|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno, nujno
20.8.2008 17:22:11   
M1987
Jutri moram iti na Župančičevo po potrdilo o nekaznovanosti. Vse ok - pač izpolneš obrazec in ti dajo potrdilo. Piše mi pa še, da potrebujem potrdilo, da nisem v kazenskem postopku - kje dobim to? user posted image Ali kaj potrebujem? Za delovno knjižico potrebujem samo spričevalo o maturi, še kaj? Sliko ni treba? Upam, da ne. Hvalaaaaaa user posted image Oh tej papirji....

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:27:00   
baguSka
potrdilo, da nisem v kazenskem postopku


mislim da na sodiscu...


zakaj pa rabis vse to!?user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:31:00   
M1987
Za službo... No upam, da bo kaj iz tega. Pač zahtevajo to dvoje, potrdilo o državljanstvu - to že imam ter potrdilo o maturi - imam. No in danes so rekli, da naj grem delati še delovno knjižico... user posted image Upam, da ne bo vse zaman user posted image Aja hvala... torej grem jutri še na sodišče... user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:32:52   
kajajaka
za del. knjižico ne rabiš slike. Samo spričevalo, da ti vpišejo izobrazbo.
Čestitam za službo!

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:37:30   
baguSka
eeeej macka evo tuki mas odgovor!!!

Potrdilo o nekaznovanosti je mogoče pridobiti samo na Ministrstvu za pravosodje, Župančičeva 3, 1000 Ljubljana.

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:38:22   
baguSka
Upravičenci zaprosijo za izpisek iz katerekoli kazenske evidence pismeno s posebno vlogo ali na obrazcu, ki ga dobijo pri Ministrstvu za pravosodje, Župančičeva 3, 1000 Ljubljana. Obrazec lahko pridobite tudi preko spodnje povezave.  

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:39:26   
baguSka
aja.. tuki mas pa vlogo:

http://e-uprava.gov.si/storitve/pridobiVlogo.esju?id=988

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:41:37   
baguSka
evo, tko da lohk izpolnes ze predno gres tja... user posted image  lahko ga pa celo samo po el.posti posljes al pa po faxu pomoje (poklic pa jih vprasi) in ti oni potem posljejo potrdilo na tvoj naslov... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:44:58   
baguSka
user posted image  evo se odgovor na tole...

Vlogo upravičena oseba (fizična ali pravna) pošlje po pošti na Ministrstvo za pravosodje, Župančičeva 3, 1000 Ljubljana, ali odda pri varnostniku na ministrstvu, ali pošlje po faksu na št. 01 369 5625 ali po elektronski pošti na naslov mp.gp@gov.si , če ima svoje digitalno potrdilo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:47:56   
baguSka
Jutri moram iti na Župančičevo po potrdilo o nekaznovanosti. Vse ok - pač izpolneš obrazec in ti dajo potrdilo. Piše mi pa še, da potrebujem potrdilo, da nisem v kazenskem postopku - kje dobim to?


Ojoj cist zamesala... zdej vidm da ti ze vse to ves in da rabs cist neki drucga.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  cak bom probala se tist najdt...

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.8.2008 17:49:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:49:42   
baguSka
mislim da na sodiscu...


ok, sem mela kr prav... ocitno... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:50:29   
baguSka
skupaj z upravnimi koleki


teh od letosnjega februarja naprej ni vec user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:50:49   
M1987
A joj baguSka kok si se mi ti potrudla user posted image user posted image user posted image To sem tudi jaz gledala. Sam tale obrazec je mal tumač. Kraj rojstva, občina rojstva? Meni zdaj teti neki trdi, da pod kraj rojstva napišem svoj kraj kjer sem živela, sam jaz mislim da moram napisati kje sem rojena - Lj, a občina rojstva... To tudi meni ni znano, kaj napišem. Se tebi akj sanja, da pošljem po fax-u to danes.


kajajaka... No v tem posopku smo... Saj veš, da danes moraš iti na najmanj 2 razgovora, potem pa časaš ali je da ali ne. Upam, da bo da user posted image user posted image


_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:53:23   
M1987
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image OMG

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:55:04   
baguSka
ce pise kraj rojstva, potem je kraj rojstva - VEDNO! nikakor pa kje zivis... to je cist neki drucga...

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:55:43   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image OMG


user posted image user posted image user posted image

ej, preber si svoj podpis, pa ti bo prec lazi... user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:58:10   
baguSka
M1987 lej... najboljs bo tko, da ti na Zupancicevo kr po faxu posljes obrazec, da ne bos tja hodila (vidm da si mela to v planu sele jutr)... in namesto da gres jutri tja, pejd raj na sodisce pa tisto drugo potrdilo, pa bo... bos pridobila na casu ziher... user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:58:36   
M1987
Ha ha user posted image No to sem ajz trdila pa je mani teta trdila, da moram napisati naslov kjer sem prej živela user posted image A kaj napišem pod občina rojstva. Ljubljana, ali pač Moste - Polje. user posted image Ti bom mogla že za kavo dat. Sam v dvoje je lažje reševati te obrazce pa ta šmorn kot sam. user posted image  user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:59:57   
baguSka
Ti kr oboje napis - za vsak slucaj.. user posted image  Od viska glava ne boli... al kako ze.user posted image  Se pa res VEDNO pise kraj rojstva ce tko pise in nic drucga.. Tvoja teta ne ve!user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 17:59:59   
M1987
Aja pa pozabla sem napisati, da si ful prijazna user posted image user posted image user posted image Res ti hvala user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 18:00:24   
baguSka
no, malenkost.... glih da se mi... user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 18:02:35   
M1987
Ej sam na slikci si pa huda user posted image Kako se kaj mož oponaša na to? user posted image user posted image user posted image Luškano... user posted image TNX user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 18:04:00   
baguSka
jah taka pac sm.. moz me je tud tako sprejel.. user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nujno, nujno
20.8.2008 23:40:02   
Volga
Če je pa to nujno, nujno, pa na RR, potem sem pa jaz svetnica user posted image  

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?