|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neocelica
4.7.2007 20:52:47   
nanak
Pozdravljene bodočke!

Mene pa zanima kaj ve mislite o shranjevanju izvornih celic takoj po rojstvu otroka?

Mene sicer to zanima ampak je cena mislimda kar visoka! Ara je 250€ + DDV, za ostalo pa še ne vem.

Kaj menite ve!!

Lp, nanak


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neocelica
4.7.2007 21:00:07   
sandra85
js se zato nisem odločila,ker pač v to ne verjamem...
lahko si pa malo več prebereš na tej strani, če te zanima:
http://www.neocelica.si/oneocelici.asp

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nanak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neocelica
4.7.2007 21:04:20   
nanak
Saj sem si prebrala, ampak me zanima vaše mnenje, ker sem še v dvomih.

Kaj ve mislite o tem!


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neocelica
4.7.2007 21:10:07   
MarijaPo
Jaz bom se malo naokrog povprasala - pusenjak in to.
Sicer se mi zdi pa to dobra ideja.

(odgovor članu nanak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neocelica
4.7.2007 21:17:16   
nanak
Ne vem sicer zakaj tega ni bilo oziroma nisem zasledila v letu 2005 ko sem bila noseča z Lukcem. Sedaj pa delamo na tem da Lukcu priskrbimo družbo in sem to temo zasledila.
Malo me griva da tega ni bilo prej. Ampak kaj hočemo !!!


_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neocelica
4.7.2007 21:42:39   
madejka
cena je res 250 pa ddv se za zacetek, vse skup z ddvjem pa pride okol 1800 €!

meni je prevec za nekaj, kar ne vem ce deluje...

< Sporočilo je popravil madejka -- 4.7.2007 21:43:28 >


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu nanak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neocelica
4.7.2007 22:08:40   
Anonimen
pušenjak pravi da super naložba za nekoga ki ma tolk viška denarja da si to komot privošči.....drugače pa nepotrebno, ker ful mali procent možnosti obstaja da bo dejansko prav prišlo in tudi ni čisto tako da pride prav sorodnikom, ker za vsako koleno so še manjše možnostiuser posted image tako da meni se ne zdi smiselno.....je bolje ta denar v kak sklad naložit pa da ma otrok za študij al bilokaj, ker v končni fazi če je tko namenjenouser posted image kaj vem....lahko ti otroka avto povozi, pa ti nobena izvorna celica nič ne koristiuser posted image

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neocelica
4.7.2007 22:15:19   
nanak
To je tudi res, če gledaš da po 20-tih letih moraš obnovit pogodbo in seveda plačat za naprej naslednijh 20 let. 

_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neocelica
4.7.2007 22:19:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanak

To je tudi res, če gledaš da po 20-tih letih moraš obnovit pogodbo in seveda plačat za naprej naslednijh 20 let. 


točno, še to, pa meni se zdi da je pušenjak še o tem nekaj rekel, da je stvar (če že) uporabna samo nekje 15 let, ker za večjo osebo je premalo teh izvornih celic, da bi se dalo kaj konkretnega naredit iz tega......tako da ta podjetja po moje tule pač spet nekaj tržijo in pritiskajo na starše z onim preverjenim občutkom krivde ( ja ja, če si dober starš, za svoje otroke boš pa že.....) in marsikak podatek ostane lepo zamolčanuser posted image

(odgovor članu nanak)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neocelica
4.7.2007 22:55:53   
Anonimen
no, tole sem našla....eden od Pušenjakovih odgovorov :


