|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Natikači
25.5.2007 12:43:22   
Strawberrie Cherrie
Kje bi lahko dobila otroške natikače??? Japanke? Številko 18,19?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Natikači
25.5.2007 12:44:35   
Taula
Ciciban. user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Natikači
25.5.2007 12:46:54   
Mina1
mass, pa transport ima tudi, pa Humanic.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Natikači
25.5.2007 13:58:26   
Strawberrie Cherrie
Japanke?

idem gledam kar...samo da se dete zbudi

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Natikači
25.5.2007 14:11:18   
ona
jaz sem lani pretaknila celo SLO za japonke in povsod so mi rekli,da jih imajo le od številke 25 napreja,da tako majhnih številk ne delajouser posted image
In našla jih nisem seveda,upam,da boš imela več sreče,sporoči,kje jih dobiš

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Natikači
25.5.2007 14:25:02   
ksenjak
H&M ima manjše od 25, to zagotovo, ne bom pa trdila za številki 18, 19. Sem jih pa gledala na oddelju za punčke, tako za fantke nisem sigurna.

Lp

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Natikači
25.5.2007 14:37:36   
sayuri
Št 18, 19? KAj pa bo tako majhna nogica v natikačih????user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Natikači
25.5.2007 14:46:01   
Taula
Št 18, 19? KAj pa bo tako majhna nogica v natikačih????


Šminka.user posted image

Besede avtorice, ne mene.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Natikači
25.5.2007 15:44:10   
Anonimen
To pa je meni tudi kar grozljivo, tako majhne nogice nekam tlačit. Morajo biti bosike!!!!

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Natikači
25.5.2007 16:50:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Kje bi lahko dobila otroške natikače??? Japanke? Številko 18,19?


Kaj že hodi?

Če ne hodi mu kupi tele otroške baby sandalčke. So CELE usnjene, jih pa imaš v pikapolonici. So ful poceni, 8 eur. In maš vse barve, bež, modre, črne, rdeče. roza...zakon so. Pač če nočeš da je otrok non stop bos in da ima nekaj za na nogico, je to idealno. Mehke so ko puter. Moja že hodi in ji dam gor na nogico, ko sma doma na vrtu in ko rova po zemlji user posted image  

so pa takšni 

user posted image


upppssss, pomota user posted image


user posted image




(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Natikači
25.5.2007 16:55:41   
Anonimen
user posted image

Saj te so sicer v redu, samo niso japonke, kot tudi one druge ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Natikači
25.5.2007 17:11:30   
Anonimen
Vem da niso japonke, sem samo svetovala kaj bi blo boljše za njenega sina, ker si sama ne predstavljam japonk za tak male.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Natikači
26.5.2007 6:55:42   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

user posted image

Saj te so sicer v redu, samo niso japonke, kot tudi one druge ne.


sej ce pri tolk mejhni nogici hocjo tkole sminkirat,potem so teli kot nalasc :)

hehe tolk mejhna noga je za bit bosika matr!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Natikači
26.5.2007 7:57:46   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

user posted image

Saj te so sicer v redu, samo niso japonke, kot tudi one druge ne.


sej ce pri tolk mejhni nogici hocjo tkole sminkirat,potem so teli kot nalasc :)

hehe tolk mejhna noga je za bit bosika matr!?



Se strinjam...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Natikači
26.5.2007 13:42:10   
tinkamiška
No, moja Iza ima pri 16ih mesecih št.18-19 in seveda veselo koraca okoli, seveda ni bosa. Ampak jst sem ji raje kupila sandalčke, kot pa japonke, ker se mi je zdelo, da jo bo tista žnura med prstki tiščalauser posted image
Je pa res bosa kolikor se da, ampak brez čeveljčkov pa res ne moreveč bit...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Natikači
26.5.2007 14:23:44   
nejcko
Tudi moje mnenje je, da na tako majhne nogice nikakor ne sodijo japonke. Jaz imam 5,5-letnika, pa je šele lani prvič obul japonke. Sicer vsak po svoje, ampak mislim, da nisem nikjer zasledila tako majhnih japonk niti natikačev.
Tako majhna nogica mora biti stabilna, torej bosa ali  v sandalčkih.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Natikači
26.5.2007 14:34:02   
Strawberrie Cherrie
Mislim HALO ... pa kaj znate še samo moralizirat tukaj gor... A ko si pa nekdo omisli naprimer ogrlico za dojenčka, je pa vse OK? moj otrok še ne hodi...želim mu edinole kupiti natikačke, tko za šminko...
pa ne bodite nesramne, ker tudi ve niste tako popolne, da bi mi tukajle solile pamet, kaj naj dam otroku na nogo, ker niti nisem vprašala za mnenje, samo, če kdo ve, kje se kupijo.
tele RR imam počasi čez glavo zadosti...

