|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Natur slim
23.5.2007 20:01:36   
venezuela
za kapsule od medexa, reče se jim NATUR SLIM.Baje so 100%naravne iz rumenikovega olja.baje da maščobo pretvarjajo v energijo, tak da se ne dela špehecuser posted image
Moja kolegica je ful zadovoljna. Danes sem vidla v medexovi trgovini v lj.Baje da je to neki novga. A ma katera izkušnje s tem? Ene pravjo, da je fajn jst pa upam da ni to spet nategovanje potrošnikovuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 7.6.2007 7:08:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ste že slišale?
23.5.2007 20:43:54   
BELINEA
Joj, kako bi to bilo fino!! Kje bi to stvarco dobila v MB? Si sigurna da deluje?

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ste že slišale?
23.5.2007 20:46:02   
Anonimen
Kupim.Če bo pomagalo te peljem na izlet v Venezuelo user posted image user posted image

(odgovor članu BELINEA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ste že slišale?
23.5.2007 20:56:44   
venezuela
Se dobi v lekarnah, dm-u, lepota+zdravje...user posted image user posted image
baje, da pomaga, jst še nisem sprobala, bom pa verjetno jutri kupila.Škatlica je okoli12 ojru, notri je pa 60 tabletk. to imaš za 10dni, vzameš jih pa lahko 6 na dan, po dve tableti med obrokom.
Ženske pravjo da je fajn in da presenetljivo deluje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ste že slišale?
23.5.2007 21:15:40   
BELINEA
SUPER, bravo!!Bomo probali!user posted image user posted image

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ste že slišale?
23.5.2007 21:42:09   
dulcinea
Hm... jaz sem si pa zadnjič tole kupila. Tko iz firbca, če bo res pomagalo. Pa nisem še nikoli kupila nič podobnega. In zdaj jem tole en teden (zjutraj eno, po kosilu dve in zvečer spet eno) in ni opazit kakih razlik. Mogoče je krivo to, da ne vzamem trikrat po dve. Lahko pa da pričakujem prehitro rezultate. Kaj pa vem... malo mi je bilo potem kar žal totih ojrotov.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ste že slišale?
23.5.2007 23:47:54   
* Mateja *
Od Medeksa so meni ful dobre zadeve!!!!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A ste že slišale?
24.5.2007 7:29:36   
puncica
Men se zdi pa da jih je treba kr velik pojest uh 6 na dan, se mi zdi kr tu mač user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A ste že slišale?
24.5.2007 7:33:53   
Anonimen
sam to očitno velja če mastič ješ..recimo pice pa tak, kaj pa če ješ cukr? cukra pa nilč ne veže nase??!!

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A ste že slišale?
24.5.2007 12:28:29   
muška
jaz imam tester (dve kapsuli) od tega čuda doma, pa se nekak ne spravim zraven, da bi ju požrla user posted image  , no pa saj dve tudi ne bosta kaj delovali user posted image

No kaj pa če ne ješ nič oz. zelo zelo malo mastnega, a potem pa ti verjetno topi mast a ne? user posted image  Jupiiii user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A ste že slišale?
24.5.2007 12:31:23   
muška
malo sem se zaj... , mojim kapsulam se reče lipostop. Pozna katera?

< Sporočilo je popravil muška -- 24.5.2007 12:32:45 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A ste že slišale?
24.5.2007 13:07:12   
Taula
Jaz sem skeptična do teh zadev. Kaj pa stranski učinki?user posted image  Ti so vedno prisotni.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A ste že slišale?
24.5.2007 13:32:24   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz sem skeptična do teh zadev. Kaj pa stranski učinki?user posted image  Ti so vedno prisotni.


