|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na javnem mestu
29.12.2006 20:22:30   
Teja N
Kje na javnih ste se že oziroma bi se radi predali seksualnim užitkom?
 
Midva sva prej samo doma, ene dvakrat v gozdu, sicer pa nič posebnega, ampak pred kratkim sva pa prvič v savni in je bilo fenomenalno!! Komaj čakam, da še kaj sprobavauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na javnem mestu
29.12.2006 20:30:18   
total
Dobra tema..user posted image ,prej vedno zunaj v avtu,poleti na travi,na morju na plaži,uuu kje so ti časi,nedavmno nazaj sva v intimni kopeli,božansko...user posted image ,bi pa mogoče na kakšnem javnem prostoru,kje te lahka hiter zasačijo..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na javnem mestu
29.12.2006 20:46:37   
Anonimen
Hja no, midva sva kr v bloku na stopnicah ( proti večeru), pa v gostilni na wc-ju, drgač pa večinoma v avtu ob gozdu, trenutno pa samo v postelji, ampak bi pa še kje rada probala

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na javnem mestu
29.12.2006 21:10:00   
Anonimen
Midva sva pa kar na katamaranu zadaj na sedežu,sicer samo z rokami a je blo super,pa enkrat sva v morju,pa v avtu med vožnjo-pol je blo treba ustavituser posted image
drugače pa več ali manj v postelji

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na javnem mestu
29.12.2006 21:20:59   
FLASK_A
Uf, res prava tema! Obujajmo spomine ane user posted image user posted image  Midva sva bila čisto nora, ni kraja kjer ne bi. Pač te zagrabi user posted image  Sva pa vedno pazila, da ni bilo nobenega, mal ( u bistvu veliiikoooo) pa sva imela pri tem seveda še sreče... No kraji pa so- na morju (podnevi, zvečer, ponoči user posted image ) potem v gozdu, avtu, na kopališču, v garderobi/ah, disku, na jasi pri letališču... Hm, nori časi kaj naj rečem user posted image user posted image user posted image  Zdaj sva se pa malo umirila.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na javnem mestu
29.12.2006 21:22:07   
Blacky30
Ooo, savna??? Daj, razloži ti to malo bolj.... a v tisti veliki v kopališčih, ko je več ljudi noter oz. je nevarnost, da vsak čas nekdo vstopi? Uf, si ne bi upala. Dobra sta!
Eh, midva sva ful dolgočasna, na javnem mestu menda še nikoli nisva, vsaj se ne spomnim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na javnem mestu
30.12.2006 9:43:34   
soncece24
Vedno sem sanjala o liftu - sploh z velikim ogledalom user posted image user posted image user posted image uresničila pa nikoli, me je preveč strah, da bi me na kamero dobili, al pa gasilci rešili iz "zataknjenega" lifta v kočljivem položaju user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na javnem mestu
30.12.2006 16:24:11   
Teja N
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Ooo, savna??? Daj, razloži ti to malo bolj.... a v tisti veliki v kopališčih, ko je več ljudi noter oz. je nevarnost, da vsak čas nekdo vstopi? Uf, si ne bi upala. Dobra sta!


Ja, velika savna jauser posted image
 
Na srečo ima v  vratih okence, da sva špegala, če bi kdo prišel...pa na srečo ni bilo nobenegauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na javnem mestu
30.12.2006 16:37:22   
Anonimen
V Izoli na klopci ob morju, sicer samo z rokami in usti user posted image user posted image !!

