|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ob kateri uri boste "odrinili" na m...
28.6.2008 20:40:11   
žarnica
Danes sem brala na 24ur kakšne kolone so na Hrvaškem. 9km pred tunelom sv.Rok,pri Mali Kapeli podobno,na cestninski postaji  Lučko 5 km...  MI gremo do Šibenika,pa sva mislila,da bi šli od doma okrog 5h.user posted image Zdaj pa nevem če ne bi bilo bolj pametno it malo prej.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 20:47:07   
BAMBINA_
Pa saj malo gneče pa mora biti, če ne ni pravega filinga. Kje so časi, ko je samoumevni del dopustovanja bilo tudi drenjanje na starih cestah ob odprtih oknih, ker klim jasno še ni bilo in je napetost bila tolikšna, da je ob tini mini kratkem stiku prišlo do megalomanske eksplozije... user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 20:52:13   
Blueberry
Mi bomo šli okoli 7-8h. Gremo pa v ponedeljek.

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 20:54:54   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Pa saj malo gneče pa mora biti, če ne ni pravega filinga.


Ja,malo ni problema. Samo te kilometrske?user posted image Si ne predstavljam z dvema malima otrokoma stati v koloni in se po polžje premikati.
Mi gremo v soboto,takrat bo verjetno gužva.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 21:06:16   
LoCa
no, včasih je bla dodatna muka ker avti niso imeli klim, zdej pa ni več tko. js sm ponavadi šla tm najkasneje ob petih, pač zarad trajekta in da imaš še od dneva dosti.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 21:09:08   
Anonimen
Nazadnje k smo šli, smo šli iz slovenije okol 11ih. No prvotno ob pete zjutraj, sam sm osebno pozabla pa smo se mogli vrntuser posted image . Ampk hec, ceste so ble pa čist prazne v drugo rundo, zjutraj pa čist zabiteuser posted image

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 21:11:41   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

no, včasih je bla dodatna muka ker avti niso imeli klim, zdej pa ni več tko.


To je res. Samo,zdaj ne vem,če naša klima nekaj zafrkava,ampak,če dolgo stojimo na mestu,začne pihat toplo?user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 21:14:59   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ampk hec, ceste so ble pa čist prazne v drugo rundo, zjutraj pa čist zabiteuser posted image


Če pa vsi grejo zgodaj zjutraj!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 21:24:32   
ZmajTolovaj
Mi gremo v petek, takoj ko se možiček izmuzne iz službe (reku je okol 12h, samo on ne pozna na uro).




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 21:26:54   
Anonimen
Mi smo na Pag hodili ob najkasneje 4-ih zjutraj iz LJ, ce smo hoteli cakat samo 2 uri na trajekt. Kar je prislo kasneje, je ze cakalo na trajekt na vrhu klanca ali pa celo se na magistralki.

Na Krk gremo ob 5.-ih, ampak gremo cez teden. Aja, pa nimamo klime (gre pa otrok + pes).


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 28.6.2008 21:27:13 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 21:32:11   
žarnica
NO,mi smo doma čist ob meji,tako da imamo do Šibenika 4 ure vožnje (če je prazna cesta). Samo mi še bomo vmes stali. Za klimo smo pa zdaj poštudirali,da bi jo pa mogoče le dali napolnit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 21:32:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Mi smo na Pag hodili ob najkasneje 4-ih zjutraj iz LJ, ce smo hoteli cakat samo 2 uri na trajekt. Kar je prislo kasneje, je ze cakalo na trajekt na vrhu klanca ali pa celo se na magistralki.



Če bi šli ob 10ih iz ljubljane neb čakal na trajekt niti 15minuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
28.6.2008 21:50:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 22:14:02   
noe
Mi smo šli v Dubrovnik predlani ob devetih zvečer iz Celja,  imeli smo tri daljše postanke, nobene gužve in vročine. Prispeli  pa smo ob osmih zjutraj.
Nazaj pa smo šli ob osmih zjutraj in smo naleteli na nore kolone predvsem tu pri sv. Roku.
Tako da jaz priporočam vožnjo ponočiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 22:22:39   
Freycha
Mi smo šli na morje ob 3h zjutraj, iz Paga pa smo se vračali ob 8h zvečer. Razen nazaj grede na meji, ko smo malenkost počakali ni bilo ne duha ne sluha o gužvi.......

smo šli pa z malim otrokom (11m) in nam ni bilo do tega, da bi se fjakali ko blesavi tistih 300+ km......

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
28.6.2008 22:39:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 22:59:33   
Anonimen
Karin, o, bi bi, sploh v visoki sezoni. Ko smo se mi vracali iz Paga lani dopoldne, je bila kolona za na Pag ze na magistalki, ko smo bili doma, so porocali o nevem koliko km koloni.

Enkrat so se sorodniki vozili 22 ur na Pag. Startali so ob 2h in Grosuplja, nekaj do polnoci so pa prisli na Pag - ker je bila burja in trajekti niso vozili in je vozil le trajekt pri Paskem mostu, kjer je bilo pa pred njimi 15km dolga kolona. Fino, ne?

aja, mi gremo na Pag po magistralki, po AC se nam ne splaca. Cez Brod na Kolpi in Delnice je 4-5 ur, odvisno od gnece.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 23:05:16   
Anonimen
Mi gremo v soboto,takrat bo verjetno gužva.