Jst tud, ker se mi zdi to 6 kapsul na dan fuuuulllll, sigurno ni čist brez stranskih učinkov. Ma kaj pa vem, jaz se tabletk ne gremuser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A ste že slišale?
24.5.2007 16:22:06   
dulcinea
Pravijo, da je najbolje kombinirat Lipostop in Natur slim. http://www.medex.si/si/noviizdelki/natur_slim.html
http://www.medex.si/si/noviizdelki/raziskava.html

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A ste že slišale?
24.5.2007 17:02:08   
karamela
Sem se takoj zagrela še posebej ker naj bi bilo res naravno. Bom naslednjič pogledala v trgovini.


Imam pa tukaj eno vprašanje, če je primerno za doječe mamice.

Sem bila ful  presenečena, sem bila pri zdravniku sem imela uroinfekt pa mi ni dala Primotrena ker dojim, mala je alergična na Hiconcil, pa sva rekli da ostane pitje URSI čaja, pa mi v lekarni reče, da ni primeren za doječe mamice pa tudi piše na škatli.  No pila sem ga vseeno, bolj kot pa antibiotiki.

Potem je margarina  Becel una ta draga pa spet piše da ni primerna za doječe mamice.(pa si  jo vseeno namažem 1x na teden na kruh)


Sem se kr zasikirala ker res ful velik na videz čist naravnih stvari pa potem prebereš navodila pa piše ni primerno za doječe mamica. Ali ima še katera s tem izkušnje še posebej pri teh medex kapsulah?


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A ste že slišale?
25.5.2007 12:05:45   
filipinka
To mene tudi zanima! pa saj ves, da itak nobeno zdravilo ni primerno za dojece mamice! Tak, da mislim, da to tudi ni!

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A ste že slišale?
25.5.2007 15:00:51   
dulcinea
Nič ne piše o tem. Pač piše, da je prehransko dopolnilo etc. Pa da se ne sme prekoračiti dnevnega odmerka. Pa da naj se shrani pred otroki.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A ste že slišale?
2.6.2007 16:25:16   
nika80
Glede na to da ima vsak idelek svoje stranske učnke ali je možno da sem alergična na NATUR SLIM.Ker prvič ko sem ga začeja jemat se mi je nekakšen flek bo vratu naredil..Ni bil ravno zelo velik ampak dovolj da mi je šel na živce zato sem takrat nehala jest tisto hrano in te tablete in po 1 tednu je bilo bolše.Fleka ni blo nikjer.kaj menite??user posted image
Lahko pa je tud to narobe ker se ga narobe jemala....piše da 3xna dan po 2 tableti z min 2dl tekočine.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A ste že slišale?
6.6.2007 20:07:27   
Anonimen

"odvečno maščobo spreminja v energijo" - malo si narobe razlagate tale stavek - mišljena je odvečna zaužita maščoba in ne odvečna maščoba na vaših stegnih, riti in še kje drugje...

Ja res super no, da ješ z maščobo bogato hrano, flikneš čez 6 tablet in shujšaš. Juhuhu....A ste res tko naivne?

(odgovor članu nika80)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A ste že slišale?
7.6.2007 10:04:37   
Taula
Cene in bolj zdravo vas pride če zmigate ritko in telovadite, ter manj jeste. Pa še evrčke prišparate na tabletah in hrani. Če želiš shujšati in oblikovati telo ni bližnjic....potreben je trud in motivacija. Sej meni bi bilo tu lažje pojesti nekaj tabletk in biti zjutraj manekenka.

Kaj pa, ko nehaš jesti te tablete....te spet razgoni nazaj?

Drugače pa..če bi vse te tablete pomagala, da si super duper suh..pol ne bi ljudje hodili na liposukcijo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A ste že slišale?
7.6.2007 10:08:59   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Kaj pa, ko nehaš jesti te tablete....te spet razgoni nazaj?


Baje preprečujejo jojo efekt.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A ste že slišale?
7.6.2007 10:09:43   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: caffee


"odvečno maščobo spreminja v energijo" - malo si narobe razlagate tale stavek - mišljena je odvečna zaužita maščoba in ne odvečna maščoba na vaših stegnih, riti in še kje drugje...

Natur slim vpliva na telesno maščobo, lipostop pa na zaužito maščobo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?