|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napihnjenost v 6t
8.12.2008 13:37:52   
nebo
Pozdravček vsem,

prosim povejte mi ali je katera bila ali celo je, na začetku (v 6 tednu) tako ZELO ZELO napihnjena. Jaz sem takšna, da me hlače močno španajo, kot kak 4. mesec. Neprestano me nekaj špika, sicer ni ne vem kakšna grozna bolečina ali kaj, samo me špikne pri popku, pa potem odzadaj v ledvičnem delu, pa v želodcu...skratka povejte kakšen je bil kaj vaš začetek...G me še ni naročila, po moje me bo tam kak 8, 9 teden...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napihnjenost v 6t
8.12.2008 13:46:28   
manna
Moj začetek je bil točno tak! Konec 7. tedna pa so začele slabosti. Prvi pregled pa v 9. tednu. Srečno!

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napihnjenost v 6t
8.12.2008 13:47:54   
Anonimen
No torej le nisem edina user posted image , tudi meni se to vse dogaja, napihnjena sem ful, nonstop utrujena, ful me špika, križ me boli, imam 3 kg več, včasih mi je cel dan slabo, sem pa v 7 tednu.

(odgovor članu nebo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napihnjenost v 6t
8.12.2008 13:56:46   
nebo
Ja da o kg ne govorim, ampak da bi vsaj več jedla, pa ne!!! Jem enako kot prej in imam 3 kg en dan več, čez dva dni pa 2 dol....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napihnjenost v 6t
8.12.2008 14:54:56   
os*
jaz sem ista, 6t in imam občutek, da se bom razpočila..
tudi meni niha teža 2 kg gor/dol, kaj še bo...user posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napihnjenost v 6t
8.12.2008 14:57:11   
os*
aja slabost in špikanje pa sta itak na dnevnem redu....user posted image

(odgovor članu os*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napihnjenost v 6t
8.12.2008 15:07:59   
pokica_
Vse to je normalno v  začetni nosečnosti. Nič skrbet! user posted image  Pri meni se je napihnjenost nehala po 10. tednu. Zdaj v 17. tednu je pa že pravi user posted image  buši! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu os*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Napihnjenost v 6t
8.12.2008 19:55:51   
felix7
živjo,

tudi jaz sem bila precej napihnjena na začetku. Potem je pa malce minilo, dokler ni začel rasti pravi trebuh. Da o prsih sploh ne govorim user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Napihnjenost v 6t
9.12.2008 9:07:27   
nebo
Ojoj kako ste kaj danes, jaz še vedno komaj diham od moje nenormalne napihnjenosti....v službi me že vsi sprašujejo, če sem noseča, ker imam tak trebuh, jaz pa 6 tednov...user posted image
Pa da bi vsaj do ginekologa prišla, ker me to že malo skrbi no!!!!

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Napihnjenost v 6t
9.12.2008 9:12:45   
pigama
nebo tudi jaz sem v vsaki nosečnosti to doživljala. pa mi je G vedno rekla, da je vse o.k. Hormončki pač! Je pa kar malo neprijetno, če te sprašujejo v službi, če si noseča. No, vsaj jaz sem rada skrivnost obdržala zase vsaj do pregleda. Drži se! 

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Napihnjenost v 6t
9.12.2008 12:37:18   
*alina*

Nima te kaj skrbeti. Tudi jaz sem bila zeloooooooooooo napihnjena. Prav moteče res!!!

(odgovor članu pigama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Napihnjenost v 6t
9.12.2008 12:46:09   
Gina
Normalno je to. Telo se pripravlja, maternica se debeli in obrača, hormoni pripravljajo vse, kar pač morajo, srce dela malce drugače, presnova se spremeni, vse  se pripravlja na otročka, ...napihnjenost  je samo en zelo normalen znak. Tisto mišljenje, da trebuh zraste toliko, kot otrok, je popolnoma mimo. Nosečnost ni samo otrok. So še vsa dogajanja v telesu poleg. Lepo nosečnost ti želim. V bistvu vsem vam!user posted image user posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Napihnjenost v 6t
9.12.2008 13:39:12   
os*
nebo, se mi zdi, da jaz in ti zgledava podobno user posted image

pomoje bom jaz v zadnjih mesecih kot nasedli kit, če bo šlo tako naprejuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Napihnjenost v 6t
9.12.2008 14:15:42   
nebo
os* res več ne vem kaj naj, sedaj ko pa sem pojedla malico pa se več ne morem niti smejat, niti sedet...res groza, cel trebuh me boli (pa ne krči), ampak ne vem več kako naj sploh napišem, ker si bo kdo mislil, da sem nora...na tehnico sploh ne upam stopit!!
Jutri bom poklicaka G in prosla, če me vzame, ker drugače še nimam termina pri G, a ti že imaš??