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na javnem mestu
30.12.2006 17:42:25   
Anonimen
V morju. Pa skoz so eni mimo plavali. Ampak uspelo pa je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na javnem mestu
30.12.2006 18:40:38   
Anonimen
V avtu, parkiranem na vseh mogočih krajih, na plaži, na jasi v gozdu, na forma vivi v Portorožu (skulpture so odlična podlaga...user posted image ), v gondoli na smučišču, v savni, v bazenu, na žuru v isti sobi s še enim parom, v diskoteki, na zadnjih sedežih v avtobusu na izletu (nočno vračanje s koncerta), v pisarni med delovnim časom ( ampak je bilo bolj malo dela), na klopci ob morju, pa še kje....
Je bilo kar pestrouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na javnem mestu
30.12.2006 21:08:06   
cmoka
Pretežno to počneva doma, seveda občasno tudi drugje ... npr. v gozdu, avtu, v mostecu (na klopci), v bazenu ... to je bilo torej v srednji in daljni preteklosti.
Zadnje case pa naju zelo mece, na splosno. Sva zelo potrebna in si zeliva tudi kaksne malo drugacne zadevice (torej tudi mesta zlocina), zato sva v zadnjih nekaj mesecih to pocela se kar na balkonu stanovanja, v kleti, na hodniku, na stopniscu v vsakem nadstropju, v garazah stanovanj in se kar kje bi, tako da kaksen dober predlog prav pride.
Naju pa tudi rajca to, da je nevarno, da te kdo zaloti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na javnem mestu
31.12.2006 12:08:20   
Sita
Sicer mi ni jasno, v čem bi bilo fajn oziroma rajc, da te zalotijo ljudje, ki jih nič ne briga in bi se po možnosti še zgražali.
Zato, čeprav sva tudi midva marsikje, sva res tako, da naju skoraj ne bi bilo možno odkriti - oči pa ušesa na pecljih in zmanjšana sproščenost in zadržano dihanje.
Meni oziroma nama bi bilo bolj zanimivo poleg ljudi, ki bi se lahko tudi sami sprostili in enako počeli poleg naju, če že. To bi mogoče ampak res mogoče šlo, nikakor pa ne, da bi naju zalotili nepoklicani, po možnosti ljudje, ki bi se nama smejali ali se zgražali nad najinim početjem.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu cmoka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na javnem mestu
2.1.2007 9:23:13   
Anonimen
Prej včasih marsikje in sploh si ne predstavljam več, da sva bila tako pogumna:
v avtu na parkirišču in ob cesti, v bazenu, morju, jezeru, na travniku, v gozdu, v savni (ni bilo drugih ljudi, bilo je temno, notri pa še nek bazenček), v garderobi v kopališču.
Najbolj noro je bilo v bolnici na eni mizici blizu kafe avtomata.

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na javnem mestu
2.1.2007 20:35:16   
Moyca_
na javnih user posted image user posted image user posted image  marsikje boljš da ne govorimuser posted image user posted image

rada bi pa še v dvigaluuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na javnem mestu
17.1.2007 22:09:17   
žirafica
1x v avionu (ne vprašat kako), v slačilnici na kopališču, v samostanu, pa samostanskem vrtu (tudi ne vprašat, zakaj sva sploh bila tam), na krasni peščeni plaži (hm, malo preveč peska je bilo), v avtu itak, med grmički v parku sredi belega dneva (dobr, da naju ni kakšen pes našel).

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na javnem mestu
18.1.2007 12:21:10   
lilka
Joj kje so tisti časi, midva sva enkrat v naftnem bazenu v zdravilišču, jaz sem bla tam 14 dni v dvoposteljni sobi in ni šlo drugače, ko mi je prišel na obisk kot va bazenu....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Na javnem mestu
22.1.2007 22:24:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teja N

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Ooo, savna??? Daj, razloži ti to malo bolj.... a v tisti veliki v kopališčih, ko je več ljudi noter oz. je nevarnost, da vsak čas nekdo vstopi? Uf, si ne bi upala. Dobra sta!


Ja, velika savna jauser posted image
 
Na srečo ima v  vratih okence, da sva špegala, če bi kdo prišel...pa na srečo ni bilo nobenegauser posted image


joj ravno zaradi tega ne maram savne, ker se mi kar zdi da folk to tam počne.

Sicer pa nimam nič proti javnim placom, tudi midva sva že na klopci, pa na plaži sredi belega dne za eno skalo..user posted image

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Na javnem mestu
27.1.2007 20:51:57   
Anonimen
No z mojim sedanjim nisva nikjer drugje na javnem kraju kot v avtu.
Sem pa nekoč imela žalostno in naj mi bog oprosti enega kaplana in sva kar na farofi v njegovi sobi in v zakristiji v cerkvi seveda,ko je bilo konec maše in so vsi odšli.sva pa to počela kar tri leta dokler se ni odločil,da bo napredoval in odšel.ampak ga zdaj večkrat srečam mu je kar malo nerodno ampak pravi če bi lahko zavrtel čas nazaj nebi bil župnik kot je danes.

