|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo
22.2.2004 17:11:37   
Antea
Zanima me, kje je najugodneje kupiti vozičke Peg Perego,v Italiji, po možnosti najbližje slovenski meji. Hvala za odgovore že vnaprej !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo
23.2.2004 20:06:55   
LORELAJ
Trgovina LOOK zraven oz. za bivšo Stando oz sedaj je tam Beneton, ena trgovina je naprej od Katoliške knjigarne(ki je na Travniku). Jaz sem ga kupila v trgovini LOOK in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu Antea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo
24.2.2004 9:28:25   
renata_3
Trgovina Presheren, Trbiž - cca. 10 km od Planice
Gospa govori slovensko in je zelo prijazna - IVO ti odračuna že pri nakupu, tako da se ne rabiš vračat.
Telefona ne vem, malo pobrskaj po RR pa boš našla.

lp, R

(odgovor članu Antea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo
24.2.2004 12:30:25   
renata_3
Po moje tako kot skoraj vse trgovine v Italiji:
od 8.30 ali 9 do 13.00 (preverjeno da v petek do 13.00)
od 15.30 do 19 h

Pred kratkim so imeli neko Peg Peregovo marelo (mislim da Pliko) znižano v Baby centru. Kolikor se spomnem cen, je bilo ugodneje kot v Preshernu, preveri

lp, Renata

(odgovor članu Antea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo
26.2.2004 22:28:58   
Antea
Najlepša hvala !
Tudi telefon sem našla.Prosim pa te, če mi lahko opišeš, kako se - ko prestopis mejo - pride do trgovine. Zelo bi bila hveležna, saj veš, ko potuješ z otroci, je dobro vedeti za pot vsaj približno.
Pozdrav.
Nataša

(odgovor članu Antea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo
27.2.2004 22:10:33   
Anonimen
Mene pa zanima če imajo v tej trgovini vse modele vozičkov Peg Perego ali samo določene. Jaz sem tam nakupovala že pred leti, pa se ne spomnim natančno!

(odgovor članu Antea)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo
7.3.2004 15:20:32   
Antea
bravo:
Pozdravljene !
Včeraj sem bila v Trbižu v trgovini Presheren. Gospa Vida je res prijazna, tako kot ste povedale. Kupila sem čisto nov model Plika P3 - Prammette. Poglajte si po internetu kako izgleda. Pri nas stane 83.000 sit, tam pa sem plačala 245 EUR. Kar same izračunajte koliko je to ceneje ! Super !!!
Hvala vam za nasvet !!!
Pozdrav
Nataša

(odgovor članu Antea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo
7.3.2004 15:21:48   
Antea
bravo:
Pozdravljene !
Včeraj sem bila v Trbižu v trgovini Presheren. Gospa Vida je res prijazna, tako kot ste povedale. Kupila sem čisto nov model Plika P3 - Prammette. Poglajte si po internetu kako izgleda. Pri nas stane 83.000 sit, tam pa sem plačala 245 EUrov. Kara same izračunajte koliko je to ceneje ! Super !!!
Hvala vam za nasvet !!!
Pozdrav
Nataša

(odgovor članu Antea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




komarji
Lelly28 RR

Na kakšen način se poleti največkrat zaščitite pred komarji?

repelenti (25%)

sveče (0%)

naprave priklopljene v elektriko (25%)

z eteričnimi olji in rastlinami (npr. sivka) (50%)


Število vseh glasov: 4

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!