|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova kolekcija Maxi-cosi
3.8.2009 13:46:35   
zmajči25
A katera ve, kdaj pride ven nova kolekcija barv (leto 2010) za avtosedeže Maxi-cosi? V kratkem bomo morali iti v nabavo novega avtosedeža pa ne vem, ali se splača še počakati (trgovka v BC mi je rekla, da pridejo enkrat oktobra, novembra)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova kolekcija Maxi-cosi
3.8.2009 15:22:08   
miapia
Ne vem, odvisno kdaj imaš rok. Če ti barva tako veliko pomeni. Že zdaj ima maxi cosi celo paleto barv.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova kolekcija Maxi-cosi
3.8.2009 22:12:37   
krtek 1
To tudi mene zanima,ga imamo namen kupiti in čakamo na nove.Ne rečem,da trenutni modeli niso lepi,ampak mi veliko pomeni da kupim nekaj kar mi je res všeč.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova kolekcija Maxi-cosi
4.8.2009 7:37:46   
zmajči25
Sej ene dve barvi sta mi res luštni, me pa firbec matra, kakšne bodo nove barve sedežev. Vem, kompliciram....user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova kolekcija Maxi-cosi
12.10.2009 11:27:00   
čebelca2
nove barve lahko že vidiš v baby centrovih katalogih, sem jih videla in so resnično lepi. ampak 50€ dražji. se splača pa mc cabriofix naročit pri  recenku, kjer je ceneje cca 110€ (v BC je od 140-150€) lanska barva in prav tako easy base (dobiš za cca 220 € oboje). če bi bilo tudi kaj izboljšav iz varnostnega vidia bi se splačalo, če gre pa samo za barve je pa brezveze. tako da premislite...



(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova kolekcija Maxi-cosi
12.10.2009 11:27:47   
čebelca2
aha, pa še domov ti ga dostavijo brezplačno:) za lene sorte kot sem jaz:))))

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?