|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novemberke-2.del
18.10.2007 9:55:14   
sonchek
Mamo pa srečo da so glih nas taprve zaklenili po novem...
hihihiiiii...
Morm hitr še seznamček najdt, da ga ne zgubimo...
l.p.


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 9:57:37   
sonchek
Evo še seznamček skopiran..da se ne izgubi...


user posted image  

SEZNAM 74-NOVEMBERSKIH user posted image user posted image user posted image

1.11.07 bancha 
1.11.07 murencek   (user posted image Dušan ali Staš) ŠLA V RIM
2.11.07 maks,25, CH, NSuser posted image (user posted image Matija ali user posted image Mija, Mila..)
2.11.07 tintin,27, KR, NSuser posted image  (user posted image Maša ali user posted image Vasja)
2.11.07 matea1  
3.11.07 naja08,32, LJ, NS user posted image  (Blaž)  
4.11.07 bella469, user posted image   
4.11.07 že 35, 35, MB; NS user posted image ;  morf.user posted image (Timon);
4.11.07 mojval, user posted image
5.11.07 nemrak, AC user posted image ;
5.11.07 bts 
5.11.07 bejbi 
5.11.07 Hruškica84,23, PO, user posted image  (Filip)  ŠLA V RIM
5.11.07 martita
5.11.07 nikkita10, user posted image
5.11.07 peska, user posted image
6.11.07 Alina_alin, MB 
6.11.07 azarmitra,24, morf. user posted image ;   
6.11.07 gruška, NS user posted image , mofr. user posted image ;(Taja)  
6.11.07 tjuša
6.11.07 ninocka,29, LJ, mofr. user posted image ;
6.11.07 pikapikica 
6.11.07 Kimi6, user posted image
7.11.07 potepinka,32, CE, morf user posted image -Mark ;
7.11.07 kesi,
8.11.07 TANTRA, LJ, AC user posted image (Luka)
8.11.07 heaven,25, Izola 
8.11.07 barika, user posted image  (Martin),
9.11.07 marinci
9.11.07 Ilije, AC user posted image   (Zala ali Ajda);
9.11.07
 lajla, user posted image
10.11.07 Kada
10.11.07 makica,
10.11.07 nayya28, morf user posted image  (Taj) ;
11.11.07 anonimna 4
11.11.07 sonček5, AC user posted image ;
11.11.07 deena,
11.11.07 mklks,
12.11.07 zirafa76, NS user posted image user posted image , mofr user posted image user posted image (Isabella in Gabriella ali Sofija)
13.11.07 jooly
13.11.07 mmajaa, MB
14.11.07 naraščaj,CE, morf user posted image (Taja???)   
14.11.07 velika britanija,
15.11.07 Alter_ego
15.11.07 babsy77, mofr user posted image  (Ana)
15.11.07 manca, KR, morf-ok, user posted image  Maja
16.11.07 analana, user posted image  Luna-Alya  
16.11.07 soni, user posted image  in user posted image ;  
17.11.07 Loni 76, LJ
17.11.07 anastasija, Jesenice
18.11.07 Nada79
18.11.07 KATKA3, user posted image ŠLA V RIM
19.11.07 sonchek,29, PO, morf. =ok;
19.11.07 Nežka
19.11.07 Silva10,LJ, user posted image
20.11.07 scubadiver,31, LJ; NSuser posted image , morf user posted image ,3Duser posted image   ( user posted image Lana)
20.11.07 kanarka, user posted image  (Sara)
21.11.07 Pikec mali,
21.11.07 barbi195,
23.11.07 Tinna
24.11.07 mamuška,35, morf user posted image   (Benjamin ali Dominik),  ŠLA V RIM
24.11.07 viki-2
25.11.07 buba1131,
26.11.07 Mamathea, 
27.11.07 Bauka29,
27.11.07 Dajica, mofr. user posted image  (Kaja) ;
27.11.07 Ajtak, morf user posted image (Tjaš)
27.11.07 mila1,
27.11.07 neli99, user posted image  (Nataša) 
28.11.07 Petra1976,31,Šk. Loka,
29.11.07 nicolina,31, NM, morf user posted image  (user posted image Tin ali user posted image Lana, hana, nika..) 
29.11.07 Špelka, 29, mofr user posted image     

