|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj obleči za na poroko
6.6.2007 13:15:12   
*sweety*
a ima katera kakšno idejo kaj obleči za na poroko, ki jo imamo konec junija?Sem povabljenec in hkrati krstna botra. Moram povedat, da sem bolj močnejše postave, bolj športen tip in takrat bom noseča dobre 3 mesece, kar pomenim da imam že sedaj takšen trebuh, da svojih hlač ne morem nositi več. Ne bi si pa rada kupila elegantnih nosečniških hlač, ker jih potem nimam več kam nosit.
Prosim za kakršen koli nasvet, ker nimam nobenih idej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj obleči za na poroko
6.6.2007 13:18:28   
BLAŽIKA
Imajo tudi takšne dobre kargo hlače na žepe športno elegant za nosečnice. Jaz sem iste postave kot praviš ti in tudi bolj športni tip-se ne predstavljam v elegantnih hlačahuser posted image user posted image pa sem bila z temi hlačami res zadovoljna. Držijo pa jih sedaj pikapolonice.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj obleči za na poroko
6.6.2007 13:56:01   
anabanana
Ja ok, sam cargo hlače za na porokouser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj obleči za na poroko
6.6.2007 13:57:58   
dana
Jaz sem tudi bolj športen tip, pa bom za poroko (grem za pričo) oblečena v tuniko in fine lanene hlače. Res pa je bolj fina tunika in hlače tudi, saj navsezadnje grem na poroko.

lp dana

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj obleči za na poroko
6.6.2007 14:11:28   
Lenny
Nabavi kakšne tanke svetle hlače z elastiko v pasu, ki jih boš lahko nosila tudi po porodu, zraven pa tuniko, kar je sedaj zelo "in".

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj obleči za na poroko
6.6.2007 17:01:41   
BLAŽIKA
Saj te kargo hlače zelo lepo zgledajo pa kakšna fajn majčka za nosečnice zraven in kake fensi balerinke.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj obleči za na poroko
7.6.2007 12:04:43   
filipinka
Lanen komplet bi bil krasen! V nosecnosti sem imela enega tako lepega belega, mi ga je sestra sesila!
Ce poznas kaksno dobro siviljo daj sesit!user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?