|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE - 51.dan (Š)
21.2.2006 23:59:09   
Suzi*
Upam, da mi ne zamerite, ker že zdaj odpiram novo temo. user posted image

Hotela sem samo povedat, da sem naredila album z mojimi fotkami hujšanja. Če katera želi geslo, naj piše na privat.

Sem pa ravnokar pojedla en štrudel. Sem grešila, ja. Ampak to je bila nagrada za dosežen cilj. user posted image  Zdaj se bom pa še mal pravil držala. Tako da jutri bo na sporedu verjetno pasulj ali pa krompirjevo-fižolova juha. Bom še vidla s katero nogo bom vstala. user posted image

Kaj boste pa ve kuhale?




_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 7:14:42   
Anonimen
Jutro!
No, včeraj spet nisem večerjala, oz. sem samo suhe krhlje jabolk.
Danes še nimam pojma kaj bo za kosilo, mogoče krompir ali rižotka. Eh, kaj se slepim, ziher bo spet pomfri! user posted image

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 8:24:04   
*pepelka*
Dobro jutro
 
Danes bom pa kuhala ričet (seveda brez mesa), ostali pa bodo imeli še meso. Najlaže mi je če lahko kuham skupaj, saj sem drugače cel dan lahko samo za štedilnikom. Sicer pa mislim, da nikomur od mojih ne bi škodilo, če bi izgubil kak kilogram skupaj z mano.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 8:24:17   
lelaval
Jaz pa ravnokar 'mlatim' jabolko. user posted image
Za kosilo pa bo pasulj (zame brez mesa) ali pa repa in fižola - zame, za ostale še meso.  Bomo videli, kaj bi otroka raje jedla.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 9:26:24   
Teni_



Jaz še pa pojma nimam kaj bom danes jedla. Bom šla potem v trgovino in se kar tam odločila. Verjetno kar krompir in zelenjavo.  



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 10:07:52   
Mel_A
Oooj, jaz sem še vedno tu, z vami. Včeraj sem prišla pogledat preden sem se stehtala, potem pa nisem več mogla na internet, ker so nekaj popravljali centralo adsl-ja in zato se šele danes javljam. Tako da, tty, če boš hotla še mene vpisat v tabelco (ker je res videt bolj prazna), sem jaz v preteklem tednu oklestila dol celih 10. Dek, da ne boste mislile kil. Ja, ta teden je bil res bogi. Se je moja vaga odločla dat našo Kunigundo na dieto. Uff! Ampak bo že boljše, bom vztrajala dalje.
Suzi, moram ti čestitat za novo pridobitev (lepo, suho telo) oz. za novo izgubitev (vseh načrtovanih kil in še malček več).
Debeluška, kako si preživela prvi dietni dan? Upam, da brez prevelikih težav. Če pa si že imela kako težavico, naj te potolažim, da bo z vsakim dnem lažje. Krizni je en ciklus, mogoče največ dva, pol se pa navadiš. Držim pesti zate!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 10:37:37   
Suzi*
Še enkrat hvala vsem za čestitke. Upam, da bo še katera dala kakšne svoje fotkice v album, da bomo lahko malo pofirbcale.

Vam pa moram povedat, da mi je bilo po včerajšnjem grehu (štrudel ob 11ih zvečer) ful slabo. Še danes zjutraj mi je ropotalo po črevesju. user posted image  Zgleda da se je telo že tako navadilo na ustaljen vzorec prehranjevanja, da se mu je zdaj čist zmešalo. user posted image user posted image  

Sem pa za Z pojedla le eno pomarančo, več ni bilo user posted image .....moram zdaj v trgovino, ker je v hladilniku suša s sadjem in zelenjavo.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 11:16:42   
tejčica
Pozdravljene punce!

Jaz sem ga pa včeraj zvečer malo sračkala. user posted image  Najprej sem pojedla malo sira, kar je bilo čisto vredu, potem pa sem prav noro začela iskati nekaj sladkega. Pojedla sem še par piškotov in čokoladno kremo. Kaj mi je bilo tega treba... user posted image

Za danes pa sem si že včeraj namočila suhe slive (da čimprej spravim iz telesa včerajšnjo svinjarijo) in jih tudi že pojedla, tako da se bodo kmalu začele dirke do wc-ja. user posted image

Zadnjič sem kupila Knorrove kocke z oljčnim oljem in zelišči in jo bom danes uporabila za riž. Upam da bo okus pravi. Zraven pa bom jedla kar rdečo peso.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 11:44:55   
Mel_A
Tejčica, jaz imam tiste kocke in so nam full dobre. Jih uporabljamo tudi za testenine in krompir. Sploh krompir pride full dober.

