|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najinega očija pa ni :(
20.10.2008 22:19:13   
hillmagic
VELIKO VAS JE KI POZNATE MOJO ZGODBO. S hčerko sva ostali sami brez njenega očeta, ker je mogel iti nazaj v svojo državo ( Nepal ). ODLOČILA SEM SE da morava S KARUNO OBISKATI njenega očeta, mojega partnerja KRISHNO. Najini mesečni prihodki so minimalni ( 400 eurov mesečno ).  Po brskanju za "najbolj ugodno" LETALSKO KARTO se je našel znesek 1800 EUROV. Sama si karte ne morem privoščiti. KRISHNA naju POGREŠA, sploh KARUNO. Resnično si želim, da bi znesek lahko S SKUPNIMI MOČMI ZBRALI.
 
Več o nama na www.sl.netlog.com/hillmagic

ZAHVALJUJEM SE VSEM KI BOSTE PODPRLI MOJO ODLOČITEV ZA ZBIRANJE DENARNIH SREDSTEV
NAJ NAM USPE DA BI BILI ZOPET DRUŽINA PA ČEPRAV SAMO ZA EN MESEC
HVALA VAM  user posted image UPANJE NE SME UMRETI.

ŠTEVILKA RAČUNA

SI56 02024 3552211642
NLB Poslovalnica Škofja Loka
Sklic: Za Karuno

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najinega očija pa ni :(
21.10.2008 9:39:10   
alda
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najinega očija pa ni :(
22.10.2008 11:43:06   
caligula
a vize pa on ne dobi? pa v službi ni, da bi poslal kakšen eur? jaz bi ti z veseljem nakazala kaj € sam sem brez dohodka trenutno, ko pa kaj dobim se pa potrudim pa pošljem nekaj malega ker te čist razumem.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najinega očija pa ni :(
22.10.2008 11:56:48   
hillmagic
Je bil že v Sloveniji in tam kjer on živi je mesečna plača 40 eurov ( nepal ). Moji starši mu niso hoteli podaljšat vize in tako da je mogel iti nazaj ( žal ) jaz pa ga po zakonu ne morem GARANTIRAT ker sem bila na porodniški in preko centra za socialno delo dobivam denarno socialno pomoč. Na kratko ... tako da grem sedaj k njemu da vidiva kaj lahko urediva in da smo zopet skupaj....
Hvala za podporo...se stvari že premikajo in upam, da nam do decembra uspe zbrati dinarčke za pot .
Če te bolj zanima si lahko prebereš moja blog sporočila na www.sl.netlog.com/hillmagic
Vse dobro tudi tebi HVALA

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najinega očija pa ni :(
22.10.2008 12:14:10   
hillmagic
Da bo malo bolj jasno ozadje si poglejte blog sporočila Da boste lažje našli to so naslovi:

hillmagic piše na praznik dela 1 maj ( piše kako sem čakala 11 mesecov da sva se ponovno videla)
in hillmagic piše po mesecu odkar je Krishna odšel nazaj in Hillmagic piše ko Krishna potuje v Nepal
 
in zadnji hillmagic se je odločila.
 
lepo bodite še naprej in res hvala user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najinega očija pa ni :(
23.10.2008 12:20:55   
Daschi
ti

< Sporočilo je popravil Daschi -- 23.10.2008 12:21:33 >


_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najinega očija pa ni :(
23.10.2008 12:23:12   
Daschi
Ups....
Imaš zs.user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najinega očija pa ni :(
24.10.2008 9:31:39   
Sandrin
Rada bi ti pomagala, a trenutno prejemam le starševski dodatek (180 eur).
Te občudujem in ti želim vse naj naj.

Me pa nekaj zanima - glede na to, da je tam plača 40 eur; so tukaj vsekakor boljši pogoji za življenje. Če bi se poročila potem viza ne bi bila več problem, saj bi imel slo državljanstvo?? samo razmišljam.....

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.10.2008 9:25:00   
NATAŠI
spremljam tvojo zgodbo in mi je prav hudo ko si tako polna ljubezni ...

Želim vama da se v decembru usedeta na letalo in srečno prispeta do vajine sreče na drugem koncu sveta.... ampak bi ti tudi želela da se srečno vrnete nazaj v Slo in nekako urediš da boste tukaj skupaj vsi trije... ker so tukaj boljši pogoji že če iz zdravstvenega vidika gledaš ...

bom ti pa pomagala user posted image

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.10.2008 9:47:40   
hillmagic
spremljam tvojo zgodbo in mi je prav hudo ko si tako polna ljubezni ...

