|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 7:03:04   
lelaval
Dobro jutro!

A vse še spite? Očitno vas je sadni dan zdelal. user posted image

Danes pa je na vrsti mesek. Sem dobila včeraj lušte za segedin, a še oklevam med njim in jogurti. Samo cel dan ravno ne bi jedla le jogurtov. user posted image
Dveh beljakovin pa zopet naj ne bi mešale? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 7:15:21   
*pepelka*
Jutro

Tudi jaz sem že nekaj časa zbujena. Sadni dan me ni prav nič utrudil, le malo lakote sem čutila zvečer. Ja danes pa bomo kakšen sirček, ali pa mesek ž. Bom še videla.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 7:34:17   
Anonimen
Jutro! Jaz sem danes dobro, evo že trkam. Jedla pa bom kar pohan sir, ker mi meso ne diši preveč.
Sej bi tud kdaj segedin, sam ne brez kruha. user posted image  Ka pa vem, nekak mi ne gre. Jogurti navadni pa sploh ne.
No, naj še povem, da se je tehnica končno spet premaknila. user posted image  JUHUHU! Kok pa ne povem, bom v torek!

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 8:10:40   
Moyca_
men se sploh ne da nič jest danesuser posted image user posted image
mislim da bom danes spet na sadju- samo mislim , nič ne rečemuser posted image user posted image . Ker sem se na oh dan tako nažrla da sem še danes sitauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 8:14:13   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: hothien


Sej bi tud kdaj segedin, sam ne brez kruha. user posted image  Ka pa vem, nekak mi ne gre.


Pa saj lahko kos kruha zraven.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 8:23:35   
tejčica
Jutro punce!

Jaz že uživam ob beli kavi in se pripravljam na stres, ki me čaka danes dopoldan - malo spet peljemo k zobozdravnici. Ne vem a je mene bolj strah ali njo.user posted image

Kaj bom pa danes jedla, se pa še nisem odločila. Sicer mi meso diši, ampak dosti bolj pogrešam sir in jajca. Sir sem enkrat že jedla v tej dieti, jajc pa v tem letu sploh še ne. Nekako mi pa ni da bi jedla samo jajca brez kruha. Ima katera kakšno idejo?

Sem pa tudi ugotovila zakaj mi v prejšnjem tednu ni šlo dol niti 0,5 kg. Je včeraj prišla user posted image  na obisk in to se pri meni vedno pozna na vagi že par dni prej.

Tudi prebava se mi je prebudila. En dan so pomagale suhe slive, drugi dan pa kivi. Danes pa na to vplivajo živčki zaradi zobarja in mi deluje še preveč. Se sploh ne pritožujem.

Uživajte v sončku!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 8:26:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: hothien


Sej bi tud kdaj segedin, sam ne brez kruha. user posted image  Ka pa vem, nekak mi ne gre.

Pa saj lahko kos kruha zraven.



Ma ne, jaz bi ene dva kosa belga kruha. user posted image  Jaz črnega tok ne maram, da ga raje ne jem.




< Sporočilo je popravil hothien -- 9.2.2006 8:27:56 >

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 8:40:22   
paris
Dobro jutro Odločne punce!

Evo, kavica je že popita, eno banano sem tud že uničla, za naprej pa še ne vem.
Bi jaz tudi lahko segedin skuhala, samo nimam zelja doma, bi morala v trgovino- no bomo videli?
Tejčica, kaj pa če si narediš zelenjavno omleto, ali pa sataraš? Jaz bi to komot jedla brez kruha, samo jaz moram skuhat kaj takega, da lahko še mojadva jesta, ko grem popoldan na šiht.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 9:09:25   
Anonimen
jaz sem tud popila že en kapučino, sadja še nisem jedla (mi že itak ni do njega, ob tej dieti se mi je pa še bolj uprlo).

