|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 19:03:13   
zorica


Enostavno mi ne uspe!

Saj vem, zadnjič sem bila res na dnu, a sem se pobrala.Pa kaj vse nisem počela za norij v tem kratkem času.Boste rekle, da se mi je utrgalo, a glavno da mi je pomagalo, če ne drugo spet upati.

Pa lepo po vrsti.Najprej sem se peljala k svoji res odlični vedeževalki, ki mi je že marsikatero stvar uganila.No nima veze, jaz pač v njo verjamem, še posebej ker me je potolažila in mi povedala da bom zanosila tam okrog novembra, decembra.

In potem sva danes šla z mojim dragim k bioenergetiku, ki me je enkrat tudi že pozdravil.V bistvu je šel on, da vidi zakaj so spermiji tak kot so.Saj vem, spet kako kdo vzame.Jaz sem že tako pripravljena vse verjeti, da le nisem depresivna.
Ni vedel da jih ma mož premalo, ampak mu je to prvo povedal.Pa ni rekel zakaj je prišel, le da hoče pregled.
No in on mu reče da ma premalo živih spermijev, da oni drugi so brez repekov, ki se ne razvijejo  zaradi glivičnih obolenj.Par stvari mu je povedal, ki so se ujemale in dobila sva tudi par nasvetov.
Aha pa še to, spiva popolnoma napačno.Posteljo imava napačno obrnjeno.

In garantiral nama je, da če bova upoštevala njegov nasvet glede spanja in odpravima ta glivična obolenja da bom nekje v 3-5 mesecih ostala noseča.

Saj si mislim kaj si mislite, a vse to bom poskusila in bomo videli.Oba z možem sva postala ful optimističana in RES verjameva da nama bo uspelo.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 19:09:07   
Serendipity
user posted image

zorica - zakaj pa ne? Borimo se na več načinov. Borimo se tako da ne stagniramo. Upam, da bosta res čimprej zibala! user posted image  

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 19:18:04   
Katy\o/
Hojla.

Tudi jaz sem že razmišljala v to smer (da bi obiskala vedeževalko), pa ne poznam nobene v tem koncu.

Želim ti veliko sreče in da čimprej ugledaš user posted image .


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 19:24:08   
sonček33
Zorica - upanje!!!!!! Kjer ga najdemo, tam ga črpamo. Tudi jaz sem se podala v te vode - bioenergija. DRžim pesti in upam s tabo.

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 19:26:36   
nabiralka
čisto prav imaš; bodi pozitivna in prepričana v to, da ti bo uspelo. user posted image zate, ker si optimistka in vedrih misli.
Ne misli si, kaj si me mislimo, ampak še naprej preizkušaj vse možne metode, da ti nekoč le uspe.
Držim pesti zate in res bravo za vse vas pogumne in optimistične punce!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 19:34:27   
Taula
Važno je samo da misliš pozitivno.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nabiralka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 19:36:53   
Anonimen
dejmo dejmo dejmo! u can do it! user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 19:52:13   
K_a_t_j_a
Naj ti OPTIMIZEM prinese čimprej tako pričakovani user posted image !!!

user posted image user posted image user posted image user posted image  To ti pošiljam za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 20:03:47   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  dobrodošla nazaj.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 20:29:51   
Sulfinija
Zorica dobrodošla nazaj med nami.Verjemi vse bomo enkrat ponosne mamice.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne zdržim brez vas !
14.8.2007 22:53:26   
BLAŽIKA
dobrodošla spet med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

Samo z pozitivnimi mislimi naprej pa se bo vse obrestovalo. Pošiljam ti triuser posted image user posted image user posted image za čimprejšnjo srečo.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne zdržim brez vas !
15.8.2007 20:29:26   
neela
Zorica - tudi jaz se pridružujem četici, ki ti drži pesti!!! user posted image

Bi pa še dodala nekaj malega svojega mnenja oz izkušnje. Jaz sem bila že pri 3 vedeževalkah v razdobju enega leta (med drugim tudi pri tako 'priznani' Karin), ki so mi vse tri obljubljale nosečnost....pa nič od tega.user posted image user posted image

Jaz bi se raje zanesla na bioenergetika..... user posted image ...mimogrede, lahko zaupaš pri katerem si bila? Tudi jaz že razmišljam o obisku pri njem.