Želim vama da se v decembru usedeta na letalo in srečno prispeta do vajine sreče na drugem koncu sveta.... ampak bi ti tudi želela da se srečno vrnete nazaj v Slo in nekako urediš da boste tukaj skupaj vsi trije... ker so tukaj boljši pogoji že če iz zdravstvenega vidika gledaš ...

bom ti pa pomagala


Hvalauser posted image user posted image user posted image   Je res da so iz vidika udobja in urejenosti tukaj boljši pogoji za življenje. V Nepalu je življenje skromno a bolj polno notranjega zadovoljstva...povsod na licih nasmeh starejših in mlajših. Moj namen je da se končno vidimo saj ima Karuna tudi tam Babico in tete pa strice in bratrance ki jo še niso videli in je del njihove družine. Vse se bo uredilo. Čas dela zame in dobro volja ljudi Takih kot si TI Hvala tiuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.10.2008 10:44:35   
NATAŠI
želim ti polno življenje, sreče iz zadovoljstva... in predvsem srečno otroštvo mali Karuni user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.10.2008 19:01:03   
Anonimen
hillmagic,kako gre? Že kaj kaže, da bosta s pupo lahko odpotovali?user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najinega očija pa ni :(
29.10.2008 8:41:03   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

hillmagic,kako gre? Že kaj kaže, da bosta s pupo lahko odpotovali?user posted image


Vsak 1 € ki so ga nakazili se pozna... počasi bo kind lady...hvala tudi tebi še enkrat user posted image  Je pa res da se čez noč ne more nabrati toliko denarja. Je pa tudi res da MALI čudeži vedno obstajajo. V bistvu je na spletni strani mama.si več odziva zaenkrat lahko pogledaš tu http://www.mama.si/forum/index.php?topic=46416.0 
UPANJE JE in ti sporočim na ZS sredi meseca kje smo OK
hvala ti za podporo user posted image  Ko pa zberemo finance pa le glej da mi na ZS pustiš naslov da ti napišem kratico user posted image  Smo na vezi

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najinega očija pa ni :(
1.11.2008 22:51:52   
hillmagic
Najprej hvala vsem ki ste me podprli.... Veliko Zs-sporočil prejmem in ljudi bolj podrobno zanima zakaj sem se znašla v taki situaciji. Za vas sem napisala strnjeno obliko zgodbe, da boste lažje precenili mojo stisko.
klinki na
http://sl.netlog.com/hillmagic/blog/blogid=127913#blog

Hvala vsem sončkomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najinega očija pa ni :(
5.11.2008 18:27:29   
hillmagic
DA boste imeli vpogled kako poteka zbiranje kliknite na mojo stran, kjer je napisan znesek, ki smo ga do danes zbrali in osebe ki so prispevale za najino pot. Če sem koga izpustila se iskreno opravičujem in napiši mi ZS da bom vedela. HVALA VAM ZA POMOČ ....
POČASI BO..... če še jaz dobim kakšno službo za vmes bi bilo sploh super...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najinega očija pa ni :(
9.11.2008 13:17:53   
hillmagic
user posted image  zbrali smo 350 €... HVALA VAM...akcija še poteka in vedno bližje smo... Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najinega očija pa ni :(
10.11.2008 13:17:19   
NATAŠI
user posted image user posted image user posted image  le tako naprej

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Najinega očija pa ni :(
10.11.2008 13:25:15   
mateyka
vso srečo ti želim. mi imamo podobno situacijo (samo veliko bolj zakomplicirana zgodba zakaj smo trenutno ločeni) - naš oči je na Švedskem, midve pa tukaj user posted image
da bi čimprej bili skupaj user posted image ko si narazen, je vsak trenutek skupaj vreden več kot vse na svetu..

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Najinega očija pa ni :(
14.11.2008 10:56:45   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

vso srečo ti želim. mi imamo podobno situacijo (samo veliko bolj zakomplicirana zgodba zakaj smo trenutno ločeni) - naš oči je na Švedskem, midve pa tukaj user posted image
da bi čimprej bili skupaj user posted image ko si narazen, je vsak trenutek skupaj vreden več kot vse na svetu..



so zgodbe ki jih ljudje nosimo v sebi in vem, da ni lahko biti ločen od partnerja in očeta otroka...je preizkušnja in veliko mere volje je potrebno za vzdrževanje odnosa. Ko pa je družina skupaj je vse slabo pozabljeno...
drzi si in hvala ti za spodbudo....vse dobro tudi tebiuser posted image

zbrali smo že 490 € če bo šlo tako naprej bo superuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Najinega očija pa ni :(
25.11.2008 11:00:34   
hillmagic
Pozdravljeni VSI ki spremljate in podpirate našo akcijo.....Toliko da sporočim da smo zbrali 620 € Kar je odlično..... Znesek raste in najino veselje še bolj....
Hvala Vam in obilo zimskih radosti Vam želim

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Najinega očija pa ni :(
25.11.2008 11:14:33   
Volga
Sem prebrala zgodbo in na misel mi je prišlo tole: če bi bila jaz v tvoji situacaiji, če bi si res tako zelo želela k njemu, itd.....bi zagotovo naredila vse, kar se da in ne čakala, da mi dobri ljudje do novega leta zberejo potreben denar. Tukaj mislim tudi delo na črno, čiščenje po domovih, karkoli pač, da zaslužim in grem.