29.11.07 DEBELUŠKA30, morf user posted image
30.11.07  tago, user posted image  (Lea)
Začele z nami:
user posted image  Katina user posted image
user posted image  Teja*user posted image
user posted image  Aleksejauser posted image
user posted image  Afnica malauser posted image     


user posted image RODILI SMO user posted image user posted image user posted image   

DO SEDAJ:    4 X user posted image ,     4 x user posted image         user posted image user posted image user posted image     

user posted image   (23.9. - 23.10.)

1.10.2007 Murenček (1.11.) -user posted image  Staš (2040g, 44cm)
3.10.2007 Hruškica84 (5.11.)- user posted image  Filip (2630g 48cm)
7.10.2007 Mamuška (24.11.) - user posted image Dominik (2670g, 50cm)  
12.10.2007 Katka3 (18.11.)- user posted image user posted image  Klara(1970g) in Aljaž (2070)
16.10.2007 Žirafa76 (12.11.)- user posted image user posted image  Isabela(?) in Sofija (?)
16.10.2007 Nikkita10 (5.11.)- user posted image  Lara (3290g, 52 cm)

   user posted image (24.10. - 22.11.) 



user posted image  (23.11. - 21.12.)






_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 9:58:36   
barika
zakaj so pa naredl to?????user posted image user posted image
pikolino, pa glih sem hotla napisat, da je jutri spet neka čudna luna, tak da punce pazite se (pa nisem imela več pravic za pisanjeuser posted image )

punce, koliko malinovega čaja spijete na dan??? da vidim, če pretiravamuser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 10:00:34   
sonchek
Tukaj so to pojasnili...
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1968247

..jaz sem se že ustrašla kaj smo ga polomile, da so nas kr zaklenili...
...ampak pravila so pravila...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 10:09:55   
barika
ja sej sem vidla potem ja.. pa glih nas... smo najbolj pridne al kokuser posted image user posted image , zdej pa ne bomo dočakale strani št. 500

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 10:24:20   
Tanayya29
Jutro!

No,jaz tudi nisem vedela zakaj so nas zaklenili,ufff pol pa le vidimuser posted image ...

No,samo da lahko pišemo naprej,sem že mal čudn gledala..

ZA VSE PUNCIN NJIHOVEuser posted image DRŽIM PESTI,DA SE VSE LEPO IN PRAV IZTEČE,IN PRAV TAKO ZA TANTRO,NAJ JO ŽE REŠIJO TEH MUKuser posted image user posted image user posted image user posted image !

Jaz sem spala kar fajn,z obiski Wc-ja seveda;
Zdaj pa bom verjetno skočila v milerja,mi je vsega zmanjkalo doma!

hmmmm...midva sva se začela pogovarjati o enem drugem imenu za našegauser posted image user posted image .Moj full navija za drugo ime,meni je pa tko čudno,ker sem navajena na to ime...no,bomo videli,nič več ne bom rekla...
scubadiver
,ko ti sporočim in,če ne bo Taj,bom to vseeno jazuser posted image user posted image user posted image ..

jaz sem tudi prejšnji dan kupla pleničkeuser posted image ...full so luškane.Jst sm kupla kar pamperske,upam,da se bojo fajn obnesle;

sedaj grem malce na sprehod,pa se potem še kaj javim

Lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 10:42:33   
gruška
Jutroooo,

sem že z vrtca, s šole, s kavice in z banke ....... in z wc-ja - me je pred pol ure tok zvil , da sem komaj zadržala (bom probala na lep način povedat - čist tekoče je blo......user posted image ) ..... še en znak več, da se res nekaj pripravlja.......

