|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na koliko časa hranjenje?
30.9.2007 17:10:55   
ALEKSA13
Pozdravljene,

jaz sem zelo v dvomih na koliko časa naj hranim svojega fantka (nedonošenček,star bo dva meseca, po "pravem" bi se moral roditi v zač.oktobra). Nekateri zdravniki in sestre so mi rekli na tri ure podnevi (tudi če se ne zbudi ga naj sama zbudim), ponoči prav tako. Spet drugi da ga pustim spati, ko se sam zbudi, pa ga nahranim. Jaz prakticiram to drugo, saj se sam zbuja podnevi na 3 do 4 ure, ponoči pa se zbuja malo bolj pogosto, tako da ga hranim enkrat sredi noči, enkrat pa cca 5-6 zjutraj. Če pa se slučajno ne zbudi na 3,5 ali največ 4 ure pa ga res zbudim. Kaj menite ve, na koliko časa jeste vi (kaj so vam rekli pediatri)? Hvala  za vsako  mnenje oz. odgovor, saj res ne vem več kaj je prav. LP. Sendy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na koliko časa hranjenje?
30.9.2007 18:00:15   
anajmad
Me,ko sva prišle domov sem jo dobre pol leta hranila na tri ure-strikno. Potem po občutku. Ponoči pa še sedaj ji dam 250 ml Milumila,pa kljub temu,da je stara 21 mesecev,koirigirano 17 in pol mesecev.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na koliko časa hranjenje?
30.9.2007 18:20:46   
ALEKSA13
Sem pozabila povedati, da ga hranim na flaško-Aptamil Prematil. LP

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na koliko časa hranjenje?
30.9.2007 18:48:40   
kajalin*
Js sm mojo hranila tak ko se je zbudila3-4ure,rodila se je v 36t,težka 2000g,pa se ji je poznalo da napreduje,zato jo nisem zbujala,isto aptamil.pa očitno ni bilo nič narobe,ker je zdaj že skoraj triletna damica,zdrava in čist normalno težkauser posted image

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?