za kosilo še ne vem kaj bo.. jedla bi topel sendvič (s sirom), sam ni mi da bi za kosilo spet sir jedla.. no, pa tud do mesa mi glih ni... najbolš da nič ne jem, pa bo..user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 9:15:13   
tejčica
Paris, hvala za ideje. Sataraš obožujem in mi v tem času ko ni domačega paradižnika, na kraj pameti ni padel. Samo ne vem kakšen bo iz tega paradižnika, ki se ga sedaj dobi v trgovini. Sama plastika brez okusa. Najbrž si bom naredila kar zelenjavno omleto. Koliko jajc pa sploh lahko pojem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 9:28:13   
Anonimen
Jaz uporabim kar pelate, je zelo v redu.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 9:35:05   
Anonimen
Mene pa danes malo muči user posted image .
Že dva dni je megla, zebe me ko psa (lončena peč je v remontu in posledično imamo v hiši od 19-21 stopinj - kar je zame sibirski mraz) in vse se mi nekam vleče.
Najhujše pa je, ker sem včeraj na šolskem koledarju videla, da so prvomajske počitnice od četrtka do torka torej odpadejo tudi topli kraji. Niti s pričakovanji se ne morem več ogret!!!

Zjutraj sem namesto sadja na mizo dala jogurt in dve sadni skuti in jih po nekaj minutah nesla nazaj v hladilnik in vzela dve jabolki. Enako je bilo tudi včeraj zvečer. user posted image

Za kosilo bo brancin v soli, za večerjo pa jogurti. Me nič ne briga, če so beljakovine različne, jaz zvečer ribe ne morem o jogurtih pa že sanjam!!!

**********
Za jajčno zelenjavno omleto (fritajo) bi jaz vzela 4 jajca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 9:38:59   
bianka
živjo punce

v torek se nisem mogla javit,sem pa še vedno z vami,seveda z manjšimi grehi.V torek mi je tehnica pokazala samo -0,5kguser posted image

t_t_y če boš imela šas me daj prosim na seznam,drugače pa se javim v torek.
lp

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 10:19:37   
Grascakinja
Oj bejbike. Jaz bom golaž. Sam. Ga bom jedla kot enolončnico. Pa solatko zraven. Za zajtrk pa je bla pest lešnikov. Moram pojest tele do konca, pol bom pa nehala to jest ker je sama potuha.

Za večerjo bo pa fitnes pa mogoče mal golaža.

Aja. Pa moja pikica je danes dobila PRVI ZOBEK!user posted image


(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 10:39:40   
Sofi
pupa25, čestitke za prvi zobek.

Jaz bom pa dasnes mogla nekaj prirediti al kaj, ker gremo v Avstrijo in ne vem kaj naj jemuser posted image  Bomo videli, glavno, da gremo v šopinguser posted image .

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 11:59:41   
Anonimen
Iiiiiiiiiiiiiii, prvi zobek! To je tak srčkano, ko se nasmejčka, pa samo ena bela pikica gleda iz dlesni...

Jaz sem včeraj imela prisilni sadno - vodni dan. Bolj vodni, kot sadni. Dobila sem namreč rota virus, pa nisem mogla kaj dosti jest (četrt banane, ena pomaranča in pol hruške), spila sem pa dva krat po dva deci kamiličnega čaja. Posledično se danes tudi na vagi pozna in to celo dve kili manj... user posted image user posted image user posted image

Žal se pa zavedam, da bo to tako ostalo le do večera, ker potem pa gre gor... user posted image user posted image user posted image  Je pa bilo lepo videt, kao da sem vsega skupaj v 38. dneh shujšala za 10,5 kg. user posted image user posted image user posted image

Kakorkoli že, danes bom jedla čevapčiče. Ali pa morda hrenovke. Nisem se še čisto odločla. Ali pa bom jedla grško solato... eh, saj ne vem, kaj bi, vse bi pojedla, ker sem lačna.

Jutri pa grem spet v službo. Komaj čakam.

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 12:36:02   
Anonimen
Jaz sem pa kupla hrenovke in kranjske klobase.. a lahko eno hrenovko IN eno kranjsko?!?!? mislim, da lahko, saj je oboje meso... ne?!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 13:38:51   
lelaval
Pupa, čestitke za prvi zobek vaše princeske. user posted image   Naša ga pa je v petek dobila.  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 13:42:47   
Pia67
Živjo!

