|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolg pulover+pajkice+škornji
5.11.2009 12:54:43   
vaney
Spravljam se oblečt v naslovu omenjeno kombinacijo. Meni je sicer lepo, ampak je nisem navajena. Kako vam to zgleda? Imam pa trebuščka (slabih 7 mesecev) in ne bi rada izgledala čudna...nisem navajena pajkic, imam občutek, da nimam nič oblečeno, ampak izlgeda mi pa lepo. Za čez pa imam topel, muckast črtast (smetana-siva) puli pulover, ki pride malo čez rit in podložene muckaste škornje v črni barvi ter črne pajkice. Aja, pa smetanasto žametno jakno. Zdaj se pa premišljujem, ali naj pajkice zamenjam za kavbojke ali naj se vseeno upam? Kaj je vam bolj všeč oz. so vam hecne nosečke v pajkicah?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
5.11.2009 13:29:27   
TRIŠ
Jaz ne dvomim vate,meni je to lepa kombinacija,sploh pa zate,ker si suha user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
5.11.2009 13:32:56   
manna
Jaz sem to ful nosila v nosečnosti, ampak ne dolg pulover pač pa take oblekce ko pridejo pletene - kot pulover samo da je mišljeno kot oblekica (nad koleni). To mi je blo tko udobno da druzga sploh nisem mogla več..

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
5.11.2009 13:45:02   
slomak
živjo,

če mene vprašaš imam to kombinacijo najraj sedaj v nosečnosti...trenutno nosim tuniko na puli, žabe in škornje...lahko pa zamenjaš žabe za pajkice... men je to ful lepo...user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
5.11.2009 13:45:16   
Anonimen
user posted image go for it!

(odgovor članu manna)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
5.11.2009 13:47:28   
Onasiss
Jaz sem to celo nosečnost nosila...predvsem v zimskem času, ker hlač nisem kupovala, škornji pa so bila tudi edina obutev, ki sem jih lahko nosila...poleg coklov seveda...user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
6.11.2009 22:09:36   
pika74
A to mate zraven škornje z visoko al nizko peto?

Dejte kšne fotke nalimat pliiiiiiiiiiiz :)

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
7.11.2009 11:35:01   
Spiria
Men je tole ful luštno:
user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
7.11.2009 22:59:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spiria)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
8.11.2009 10:12:24   
Spiria
Hmm, jaz sem si  ravno kupila eno čist navadno pelteno dolgo oblekico, z dolgimi rokavi in V-izrezom, pride lepo do sredine stegen in mi bo prav prišla tudi za čez kavbojke ali hlače, to mi je ful všeč user posted image .
Zatakne se mi pri legicah - kaj to so v bistvu pajkice user posted image ?  Sem jih včeraj ene pomerjala, pa mi je bilo tako smešno brez dolge oblekice zraven in škornjev, da jih potem sploh nisem kupila, joj, LOL.
Je vseeno, če imaš zraven ene res debele žabe? Ker te legice morjo bit čist oprijete, a ne, drugače je mal smešno...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
8.11.2009 10:44:20   
Anonimen
Meni je to zelo lepa kombinacija, sam puloverček ne sme bit prekratek tako da ti zadnjica ven gleda.user posted image

(odgovor članu Spiria)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
8.11.2009 10:48:17   
Spiria
Ja, v bistvu mora bit res oblekca; jst sm visoka čez 175 cm, pa so mi bli vsi puloverji prekratki za tako kombinacijo in sem pol morala izbirat prav med oblekicami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
9.11.2009 16:44:10   
witch
Meni je to tudi ful všeč.. Ampak kaj ko imam kak kg preveč user posted image a bi vseeno lahko taka po svetu hodila? Povejte ka menite.. bi bilo grozno če bi to oblekla ne preveč suha in tudi ne predebela punca?

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
9.11.2009 18:47:58   
gapii27
bi te vrjetno bolj podaljšala in naredla elegantno... veš kake strašijo po svetu, zakaj pa si ne bi normalne ženske tege prvošle?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
11.11.2009 13:53:06   
vaney
Kje bi pa imeli kakšno tako pleteno oblekico? Jaz v našem kraju nič ne najdem, edino en dolg puli do sredine stegen sem včeraj našla, to je pa tudi vse.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
11.11.2009 18:21:57   
Spiria
Tole, kar sem jaz prilepila, imajo v Promodu - tu je nasploh velika izbira pletenin, takih in drugačnih!
Nekaj sem gledala še v Kiku, pa v bistvu imajo to skoraj povsod, tudi v H&M, C&A...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
15.11.2009 13:28:27   
muška
meni se zdi super. tudi jaz sem nosila pajkice; OK noseča sem bila poleti in so to bile v bistvu te capri pajkice, čez pa majčka. In sem se super počutila.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
1.1.2010 19:25:39   
phelps
Nisem še nosečka ampak tudi nosim to kombinacijo. Mi je super. Športno elegantna. Nisem med najbolj suhimi, sem pa velika 175 cm, tko, da še gre user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dolg pulover+pajkice+škornji
5.1.2010 13:02:40   
hrchy
meni je tudi lepo!

< Sporočilo je popravil hrchy -- 5.1.2010 13:03:19 >


_____________________________

if a man speaks his mind in a forest and no woman hears him, is he still wrong?

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?