|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 13:19:37   
deja27
po enem tednu spet tuki gor,žolčne kamenčke so mi zdrobil al kaj,bolel je kuser posted image user posted image ,sedaj pa stroga dieta,kile pa ne grejo nikamoruser posted image .no v glavnem hočem povedat,da je blo katastrofalno,dobr,da sem bila sam en dan v bolnici.sestre k te pedenajo so bile že na vse zgodaj nezaiterisirane,nesramne,fliknejo te iz pojstelje k da si v vojski,pol pa ustaneš in greš sam na wc,pol pa pritisk pade in komaj prideš do sobe in te začnejo ****at,zakaj vstajaš iz pojsteljeuser posted image da o doktorju sploh nebi,sanja se mi ne,kaj so mi delal izguba časa,da bi razložil,kako in kaj.za dieto sem pa dobila en sam "meni"kaj lahko jem in čao.3 krat sem mogla reč,če mi lahko dajo za domov en sam tablet proti bolebonam-svašta,niti vedle med sabo niso katere sploh lahko jemlemuser posted image a se to dogaja tudi drugod a sam na gorenjskem???

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 23.4.2008 14:39:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: evo
23.4.2008 14:30:40   
Mišni
Fajn naslov. Točno pove, o čem bo tema govorila.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: evo
23.4.2008 14:33:22   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Fajn naslov. Točno pove, o čem bo tema govorila.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: evo
23.4.2008 14:34:14   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image

Jah, eni prijazni, drugi neprijazni, važno, da te boli več ne. Pozabi, pa je.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: evo
23.4.2008 14:38:09   
TIA22
vsepovsod se najdejo neprijazni uslužbenci-ki pa so tudi samo ljudje kot smo mi. Je pa res, da ko si bolan, pa pričakuješ vsaj malo prijaznosti in  ustrežljivosti.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: evo
23.4.2008 15:50:13   
Salja
Naslov bi moral biti:

Neprimerno vedenje nekaterih medicinskih sester!

Delaš krivico tistim, ki res ljubijo in super opravljajo svoj poklicuser posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: evo
23.4.2008 15:52:00   
LoCa
ma mene še una pri ginekologu nadirala, ker pač sem zamutila tiste ure, ko lahko prideš po recept. se zgodi, kaj naj rečem. gleda grdo pa itak že po defaultu.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: evo
23.4.2008 17:27:01   
andrejka82
Hm, tudi medicinske sestre so samo ljudje. Ne poznam nikogar, ki bi bil nasmejan 365 dni v letu in poln elana. Sploh pa, ko cele dneve poslusas tarnanje in pedenas paciente od spredaj in zadaj, se srecujes z vsemi moznimi nalezljivimi boleznimi, po moznosti si se vsak dan najmanj enkrat pobruhan, ker pacientu "uide" na koncu pa dobis usivih 400 EUR place.... ma brezveze. Ne se cudit.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 17:30:17   
daddy
Cool so. Same odlične izkušnje z njimi, še iz srednje šole ven pa naprej user posted image user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 18:21:31   
jade1
Jaz bi imela veliko za povedati tudi glede neprimernega obnašanja pacientov, smo velikokrat strelovod za izživljanje njihove slabe volje...

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 18:35:32   
BUŠICA
smo velikokrat strelovod za izživljanje njihove slabe volje...


tudi res. 1000x vidla kako se pacient znese nad sestro, ki pa ni nič kriva. večina se zdravniku ne upa nič reč, ampak se tudi zve kaj se v čakalnici čveka...

400eur???? ne verjamem. naše imajo ziher enkrat več.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 18:43:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

Jaz bi imela veliko za povedati tudi glede neprimernega obnašanja pacientov, smo velikokrat strelovod za izživljanje njihove slabe volje...


Se globoko strijnam. Dieta pač kot dieta, saj si dobila napisano, kaj smeš in kaj ne, kakšen tablet proti bolečinam verjetno tudi imaš doma, to pač mora doma biti ob vsaki uri.

Sicer pa še vedno in znova poudarjam: Kar daješ to dobiš.  
 
In naslov teme je res zelo nesramen.

Drugače pa malo poguglaj, saj znaš, pa boš našla ogromno nasvetov kako po operaciji žolčnih kamnov. Če se je moja mama znašla, pa ima krepko čez 50, se boš tudi ti.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 18:44:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

a se to dogaja tudi drugod a sam na gorenjskem???


Zgleda, da samo na Gorenjskem sparate s prijaznostjo...user posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 18:46:04   
Anonimen
1000x vidla kako se pacient znese nad sestro, ki pa ni nič kriva. večina se zdravniku ne upa nič reč, ampak se tudi zve kaj se v čakalnici čveka..


Verjetno bo kar drzalo...

