|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nuhalna svetilna s koncestijo
20.11.2009 10:37:11   
Ursussss
Pozdravljenim,
prosim za pomoč, iščem kje v naši Sloveniji se lahko opravi pregled nuhalna svetilna na napotnico??? Vsi pravijo, da so samoplačniški... A ima kdo kakšne izkušnje s tem???
Hvala hvala hvala.
Pozdrav
Ursussss
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nuhalna svetilna s koncestijo
20.11.2009 10:39:54   
Tanja_
Nuhalna je sampolačniška, ker je to presejalni UZ pregled narejen na željo nosečnice.

(odgovor članu Ursussss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nuhalna svetilna s koncestijo
20.11.2009 10:51:24   
nizy
NS na napotnico delajo samo v Ljubljani , mislim , da v porodnišniciuser posted image , s tem , da moraš dobiti napotnico od svojega G na osnovi družinskih dignoz npr. invalidnost  itd.,,,

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nuhalna svetilna s koncestijo
20.11.2009 11:19:04   
ribica.
a ni tako da lahko nuhalno opraviš pri kateremkoli ginekologu, ki to pač izvaja, le da si v primeru, če imaš napotnico, pač oproščen plačila. Meni so vsaj tako rekli. Naslednjo nuhalno, kadarkoli pač že to bo, bom opravila pri isti ginekologinji kot do sedaj, samo z napotnico in pač ne bom plačala.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nuhalna svetilna s koncestijo
20.11.2009 11:32:46   
pupika
Jaz sem imela NS leta 2006 na napotnico. Moja G, ki je tudi porodničarka je takrat dajala napotnice za preglede.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nuhalna svetilna s koncestijo
20.11.2009 11:51:09   
Ursussss
Hvala, hvala, hvala...
klicem v Lju. Ja, naceloma je samoplacniska, za vse, ki smo starejse od 35 let pa dobimo napotnico... To zdaj imam in se mi zdi "neumano", da bi placevala, ze tako je vseh stroskov prevec...
Javim, kaj uredim.
Pa pa
Ursussss

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nuhalna svetilna s koncestijo
20.11.2009 12:43:51   
Poloncka
na napotnico lahko nuhalno praviš zagotovo v ljubljanski in postojnski porodnišnici.

l.p.

(odgovor članu Ursussss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nuhalna svetilna s koncestijo
23.11.2009 9:36:12   
Ursussss
Uspelo, naročena v ljubljanski porodnišnici. Za vse, ki boste rabli pregled nuhalne svetilne na napotnico je tel 01 522 61 10.
Lp
u.

(odgovor članu Poloncka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?