|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spodnja majica
27.10.2008 17:13:49   
Tašana
Že pred porodom sem si kupila modrc za dojenje, da mi sedaj na začetku ni treba letati po trgovinah. Sedaj pa vidim da bi potrebovala nekaj v kombinaciji modrca, ki bi bil podaljšan v spodnjo majico, saj me že zdaj mrazi v ledvica, ko dvignem majico, da bi dojila. Pa sploh ne vem a kdo v Sloveniji ima to oz. ali je to sploh praksa ali se znajdete kako drugače. Pa šele jesen je, torej za zimo res rabim neko rešitev.
Hvala za predloge.
N
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spodnja majica
27.10.2008 18:01:08   
P*****
Jaz sem si kupila v H&M-u. Sta v kompletu črna in bela spodnja majica. In je fajn za odpirat, ku modrc za dojenje. Edino kar me moti je, da so malo predolge.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spodnja majica
27.10.2008 18:06:24   
Tašana
O fajn!
A to pred kratkim? V BTCju ali v Supernovi na oddelku za nosečnice?

(odgovor članu P*****)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spodnja majica
27.10.2008 18:32:54   
Tašana
evo tole bi rabila http://www.anita.com/de/de/148,4,0,0,42152__products-detail.htm?ovs__lang=ru.

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spodnja majica
27.10.2008 18:36:09   
fitzgerald
Tako spodno majico imajo na spletni trgovini trgovini od Quelle

http://www.quelle.si/si/q4r/home/shop/suche/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZuZmhfYWN0aW9uPXNlYXJjaCZmaF9zZWNvbmRpZD1xdWVsbGVfc2lfOTYyNjYmZmhfdmlld19zaXplPTEwJmZoX2Vkcz0lYzMlOWYmJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWxsZV9zaSUyZmRlX0RFJTJmX2FjdGl2ZSUzZSU3YjIwMDgxMDE5JTdkJmZoX3NlYXJjaD16YStkb2plbmplJmZoX3JlZnZpZXc9c2VhcmNo//m-96266/index.html

ampak predvidevam, da je zadeva iz H&M precej cenejša (če obstaja)

< Sporočilo je popravil fitzgerald -- 27.10.2008 18:38:02 >

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spodnja majica
28.10.2008 7:44:51   
sanosan
Jaz sem si kupila v H&M (v mariboru pred letom dni) takšne spodnje majice, so pa stale tam okoli 7 EUR, če se ne motim (oz. kot malo dražji modrc). So pa vredne svojega denarja, saj jih imam več ali manj skoz gor. Pa tudi material je super.

Definitivno so bile cenejše od te iz Quelle.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 28.10.2008 7:46:08 >

(odgovor članu fitzgerald)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spodnja majica
28.10.2008 7:50:45   
koala
Jaz to rešujem drugače, namesto spodnje majčke imam te tope t zankimi naramnicami, ko je mali lačen potegnem zgornjo majico gor, zgornji rob topa pa dol   in že papa. Je res da se naramnice majice razegnejo, ampak meni ta varianta najbolj ustreza.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spodnja majica
28.10.2008 12:13:43   
P*****
Ja kupila sem ga pred kratkim. Dobiš ga pa v Supernovi na oddelku za nosečnice poleg modrčkov za dojenje (ki so meni tudi fajn-tisti s kostjo)user posted image

(odgovor članu Tašana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?