|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nudistična plaža
12.4.2008 20:27:24   
Anonimen
Morda nekoliko butasto vprašanje. Z možem sva se odločila da letošnji dopust preživimo v nudističnem kampu. Ker gremo v tak kamp prvič, naju zanima kakšno je vaše mnenje o nudizmu ter ali imate kaj izkušenj glede takega načina dopustovanja.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nudistična plaža
12.4.2008 20:45:51   
deja27
proti nudizmu nimam nič,še zdaleč,ker marskej vidišuser posted image user posted image user posted image .ne bom pozabila enkrat na rabu,najprej k sva z svojmu prišla na nudl plažo,sem pač rekla,da se ne bom slekla,ker je blo zame prvič,pol pa ena stara ženska začne težit k da sem kužna in na ljubi mir dam modrček dol,ampak sam zarad tega k so ble moje joške lepše k pa njeno kosmato mednožje,potem pa ženska ne da mira s pogledom,na mojo rit sem imela kopalke gor,sem jiu pa sam noge dala narazn in ji fakiča pokazala.je blo pa tud to fajn k mlad fant drži punco za roke in se lepo sprehajata po plaži,njegov korenjak pa ko antena.res zanimivo.še bi šla na nudl plažo,sam sem tipa zamenjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nudistična plaža
12.4.2008 20:47:57   
deja27
aja,pa še to,lahk lepo ležiš na plaži,počivaš al pa spiš,pa odpreš učke in ti tički okol migajo,sej je fino,sam kerga starga si ne želuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nudistična plaža
12.4.2008 21:32:29   
Čupka
 
Nimam nič proti nudizmu na plaži. Čeprav sama nisem nudistka.
Moti pa me nudizem v kempu...nagci okoli šotorčkov, prikolic, po potkah, u bifeju, trgovini....vsaj tako sem jaz doživela edini nudistični kemp, kjer sem se znašla zgolj kot naključna obiskovalka. Že kar nekaj let nazaj. Ne vem...mogoče je to sedaj kaj drugače urejeno...
Sedaj ko razmišljam, mi je u bistvu ful hecno in ne najdem pametne razlage, zakaj zaboga naj bi me to motilo, ker sicer nisem zakompleksano bitje in sem obremenjena z zelo malo predsodki, ampak...enostavno ne gre mi... Motila bi me tako moja lastna golota, kot tudi golota drugih.
Mogoče zato, ker tako v bistvu golota ni več povezana s seksualnostjo in jo celo nekako razvrednoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nudistična plaža
12.4.2008 22:12:32   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


Moti pa me nudizem v kempu...nagci okoli šotorčkov, prikolic, po potkah, u bifeju, trgovini....


V trgovinah, restavracijah, bifejih naj bi bili oblečeni......povsod do sedaj so bili postavljeni znaki za to pravilo. Je tudi zame neokusno it jest, če moraš pazit, da ti joška ne pade v juhouser posted image

Sicer smo pa v zadnjih letih vse bolj ZA nudizem. Ni ga čez rit na soncu brez cunjuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nudistična plaža
12.4.2008 22:19:22   
Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka


Moti pa me nudizem v kempu...nagci okoli šotorčkov, prikolic, po potkah, u bifeju, trgovini....


V trgovinah, restavracijah, bifejih naj bi bili oblečeni......povsod do sedaj so bili postavljeni znaki za to pravilo. Je tudi zame neokusno it jest, če moraš pazit, da ti joška ne pade v juhouser posted image

Sicer smo pa v zadnjih letih vse bolj ZA nudizem. Ni ga čez rit na soncu brez cunjuser posted image



user posted image No, res je, da sem bila jaz že dooolgo časa nazaj v tistem, prej omenjenem kempu in verjetno se je res veliko spremenilo od takrat. Vem da sem bila tako rekoč še deklič in sem stala s teto v vrsti za kruh, v štacuni v kempu...in je tik ob meni stal možakar s konkretnim (vsaj takega imam v spominu.user posted image .)otepačem in z nakupovalno košarico v roki...moram rečt, da sem se precej neprijetno počutlauser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 0:34:35   
Anonimen
imate kaj izkušenj glede takega načina dopustovanja.

Ne razumem saj je isto kot v vsakem campu samo da si brez kopalk.
To vprašanje je isto kot da bi vprašal imate kaj izkušenj, če nosite modre hlače sadaj sem nosila samo črne wtf? saj je isto, samo barva je druga
ampak sam zarad tega k so ble moje joške lepše k pa njeno kosmato mednožje,potem pa ženska ne da mira s pogledom,na mojo rit sem imela kopalke gor,sem jiu pa sam noge dala narazn in ji fakiča pokazala.
Oprosti ampak mislim, da nisi zrela za nudistično(NATURISTično) plažo. Pa če si taka frajerka bi vsaj hlače dol dala pa pokazala svojo nekosmato mednožje. Meni osebno je na nudistični plaži najlepše to da si brez oblek  da so ljudje neobremenjeni s njihovem videzom da niso zafustrirani s goloto. Mislim pa da kopalke niso dovoljene na takih plažah tako da....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 0:40:28   
Peteršilj
mogoče sem staromodna, ampak jaz mislim, da je rit za skrit. Kaj niso lepše lepe kopalke, kot pa da tam celemu svetu kažeš tisto svojo frčafelo pa piško?

