|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 17:15:20   
LoCa
...JA. v torek popoldne sem se odpravljala na dopust v bovec. grem na pumpo tankat in hočem dvignit dnar na bankomatu, ker nisem imela v denarnici počenega centa, zares. in tale k***ev bakomat od NLB mi požre kartico (sem na SKB)!!!!! Sicer sem v prvo res vtipkala napačno kodo, ampak mi jo je prasec kr pogoltnu, brez nič, kr adijo!!! dobro, da ne povem, da sem se tolko pizdila, da sm bla prpravljena koga ubit, bankomat sem skoraj prebutala, mi je pol un na blagajni reku, da je mislu da bom skozi bankomat do njega pršla. dragi moji, vroče ku svinja, pes v avtu, meni se mudi, grem na dopust, brez denarja (juhu, jedla bom zrak)...kličem sestro, če je še v službi, da mi pove telefonsko od bankomata. mi reče da mi posodi denar. ok. kličem tja, k ndzirajo banomate, tip se čudi, da kako mi jo je požrl, ker namreč res sem samo eno napako naredila, in seveda noben ne bo pršu zdej mi kartice reševat.....
ma tolko sem bla živčna, da sploh ni za govorit. v petek sem na skb klicala in dobim kartico šele konec naseldnjega tedna. hvala lepa. zdej pa, tolko me je razp****lo, da bom pisala pritožbo, in zahtevala vse stroške telefoniranja da mi vrnejo. še dobro, da nisem šla v tujino na dopust, ker tolko keša si pa ne bi mogla sposojat.
in šđe to, o tej nlb nikoli nič dobrega nisem slišala in zdej pač...ja NAJBOLJ GNILA BANKA (poleg NKBM)user posted image . ma žal mi je da nisem unga bankomata uničla tam na mestu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 18:06:09   
ZmajTolovaj
v petek sem na skb klicala in dobim kartico šele konec naseldnjega tedna. hvala lepa.

Po telem sodeč bi rekla, da je bolj SKB v riti kot pa NLB, ker je en sfajfan bankomat pač kartico požrl ... Sicer pa sočustvujem, upam, da si vseen uživala na dopustu.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 18:20:41   
LoCa
ma zakaj sklepaš, da je skb "kriva"? sej v bistvu za mojo situacijo nima to veze. js z mojo banko nikada v lajfu nisem mela problemov, ko sem bla pa na drugi al pa vidla delovanje tretje banke in odnose do strank pa mi je šlo na user posted image . tko da to je itak samo kaplja čez rob, ja. js ne vem, al so vsi zadovoljni s svojimi bankami al kako.
ja na srečo sem uživala, hvalauser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 18:47:08   
NevenkaP
Lej, te razumem, da si jezna, res. Ampak da je pa zdaj cel sistem NLB v kur** zaradi tega, je pa tudi malo khm khm.
Bankomat je neke sorte računalnik in računalnik se pač včasih pokvari, saj to je tudi tebi jasno, samo besna si, kar je normalno. Matr, še dobro, da se ti ni to zgodilo na hrvaškem bankomatu, bi lahko spet še sosede popljuvali.
Pomiri se, saj bo še vse ok.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 18:53:36   
MID
LOCA če ti je kolikor toliko v tolažbo,naj ti povem,da mi je tudi meni kakšne 2 ali 3 leta nazaj bankomat požrl,pa sem na koprški banki,bankomat pa je bil od A banke.Tudi jaz sem mogla takrat čakat na kartico en teden.Zgleda,da imajo en tak dolg ušiv postopek.Baje,da morajo počakat majstre,ki upravljajo z bankomati,ki pa ne pridejo kar zaradi"ene"karticeuser posted image user posted image .
Mi je pa takrat en znanec rekel,da v taki situacijo greš lahko na svojo matično banko in lahko dvigneš denar z osebnim dokumentom.
Nisem šla probat,da bi dala informacijo,ker sem med tem časom že dobila kartico nazaj,je pa za preverit v taki situaciji.
Še prej,pa upam,da bo dala kakšno informacijo kakšna punca tle gor,ki dela na banki,če se da ali ne.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 19:06:52   
ZmajTolovaj
ma zakaj sklepaš, da je skb "kriva"?

Sej ne pravim, da je SKB kriva, ampak da je v riti, če čakaš kartico en teden user posted image Sicer pa vidim, da je drugod isto. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 19:30:57   
Volga
Veš kaj, boš pa malo prišparala ta čas, ko boš brez kartice. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 19:48:13   
LoCa
ma nee, sej ni zarad tega nlb v k*, to je samo potrdilo user posted image . sej sem vse zvedla od unga strica od bankomatov in bank, pač ko zmanka keša na bankomatu, se tudi kartice poberejo. sicer pa je ena teta po tem ko je bankomat mojo pomalcal, dvigovala keš, tko da ni blo tko grozno nič narobe z njim. ma mislim ne vem, meni je to tko....ne bi rekla, če bi se js res zmotla 3x.... tko pa nč ne moreš.
ma ja drek, keša zagoniš dosti tut če skorej nč ne kupiš user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:01:11   
Anonimen
Bodi srečna,da jo je zadržal in da je ni čez 3 ure nazaj ven špuknil, tak ko meni.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:07:45   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa
pač ko zmanka keša na bankomatu, se tudi kartice poberejo.

