|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OTROŠKE SOBICE
29.9.2004 14:06:06   
Anonimen
našla sem še nekaj za otročke,ful lepe sobice.poglejte to:

http://www.mibbsrl.it

in uživajte!!!!:)-:)-:)-:sloncek::sloncek:























  Neposredna povezava do sporočila: 1
   OTROŠKE SOBICE
29.9.2004 14:11:42   
dory
ja..italijani imajo stil ni kej :)...lustno :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   OTROŠKE SOBICE
29.9.2004 16:12:41   
Anonimen
Joj, Neva, a si pogledala CENE?!
Mene je kar zvilo... pa saj so nori!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   OTROŠKE SOBICE
29.9.2004 17:52:40   
Anonimen
:((Videla cene,me je zvilo,Katja pa žalostna,ker si ne bi mogla privoščit tako pohištvo,je samo za globoke žepe.Sem pa videla pri mnogih naših prijateljih v italiji take reči cela bajta opremljena da kar pihaš od foušije.:((:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   OTROŠKE SOBICE
29.9.2004 19:39:46   
ninca
ful lepo, luštno, ni kej rečt ampak FULLLLLLLLLLLLL drago na žalost!!! :zmeden::((:((:((:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   OTROŠKE SOBICE
30.9.2004 9:15:26   
Anonimen
Joj, Neva, pa saj ni potrebno imeti kupa denarja, da stanovanje lepo opremiš. Važne so kombinacije, skladnost, barve in stil "manj je več". Vsako stvar se da dobiti veliko ceneje od "originalne", v nekaterih trgovinah pa celo ista stvar stane tudi do 50% manj.
Pa kakšno "firmato" stvar z revije ti mizar naredi po naročilu za smešno ceno (v primerjavi z osnovno).
Je pa za taka iskanja potrebno imeti res veliko časa in volje...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   OTROŠKE SOBICE
30.9.2004 14:08:53   
Blink1
Ola

Midva sva si dala pri enem podjetju v mariboru izrisat sobico za najino Nejo...400.000SIT !!!!!!!! Pa je sobica velika 3X4 metre:(:grrr::grrr:

No pa sva poklicala kolega, ki je mizar in nama je naredil že omarico za kopalnico...Za enako sobo nama on računa 160.000 SIT...Pa verjamem, da neke razlike v kvaliteto ne bo...

No pa bomo imeli novo sobico, za zdaj se Neja mora zadovoljiti le s kinderpetom, previjalno mizo in stolčkom za hranjenje9nebesa

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?