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 0:46:41   
tejkooo
mogoče sem staromodna, ampak jaz mislim, da je rit za skrit. Kaj niso lepše lepe kopalke, kot pa da tam celemu svetu kažeš tisto svojo frčafelo pa piško?

Nimaš prav človeško telo je lepše kot neke kopalke, ampak ni fora v tem, da kažeš celemu svetu piško apmpak o tem, da  se ta celi svet ne obremenjuje s to tvojo piško.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 8:47:18   
Bety upa
hmmmmmmmmm..user posted image ..Jaz pa mislim, da ko bo in če bo prišel čas, da bomo svobodno okrog pohajkovali nagi in brez zanimanja za lastna in tuja telesa....bo to grozen čas, brez strasti in domišljije, brez poželenja.....

Ne gre za skrivanje lastnega telesa in sramu pred njim....Definitivno ne....

Osebno mislim, da gre za fiziološki proces, ki s pogledom na določene dele telesa drugega sproži normalno reakcijo v tebi, hormonski naval čustev in strasti.....In v nudističnem kampu, mislim, se moraš zadrževati in misli preusmerjati.....

In če to počneš dovolj dolgo......hmmmmmmmm.....mislim, da se sistem poželenja in seksualnosti spremeni...

To je moje mnenje in razmišljanje!!!!!!!!!

Tudi lulanje in kakanje je normalna stvar. Vendar to ne počnemo vpričo vseh. In, če so drugi zraven, jaz teh normalnih fizioloških potreb ne morem opravljati, pa če crknem. Tudi ko grem na obisk za 15 dni sigurno 5 dni ne grem na veliko potrebo, ker mi te zapore v glavi to preprečujejo. In rabim čas, da se sprostim.

Ne vem.....

Mogoče pa je tudi nekaj dobrega v tem?!?!user posted image user posted image  Mogoče bo ta revolucija prinesla pozitiven rezultat na področju zvestobe, ker se moškem ne bo "dvignil" ob vsaki lepi ritkici. Začel bo gledati na ženska telesa kot na predmete in se vzburil edino ob stiku s svojo izbranko?!?!
hmmmmmmmmmm....Mogoče?!?!

Jaz pa poznam kar nekaj moških, ki na nudistično plažo hodijo samo iz poželenja in edine priložnosti, da si nagih teles ogledujejo v neskončnost......Potem si ga na roke daja 100x...

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 9:16:20   
tejkooo
Jaz pa poznam kar nekaj moških, ki na nudistično plažo hodijo samo iz poželenja in edine priložnosti, da si nagih teles ogledujejo v neskončnost......Potem si ga na roke daja 100x..


Vidiš taki moški pa niso zaželjeni na taki plaži in se jih tudi preganja.... pa še ena stvar je če moraš preusmerjati poglede in misli  na taki plaži kampu pač nisi za tako plažo in greš na tektil ....

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 10:09:17   
deja27
sorry aninim k sem te razkurila s tem mednožjem,pač sem bila s frajerjem tam ker si je on tako želel,kaj bi mogla vsak posebej hodt,šla sem z njim,pač se nisem hotla slečt,nobenmu nisem hotla nič in tud tista tastara bi me lahko pustila čisto na miru,se ji nebi bilo treba utikat vame,ti je jasno!!!anonimni uporabnik!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 10:16:04   
tejkooo
jasno!!!anonimni uporabnik!
Čutim nastrojenost ker sem bil anonimni pač moja stvar sem kar hočem biti!  Nič slabega "nisem" mislil je pa dejstvo, da je tekstil tam prepovedan . PREPOVEDAN in pač prijazna gospa s kosmatim mednožjem te je samo opozorila jast bi te prijavil varnostniku plaže ..(fakič pa to.)

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 10:20:27   
deja27
revež

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
13.4.2008 10:32:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejkooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 10:33:38   
tejkooo
revež
lol

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 10:56:06   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Tisto z usmerjanjem pozornosti vsaj pri nama ne velja, enostavno je okoli tebe toliko nagcev, da se z njimi sploh ne obremenjuješ, kar je pa najbolj pomembno, si svoboden, pa tudi sprejmeš svoje telo kot nekaj lepega in si bolj samozavesten.