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 12:05:43   
DEBELUŠKA30
DEBELUŠKA je pa bila včeraj cel dan full pridna, zvečer pa
pojedla celo tablico MILKE-whole nuts!

Počutim se fullll slab, ker sem se cel dan prepričevala, da ne rabim sladkorja, potem pa ....

Ja oštejte me!!!!!!

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 12:20:10   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica

Najprej sem pojedla malo sira, kar je bilo čisto vredu, potem pa sem prav noro začela iskati nekaj sladkega. 


Evo, jaz sem imela isto zvečer napad požrešnosti, s tem, da sem namesto sladkega raje pojedla še pol Lukata (ob 22-ih). Slabo mi je bilo za znoret, danes me pa glava boli, po moje od več kot pol kile sira včeraj.

Debeluška, no, no, takole pa ne bo šlo. Ne moreš ga sračkat že prvi dan. Saj je res, da nobena ni brez greha, ampka ne smeš pa že takoj v štartu začeti fušati. Veš, tudi jaz sem imela vedno (še zdaj) krize prav zvečer, ker sem že od pred diete bila navajena zvečer hoditi v omaro po sladko. Čez dan, no problem, zvečer bi pa požrla vse kar je bilo v omari.
Par trikov: pojdi si umit zobe (svež okus v ustih po zobni pasti malo ublaži lakoto), začni gledat kaj zanimivega na TV, začni se ukvarjati s svojim dedcom (pogovor, sex...), pojej jabolko (bolš jabolko ob 23-ih kot cela čokolada), napij se tekočine...Največja kriza je prve dni, smo ti lepo povedale, ko to preguraš, bo lažje, boš videla.
Samo ne zavozi vsega zdajle, no, odločila si se, me te spodbujamo, a ni škoda? Vsem nam je bilo hudo in vse smo šle čez to, boš pa ja tudi ti! Držim pesti!

K: repa+matevž
V: isto, če bo ostalo, če ne pa endivija s krompirjem

Lp, Taška

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 12:22:36   
Anonimen
user posted image Tole je blo za Tejčico in Debeluško!
user posted image Tole pa za Suzi, ful si pridna! Sem vidla fotke! user posted image  

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 12:27:15   
t_t_y
Ja DEBELUŠKA30,  ti je taška30 čist prav povedala.
Niti ne pomisli na to, da bi odnehala - ti ne bomo dale miru. Včeraj si grešila, OK, ampak včerajšnji dan je za tabo, danes zdrži brez greha. Res so prvi 4 ali prvih 8 dni najtežji, ampak potem ti bo lažje, boš vidla, pa imej v mislih vse tiste lepe cunce ki jih boš lohk oblekla, pa da boš lahk rekla - sem shujšala tolk in tolk - to ti je zagarantirana motivacija.

Držim pesti zate

pozdravček

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 12:52:33   
tejčica
Hothien, se te pa kar malo bojim. user posted image  No, upam pa da bo to kaj zaleglo.

Mel_A, se še bolj veselim kosila.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 14:01:55   
lelaval
Taška, to pa ni tebi podobno, da grešiš.

Debeluška, ne biksaj ga že prvi dan. Te bomo user posted image -( linčale), če ga boš še dosti tako srala. user posted image
Prvi teden in še verjetno drugi je največja kriza, a  boš videla, da ni vredno grešit, ker je vsake 4 dni za večerjo: SLADICAuser posted image . Komaj čakam jutri. user posted image

Za kosilo sem pospravila pasulj brez mesa in preveč kruha user posted image , večerja pa bo ista. Sem pa z mislimi že pri jutrišnji večerji. user posted image  Sem nekaj peciva skrila v hladilnik - za vsak slučaj, drugače pa bom jutri pekla štrudl.

Suzi  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   za tvojo postavo.


Za vse ostale nas pa: user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 16:53:44   
Anonimen
Debeluška, ne kvari nam povprečja pa ne spodbujaj nas k skušnjavam. user posted image
Sicer pa proti lakoti najbolj pomaga to, da greš spat, če pa ne pa skodelica vročega čaja.