Ma ja, to pa ne verjamem. Sploh, ker praviš, da naslednjemu uporabniku kartice ni vzelo oz. je lahko normalno dvignil denar. Torej je denar bil v bankomatu tudi, ko si ti hotela dvigniti... Sicer je pa res, da lahko denar v primeru izgube kartice dvigneš na svoji banki s predložitvijo osebnega dokumenta. Čudno, da ti tega niso omenili na SKB, ko si jih klicala user posted image Skratka, zaradi tega si ne bi rabila sposojati.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:11:46   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

sej sem vse zvedla od unga strica od bankomatov in bank, pač ko zmanka keša na bankomatu, se tudi kartice poberejo.



Možnost 1: da si se pogovarjala z lažnjivim kljukcem
možnost 2: da si ga narobe razumela

2. je bolj verjetna, ker da je nekdo, ki dela v klicnem centru, sposoben govsnit tako, resno dvomim.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:12:43   
nizozemka
Ojoj, cedalje bolj mi je vsec, da zivim na NL. Zbodlo me je, ko si pisala o odnosu bank do stranke. Jaz se m pri ABN AMRU. Ce slucajno moram tja, me tam caka njihov usluzbenec, kot nekaksen portir. Me ustavi, vljudno povprasa, kaj zelim, me usmeri in mi celo ponudi kavo. Se pocutim kot grofica. user posted image  Pa od mene nimajo ne vem kakega profita... Zamenjaj banko!

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:14:17   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

sej sem vse zvedla od unga strica od bankomatov in bank, pač ko zmanka keša na bankomatu, se tudi kartice poberejo.



Možnost 1: da si se pogovarjala z lažnjivim kljukcem
možnost 2: da si ga narobe razumela

2. je bolj verjetna, ker da je nekdo, ki dela v klicnem centru, sposoben govsnit tako, resno dvomim.


Po moje LoCa ni mislila, da ti bankomat kartico vzame, ko mu keša zmanjka, ampak ko grejo bankomate spet napolnit (ko zmanjka keša), takrat tudi kartice poberejo, ki so not ostale.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:14:53   
ZmajTolovaj
Zamenjaj banko!

Al pa državo user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu nizozemka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:29:14   
dory
jah tkole je,ko se gre v bc na dopust :)...jst jo sicer nisem odnesla brez kartice sem pa dobila nekaj bolj konkretnega user posted image


aja nlb rula user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:34:50   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

sej sem vse zvedla od unga strica od bankomatov in bank, pač ko zmanka keša na bankomatu, se tudi kartice poberejo.



Možnost 1: da si se pogovarjala z lažnjivim kljukcem
možnost 2: da si ga narobe razumela

2. je bolj verjetna, ker da je nekdo, ki dela v klicnem centru, sposoben govsnit tako, resno dvomim.


Po moje LoCa ni mislila, da ti bankomat kartico vzame, ko mu keša zmanjka, ampak ko grejo bankomate spet napolnit (ko zmanjka keša), takrat tudi kartice poberejo, ki so not ostale.



Ajaaaa  user posted image madona, sem danes že predolgo bila na soncu...

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:46:01   
kofetek2010
če je zdrman čitalec kartic je pač zdrman, naj ga spucajo ali pa ga zamenjajo in bankomat ne bo več požiral kartic kar tako user posted image
Tko, da to se lahko zgodi vsaki banki. user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:52:55   
Anonimen
To ni nič, lahko bi se ti zgodilo tako kot se je meni. user posted image  Grem na BA od NLB, dam notri kartico od UniCredit (sem pooblaščena pri mojem), mi jo po vpisu PIN kode požre. user posted image
Dam notri svojo NLB kartico, brez vpisa PIN kode spljoh mi jo požre. user posted image user posted image user posted image
Po enem tednu sem dobila od NLBja, na UniCredit jo grem pa v ponedeljek dvignit. user posted image  Fino, ne?

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 20:54:19   
ZARA
Ja, in?!?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 21:11:56   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


Po moje LoCa ni mislila, da ti bankomat kartico vzame, ko mu keša zmanjka, ampak ko grejo bankomate spet napolnit (ko zmanjka keša), takrat tudi kartice poberejo, ki so not ostale.



to sem mislila. tut vem, da se da denar dvignit z osebno, samo kje naj dvignem, če sem v bovcu, tam pa v daljni bližini nobene banke? in ker je pač dopust noben ne šljivi. moja skromna misel je, da če bankomat dela 24 ur na dan, bi mogu tut servis bit 24 ur a dan. štekam pa to, da je ta slo tko zagamana, da tle tale in podobna logika ne funkcionira.
ma ja, mogoče je pa to znak, da naj raje grem na banko in dvignem dnar za cel mesec user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 21:13:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, in?!?user posted image



Ja nč ja in. Dec mi je mogu ojre dat.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 21:22:31   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, in?!?user posted image



Ja nč ja in. Dec mi je mogu ojre dat.


Men jih moj daje, ne da bi mi bankomat kartico požrl. user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 21:23:31   
ZARA
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 21:34:27   
BAMBINA_
A tebi se je to zgodilo, ko si že bila v Bovcu? Kako ti je pa sekica potem denar posodila? A je za teboj prišla ali kako?

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Skoraj zlezla skozi bankomat...
28.6.2008 21:38:15   
Naja30
1 teden, da dobiš kartico nazaj, je še tako hitro! Ko je meni nekaj časa nazaj ne vem kateri bankomat pojedu kartico od Banke Celje, sem čakala na njo več kot en mesec. Medtem sem morala na banko hoditi po denar.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?