|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   November 2006 - 4. del
19.2.2009 10:10:03   
Aja1
Evo, novo temo. Že 4. del. user posted image  user posted image user posted image

Naj se čvek nadaljuje.

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 10:27:44   
marella1
A je že 4. del? Smo pa pridne user posted image

_____________________________

»Pride čas, ko ni več časa«, D. Zajc

LANA 13.11.2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 10:30:10   
Luni
user posted image  Bravo Aja1! user posted image
Pri nas sonček sije, mrzlo je pa kot user posted image  Upam, da bo v nedeljo uspel naš karneval, točno okoli 12.32 user posted image . Mulčki že komaj čakajo otroške maškarade v soboto. Imamo že cel teden dve maškarci doma user posted image .

_____________________________



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 10:41:35   
max81
u  Aja1 super..če bi šlo enkrat marca, jest sem do 17.3 doma, pol pa piči miško v službo jaooooouser posted image

neki me hoče dones grlo bolet, grem hit en lekadolčel spit, predno bo prepozno

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 11:33:54   
Zamima
ojej, v sob. so že maškare? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 11:35:56   
Luni
Aha, Zamima. Pridite v Cerknico ob 15.00 na Damjano Golavšek, skupino MAK, butalci, coprnice in polna dvorana otrok!

_____________________________



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 11:45:07   
Zamima
user posted image žal, bomo imeli kar maškare doma .... dobimo obiskeuser posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 12:40:40   
Aja1
Max, velja. Moj se tudi strinja. user posted image

Jaz moram za našo še kaj najti za maškare. Danes popoldan greva pa gledat enega dojenčka (od kolegice), potem pa v potujočo knjižnico (Neja gre zelooo rada na tisti avtobus), zatem pridejo pa še kurenti. Dan bo kar prekratek.

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 13:03:32   
viv_
Samo pofočkat sem se prišla na novo debato!user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 13:20:00   
max81
Max, velja. Moj se tudi strinja. user posted image

no super..moj je pa dal predloguser posted image user posted image user posted image user posted image ..sam še uskladit se mormouser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 15:04:31   
Nogavica
Še dobro, da je pust že v soboto, ker se Živa iz dneva v dan bolj boji mask. user posted image  Zdaj moramo v trgovini dobesedno divjati mimo police z maskami. Upam, da ne bomo v soboto ostali našemljeni doma. Je določila, da bova tudi z atijem našemljena - jaz rožica, on pa miška user posted image  (tiste, ki ste ga že videle, veste, zakaj se krohotam). No, in meni ne pusti niti, da bi si dala navaden obroč na glavo, kaj šele, da bi bili nanj pritrjeni cvetni listki. Danes se ji je čisto strgalo, ko sem si nadela neko kapo z ušeski, tako da res ne vem, kako bo to letos izgledalo. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 16:27:40   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Je določila, da bova tudi z atijem našemljena - jaz rožica, on pa miška user posted image  


user posted image user posted image

škoda da se boji mask user posted image ... jaz za našo še ne vem, čisto možno, da jo bo prijelo in se bo začela zverinsko dret user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 17:12:57   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: max81

u  Aja1 super..če bi šlo enkrat marca, jest sem do 17.3 doma, pol pa piči miško v službo jaooooouser posted image

neki me hoče dones grlo bolet, grem hit en lekadolčel spit, predno bo prepozno


Ojej, ... max, ti si pa zdaj imela kar dvojno porodniško,... saj prav tak, dve muhi na en mah pa je user posted image , čimlažji začetek službe ti želim,... kdo bo pa user posted image user posted image čuval? ju boš dala v vrtec?

Mene danes tudi že od jutra,... grlo, glava, sem že 3 Neoangine požrla pa malo prej sem Lekadol plus C spila. user posted image

bi bila vsaj ta vikend še čila, ko imamo obiske user posted image , si ne predstavljam, da bom kot ena cota user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 17:14:03   
Zamima
pa saj ne, da smo pred kratkim vsi bli bolani user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 17:15:58   
urška76
Dan, samo da se pofočkam na novi temi, da jo imam med mojimi debatami. user posted image  
Zdej grem pa še ta staro debato do konca prebrat, da vidim kaj ste kaj načvekale. Če me bosta pa otroka pustila se pa potem še enkrat na hitro javim user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 17:28:40   
urška76
Sem mislila, kok bom mela še na stari debati za prebrat pa skoraj nič. user posted image  
No mi smo bolj malo doma in še manj skupaj z očijem. Se nam skoz neki potepa. Če ne bo izpitov naredu mu bomo račun izstavli user posted image  Danes pa sicer nima predavanj ima pa sestanek v vrtcu. Ahhh... Skoz je neki.
Naš Miha je čist navdušen nad maškarami, Špela tud zaenkrat komaj čaka. Bomo videli, kaj bo v soboto, ko se bo treba obleči. Zase nisem pa nič novega letos kupila, tako, da bom verjetno kar enaka ciganka kot lani. user posted image  Sej so Strojani še vedno aktualni. Še v Lj jih imamo zdej user posted image
Bejbe otr0k pa nč ne silite v kostime, če nočejo. Meni Miha ni hotel obleč palčka (Uhača), pa si ga je sam zaželel. Star je bil pa tri leta. V vrtcu so ga pa ostali otroci za seboj potegnili.Pa tisto leto smo se izognil festibvalov . Zdej je pa spet brez problema maškara. user posted image
Joj Max a teb se pa že izteka? Ja nč dobr izkorist še te dni, ki ti preostanejo.
Otroc kličejo...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 17:42:32   
krfjolca
Uf, maškare, naš je tudi čisto navdušen. Vsak dan ven iz omare privleče kapo z ušeski in grivo od levčkovega kostuma in pol rjove po stanovanju in me straši user posted image . V soboto se gremo samo pokazat k našim v Kranj, potem bo pa z babico šel na maškerado, midva greva pa domov pleskat stanovanje. Sem šla danes sama po barvo in material v Merkur, pa so desci kar skakali okrog mene, da ne bi kaj preveč dvignila user posted image