oprosti mi bože

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Na javnem mestu
6.2.2007 12:22:06   
Anonimen
Uf, včasih marsikje, zdaj pa pa ne več,
tako sva včasih dala dol vse WCje (fuj) , pa enkrat v sobi še z enim parom (vsak na svojem koncu) , pa enkrat celo v postelji skupaj še z enim parom(tudi vsak na svojem koncu-čeprav ne vem zakaj, ker tisti trenutek me nebi nič motilo user posted image  ) , pa v avtu neštetokrat - enkrat so nama policaji trkali na okno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
6.2.2007 12:30:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Na javnem mestu
6.2.2007 12:50:50   
muška
, pa enkrat v sobi še z enim parom (vsak na svojem koncu) , pa enkrat celo v postelji skupaj še z enim parom(tudi vsak na svojem koncu-čeprav ne vem zakaj, ker tisti trenutek me nebi nič motilo



Sem pa nekoč imela žalostno in naj mi bog oprosti enega kaplana in sva kar na farofi v njegovi sobi in v zakristiji v cerkvi seveda,ko je bilo konec maše in so vsi odšli.sva pa to počela kar tri leta dokler se ni odločil,da bo napredoval in odšel.ampak ga zdaj večkrat srečam mu je kar malo nerodno ampak pravi če bi lahko zavrtel čas nazaj nebi bil župnik kot je danes.

oprosti mi bože



user posted image user posted image user posted image user posted image

ti dve sta mi zmagovalni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Na javnem mestu
6.2.2007 12:57:58   
Anonimen
Pred leti, ko sva bila na frišno zatrapana, pa ko sva se komaj odlepila drug od drugega, sva vsega boga počela. Sploh ker sva se v službi gledala tako poželjivo, da sem mela skoz lužo, on pa šotor v hlačah user posted image . Itak, da nisva zdržala do primernega kraja...pa sva kar nekajkrat šla v skrajnost. Enkrat, ko sva šla iz malice, sva se v dvigalu poljubljala in kar na enkrat je pritisnil gumb GARAŽA...pa sva šla, v garažo user posted image . Kar pred dvigalom sva se poštimala in hvaljen jezus (čeprav ne verjamem vanj) ni nihče prišel...lahko pa bi, v skrajnem primeru direktor. Pa na stopnišču iz garaže, v avtu v garaži...Ma ta garaža naju je mogla res vzburjati user posted image .

Se mi je pa enkrat pripetilo nekaj, kar nočem nikoli več doživet. Sva se zapeljala v gozd...bogu za leđima. Nikjer žive duše, blato za ****, ga potegnem v največje šavje, prepričana, da ni nikjer niti miši, ki bi naju zalotila. Si slečem hlače do kolen, se naslonim naprej na drevo, govorim opolzke besede, on me zgrabi od zadaj, jaz pa slučajno pogledam malo vstran od sebe in zagledam, oprostite izrazu, kmeta okrog 40 let, kao stoji 3 metre stran od naju in si ga žuli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hlače sem si potegnila gor, zapela pas in stekla stran v 0,0003 sekune. Ne vem kak mi je poratalo, tako hitro odfrčat stran, ampak bilo me je tako sram, da bi se najraje vdrla v blato. Tip je pa vpil za nama: kaj bežiš, nadaljuj, itak sem vaju videl! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Sem že paničarila, da naju je ziher slikal in da bova na internetu user posted image user posted image user posted image user posted image . Še 5 dni nisem pršla k sebi, tok bad mi je blo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Na javnem mestu
6.2.2007 13:00:59   
muška
o šiiiiiiiiiiiiit user posted image user posted image user posted image

saj vem, da tebi ni prijetno ob tem, ampak meni je takooo smešno , ko si vas predstavljam tam v šumi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Na javnem mestu
6.2.2007 23:08:29   
firasto
pred kratkim sva pa prvič v savni in je bilo fenomenalno!!
[/quote]

A te lahko nekaj prosim? A mi lahko razložiš, kako ga lahko lomite v savni? A jo dol ugasnete tačas? Veš s savnanjem nimam skoraj nič izkušenj, sem bil v savni le enkrat pred približno 20 leti. In je bilo tako vroče noter, da sem se v kamrco skoraj priplazil čisto pri tleh. Zato si ne znam zamišljat, kako bi lahko v klimi, kjer že tako komaj dihaš, zraven še telovadil.user posted image


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?