|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novorojenčki
7.6.2005 15:28:30   
rozi81
Zanima me če v imajo v porodnišnici novorojenčki kapice gor ali ne. Slišala sem že, da se zgodi da zmanjka oblačil za dojenčke in bom za vsak slučaj še kaj svojega sabo vzela. Ne vem pa ali imajo kapice ali ne.

Hvala za odgovore.


LP S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Novorojenčki
7.6.2005 15:40:42   
Anonimen
Pri nas jih imajo in nikoli ni ničesar manjkalo. Če sem rabila kaj za preoblečt nikoli ni blo problema.

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Novorojenčki
7.6.2005 15:43:56   
Maxica
Jaz sem rodila v Postojni in je bilo tudi vsega dovolj. Kje pa ti nameravaš roditi?

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Novorojenčki
7.6.2005 15:52:12   
Jančika_
V Celju jim ne dajejo gor kapic. Mogoče pozimi, tega pa ne vem.:zmeden: Poleti in spomladi vsekakor ne.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Novorojenčki
7.6.2005 15:54:47   
rozi81
V Ljubljani, sam sem slišala že vse možno.
Da je zmanjkal majč, pa da je zmanjkal hlačk itd. Sej verjetno je vse naložen ampak me nič ne stane če vzamem eno mako majčko in ene hlačke sabo. Za kapco pa nisem bila prepričana ali jih imajo ali ne.

Lp S

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Novorojenčki
7.6.2005 15:55:04   
Margareta
Kje pa bos rodila? V ljubljanski porodnisnici ne dajejo kapic na glavo. (pa tudi ni bilo potrebe) Drugace sem pa jaz s seboj vzela samo dudo in par otroskih nogavick. So imeli vse kar si rabil.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Novorojenčki
7.6.2005 18:26:07   
StBarbara
Sem rodila v po lani poleti_ni se mi zdelo da bi jim manjkala oblačilca; naš :duda: kapce ni imel

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Novorojenčki
7.6.2005 18:57:06   
Teni_
Rodila sem decembra v MB, pa ni imela kapice.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Novorojenčki
7.6.2005 19:28:30   
Anonimen
Jaz sem rodila januarja v KR in so imeli kapice gor samo med transportom po hodniku.

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Novorojenčki
7.6.2005 19:55:13   
snežinka *
Sem rodila pred 6 leti in pred 14 dnevi, pa niso imeli kapic.Zaj jih ne rabijo, pozimi pa kurijo.Za domov pa jo rabiš.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Novorojenčki
7.6.2005 20:13:36   
mehurčica
Se kar pod snežinko podpišem.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Novorojenčki
8.6.2005 11:30:17   
špelin@
Rodila sem v LJ pred 6. dnevi - kapic ne dajejo na glavice. Oblačilc je bilo dovolj, so pa imeli (čez vikend) stisko s tetra plenicami in spalnimi srajcami. Cimra je imela dojenčka, ki je noro bruhal, zato so ji nosili plenice za brisanje od doma.

Če si bolj lačne sorte, naj ti obiski prinesejo kaj za jest, jaz sem bila namreč kar naprej lačna, zajtrk je prispel šele ob pol devetih, poleg tega se mi je zdelo, da so bili obroki majhni. Za moje pojme ;)

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Novorojenčki
8.6.2005 12:07:49   
Bina01
Rodila sem 2 meseca nazaj v LJ pa kapic niso dajali. Tudi oblekic, pižam in brisač je bilo dovolj.

Glede hrane pa se strinjam s Špelin. Grozno zanič in zelo malo.:( Pa sem hodila dol po kukije in mafine.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Novorojenčki
8.6.2005 15:04:23   
Margareta
Jaz pa v Ljubljanski porodnišnici nisem nikoli vsega pojedla:(, tako da sem si napitke prelivala in spravljala za kasneje:bravo:
ko pa sem odhajala domov sem imela cel predal kruha:zmeden:,
je pa res, da nisem imela nobenega apetita.:(

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Novorojenčki
9.6.2005 0:51:06   
Annny
Na Jesenicah nimajo kapic.
lp

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?