Ponoči pa zadnje čase dobro spim in se tud zbudim ne sred noči, na wc že tko nisem nikol hodila, so me pa kolki bolel, ampak odkar imam to blazino "za dojenje", pa res dobro spim.......

Danes imam v planu likanje, pa en kup enih papirjev imam za posortirat po fasciklih (od otrok razna obvestila iz šole in vrtca, ...... )

Moj user posted image  je včeraj sanjal, da bom19.10. rodila user posted image ..... to je jutri .......

Uživajte, nosečke!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 10:57:54   
buba1131
Tudi jaz se vam po dolgem času oglašam, berem vas skoraj redno le včasih kako stran izpustim ker ne morem vsega prebratuser posted image user posted image user posted image

Čestitke za vse novopečene mamice in njihove user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image pa še za male borke in borčke.

Pri naju je še ker vredu, razen tega da sem razočarana nad ginek. Ker sem imela zadnji pregled v 32t (24.9) zdaj pa imam naslednjega komaj v 38t. kri in vodo so mi  pa nazadnje vzeli v 28t.  pa še na UZ mi je g. rekla da ima otrok prečno lego in če bo kaj narobe takoj v porod. Ampak očitno pa ni vredno to večkrat prekontrolirat.user posted image user posted image

Zanima me še nekaj glede oblačil iz porodnišnice?
Neka vraža pravi da morajo user posted image imeti za odhod domov čisto vse novo oblečeno, jaz sem se sicer prvič in drugič držala tega, ker at bili hčerki obe poletni in je bilo malo oblačil. Zdaj za tega zimčkauser posted image pa rabimo od žabic do ne vem ka še vse in imam ogromno oblačil od hčerk in se mi zdi škoda kupovat spet isto stvar vendar novo.

Kako boste pa vi oblekle vašeuser posted image ?


Živa
Lana
PDP 25.11 user posted image   (Filip)


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 11:01:27   
potepinka
Dan!

Uh sem se že ustrašla kaj je zdaj to da je bila tema zakljenjena.

Ja men se je tudi pojavil en hemeroiduser posted image ,sem si kar šla namazat z kremo tee tree od justa,nevem katera je že predlagala da pomaga,no bomo videli.
Mane so po 1.porodu ful matrali hemeroidi boli kotuser posted image ,no zdaj so se mi pa že pojavili vuser posted image .

Joj,jutri imam pregled pri G in CTG,madonca ste me punce kar prestrašle z vašimi izkušnjami,da so vas kar noter hoteli zadržat.No upam da bo vse vredu.


Še naprej držimo pesti za vse naše novembrske(oktoberske)mamice in malčke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No danes bo pa pri nam za kosilo južnaška jed SKUTIN BUREK.njami ful ga imamo radi,upam da bom s tem trebuhom še lahko raztegnila testo.

Me kolegica,ki je južnjakinja in bureka ne dela, zafrkava ko jo povabim na burek,da sem prava bosanka tak je dober.
Ampak nisem,sem čistokrvna Slovenka.Pa se hecam kdor zna pač znauser posted image user posted image user posted image user posted image

No šibam v trgovino!

