|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obletnica
26.12.2009 18:14:12   
Anonimen
podjetja se bliža. In bo žurka tudi za poslovne partnerje. Jaz sem s strankami v kontaktu samo po telefonu in ni važno kako sem oblečena na šihtu. no, tokrat bo drugače. Kaj naj oblečem. user posted image

Sem pa majhna, širokorita joškarca. Pas sicer ozek, a imam povešen trebuh še od nosečnosti.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obletnica
26.12.2009 18:30:32   
Anonimen
Sem pa majhna, širokorita joškarca.



zakaj sem si jaz tebe persdtavljala kot 1 visooooko, sexy babnico?????z dolgo cupo in fu*iš ritjo????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obletnica
26.12.2009 20:38:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Sem pa majhna, širokorita joškarca.



zakaj sem si jaz tebe persdtavljala kot 1 visooooko, sexy babnico?????z dolgo cupo in fu*iš ritjo????



sorry, kratka čupa. vedno krajša user posted image  pa moja višina je tud vedno manjša user posted image  trenutno cca. 158 cm in cca. 70kg user posted image user posted image user posted image

a mi nobena ne more pomagat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obletnica
26.12.2009 20:45:42   
Anonimen
CRNE HLACE, crno tuniko z dekoltejem.....obleko popestri z srebrnim nakitom!
nimas kje falit!


u jebenti!!!!pa ti si manjsa od mene!!!!user posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 26.12.2009 20:46:17 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obletnica
26.12.2009 21:04:28   
Anonimen
tunike ne bi, ker zgledam noseča user posted image  a bi jaz mogla biti miš? samo ne cute user posted image  recimo miška_faty user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obletnica
26.12.2009 21:06:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

tunike ne bi, ker zgledam noseča user posted image  a bi jaz mogla biti miš? samo ne cute user posted image  recimo miška_faty user posted image


user posted image user posted image user posted image

POL PA KAKSNO TELIRANO BLUZICO CEZ PAS....eh caps se mi zatika....
pa obvezno dekolte!

alpa puli, in cez ouli kak lahek, s5 teliran rekelcek...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obletnica
26.12.2009 21:12:19   
Anonimen
a širok pas pride v poštev? imam namreč en dolg puli, ki pride čez rit. pa da dam pas okoli?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obletnica
26.12.2009 21:14:43   
Anonimen
ne vem,....probaj....sam po mojem bi blo fajn...
jst bi si pol, cez ta puli kako bluzo(odpeto) oblekla


si te presdtavljam nekaj podobnega  sebi po postavi. samo z malenkost vecjimi oblinamiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obletnica
26.12.2009 21:18:04   
Anonimen
kje bi našla kakšne slike z mojim tipom postave?user posted image  ah, se grem kar zajest. mam ravno sveže medenjake user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obletnica
26.12.2009 21:19:22   
Anonimen
pa ne jih v pojstlo nest!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obletnica
26.12.2009 21:23:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  težka bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obletnica
26.12.2009 21:57:28   
Anonimen
no pa da vidimo...user posted image glede na to da si manjše postave se lahko instant povečaš z petkami in frizuro.potem obleči temnejše barve,rjavo,vojaško zeleno,črno...na tisti del telesa ,ki te najbolj moti.mene osebno moti tazadnja najbolj in pa stegna-no trenutno ne,ker čakamo tretjegauser posted image ,čez slabe 3 meseceuser posted image ,tak da bi jaz nase zvlekla kake lepo prilegajoče črne hlače in visoke pete.za zgoraj pa ,hmm al bi kak daljši puli,sam ne volnen,ker te zdebeliuser posted image al pa kako tuniko,ravno krojeno,ne na zvon,ker dekolte me pa ne moti,pa verjemi da drugih tut ne.uuuu mamo dela same s sabo,a?aja pa valjda kak nakit taki da ti v očke skoči takojuser posted image ,namesto česa drugega...čakaj grem še kako sliko iskat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:07:33   
Anonimen
o šit. pa ravno volnen puli imam. user posted image  pa saj za na šiht mi je vseeno, ampak to bo pa neko "poslovno" druženje, pa ne morem biti ko en klošar user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:12:41   
Anonimen
kaj pa kaj takšnega?

user posted image

namesto čeveljčkov tudi kakšni škorenjci pridejo lepo,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:23:08   
Anonimen
ma obvladam bližnjice ,ni kaj.bom probala še enkrat.če ne pa pojdi pogledat na modniklik.si,pod tunike pa pod puloverje pa srajce.

< Sporočilo je popravil mary10 -- 26.12.2009 22:26:31 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:28:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mary10

ma obvladam bližnjice ,ni kaj.bom probala še enkrat.če ne pa pojdi pogledat na modniklik.si,pod tunike pa pod puloverje pa srajce.


pa ravno sem si vse pogledala user posted image  zadnji dve sta mi bili ql. tisti dolg puli s pasom in pa modra bluza user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:32:11   
Anonimen
no evo,si me rešlauser posted image .ja kaka taka bi me mela,plava je itak moja barva,pulover mi je pa všeč tisti vijoličen z pasom.upam da sem ti kaj pomagala,jaz sem trenutno na tunikah,mi druga ne preostane,pa na teh dolgih puloverjih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:38:15   
Anonimen
evo, na hitro sem dala sliko v album. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:41:26   
Anonimen
aaaaaaaa!!!!!
in tole prijazno bitje mene maltretira??????user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:43:19   
Anonimen
V bistvu sem angel...Vendar, če mi prirežete krila, sem primorana leteti na metli!
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

aaaaaaaa!!!!!
in tole prijazno bitje mene maltretira??????user posted image user posted image user posted image user posted image



V bistvu sem angel...Vendar, če mi prirežete krila, sem primorana leteti na metli!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obletnica
26.12.2009 22:50:52   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obletnica
26.12.2009 23:03:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
evo, na hitro sem dala sliko v album. user posted image


ups, upam, da se nisi preveč zgražala nad obleko, ki sem ti jo "svetovala"user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obletnica
27.12.2009 9:17:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
evo, na hitro sem dala sliko v album. user posted image


ups, upam, da se nisi preveč zgražala nad obleko, ki sem ti jo "svetovala"user posted image ...



en čist mal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obletnica
27.12.2009 9:32:19   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Obletnica
27.12.2009 9:38:43   
Anonimen
no,kaj bos oblekla???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?