|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno, koriščenje dopusta!
16.6.2006 14:43:19   
rouzi
čau punce, potrebujem pomoč. mogoče je bila kakšna od vas v takem položaju kot sem jazuser posted image .
problem je pa takle: cel dopust 2005 mi je ostal, ker m je moj sonček presenetil in hotel prej ven. porodniško sem imela do 1.7., pa sem jo predčasno prekinila en teden prej, da bom lahko začela koristiti star dopust, ker je pri nas veljalo, da če ga začneš koristit v juniju, ga lahko potegneš še v julij (po ZDR ga moraš porabit do 30.6.). zdaj pa so mi rekli da to ni mogoče, mi imamo pa dopust že plačan...user posted image
ali je kakšna varianta? je imela že katera podoben primer?
najlepša hvala za odgovore

< Sporočilo je popravil nalin -- 16.6.2006 15:10:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno, prosim!
16.6.2006 15:11:58   
Anonimen
Moj predlog sicer ni "uradna" verzija, je pa praktičen:

Uradno naj ti pišeko dopust takrat ko ga po zakonu morajo to je v juniju (se mi zdi, nisem 100% sure).

Ti pojdi na dopust v juliju; uradno pa naj ti prikažejo, da si v službi.

Npr. imaš 15 dni dopusta: 15 dni ti pišejo v juniju (ali manj, če v juniju zmanjka dni).
Ti greš na dopust npr. 5 dni v juniju in 10 dni v juliju, ko ti prikažejo kot da si v službi.

Če imaš ok delodajalca, bi se to verjetno dalo zmenit. Držim pesti user posted image  user posted image

(odgovor članu rouzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno, prosim!
16.6.2006 19:23:29   
k1
ja verjetno se to da, če si kje privat. v JU meni zapade skoraj cel dopust, ker ga bom lahko do 30.6. lahko koristila samo 4 dni, na ostalo pa lahko pozabim. sem jim poslala pisno prošnjo za podaljšanje (tudi nedonošenček, podaljšana porodniška itd), ampak zakon je zakon in pravi, da ga moramo izkoristit do 30.6. zakaj pa ne koristiš po 1.7. že novega dopusta? jaz ga bom, in grem delat šele v drugi polovici avgusta. jeeeeeeej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno, prosim!
18.6.2006 23:16:10   
rouzi
hvala za odgovorauser posted image . varianta, kot da sem v službi žal ne bo šla. bom pa koristila nov dopust, ni druge. sam kaj pa pol, ko ga ne bom več nič imela!!!user posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?