|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   No pa dajmo še tehtnice
11.7.2008 10:05:09   
Anonimen
Kako pa kaj tehtnice?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: No pa dajmo še tehtnice
11.7.2008 10:32:09   
Anonimen
Ni vredno, da bi kdo sploh kaj komentiral?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: No pa dajmo še tehtnice
11.7.2008 10:56:02   
lenika
Jaz imam doma tehtnico in je fajn v postelji in drugače. Res pri nekaterih odločitvah kar pošteno tehta, kar mi gre občasno na živce, ampak v postelji se to na srečo ne dogaja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: No pa dajmo še tehtnice
11.7.2008 11:02:49   
majcci
Jaz imam tudi tehnico doma, kako pa naj jo opišem pa nimam pojma - za mene je super v vseh pogledih user posted image . Nimam s kom primerjat, edino s sabo, ki sem strelec. Je večinoma bolj strastna, jaz kakor kdajuser posted image . Drugače pa lahko rečem, da vedno misli name, se mi posveti, je vzdržljiv, ustrežljiv, nežen, skratka vse naj naj.
Mislim pa da kakšen si ni odvsino toliko od znaka v horoskopu kot od tega kakšen človek si (karkterno,...)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: No pa dajmo še tehtnice
11.7.2008 11:25:28   
Katey
Ah tehtnice smo pa tko fajnuser posted image user posted image user posted image , čist v vseh pogledih.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: No pa dajmo še tehtnice
11.7.2008 11:34:10   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Ah tehtnice smo pa tko fajnuser posted image user posted image user posted image , čist v vseh pogledih.


Ja moja je in če sklepam po njem potem ste res super user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: No pa dajmo še tehtnice
11.7.2008 12:50:42   
Katey
No vidiš, dokaz imaš doma, res smo prov faaaaaaajnuser posted image .
No mal heca mora bit, drugač naj bi pa za nas veljalo:
Pravzaprav se zdi, da tehtnice brez svoje druge "skodelice" sploh ne morejo delovati, tako nujno potrebujejo harmonijo in sožitje z nekom, ampak za tem se ne skriva samo potreba po ljubezni. V različne odnose jih žene tudi dejstvo, da ne prenesejo osamljenosti in da se samote hitro naveličajo - preprosto vse je boljše, če se zgodi v dvoje. In ker so prijazni, očarljivi in zelo obzirni, jim družbe nikoli ne zmanjka. Kadar imajo zelo slab dan, se njihova prijaznost do drugih lahko sprevrže tudi v očitke in samopomilovanje, češ koliko so sami naredili, zato da v zameno zdaj ne dobijo ničesar. Ampak to ne traja dolgo, nekaj prijaznih besed ali dejanj jih spet uravnoteži in povrne nasmešek na obraz.

In ko smo že pri ravnovesju, ki ga pri tehtnicah simbolizirata skodelici, moramo omeniti, da se tehtnice bolj kot vsa druga znamenja zodiaka vedno trudijo biti pravične. Vedno skušajo razumeti obe strani in poslušati vsa mnenja, preden se za karkoli odločijo. Delno zato, ker ne prenesejo konfliktov, delno pa zato, ker vedno želijo vsem ugajati. Seveda zato v očeh okolice velikokrat izpadejo kot mečkači ali nesposobni, ampak priganjanje k odločitvam jim še nikoli ni koristilo. Tehtnice pač potrebujejo svoj čas in si po tihem velikokrat želijo tudi, da bi težave izginile same od sebe, zato poleg tega, da druge s tem lahko spravljajo ob živce, zamudijo tudi odlične življenjske priložnosti. Njihova vladarica Venera pa poskrbi, da jim sreče tako v življenju kot v ljubezni nikoli ne zmanjka.

To je to, na kratko.
Kako je v spolnosti s tehtnico pa najbrž ne gre posploševati.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: No pa dajmo še tehtnice
11.7.2008 15:27:40   
total
Moj je tehnica ina kaj naj rečem....user posted image ..no ja včasih pa tut....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?