Točno!Tam, vsaj jaz in večina, sploh ne ogledujemo vsakega pimpljna posebej......smo nekako vsi isti. PA bodi kosmat, pobrit, z visečimi joškami ali stoječimi v višave. NA oblečenih plažah se pa babnice med seboj samo ogledujejo, kateri lepše stojijo kopalke, katera ima bolj fensi in drage in katera ima kak gram preveč. Na nudl nismo nikoli tako obremenjeni z okolico kot na oblečeni plaži.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 11:10:14   
deja27
user posted image

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 11:15:52   
tejkooo
Točno!Tam, vsaj jaz in večina, sploh ne ogledujemo vsakega pimpljna posebej......smo nekako vsi isti. PA bodi kosmat, pobrit, z visečimi joškami ali stoječimi v višave. NA oblečenih plažah se pa babnice med seboj samo ogledujejo, kateri lepše stojijo kopalke, katera ima bolj fensi in drage in katera ima kak gram preveč. Na nudl nismo nikoli tako obremenjeni z okolico kot na oblečeni plaži.

user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 11:25:09   
Rožica I
Sicer sem bila samo parkrat v življenju na FFK plažah in moram reči, da sem se super počutila v vodi brez kopalk. Ampak takrat sem bila sama s svojim telesom zadovoljna, sedaj nisem, zato me ne mika jih slečt. (Morda pa bi ravno na ta način razbila te dvome in neugodnosti glede počutja v lastni koži user posted image ..)
No, v glavnem, vsak nudist ti bo potrdil, da zgolj golota na FFK- ju in spolnost nista tako tesno povezani, kot mislimo mi, "tekstilci" user posted image .. 
Tako da, tisti, ki se bo hodil tja naslajat oz. nastavljat/razkazovat, bi to itak počel v vsakem primeru tudi vsepovsod drugod, morda le na malo bolj prikrit način.  

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 11:31:02   
MarijaPo
To je res noro. A pol tud rojevate z gatami gor?

Po svoje je dobro, da taka drhal ne hodi na nudistične plaže.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 11:56:58   
daddy
Že samo to, da si dala temo nudistična plaža na forum spolnost, zgovorno pove, da absolutno nisi zrela za na tako plažo. Ker nudizem kot tak ( vsaj na urejenih FFK plažah ) nima prav nobene zveze s samo spolnostjo - razen seveda za take, ki se grejo tja rajcat ob pogledu na druge, in med take očitno sodiš tudi ti. Pol si raje kupi dober daljnogled pa se naslajaj ob pogledu na tisto kar te pač zanima bolj od daleč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 17:22:32   
uršika***
Jaz grem rada na nudl plažo že zato, da se mi  ne poznajo risi od kopalk in da nimam belih jošk in riti. Če nočeš, da vsi buljo v tebe si sigurno dosegla ravno kontra učinek s tem, da si imela kopalke na riti kot pa če jih ne bi imela. Nudl plaža je pač zato, da si nag. In tam so vsi enaki. Kot v savni. Čez čas se navadiš in se veliko boljše počutiš brez kopalk in ovite brisače. Telo je svobodno in nič te ne veže. Pač nekateri mislijo, da bodo tam v središču pozornosti in da bodo vse oči uprte v njih. Verjemite, da ni tako. Vsi smo pod obleko enaki in malo je ljudi, ki bi imeli np. tri pimpeke ali tri joške in bi bili zato zanimivi.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 17:44:27   
Čupka
Smešno in ne preveč OK se mi zdi, da moramo "tekstilci" zagovarjati, zakaj nam nudizem ni pisan na kožo, hkrati pa se nudisti zgražate nad nami, ker nam pač nudizem zaradi tega ali onega ne paše.
Vsak ima drug razlog. Občutek pa imam, da "tekstilci" dosti bolj povezujemo goloto s spolnostjo, kot nudisti.
Mogoče smo torej celo bolj seksualna bitja oz ste nudist celo malo bolj aseksualniuser posted image user posted image user posted image  Ne me napadat, samo malo se hecam....
In ne, sicer nimam problemov z goloto in tudi rojevam ne v kopalkahuser posted image  (tale je bila zame ena bolj bolanih....)
Pa prav malo me briga, kake kopalke ima kera ali keri na tekstilni plaži, normalno pa pogledam za hudo bejbo, ali se ozrem za lepo oblikovanim, zagorelim moškim telesom. Pa recite nudisti, da tega ne počneteuser posted image user posted image user posted image . Ker to bi bilo namreč upiranje naravi (človeški)...vi pa ste menda zagovorniki naravnega.
Bolj za hec, kot za resuser posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 18:01:48   
polaris
Se absolutno stinjam z Uršiko. Tud sama se veliko bolje počutim na nudistični plaži, ker sem rada sproščena in mi mokre cunje na sebi pač ne odgovarjajo. Namen nudističnih plaž pa zagotovo ni v razkazovanju ali naslajanju,... 

< Sporočilo je popravil polaris -- 13.4.2008 18:04:22 >

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Cepljenje za gripo
endrina

Ali boste svojega otroka cepili proti novi gripi?

da (15%)

ne (85%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!