če tudi ti to že počneš, potem pa ti bo zagotovo kmalu uspelo zbrati dovolj denarja za pot.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Najinega očija pa ni :(
26.11.2008 19:03:53   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Sem prebrala zgodbo in na misel mi je prišlo tole: če bi bila jaz v tvoji situacaiji, če bi si res tako zelo želela k njemu, itd.....bi zagotovo naredila vse, kar se da in ne čakala, da mi dobri ljudje do novega leta zberejo potreben denar. Tukaj mislim tudi delo na črno, čiščenje po domovih, karkoli pač, da zaslužim in grem.

če tudi ti to že počneš, potem pa ti bo zagotovo kmalu uspelo zbrati dovolj denarja za pot.


kako se že reče ČIČ NE DA NIČ tako da mi bo uspelo počasi zbrati dinarčke...dobra volja ljudi pa še vedno dela čudeže...iz srca v srce...


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 7:19:01   
Anonimen
A jej jej. Sicer nisem podrobno brala tvojega bloga, samo enkrat sem bila v podobni situaciji, zadeve smo se lotili tako kot je napisala Volga.

Kolikor razumem vize nima ker nista porocena. Pa vendar je bil v Sloveniji, zakaj se nista porocila in uredila te stvari?

Me pa samo kot firbec zanima, ali si se po tvojem pisanju sodec odlocila, da gres in ostanes tam in se pac nikoli vec ne vrnes??

Ali pa mislis ko bos da Bog da se enkrat noseca, spet nekako prisla domov v Slovenijo in zopet tukaj zbirala denar za nazaj??

Moj skromen nasvet bi bil predvsem iz vidika da vem kako je draga pot do tega da partner dobi dovoljenje za prebivanje:

Zaposli se, sluzbe ni tesko najti to vem ne mislim. Pa ni ti treba it cistit. Vsi trgovski centri rabijo blagajnicarke ( vem,ker sem jih tudi jaz vedno, zelo krvavo rabila) ali ljudi za filat police, sploh sedaj ko bo veseli December...

Skratka najdi si sluzbo in zacni nabirat svoj denar in poslji svojemu dragemu , vmes  se pozanimaj tocno katere dokumnente potrebuje in kako overjene za poroko v Sloveniji. Potem naj on pride z vsemi temi papirji, se porocita in , ker bos zaposlena ti absolutno ne morejo zavrniti vize na podlagi zdruzitve druzine...

Ko bo prisel pa naj se takoj zaposli. Tudi to ni problem vem zopet iz lastnih izkusenj,ker moj dragi ni hotel cakati doma krizem rok ,dokler ni bila nostrifikacija diplome urejena in se je lahko zaposlil kot inziner je sel pac cistit...
Sluzbo je dobil na crno za nocne ure , takoj.

Skratka vse se da ce se hoce, samo treba je sam kaj narest ne pa samo cakat na dobro voljo ljudi, pa brez zamere.

Torej pljuni v roke in zdruzi svoje moci z dobro  voljo ljudi in inshallah se bo vse dobro izteklo.

Lep pozdrav iz Egipta El Domy

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 15:47:33   
hillmagic
A jej jej. Sicer nisem podrobno brala tvojega bloga...
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Hvala za mnenje...sicer ne razumem kaj pomeni jej jej....aha mogoče si jezna nase ker nisi prebrala mojega bloga user posted image

Hvala in vse dobro tudi tebi


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 16:31:54   
Korina1
Draga ****, služba se pri nas zelo težko dobi sploh če nimaš izobrazbe in še čedalje težje jo bo. Odvisno je tudi od tega ali živiš v mestu ali v bližini jo boš vseeno mogoče prej našel kot če živiš oddaljen od večjega kraja 40 ali več km.
Vem iz lastnih izkušenj.
Povej mi ali bi se tebi splačalo it delat v trgovino za 3€ ali manj na uro ( delala bi 5 ali 6 ur dnevno) od tega pa bi dala 14 € na dan za prevoz brez malice.Ti je to logično?
Sicer ne vem ali ima hillmagic službo ali ne, pa jo vseeno podpiram pri tem da se ji čimprej uresničijo velike želje.

hillmagic le pogumno naprejuser posted image
user posted image


(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?