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 11:16:19   
Mamathea
Joj kako sem se ustrašila, da so nas res zaklenili in da ne bomo več mogle čvekati. "Barika" milijonkrat hvala za pojasnilo, sem ga tudi sama malo kasneje našla na RR. Me je pa res panika zagrabila in zato sem takoj "bombardirala" z zasebnimi sporočili. Se opravičujem.
Močno, močno držim pesti za vse, ki se rojevajo, ki se borijo po rojstvu in tudi za vse, ki še lepo prisno čakajo v trebuščkihuser posted image user posted image . Zdaj je res toliko pestk že za držat, da bo počasi zmanjkalo moči, ampak bomo pa na nogah stiskale, če bo treba, sam da bo pomagalo.
Drugače sem pa jaz zadnje dneve nekam čudno lačna, skoz imam občutek, da bi mogla neki jest, pa ne smem, ker sem se itak že preveč zredila in bo v ponedeljek pri G spet veselo (oz. pri sestrah, ker G itak razume). Imam neke nenavadne želje po hrani, kot na začetku nosečnosti, kar zazdi se mi, da bi nprč jedla nekaj slanega in če tega ne dobim je krizauser posted image . Upam, da ostale nimate takih "lačnih" navalov in da vam gre lepo.
Moram še nekaj poštimat v službi, potem pa na kosilo. Joj, joj sam še na hrano mislim, mene bo pa ja "razneslo", sej se res počutim kot nasedla tuna, ker nasedli "kit" ne morem bit, saj sem punčka.user posted image



_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 11:18:36   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: nayya28

hmmmm...midva sva se začela pogovarjati o enem drugem imenu za našegauser posted image user posted image .Moj full navija za drugo ime,meni je pa tko čudno,ker sem navajena na to ime...no,bomo videli,nič več ne bom rekla...
scubadiver
,ko ti sporočim in,če ne bo Taj,bom to vseeno jazuser posted image user posted image user posted image ..


Ojoj... jaz sem pa mojem bratrancu (rojen aprila 2004 v Trbovljah, ime mu je pa Taj) že na dolgo in široko razlagala, da bo ena teta pri Ljubljani imela fantka, ki mu bo prav tako ime Taj...

buba ti imaš pa res enga čudnega ginekologa?!?
Za iz porodnišnice bo pa moja imela vse od ta prve. Tudi meni se zdi škoda dajat denarja za en nov kompletek, ker še predobro vem ceno tega kompletka, ki sem ga kupila Iris in ga je potem imela oblečenega samo ene trikrat, potem ji je bil pa že tko premajhen. Ne glede na vraže, ker se ne oziram kaj dosti na njih. Imam pa to srečo, da bosta obe rojeni v jesenskem času, tako da res nima smisla mi kupovat novih oblekic, ker imam še starih preveč. 

Sedaj moram pa še ta staro temo o novemberkah poiskat in prečekirat, kaj je tam dodanega. Mi tole zaklepanje ni prav nič všeč.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 11:20:28   
Tanayya29
Moj je včeraj sanjal, da bom19.10. rodila ..... to je jutri .......


moj mi je tudi rekel,da je sanjal,da sem rodila(ne glih 19.user posted image ),sm vprašala,če je blo hudo,pa pravi,da ne....

verjetno so tud naši že čist "ready"...

lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 11:21:58   
Tanayya29
Ojoj... jaz sem pa mojem bratrancu (rojen aprila 2004 v Trbovljah, ime mu je pa Taj) že na dolgo in široko razlagala, da bo ena teta pri Ljubljani imela fantka, ki mu bo prav tako ime Taj...


user posted image user posted image sej jaz vstrajam,bom ga že prepričala(upam).


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 11:26:49   
ninocka
Dobro jutro,

men pa nic jasno kaj je s  tem zaklepanjem tem...user posted image user posted image Si bom pol prebrala obrazlozitev.

Murencek in Stas in Katka in Klara - ful mocno stiskamo pesti za vas, da se cimprej pozdravite in da koncno lahko zacnete resnicno uzivati brez skrbi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tantra, upam, da tebe in Lukca danes koncno odresijo in da se bosta lahko fino crkljala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst sem pa vstala ob 6:30, ne vem kaj je tamalemu, da se je zacel tolk zgodi zbujat - a se mu mudi v vtrec al kaj??? Potem sva se oblekla in porihtala za vrtec, pol pa ugotovim, da je macek bruhal po celih stengah in hodniku in je mogu moj se to zjutri pucat. Sploh ne vem, kaj naj nardim s tem mackom - ma na 2 dni mi bruha...Mam vec dela z njim kot z Evanom user posted image user posted image user posted image
In je potem Evan ful spraseval, kaj je blo in sem mu razlagala, da je mucek bruhal, ker ga je bolel zelodcek, tko kot njega zadnjic. Pol je pa kazal, kako je on bruhal in kasljal zraven...matr, kaj si ti otroci zapomnejo user posted image

