh če si šivan....

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?