V soboto bo gneca, kadarkoli gres. Pejte raje v petek, takoj po sluzbi. Kadar sem sla z avtom, sem sla vedno ob petkih in ni bilo nikoli gnece.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 23:15:45   
pika74
Midva greva kadar nama zapaše.... saj z motorjem nikoli ni gužve user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
28.6.2008 23:17:46   
Freycha
joj pika hvala za tele skomineuser posted image


vprašanje koliko časa bo minilo, da bova lahko spet na morje oba skupaj šla z motorjem user posted image  ali pa vsak s svojim, pa tamala s svojo 125 kubično mašinco user posted image

user posted image user posted image user posted image

uživajta, dokler še lahko (če še nimata otrok user posted image )!!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
29.6.2008 6:53:55   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mi gremo v soboto,takrat bo verjetno gužva.


V soboto bo gneca, kadarkoli gres. Pejte raje v petek, takoj po sluzbi. Kadar sem sla z avtom, sem sla vedno ob petkih in ni bilo nikoli gnece.



V petek žal ne bo šlo,imamo apartma od sobote rezerviran. SMo pa lahko tam že ob 9h,tako da lahko gremo zgodaj od doma.

Ja,včasih ko sva bila še sama,sva samo šotor vzela in šla kamor sva hotela. ČE ni bilo vredu,sva šla drugam. Zdaj pa tako več ne gre.

Ah,bo že. Enkrat bomo morali priti dol.user posted image


< Sporočilo je popravil žarnica -- 29.6.2008 6:54:21 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
29.6.2008 7:47:25   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: žarnica

Danes sem brala na 24ur kakšne kolone so na Hrvaškem. 9km pred tunelom sv.Rok,pri Mali Kapeli podobno,na cestninski postaji  Lučko 5 km...  MI gremo do Šibenika,pa sva mislila,da bi šli od doma okrog 5h.user posted image Zdaj pa nevem če ne bi bilo bolj pametno it malo prej.user posted image


Evo poročilo iz iste poti: (sicer ne iz Šibenika, pa dobro)
Zadar-zagreb: tunel sv.rok: v smeri Zagreba, smo čakali dobre 2uri, da smo prišli do tunela. v smeri zadra, hm, jap kolona je bila krepko daljša od 9km in folk se niti ni premikal, ampak so stali. blagor tistim, ki so lahko parkirali v senci.

Pri Mali Kapeli gre normalno skoz, bolj počasi, vendar brez zastojev.

Pri CP Lučko smo čakali nekje uro in pol, da smo prišli skozi, vendar samo v smeri Zadar-Zagreb in ne obratno.

Zdaj imaš šanso, da se prej skineš iz avtoceste, recimo, da greš na Senj in ob morju do Zadra, kjer se znova vključiš na avtocesto, ali pa celo Gospič-Zadar.Ne priporočam ti pa silit na sv.Roka.

Mi smo krenili ponoči ob 3h. Za dol. Talenti pa za nazaj ob 3h popoldne, ko smo se fino napapcali. butci pačuser posted image

< Sporočilo je popravil Strawberrie Cherrie -- 29.6.2008 7:48:46 >

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
29.6.2008 7:52:16   
Mišni
Mi bomo šli v ponedeljek zjutraj ob kakšnih 4. uri. Gremo pa do Pelješca. Upam, da ne bo gužve, v ponedeljek je po moje ne bi smelo biti.

Žarnica, ti, ki gfš tudi v te kraje, si kaj gledla prognozo? Menda bolje, da je ne ... pljuskovi i grmljavine od torka dalje, pa od 16 do 23 stopinj. Ne moreš belivat!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
29.6.2008 8:06:59   
žarnica
Zdaj gledam stanje na cestah: http://www.hak.hr/novosti/stanje-na-cestama.aspx... Danes ni panike.

MIšni,mi gremo do Vodic. Tu je napoved za naslednji teden: http://www.meteo-info.hr/grad.php?aGrad=sibenik

Nič kaj slabo. MI gremo 5.7.Upam,da res ne bo pljuskova in grmljavine.user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ob kateri uri boste "odrinili" ...
29.6.2008 8:13:20   
malika
Moraš vedet, da ima tričetrt ljudi takšno logiko kot ti. Se pravi, raje malo prej! Ampak verjemi, boljša varianta je, bolje malo kasneje! Mi gremo vedno tam nekje okoli 7 zjutraj in gneče takrat skoraj da ni več.

V življenju ne bom pozabila, kako sva se z mojim smejala, ko smo šli v Makarsko. Kolegi so odrinili že ob 2 zjutraj, moj je imel še neko delo in sva šla "šele"ob 10. dopoldan.  No izteklo se je tako, da sva prispela samo eno uro za njimi, ker so imeli peklensko gužvo, dve uri so stali na mestu (ne vem več kje), midva pa sva se vsedla v avto in se peljala, po skoraj prazni cesti neprekinjeno od MB do makarske user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?