|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nega obraza?
12.3.2013 10:03:29   
Daschi
Kolikokrat letno greste h kozmetičarki na nego obraza in koliko odštejete zanjo?

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nega obraza?
12.3.2013 10:41:21   
v3sn4
Nikoli se nisem bila pri kozmeticarki, tako da pr meni oz. nameni ne zasluzijo nic ;) user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nega obraza?
12.3.2013 10:45:06   
mini86
bila enkrat in razočarana

mislim pa da "še ne rabim" take nege..mi zaenkrat super sami uspevauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nega obraza?
12.3.2013 10:55:15   
nyna84
V življenju še nisem bila pri kozmetičarki, niti na manikuri ali pedikuri. Se mi zdi, da lahko veliko sama naredim in mi je škoda denarja za take stvari.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nega obraza?
12.3.2013 12:29:34   
Daschi
Ja, no, kaj pa je potem tisto, kar same naredite?

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nega obraza?
12.3.2013 12:35:51   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Ja, no, kaj pa je potem tisto, kar same naredite?


Vsaka dva tedna piling in maska.....vsak dan uporaba dnevne in nočne kreme, kreme za oči.....vsakodnevno čiščenje obraza zvečer s čistilnim mlekom.....tonik zjutraj in zvečer.....obrvi mi pa frizerka oblikuje gratis......user posted image

Pri kozmetičarki nisem bila še nikoli...

< Sporočilo je popravil liliana -- 12.3.2013 12:36:58 >

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nega obraza?
12.3.2013 12:45:39   
Daschi

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Ja, no, kaj pa je potem tisto, kar same naredite?


Vsaka dva tedna piling in maska.....vsak dan uporaba dnevne in nočne kreme, kreme za oči.....vsakodnevno čiščenje obraza zvečer s čistilnim mlekom.....tonik zjutraj in zvečer.....obrvi mi pa frizerka oblikuje gratis......user posted image

Pri kozmetičarki nisem bila še nikoli...



A tok enih zadev? Kolk časa ti pa to vzame?

Kaj priporočaš za začetnico po 35-em? user posted image

A piling in masko kupiš ali sama narediš?
A tonik je nujen ali je to bolj dodatek?

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nega obraza?
12.3.2013 22:20:48   
josephine27
Jaz pa hodim ene 2x letno na nego obraza, en res fajn globinski piling pa obrvi mi še zrihta. Nazadnje je bilo nekaj čez 50 eur. Vse skupaj traja cca. uro. Mi prav paše it mal odklopit. Včasih sem imela mal bolj problematično kožo pa sem dobila še fajn nasvete za nego doma in se mi je koža super porihtala. Itak je za kožo treba skrbet vsak dan samo še lepše je če kdo to stori namesto tebe.

_____________________________



(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?