Kulturnost z nase strani vsaj v 95% pomeni kulturno obnasanje tudi na drugi strani.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 20:11:08   
lefairyon
deležna takšnih in drugačnih momentov...res je da ni lepo in hvaležno delo non-stop poslušat jamranja pacientov, ampak so vse vedele v katero šolo grejo in kakšno delo bojo opravljale...če pa ne najdeš en nasmeh, čeprav kisel je pa tudi žalostno...sama delam v podobni ustanovi in vem, kako težko je včasih poslušat jamranje in tarnanje...ampak še vedno najdem toplo tolažilno besedo in nasmešek, čeprav ponarejen, samo vem, da sem s tem osebi polepšala tisti moment in ji ni bilo tako težko...je pa res, da včasih kdo sam izzove negativen odziv...ne branim niti ene niti druge strani, samo ni pa lepo doživeti tak "hladen tuš" od osebe, v kateri marsikdo vidi "poosebljeno dobroto".

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: evo
23.4.2008 20:15:17   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Fajn naslov. Točno pove, o čem bo tema govorila.


Samo da pojasnim: takrat, ko sem to napisala, je bil naslov teme: Evo

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: evo
23.4.2008 20:23:44   
Blejka26
res je,nihče ni nasmejan 365dni,toda če izbereš tak poklic da si med ljudmi,da delaš z ljudmi..potem sprejemaš tudi posledice..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: evo
23.4.2008 21:23:45   
Pia73
IZVIRNO SPOROČILO: andrejka82

Hm, tudi medicinske sestre so samo ljudje. Ne poznam nikogar, ki bi bil nasmejan 365 dni v letu in poln elana. Sploh pa, ko cele dneve poslusas tarnanje in pedenas paciente od spredaj in zadaj, se srecujes z vsemi moznimi nalezljivimi boleznimi, po moznosti si se vsak dan najmanj enkrat pobruhan, ker pacientu "uide" na koncu pa dobis usivih 400 EUR place.... ma brezveze. Ne se cudit.


Tole kar sem citirala je najbolj boso,... user posted image user posted image user posted image  Malo je tako občutljivih poklicev kot je poklic medicinske sestre. To so osebe, ki so se zato šolale vedele že prej,... Sama delam na čustveno veliko manj občutlijvem področju pa se "lepše" obnašam kot marsikatera medicinska sestra,.... Večina pacientov ne jamra vsaj medicinskim sestram ne,.... Še nikoli nisem videla pobruhane medicinske sestre pa sem ležala tudi na infekcijskem oddelku pa na pediatričnem,...., verjetno se tudi to kdaj zgodi ni pa stalnica,... plačo imajo pa krepko čez 400 EUR, dokazano!!! skratke same bedastoče,.... user posted image user posted image user posted image

Sama sem v zadnjih 2-3 letih bila zeeloo veliko po bolnicah, tudi v KC sem bila pogosta gostja. Veliko sem hodila na obiske pa tudi sama sem ležala po bolnicah, zase in s sinom,... moje izkušnje so take, da se vedno najde kaka sestra, ki bi jo bilo treba milo rečeno odpustiti. Moram pa povedati ,da večina pa je v redu. Hvala bogu.

Veš Volga ti tudi govoriš neumnosti, ko praviš, da to kar daješ dobiš ( sorry, če tega nisi napisala ti) To sploh ni res. Govorim spet iz izkušenj,.... moj oče je umiral, ko nekaterim osebkom, ki naj bi bile medicinske sestre to ni bilo jasno,.... user posted image

Pa še nekaj morate vedeti; veliko lažje je tale post komentirat, ko si zdrav, kot pa takrat, ko se tiče tebe. Pa človek je kadar je bolan sam ali njegovi najbližji, veliko bolj ranljiv kot kadar je zdrav,.... Spet govorim iz izkušenj,...

Meni je velikokrat zelo pomagala lepa beseda in topel nasmeh,.. ampak vsi tega ŽAL niso sposobni,....

Zdaj pa udrihajte naprej,... predvsem zdravi!

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 21:25:34   
Pia73
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

Jaz bi imela veliko za povedati tudi glede neprimernega obnašanja pacientov, smo velikokrat strelovod za izživljanje njihove slabe volje...



Tudi v mojem veliko manj čustveno občutljivem poklicu sem tu pa tam strelovod,..... pa se ne gre za zdravje ali bog ne daj preživetje,....
Če si medicinka si kar mislim v katero grupo sodiš,.......


