|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obrok GH
17.1.2012 12:49:06   
dejzi
Kolikšen je obrok GH (v ml ali mg) pri vaših malčkih, starih pribl. 5m, če ga seveda že imajo?

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obrok GH
17.1.2012 13:01:32   
lily32
Jaz nič ne tehtam, spečem eno jabolko, skuham in spasiram malo krompirja, cvetače, korenčka, banane ipd. in poje, kolikor ji trenutno paše. Če pa ji kdaj dam frutek, pri enem obroku poje ok. 100g.

No, to zdaj pri 7 mesecih, pri 5, ko sva začeli uvajat, je včasih tudi samo kakšno žličko ali dve. Na srečo imamo doma dvoletnico, ki poje ostanke. user posted image

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obrok GH
17.1.2012 13:58:32   
Hope2
Nisem tehtala ne merila, naredila in dala kokr je pojedel. Le ob uvajnaju novega živila sem vedno dala prvi dan le 2 žlički, drugi dan malo več, tretji dan več nisem gledala

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
17.1.2012 21:24:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obrok GH
29.3.2012 21:07:40   
lojtra1
Pri nas je pojedel od 160 do 180 g

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obrok GH
1.4.2012 13:58:05   
ursh_
mi2 zj že 14 dni uvajava in nič ne tehtam, vse od oka kuham in poje kolikor mu paše, ostalo pospravi mami kanta user posted image
je pa pomoje pravi jedec, ker poje full in zelo lepo user posted image

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obrok GH
1.4.2012 14:14:30   
Najin_pikec
Naš je star 5 mesecev in zdaj poje pri kosilu cca 150g (uvajati sva začela pri 4m). Čeprav ravno danes ni hotel preveč jesti in sem ga mogla čez še malo podojit. Se mi zdi, da je bil preveč utrujen. Drugače je pa zelo priden in lepo je user posted image .

(odgovor članu ursh_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obrok GH
12.5.2012 20:56:30   
Nusika35
Moje je pri 5ih pojedel 120 ml

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?