(odgovor članu os*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Napihnjenost v 6t
9.12.2008 21:03:54   
daisyb
pozdravljena,

jaz sem bila na začetku napihnjena kot balon..kot bi bila že v 5 mesecu. drugač sem zelo med suhimi in s ploskim trebuhom..a je kar naenkrat postal kot balon. in še vedno (v 11 tednu) sem taka, sam me sedaj manj napenja. se bom mogla navadit da bo tako vsaj 9 mesecev. ginekologinja je rekla, da so za to krivi hormoni in zadrževanje vode v telesu..pa črevesje se ti napihne.

krče sem mela tudi, sicer le kak dan....ne skrbi..bo minilo.

srečno

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Napihnjenost v 6t
9.12.2008 21:07:42   
daisyb
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ja da o kg ne govorim, ampak da bi vsaj več jedla, pa ne!!! Jem enako kot prej in imam 3 kg en dan več, čez dva dni pa 2 dol....



hvala enako...jaz tud ne jem lih veliko več (že itak sem prej zase premalo...sedaj bi rekli vsi, da jem normalno) pa sem se takoj v prvih dveh tednih zredila za 2 kg.....sedaj pa ne vem, če je šlo še kaj gor. nisem bla navajena nikoli se tehtati in mi ni v krvi. upam, da ne bo šlo tako naprej:-)

lp,

daisy

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Napihnjenost v 6t
15.12.2008 18:59:35   
žakoberin
jaz sem v 13 tednu in sem bila že v prvem mesecu kot balon. Potem pa me je začel trebuh fajn bolet od te napihnjenosti in sem šla v lekarno, kjer so mi svetovali probiotke- v kapsulah. Popiješ eno na tešče in meni res pomaga. Se pa kličejo ti probiotiki Bion.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Napihnjenost v 6t
18.12.2008 13:52:40   
taši84
js sm napihnjena vsak dan že dve leti, redko redko kdaj da nimam skoraj nič trebuha. vzrok so baje tut neredne M, filanje z dabrostonom in klomifenom-zdj sm ga pojedla 1.ciklus. od tu naprej me špika okol popka pol pa na momente cel trebuh. a je možn da so to prvi znaki. prsi so malenkost napihnjene in drugačne kot ponavadi. joj upam da bo po 2,5 letih uspel....

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu žakoberin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Napihnjenost v 6t
18.12.2008 14:01:03   
uršika***
Ja, napihnjena sem bila od samega začetka, pa še zdaj v 8 mesecu semuser posted image . Prebava mi štrajkauser posted image

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Napihnjenost v 6t
18.12.2008 14:57:49   
Miss_Bee
tudi jaz sem napihjena k žaba,sem v 6 tednu-zgledam pa kot da sm v  5 mesecuuser posted image
Do zdaj me je skoz nekaj špikalo po trebuhu zdaj je pa prenehalo in začela se je slabost .
bomo že potrpeli :D

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Napihnjenost v 6t
19.12.2008 13:52:40   
taši84
še to sm pozabila. vsi me sprašujejo kaj pa prebava? morm rečt da je vse ok, tko k more bit, ampak napihnjena sm vsak dan. kot bi bla že v ne vem kerem mescu.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Miss_Bee)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Napihnjenost v 6t
28.12.2008 19:42:19   
tejčit
A ste čutile napihnjenost že preden ste zvedle da ste noseče?

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Napihnjenost v 6t
29.12.2008 10:17:29   
zmajama
jaz sem bila nenormalno napihnjena tisti teden, ko bi morala dobiti menstruacijo. Pol sem pa naredila test in je pokazal pozitivno, napihnjenost je trajala pol še kak teden ne več. Bila pa sem takrat tudi v kakem 6. ali 7. tednu, tako da je to čisto normalno. Saj ko pa to mine, pa se začnejo slabosti :) tak da vedno je nekaj, ampak se da vse preživet.

lp


(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Napihnjenost v 6t
29.12.2008 12:43:17   
eva Ana
Ha ha ha, tud jaz sem kot balon, čeprav sem prdvidevam v 6-7 tednu! Mene še spahovanje muči zraven user posted image

(odgovor članu zmajama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?