Sem še vedno med živimi user posted image Me pa čas lovi in zvečer raje počnem kaj drugega kakor posedam pred računalnikom.

V tednu dni me je manj za 2,k kg, včeraj sem šla v hribe in sem rabila malce pojačano dozo sadja (dan prej sem si naredila nekako klobaso iz mletega suhega sadja, soplezalca sta se mi smejala, ker da, če bom tako hrano jedla, bom še vedno pod previsi jamrala "o ti debela rit"). No, bilo je carsko, danes sem polne energije, brez musklfibra, tistega pol kilograma pa pripisujem dehidriranosti. Škoda, ker ne morem pogosteje v višave, o kakem turnem smučanju lahko samo pobožno sanjam.

Dane sem si naredila solato iz rukole, tofuja in motovilca. Kruha ne papam, za večerjo pa bo tuna v lastnem soku z divjimi šparglji. Prinesel mi jih je soplezalec s primorske, nekaj jih je že pokukalo na plano. Pomlad že trka, kmalu bo čas za regrat, komaj čakam.


Lep dan, grem z Ničo na sprehod.

Damjana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 15:45:44   
tejčica
Kako je bilo to dobro. Sem si naredila omleto iz 3 jajc, notri pa sem narezala kisle kumarice, ker druge primerne zelenjave nisem imela doma. Zraven pa sem jedla še radič in notri nariban jajček.

Bom šla pa sedaj še po por in kakšno papriko v trgovino, tako da si bom zvečer spet naredilo to omleto. Uporabila bom samo 2 jajca. Zraven pa še radič brez jajca, tako da bo večerja res samo polovična (je bilo to sedaj kar preveč - ampak pustiti je pa grehuser posted image ).

Se bom pa danes najedla jajc vsaj za mesec. user posted image

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 15:55:28   
Teni_



Pozdravljene. Jaz sem danes jedla solato s piščancem (joj je bila dobra), za včerjo pa bo svinjski zrezek. Žal ne bo enako, bo pa približno. So se pa številke na tehnici končno malo premaknile.



(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 16:06:21   
t_t_y
Hojla, jaz sem si pa danes pripravila zanimivo kombinacijo: popražena blitva(s česnom), popečene bučke in pa na kolobarje narezana in popečena hrenovka. Je bilo zelo dobro. Zvečer pa kot ponavadi verjetno ne bom ničesar (razen če me kaka lakota zagrabi, potem bo treba pogruntat še nekej s hrenovko in zelenjavo).

pozdravček

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 17:34:29   
tiktak
Jaz sem pa danes jedla popečene hrenovke, zraven zeleno solato s papriko, za večerjo pa bom tudi hrenovke s popečenimi bučkami in pečeno rdečo papriko. Upam, da me ne premami sir.user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 18:47:18   
taška30
Hoj!
Jaz sem pa za kosilo zeleno solato s paradižnikom, izdatno potreseno s sirom (malo sem se zafrknila, imela v planu jajčka, pa pogledam v hladilnik, pa NIČ jajcuser posted image ). No, za večerjo bo pa solata iz paradižnika, paprike in oliv, potresena s sirom, pa še mogoče malo sira za zraven.

Pupa, čestitke za zobek.user posted image user posted image user posted image

Lp, Taška

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 38. DAN
9.2.2006 19:26:58   
tejčica
Za večerjo najbrž ne bom jedla zelenjavne omlete kot za kosilo, ker imam jajc za nekaj časa vrh glave. Me matra navaden jogurt. Vem da spada v drugo skupino, pa vseeno.

Danes je moja prebava ponorela. Ves dan že letam na wc in imam že dovolj tega. Na vem več kaj gre sploh še lahko iz mene. Sva bile z malo popoldan v Hipermarketu, pa sem morala nakupovalni vozek pustiti sredi trgovine in šibat na stranišče. Po koncu šopinga pa ponovi vajo.user posted image  

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?