Drži se!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne zdržim brez vas !
15.8.2007 20:36:32   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  Zorica držim pesti, da vama uspe! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne zdržim brez vas !
15.8.2007 21:40:43   
zorica


Neela saj vem da je to z vedeževalkami hudič.Moja ni nič znana, je bivša ravnateljica sedaj upokojena.Napovedala je že par dogodkov, na katere jaz nisem imela vpliva niti ona ni mogla znati.Je pa res, da ji po telefonu ne gre.Mi je že pred dvema letoma ko sem končala z KT in bila prepričana, da bova kmalu zagledala user posted image povedala, da žal  ne vidi nič.Sedaj mi je prvič dejansko rekla, da vidi da bom zanosila in to v kratkem.
Seveda ne jemljem z 100% gotovostjo, bomo pa vidli.

Ja bioenergetiku pa res verjamem.Sva danes z mojim že obrnila posteljo, ker sva spala na življensko nevarnem območju.Sedaj spiva kao varno in zdravo.Ta vodna žila ki je potekala prek po mojem možu bi naj bila kriva, da se spermiji niso zadosti razvili oz. jih je bilo malo.Ostalo pa so potem glivice naredile.
Meni pa je šla prek po glavi, zato verjetno tudi multipla skleroza, glavoboli in ni bilo slaba življenska energija.

No bomo videli čez 3-4mesece, ker oba (vedeževalka in bioenergetik ) pravita, da bi nama takrat moralo uspeti.



(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne zdržim brez vas !
15.8.2007 22:29:31   
Anitka
ZORICA dobrodošla nazaj. In user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoj optimizem.

Probat tudi take stvari ni greh. In če bo uspeh bo še toliko slajše.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne zdržim brez vas !
16.8.2007 8:19:44   
bekyca
Zorica dobrodošla nazaj!


Sem vedela, da ti ne boš mogla ostati ravnodušna po vseh tistih besedah, ki smo ti jih takrat namenili, ko si kao odhajala user posted image .


Želim ti, da je res nekaj na tem, kot praviš....koliko pa dejansko je, pa bo pokazal čas. Mimogrede, moja prijatelja bi mogla prestaviti pol hiše, pokupit en kup nekih piramid, ipd. ne vem točno kaj še vse, drugače naj ne bi imela niti malo možnosti zanositve........pa nista prestavila niti košček pohištva in danes imata tri mesečno zdravo pikico user posted image  user posted image user posted image .

Eni so komercialni, drugi so mazači, tretji pa res nekaj vedo. Jaz ti želim, da si našla tretje!!!



Pa srečno!! user posted image

_____________________________



(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne zdržim brez vas !
16.8.2007 8:37:42   
mala zirafa
Pozitivno razmišlanje je vseuser posted image user posted image user posted image .kar tako naprej.Nakatero stran pa imata obrnjene posteljeS,J,V ali Z?Vse ob svojem času.

(odgovor članu bekyca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne zdržim brez vas !
16.8.2007 8:40:53   
žmož
user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne zdržim brez vas !
16.8.2007 8:44:29   
zorica


Postelja je obrnjena na V ter mora biti najmanj 50cm od S stene.
Ko sva že milion stvari sprobala, bova še to, mogoče pa bo kaj na tem.Če ne drugo bova mogoče boljše spala, saj do sedaj nisva.




(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne zdržim brez vas !
16.8.2007 10:43:39   
mihi78
Ojla!
Tudi jaz sem skeptik pa sva šla z možem vseeno k bioenergetiku - tako za info, sploh ni bilo drago, 4-kratni obisk za 4000 SIT, na koncu terapije si, če si želel, še kaj dal - denar ali karkoli drugega ali pa tudi nič. Pa me je res presenetilo. Ker sem povedala, da imam težave z donositvijo, se je osredotočil na rodila. Roko mi je položil na trebuh in mi je v trenutku postalo tako slabo, da sem morala sesti. Bi drugače omedlela user posted image , ker se mi je že stemnilo pred očmi. Pa sem vprašala zakaj se je to zgodilo, Rekel je, da imam na tem delu neko negativno energijo oz., da je pretok energije oviran in da je to sedaj "razbil". Za vsaj slučaj sem maja letos šla še na odstranitev pregrade. Upam, da se bo kmalu pokazal rezultat! Enako seveda tudi tebi!user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne zdržim brez vas !
16.8.2007 10:55:03   
Barbara111
mihi78 držim pesti za tebe.Človek pač proba vse in tako je tudi prav.Jaz dam dosti na bioenergetike tudi sama sem hodla tja.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...





bla8



s (75%)

d (25%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!