Za zdaj je edina "resna bolezen", pri kateri lahko izvorne celice preverjeno pomagajo levkemija, vse ostalo so še "obljubljene možnosti" ki so še v zelo začetni raziskovalni fazi. S sshranjevanjem izvornih celic torej vlagate v za zdaj precej "tvegano naložbo", saj je verjetnost, da bodo te celice prišle prav vašemu otroku, skolikor seveda v vaši družini ni genetsko več raka, manjše od 1:5000. Objektiven informacije o tem boste zelo težko dobili, saj jih večinoma posredujejo za to zainteresirane družbe, ki od tega živijo in seveda odplačujejo drage naložbe v sisteme za ločevanje in shranjevanje matičnih izvornih celic, zato je v razpoložljivih informacijah o tem žal tudi veliko prikritega EPP (ekonomsko propagandnega programa...). Veliko informacij namreč deluje tako, kot da je to potencialno univerzalno zdravilo za vse bolezni, ki jih danes še ne znamo zdraviti ter da to obliko zavarovanja nujno potrebuje vsak zemljan, ki se na novo rodi. Resnica je žal daleč od tega, zato trenutno priporočam shranjevanje matičnih celic zlasti staršem otrok, ki so nadpovprečno ogroženi in takim, ki jim npr. strošek 2000 EUR resnično ne predstavlja posebne obremenitve družinskega proračuna.Takih pa je pravzaprav manj kot 5%.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neocelica
5.7.2007 9:05:50   
Anonimen
Midva sva bila zelo navdušena nad možnostjo shranjevanja izvornih celic. Potem sva se pa sistematično lotila prebiranja literature in spraševanja zdravstvenega osebja - in sva si premislila. Mislim, da je zadeva še preveč v povojih. Zmotilo me je tudi to, da morajo TAKOJ prerezat popokovino, ko je user posted image  rojeno in še ne diha samostojno in narediti odvzem krvi. Dostikrat se zgodi, da ni na voljo dovolj krvi v popkovini - kako potem pridejo do nje, sem pa pozabila. Jaz ne zaupam podjetju, da bo res kvalitetno opravilo prenos, saj je bilo do sedaj teh odvzemov samo med 200 in 300. No, pa še Pušenjakova razlaga zagotovoljene uporabnosti izvornih celic je dodala piko na i.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neocelica
20.12.2012 16:04:02   
TanjaKR
Ker sem naročila shranjevanje matičnih celic pri Neocelici, so mi podarili bon za 100 evrov, ki ga podarjam dalje. Podarim ga tistemu,ki bo zagotovo naročil shranjevanje matičnih celic pri Neocelici. Bon je veljaven do 31.5.2013. Več na http://www.neocelica.si/bon-zaupanja. Možen prevzem Medvode, Zbilje ... po pošti.

(odgovor članu nanak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neocelica
21.12.2012 11:10:52   
fjonda
Če bi pa mogoče rade vseeno naredile "dobro delo" lahko celice shranite v javno banko. V primeru potrebe ni garancije, da bo tvoj otrok dobil matične celice, čeprav takoj preverijo ali so še na razpolago in če so jih tudi uporabijo. So pa na voljo vsem ostalim, čeprav je odstotek, da jih kdo ponuca res majhen. Prav tako naj bi bile uporabne celo manj kot 15 let. Ne stane te pa nič in zakaj ne bi pomagali komu drugemu, če lahko.

Prilagam link z vsemi info. in prijavnicami. Jaz sem kit dobila domov v par dneh, zdaj pa čakamo na akcijo. :)

Stran: http://www.ztm.si/sl/register_darovalcev_kmc/darovanje_popkovnicne_krvi/
Mail: espok-ztm@ztm.si

Uživajte in lepe praznike.


(odgovor članu TanjaKR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Podarim bon 150€ za Neocelico
16.5.2015 14:54:58   
TanjaKR
Tudi javna banka je bolje kot nič :) Pri nas smo se vseeno odločili, da shranimo lastne celice zaradi ostalih prednosti, ki jih ta način ima: dosegljive takoj, so taprave-se zagotovo ujemajo in uporabnost ni samo 15 let.
Sem pa znova prejela bon podjetja Neocelica v vrednosti 150 evrov, katerega lahko unovčite pri shranjevanju matičnih celic iz popkovine vašega novorojenčka - izvorne celice, storitev Cryo-Save Neocelice. Veljavnost bona: do 1.6.2015.
Kontakt preko e-pošte tanja.life@gmail.com ali na 041 390 123. Samo za resne interesente - bon želim podariti nekomu, ki se bo res odločil za naročilo te storitve in tako lahko uveljavljal ta bon.

(odgovor članu fjonda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?