Pol sem sla pa vzet zelezovo tableto in spat, mi je pa tko slabo ratalo in se mi una tableta dviguje...pa se tak ogaben okus je...user posted image user posted image user posted image se zajtrk ni pomagal.

Se moram zdej v red spravt, sem cist zalimana, kaksen tus bi mi sedu, pa mal miganja...Dons je ful mraz napovedan, jst pa sploh ne vem, kaj naj oblecem, ker nimam nic toplega (jakna) za cez...
Moram pa jst tud v Hoferja in Mullerja (po plenice), pa se na posto po Angelcare. Sem ga tud vceraj dobila user posted image user posted image user posted image

Dons grem spet na obisk k mojim, ker ma moj user posted image faks, pa bom mal tja povabila na kosilo. Upam, da se bo vsaj popoldne malo razjasnilo, da bom lahko sla z Evanom na kaksen sprehod (nazadnje je sel s psom in z mojim ocetom, men je pa reku samo PA PA in sem mogla doma ostatuser posted image ).


PS: vceraj mi je celo ratalo spect jabolcno pito in se eno pecivo user posted image user posted image user posted image Tehtnica je odlicno tehtala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 11:50:16   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
matr, kaj si ti otroci zapomnejo user posted image


To pa res. Moja me tud vedno znova preseneča, kakšen spomin ima. Še bolj pa atija, ko ga spomne kaj takšnega, kar je sam že davno pozabuuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 11:51:27   
naraščaj
Ojla punce.

Nč mi ni blo jasn, ko sem računalnik nazaj zalaufala in vidim novembrke -2.del. halo, kaj je zaj to. Prej ko je bratranc lučke montiral, je zmankal štroma. Luči zmontirane, stene, stropi prešmirglane, čakamo parketarja, ki pride zdaj enkrat.

Sta pa prišle na kavico mami in nečakinja in pol je tamala začela gledat ledeno dobo 2 in sva z mami obe čist notr padle. Pol sem ju pa peljala domov in seveda mogla posodit DVD. Mah, sem se ful nasmejala.

Kosilo bo danes zopet pri mamaci, se je tak lepo ponudla, da nisem mogla odklont. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  V bistvu mi pa ful paše, ker so vse cote nametane po kuhni in dnevni in bi vse smrdel, če bi jaz tam neki pacala.

Jaz bi tut mogla it v BC kupt še nekaj malenkosti, pa kr ne pridem do Celja pa še v Baumax po nek špegu. Mah bom že, če ne prej pa drug teden ko mam pregled in laboratorij, tak da bom 2x tam.

Vsem novopečenim mamicam in user posted image  pa želim veliko zdravja in cartanja. Tantra upam, da te kmal rešijo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tut zadnje čase kr neki lačna. Nonstop odpiram hladilnik in neki kacam. user posted image user posted image
user posted image  pa kr neki rogovili po trebuhu in tišči svoje noge/roke ven. Mami se je prov smejala. Sestra me vsak dan klicari in sprašuje kak sm. JAz pa zmeri odgovorim, še zmer 2v1. ona pa v smeh.

Sem lih dobla SMS od Murnček, sam ni cel, manka neki besedila.
Pravi, da je ona danes boljš(psih.), staš je stabiln, morjo narest še neke ....(verjetn preiskave).

No tolk.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 12:02:01   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj
Sem lih dobla SMS od Murnček, sam ni cel, manka neki besedila.
Pravi, da je ona danes boljš(psih.), staš je stabiln, morjo narest še neke ....(verjetn preiskave).