Jaz sem danes jedla riževe špagete s šalšo s kupom italijanskih začimb in ogromno skledo solate. Zjutraj pa samo en naši, prej sem pojedla najmanj 2 če ne 3 sadeže. Sem rekla, da bo potrebno malo zmanjšat dozo, da bo šlo še kaj dol.
Za kosilo pa celega krožnika špagetov nisem zmogla zato bo ostanek za večerjo. Seveda s sodom solate.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 17:36:53   
Suzi*
Za K sem jedla pasulj in tudi jaz preveč kruha user posted image . No, bolj je bila to fižolova juha, ker mi ni ratalo dovolj gosto.....zgleda da sem dala preveč vode. user posted image  Za V bo pa isto. Jutri pa pica s špinačo in papriko, pa pikica kisle smetane (saj to je kao nevtralno živilo, kaj?). Vem pa da je ni preveč dobro jest, ampak to bo šele drugič letos.

Debeluška30, so ti ostale že lepo povedale. Daj, ne zavozi že začetka. Res da je težko, ampak se boš kmalu navadila na novi ritem in potem ne bo več tak problem. Vztrajaj! Pa v naprej brez grehov!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 18:46:46   
paris
Danes jedla krompir+ solato, kriza me grab zdele pismu, jest bi eno touser posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 20:22:04   
al1*
Jaz imam pa danes rojstni dan. Ampak sem karakter in nisem nič grešilauser posted image user posted image user posted image - zato pa bom v petek, ko imam praznovanje. user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

lp


(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 20:30:45   
lelaval
Alt 1 - čestitke za rojstni dan in za vztrajnost.

Jaz pa na raport: cel dan lepo pridna - brez greha. Za večerjo pojem še ostanek pasulja brez mesa. Moj si skuha kranjsko in glej mene pujso - morala sem jo poskusit. Ma kaj poskusit - maznla sem jo. Imam ful slabo vest.
Sem pa zadovoljna, da se že 2 dni uspešno upiram pecivu. Pa sem ga že parkrat imela pred usti in sem se premagala. Sem ga samo povohala. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 20:42:42   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
Taška, to pa ni tebi podobno, da grešiš.


user posted image Ha, ha, od kje ti pa to? Saj vsak drugi dan jamram o mojih požrešnih momentih. Moje OH večerje so že kar nekaj časa sinonim za 'nažri se sladkega, dokler ti ne postane slabo'.user posted image
Je pa res, da grešim z 'dovoljenim', torej le količinsko.

Mene pa zanima a je že katera računala: KDAJ BO 2.VODNI DAN? Malo me namreč skrbi, konec tedna imam rojstni dan, pa ga res ne bi rada zajuser posted image . Tako da na vodni dan ne bom vabila gostov.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 21:43:53   
Mel_A
Taška, mislim da 1.3. če se nisem kje uštela.

Debeluška, joj no, ne ga srat. Sej ni tko hudo. Pa sej razumem, da je na začetku kriza, ampak vsak začetek je težak. Veš, saj smo vse šle skoz to in točno vemo, kako je, zato ne poskušaj nas prepričat, da se NE da zdržat. Če je tako, pa raje počakaj na naslednjo skupino, očitno ti mora ideja o hujšanju še "dozoret". Sicer pa mislim, da moraš bit močna in ne obupat takoj na začetku, boš vidla, da boš sama nad sabo presenečena, kolk si sposobna. Jaz sem s tistim vodnim dnem prekosila samo sebe. Pa sem bla 1000% prepričana da mi ne bo ratalo. Naslednji dan pa sem bla tolk vesela, da bi objela cel svet. Dej no, tudi ti to zmoreš!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 21:52:05   
Pia67
Zeeeeh, riž+zelenjava... Zvečer pa nič. SEm se napokala za kosilo. Dolgčas. Aja, popila sem skoraj liter magnezija+H2O. Mi nič ne paše.
Imam pa problem, dopoldne, če počepnem in na hitro ustanem, se mi mal zvrti v buči, je pa res, da ko popapam jabolko, je takoj bolje. Cuker pade, enkrat se bom zvrnila po cesti, ko grem laufat user posted image

Damjana

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 21:54:53   
t_t_y
Al1* - vse najboljše za rojstni dan, pa naj ti uspe zbit kilažo tja kot si želiš.

Jaz sem bila danes pridna. Spekla sem rumove polmesece, ki me pridno čakajo za jutri zvečer.

pozdravček

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE - 51.dan (Š)
22.2.2006 22:06:56   
Suzi*
Pia, meni se je tudi velikokrat vrtelo. Sploh ko je bil sadni dan. Priporočam ti, da ne spuščaš obrokov, sploh ker si ful fizično aktivna. Daj, da ne boš res kje skupaj padla. Pa kakšen topel čajček spij, pa saj to že itak počneš, a ne?

Al1*, čestitke za rojstni dan!!!!! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?