Pa še senčilo sem kupila za anžetovo sobico in skoraj bankrotirala. Sranje, samo za eno okno pride senčilo 150 € user posted image . Še dobro, da nisva dala not dveh oken. Zdaj pa počasi selim njegove zadeve gor, ker računava, da se bo čez vikend preselil. Ograja je sestavljena, samo še postavit jo je treba. Jutri grem pa še elektronsko varuško nabavit, ker zdaj pa ušesa ne bodo več dovolj ponoči.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 20:38:18   
Aja1
Čer.

Max - še en mesec uživaj maximalno, potem pa veselo na delo. Sej ne bo tako hudo. Itak se boš hitr navadla.

Krfjolca - uspešno selitev Anžeta. Pa pazi nase in na svojo pikico.

Urška, pol boš Jelka Strojan. user posted image

Sva šli danes z Nejo pogledat eno dojenčico, staro en mesec. Ojoj, kako je majhna. Sem jo držala tako, kot bi imela prvič dojenčka v rokah. user posted image  user posted image user posted image user posted image Neja pa seveda ljubosumna na kubik. Je kar vlekla dojenčico stran od mene. Ko sem jo odložila, se je prišla pa ona pocrkljat. user posted image user posted image
Zvečer smo pa še kurente videli. Tako jih je čakala, potem, ko so pa prišli se je pa prestrašila in silila domov.

_____________________________




(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 22:08:54   
Zamima
MALINČICA in Ircica se pa čisto nič več ne oglasita user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 22:09:54   
Zamima
sem vam poslalavabilo,par fotk, ja zadnje čase se res "ogroooomno" slikamo  user posted image

Če ne druga, lahko vidite vsaj novo barvo mojih las.  user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: November 2006 - 4. del
19.2.2009 23:31:05   
majas
Čer... vem da je pozno... ampak pozdravit pa vas moram na novi temi user posted image

Tudi mene hoče grlo bolet, že vzela lekadol+C. V službo so vse bolane tak da sama delam. Pa je čisto vredu-mir user posted image

Maškare...bom dala še od lani miško..če bo jokala pa bomo videli.

Lep vikend


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: November 2006 - 4. del
20.2.2009 8:33:50   
viv_
Jutro!!!

Urška, me smo tudi stalno same brez očija user posted image user posted image

Za vikend pa gremo v maškare user posted image user posted image user posted image  Mirna je itak čist naspidirana, Zarja pa zaenkrat tudi.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: November 2006 - 4. del
20.2.2009 19:09:32   
Aja1
Čer, čer.

Naša že veselo drnjoha. Je bila danes pri svakinji v varstvu in ni hotela popoldan spat. Midva sva bila pa v Atlantisu v savnah (prvič tam). Lušno. Všečno. Bova še šla. user posted image user posted image user posted image  Moj je šel zdaj že v službo, jaz bom pa tudi kmalu odpeketala spat.

_____________________________




(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: November 2006 - 4. del
21.2.2009 12:35:26   
max81
dober dan drage dame..vidim, da je zopet zatišje tu goruser posted image

mi smo bili že navsezgodej danes zunaj, male2 sta bila že namaškaranauser posted image .....zdejle bomo pa počas pojužnal, ker gre gospod zopet na šiht...dobr, da je ponedeljek in torek domauser posted image ...jest sem pa tud že par dni tko utrujena, da je groza, se komej vlečem naokroguser posted image

ja nč bejbe...lepo se našemteuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: November 2006 - 4. del
21.2.2009 17:24:58   
Zamima
jaz sem pa cela bolana spet,... pa če to ni za znoret ... totalno sem brez energije, dlesni me bolijo, glava, sinusi,... ma ni da ni user posted image user posted image user posted image

Bi morala to odležati, pa kako naj poleg Zale? user posted image user posted image
Sem kot cunja, komaj čakam, da spravim Zalo spat, da bom imela malo miru, po moje bom pa danes s kurami vred šla spat.

user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?