|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novalac proti zaprtju
29.5.2007 8:09:58   
tančica
Mojemu malčku sedaj dajem Novalac proti zaprtju, ker ne kaka po 5 dni. Zanima me po kolikem času začne ta delovati, če sploh? Kaj pa potem ko težave izzvenijo ali ste nadaljevale z univerzalno formulo Novalac. V lekarni so mi rekli da tega proti zaprtju ne smem uporabljati v nedogled....predvsem me zanima to, če bom nadaljevala z Novalacom univ. da ne bodo spet iste težave...prej sva imela Aptamil comfort, sicer je tudi kakal na 3 dni vendar ga ni nič matralo, potem sva probala navadnega Aptamila in se mi zdi da se ga lotevajo krči, ki jih prej nikoli ni imel pa še 5-ti dan je danes zaprt...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novalac proti zaprtju
29.5.2007 8:16:46   
Aja32
Daj mu sladke kamilice, pa se ti bo sigurno pošteno pokakal. Lp A

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novalac proti zaprtju
29.5.2007 11:00:45   
emaa
Mi smo ga uporabljali toliko časa, da je imel normalno prebavo. Na Aptamil nisva šla nazaj, ker ga je zaprlo po navadnem in po comfortu. Prijelo pa je mleko po dveh dneh, verjetno bi že prej, ampak je dobival samo en obrok na dan, ko mene ni bilo doma. POtem smo imeli normalni novalac, pol pa DM mleko, ki nobenega ne zapre. 

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novalac proti zaprtju
30.5.2007 13:43:26   
Taya85
Moja pupa, ki je sedaj stara 2,5 mesece, sem ji kot dodatek dajala novalac (1-2 na dan po 30 ml), prvi mesec je kakala v vsako planico, drugi mesec (1 obrok 120 ml) je kakala enkrat na 4-5 dni (pošteno se je usračkala), včasih sem ji dala sladke kamilice in ji je pomagalo, sedaj pa kaka vsak drugi dan po 1-2 na dan.

Sem pa klicala tudi v zdravstveni dom in vprašala pediatra glede kakanja in mi je rekel, da je normalno, da user posted image  enkrat kakajo bolj pogosto, drugič pa manj pogosto.

Drugače pa daš Novalac proti zaprtju samo v primeru, če otrok je samo adaptirano mleko, vsaj tako piše na škatli.

Želim ti veliko sreče in srače user posted image .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novalac proti zaprtju
30.5.2007 13:45:44   
tančica
Evo ga imava že tretji dan in je kakal včeraj in danes dvakrat, juheeej. Ko ga porabiva bova šla na navadnega Novalaca in močno upam da ga ne bo tudi ta zaprl.

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novalac proti zaprtju
30.5.2007 19:34:10   
Maleal
Mi smo ga imeli 4 mesece,potem smo šli na navadni Novalac in je tudi lepo kakal.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novalac proti zaprtju
1.6.2007 17:46:22   
ancka1
Mi smo imeli tega proti zaprtju par dni, pa je imel po njem take krče, da je groza. Kakal pa je. Pa smo šli nazaj na navadnega in sedaj kaka 1x na dan (pošteno user posted image ). Upam, da tako tudi ostane.

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novalac proti zaprtju
1.6.2007 19:22:49   
ally1
Mi smo, ko je seveda zmanjkalo mojega mleka, najprej začeli z aptamilom, vendar ga je pošteno zvijalo in ni in ni kakal. potem smo pa prešli na Novalac IT, iin ga še segdaj jemljemo(4 mesece, sedaj smo na IT2), pa kaka 1x na dan, ali pa tudi po nekaj dni ne, čeprav jemljemo to mleko. Ali mu res lahko škoduje, ali je bolje da preidemo na navaden Novalac? Hvala

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novalac proti zaprtju
2.6.2007 10:22:21   
tančica
Jaz sem spet zgleda prehitro prešaltala na Novalac navadnega, ni kakal ne včeraj in danes do sedaj še nič. Meni so v lekarni rekli, da ni ravno najbolje dolgo uporabljati IT formulo ker se lahko črevesje poleni user posted image  Torej kaj tudi meni predlagate, ali naj nadaljujem z Novalacom IT ali naj poskusim mešati IT z navadnim (recimo 1 obrok navadnega in 1 IT, ali samo 1 IT na dan??) Ne bi pa rada eksperimentirala še naprej z ostalimi mleki...

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novalac proti zaprtju
28.8.2008 17:24:07   
soraia
IZVIRNO SPOROČILO: tančica

Jaz sem spet zgleda prehitro prešaltala na Novalac navadnega, ni kakal ne včeraj in danes do sedaj še nič. Meni so v lekarni rekli, da ni ravno najbolje dolgo uporabljati IT formulo ker se lahko črevesje poleni user posted image  Torej kaj tudi meni predlagate, ali naj nadaljujem z Novalacom IT ali naj poskusim mešati IT z navadnim (recimo 1 obrok navadnega in 1 IT, ali samo 1 IT na dan??) Ne bi pa rada eksperimentirala še naprej z ostalimi mleki...


to tudi mene zanima

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novalac proti zaprtju
29.8.2008 10:33:33   
Tinky
Moj mali ni kakal 5 dni, zato sem ga po nasvetu patronažne nafilala s pocukrano vodo. Dva dni se je pošteno pokakal, nato sem začela dodajat Novalac proti zaprtju, ki na žalost razen tega, da mu je povzročil hude krče, proti zaprtju ni pomagal. Sedaj sem spet prešaltala na navaden Novalac.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novalac proti zaprtju
27.10.2008 15:05:28   
nell
Pisale ste, da date svojim otrokom, kadar jih muči zaprtje, sladke kamilice. Pa me zanima koliko jih date in koliko jih sladkate.

hvala za odgovore


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?