Se trudim biti prijazna, ampak tole so pa viški...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Natikači
26.5.2007 14:35:24   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Tudi moje mnenje je, da na tako majhne nogice nikakor ne sodijo japonke. Jaz imam 5,5-letnika, pa je šele lani prvič obul japonke. Sicer vsak po svoje, ampak mislim, da nisem nikjer zasledila tako majhnih japonk niti natikačev.
Tako majhna nogica mora biti stabilna, torej bosa ali  v sandalčkih.



ja pri 6mesecih mu je res ful potrebno biti stabilen...
Ko pa bo shodil, pa ne skrbite...prav dobro vem, kaj mu dat na nogo!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Natikači
26.5.2007 14:49:07   
nejcko
Oprosti L_P, ampak iz tvojega prvega posta ni razvidno, koliko je tvoj otrok star. Oba moja otroka sta, ko sta shodila, imela št. noge 19, sin celo 18, ker je shodil z 10 meseci.
Nikjer v prvem postu ne omenjaš, da bi imela te japonke samo za šminkeraj, torej ne bodi užaljena in zajedljiva, če smo ti povedale svoje mnenje.
Konec koncev smo se oglasile take, ki imamo že hodeče otroke, in zato vemo, kaj nogica, ki hodi, potrebuje.

Pa še en nasvet ti bom dala, pa bodi užaljena kakor češ - po dveh otrocih ti lahko povem, da tvoj 6-mesečnik ne bo dolgo šminkiral v japonkah (če boš tako majhne sploh dobila), ker bodo v prvi sekundi leteli dol z nog. Sigurno, 100%, ziher, garantiram ... pri nas so vsi čevlji leteli dol, vse nogavice in kolikor poznam ostalih otrok, je bila pri njih situacija podobna.

Pa srečno s šminkiranjem, užaljenkauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Natikači
26.5.2007 14:52:53   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Oprosti L_P, ampak iz tvojega prvega posta ni razvidno, koliko je tvoj otrok star. Oba moja otroka sta, ko sta shodila, imela št. noge 19, sin celo 18, ker je shodil z 10 meseci.
Nikjer v prvem postu ne omenjaš, da bi imela te japonke samo za šminkeraj, torej ne bodi užaljena in zajedljiva, če smo ti povedale svoje mnenje.
Konec koncev smo se oglasile take, ki imamo že hodeče otroke, in zato vemo, kaj nogica, ki hodi, potrebuje.

Pa še en nasvet ti bom dala, pa bodi užaljena kakor češ - po dveh otrocih ti lahko povem, da tvoj 6-mesečnik ne bo dolgo šminkiral v japonkah (če boš tako majhne sploh dobila), ker bodo v prvi sekundi leteli dol z nog. Sigurno, 100%, ziher, garantiram ... pri nas so vsi čevlji leteli dol, vse nogavice in kolikor poznam ostalih otrok, je bila pri njih situacija podobna.

Pa srečno s šminkiranjem, užaljenkauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Natikači
26.5.2007 15:08:33   
Strawberrie Cherrie
Mislim, da je to preseglo vse meje...

Upam, da bodo moderatorji nepotrebne poste pobrisali..

Jaz vas imam zadosti...

Užaljena gre...in mislim, da sem lahko...



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Natikači
26.5.2007 15:38:01   
Anonimen
O fak! Zdaj sem komaj vidla. Ej LP ne jemnlji vsega tako osebno, ppllliiiizzzz. Nekatere res ne vejo kolko starega otroka imaš. Zdaj vem, da je star 6 mesecev in ti še enkrat svetujem tiste zgoraj baby copatke, ker so tanke in cele usnjene. Prosim poišči jih v pikapolonici, ne bo ti žal obljubim. Ne se jezit na nikogar, nihče ti ni želel nič slabega. Povedale so ti najbolj realno kar se da in tisto kaj je res. Jaz pa tudi nisem vidla japonk za tako male, ne vem če obstajajo in kak bi se sploh obnesle na tako mali nogici. Idi v pikapolonico pa tiste copatke, ker so fantastične in imajo manjše številke v vseh barvah.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Natikači
26.5.2007 16:06:50   
Maxica
Na superge.si imajo številko 18 edino take
user posted image
ampak meni se bi zdelo škoda 30€ dati zanje, no. Ker sem prav vesela, da je zdaj končno tako vreme, da je otrok lahko bos, tako kot želi. Sem ga celo pomlad sto milijonkrat obuvala, ko sva vozičkala. Stokrat obula, stokrat se je sezul.user posted image No, zdaj mu pa kar pustim boso nogico, tako kot sam želi.user posted image  A tebi se Ožbej nič noče sezuvat?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Natikači
26.5.2007 21:57:40   
Anonimen
Za fantke manjsih od 25 ni nikjer, pa ce se na glavo postavis. Iskali lani. Za puncke pa dobis v H&Mu s trakci.

V Transportu pa japonke niso za fantke (in puncke) z visokim nartom in sirso nogico, ker so zelo nizke in zelo ozke ...

Tako da ze 25 stevilke ni za dobit user posted image

LP

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Natikači
26.5.2007 22:02:16   
Olivija
Ojla, zdaj mi je pa žal, da ti nisem že včeraj odgovorila, kakšen C&A ali pa ZARA bi znala imeti kakšne šminkerske natikače za dojenčke, naša je dobila frotirasto varianto - za po kopanju zraven kopalnega plašča. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?