_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 21:29:40   
deja27
Sicer pa še vedno in znova poudarjam: Kar daješ to dobiš
ja v bolnici k ležiš od operacije ves zadet in tud premaknit se ne moreš,pa res lahk daš full od sebe,jaz sem vsakič k so prišle v sobo, sem se jim nasmehnila,pač sem tak človk,da pokažem ljudem več dobre volje k pa tist dolg obrazuser posted image .ej same so se izbrale tak biznis,tud jaz delam v gostinstvu,pa tud men živce parajo,pa se jim z težavo včasihuser posted image ,čeprav bi mu najraj vrat zavila.sam razlika je v tem,da imam jaz zdrave paciente,one pa pač bolne.sam a je to način,da se m.sestre,pred nami(pacienti)kregajo med sabo,da ena gospa naroči čaj,se ona obrne in zavije z očmi,ej no,pa naj se saj obrne tko,da je nebi vidla,da ena reče,naj  pacienta spravi v slabo voljo,čeprav ni bil in naj pol napiše na tist karton,al kr koli,da je vznemirjen ej,to je pa mal čez.....,pa naj to razglablajo tam,da jih noben ne sliši,aja,pa da doktor skače za eno sestro,zakaj se noče pogovarjat z njim k da smo v vrtcu.(nisem rekla,da so vse m.sestre take,govorim o enem oddelku,tam kjer sem bila.)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: evo
23.4.2008 21:43:22   
coca cola
IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

IZVIRNO SPOROČILO: andrejka82

Hm, tudi medicinske sestre so samo ljudje. Ne poznam nikogar, ki bi bil nasmejan 365 dni v letu in poln elana. Sploh pa, ko cele dneve poslusas tarnanje in pedenas paciente od spredaj in zadaj, se srecujes z vsemi moznimi nalezljivimi boleznimi, po moznosti si se vsak dan najmanj enkrat pobruhan, ker pacientu "uide" na koncu pa dobis usivih 400 EUR place.... ma brezveze. Ne se cudit.


Tole kar sem citirala je najbolj boso,... user posted image user posted image user posted image  Malo je tako občutljivih poklicev kot je poklic medicinske sestre. To so osebe, ki so se zato šolale vedele že prej,... Sama delam na čustveno veliko manj občutlijvem področju pa se "lepše" obnašam kot marsikatera medicinska sestra,.... Večina pacientov ne jamra vsaj medicinskim sestram ne,.... Še nikoli nisem videla pobruhane medicinske sestre pa sem ležala tudi na infekcijskem oddelku pa na pediatričnem,...., verjetno se tudi to kdaj zgodi ni pa stalnica,... plačo imajo pa krepko čez 400 EUR, dokazano!!! skratke same bedastoče,.... user posted image user posted image user posted image



Jamra, jamra pa še kako. No za plačo pa povej kje grem dat tam prošnjo. Delaj ti skoraj vse vikende in nočne in slučajno ne naredi napake, ki te lahko stane drugega življenja pa se buni glede plač.

Jaz bi imela veliko za povedati tudi glede neprimernega obnašanja pacientov, smo velikokrat strelovod za izživljanje njihove slabe volje...
 
Pa ne sam od pacientov tudi od zdravnikov
 
1000x vidla kako se pacient znese nad sestro, ki pa ni nič kriva. večina se zdravniku ne upa nič reč, ampak se tudi zve kaj se v čakalnici čveka
 
To je pa čista resnica.
 
Sicer pa še vedno in znova poudarjam: Kar daješ to dobiš.  
 
In naslov teme je res zelo nesramen.

 
Vse povedano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: evo
23.4.2008 21:54:26   
Pia73
*dina* kaj naj ti rečem,... Samo to, da, če si medicinksa sestra resno razmili o menjavi poklica.

Menim, da je celo minimalna plača več kot 400 EUr,.... Kamorkoli lahko daš prošnjo pa boš imela več kot 400 EUR, sicer pa je bolje, da se izučiš za kakšen poklic, ki ti je bolj pisan na kožo,.... , pa še plačo znaš imeti višjo!

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: evo
23.4.2008 22:05:23   
deja27
evo,mi rabimo natakarice in plača je definitivno večja,pa še nočnih nimaš.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: evo
23.4.2008 22:09:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Pa še nekaj morate vedeti; veliko lažje je tale post komentirat, ko si zdrav, kot pa takrat, ko se tiče tebe. Pa človek je kadar je bolan sam ali njegovi najbližji, veliko bolj ranljiv kot kadar je zdrav,.... Spet govorim iz izkušenj,...


To je res.

Ce se le da, gremo k zdravniku grupno....user posted image .
Ker zdrav clovek veliko lazje (in ponavadi trezneje) razmislja kot bolan.

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Neprimerno vedenje med.sester
23.4.2008 22:17:40   
CatJa
Sicer pa še vedno in znova poudarjam: Kar daješ to dobiš.


Se strinjam. In deja, ne vem, če si tako blazno prijazna, če ženske na nudl plaži obkladaš s starimi, jim kažeš fakiče in celo svoje mednožje user posted image  Res, da nima veze s samo temo o (ne)prijaznosti med. sester, ampak tak kakršen si, takšni so drugi do tebe.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?