Je prišel še drug del:

morjo narest še UZ notranjih organov, pa jutr mu bodo vzeli kri. In če bo OK pride dam. Jst sm bla tut pr zdravniku - me tut čakajo razne preiskave zaradi te težke preeklampsije - se počutim bolje. imam pozitivne misli in upam na snidenje. LP in hvala za vse!

Držim pesti, da bo na UZ vse OK in da gre Staš domov. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 12:06:28   
nemrak
user posted image user posted image ,
zopet sem dobila sporočilo od TANTRE.
Saj ne boste verjele.
So si premislili, nič ne bo danes s CR in tudi ne ve, kdaj sploh bo.
Mogoče naslednji teden user posted image .
Nič pa še ne vem, če bo šla domov.
Tam v P niso normalni.

barika, jaz spijem 2x na dan malinov čaj (včasih 3)

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 12:33:40   
Tanayya29
zopet sem dobila sporočilo od TANTRE.
Saj ne boste verjele.
So si premislili, nič ne bo danes s CR in tudi ne ve, kdaj sploh bo.


ma ne morem verjet...ma,boga punca!jaz si ne predstavljam kakšna živčna vojna mora biti touser posted image .Res si ne predstavljam....

jaz upam,da bo vse uredu Tantra!Držim pesti!user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 12:37:01   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
zopet sem dobila sporočilo od TANTRE.
Saj ne boste verjele.
So si premislili, nič ne bo danes s CR in tudi ne ve, kdaj sploh bo.
Mogoče naslednji teden user posted image .
Nič pa še ne vem, če bo šla domov.
Tam v P niso normalni.


Sam res, a se hecajo al kaj?????

Tantra, drzi se, me smo s tabo!!!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 12:37:02   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
zopet sem dobila sporočilo od TANTRE.
Saj ne boste verjele.
So si premislili, nič ne bo danes s CR in tudi ne ve, kdaj sploh bo.
Mogoče naslednji teden user posted image .
Nič pa še ne vem, če bo šla domov.
Tam v P niso normalni.

barika, jaz spijem 2x na dan malinov čaj (včasih 3)


Sam to pa res ni več normalno. Iz koga se sedaj delajo norce v LJ porodnišnici -  bi rekla, da kr iz sebe!!!

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 12:38:33   
Ilije
ninocka si me za sekundo prehitelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 13:00:53   
naraščaj
Nemrak, kak si pripraviš čaj. A ga sam preliješ z vročo vodo al ga kuhaš???

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 13:02:27   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: Ilije

IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
zopet sem dobila sporočilo od TANTRE.
Saj ne boste verjele.
So si premislili, nič ne bo danes s CR in tudi ne ve, kdaj sploh bo.
Mogoče naslednji teden user posted image .
Nič pa še ne vem, če bo šla domov.
Tam v P niso normalni.

barika, jaz spijem 2x na dan malinov čaj (včasih 3)


Sam to pa res ni več normalno. Iz koga se sedaj delajo norce v LJ porodnišnici -  bi rekla, da kr iz sebe!!!


Se popolnoma strinja, Boga Tantra. Držim pesti, da se bodo spametovali.user posted image

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novemberke-2.del
18.10.2007 13:02:29   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
zopet sem dobila sporočilo od TANTRE.
Saj ne boste verjele.
So si premislili, nič ne bo danes s CR in tudi ne ve, kdaj sploh bo.
Mogoče naslednji teden user posted image .
Nič pa še ne vem, če bo šla domov.
Tam v P niso normalni.

barika, jaz spijem 2x na dan malinov čaj (včasih 3)



Pa saj sem vedelauser posted image user posted image ,sam res niso normalni.
božca TANTRA,mi bomo še naprej stiskale pesti,in uuupaam da te kmal rešijo

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?