|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obupana - pri 8m noče več jesti
16.1.2009 20:19:04   
xerox
Moj 8 mesečnik noče nič jesti!!! Ko je bil star 6 bi pa vse pojedel. Karkoli mu dam za jesti poje eno ali dve žlički, potem pa začne pljuvati ven in se afnati bbbbb in brrrr in podobnouser posted image
še največ poje kruha, tega bi pa za vsak obrok lahko jedel. In pa Am. To je pa tudi vse. Tok ene hrane sem že stran zmetala, da mi je že hudo. Pa včasih tok hitim, da bi mu ja skuhala kaj okusnega, kar je včasih jedel in pol spet vse ven spljuvauser posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 17.1.2009 9:04:41 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obupana
16.1.2009 20:22:36   
principessablu
ne skrbi,se vse obrne,imajo non stop neka obdobja,moja doma npr. noče banane ali pa špinače,ko pride na obisk poje vse...hmmm..ja pr sosedu je hrana boljša...

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 20:27:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu principessablu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obupana
16.1.2009 21:03:54   
Anonimen
Tadruga do 1 leta ni jedla drugega kot pila iz flaške, čisto juho, sokove, mleko. Potem pa kar naenkrat vse.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obupana
16.1.2009 21:29:44   
lewinsky
Tudi meni ni vseeno ko skuham za user posted image  ,potem pa vržem stran,ker pojest. Star pa je 9 mesecev in pol.
Nekaj žlic še lepo poje,potem pa tudi od brrrrum, brrrr,špuka,.... kar hočeš sam jesti ne.
Upam da ga te finte kmalu minejo.
Pa kaj ko bo že kaj drugega pogruntal!
Saj bo minilo,enkrat!

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obupana
16.1.2009 21:40:44   
nastiya
Tudi mi smo z našo deklico imeli podobne težave, nakar se je partner spomnil: "Mogoče pa noče, da jo ti hraniš. Mogoče bi jedla sama." Pa sem si mislila: kaj pa moški ve. Sem pa poskusila in glej - naša mala je sama že od devetega meseca dalje.user posted image Prej recimo nikoli ni jedla banane, sedaj ko jo sama drži v rokici in si jo pomalo odgrizne ji je pa super. Na drobne koščke pripravljeno hrano daje s prstki v usta. Je pa res, da je tudi okrog hrane dovolj.user posted image Pa kaj, saj enkrat se mora tako ali tako naučit sama jesti. Sedaj je stara deset mesecev in pol pa se že navajamo na žličko.
Kar se tiče pa hranjenja tekoče hrane (npr. juhica) pa mora imeti v rokici vedno kako stvar npr. žličko, da se malo ukvarja z njo in ne razišlja o tem kako jo jaz hranim:) Tako majhni pa tako navihani, mar ne?user posted image

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obupana
17.1.2009 11:36:47   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: nastiya

Tudi mi smo z našo deklico imeli podobne težave, nakar se je partner spomnil: "Mogoče pa noče, da jo ti hraniš. Mogoče bi jedla sama." Pa sem si mislila: kaj pa moški ve. Sem pa poskusila in glej - naša mala je sama že od devetega meseca dalje.user posted image Prej recimo nikoli ni jedla banane, sedaj ko jo sama drži v rokici in si jo pomalo odgrizne ji je pa super. Na drobne koščke pripravljeno hrano daje s prstki v usta. Je pa res, da je tudi okrog hrane dovolj.user posted image Pa kaj, saj enkrat se mora tako ali tako naučit sama jesti. Sedaj je stara deset mesecev in pol pa se že navajamo na žličko.
Kar se tiče pa hranjenja tekoče hrane (npr. juhica) pa mora imeti v rokici vedno kako stvar npr. žličko, da se malo ukvarja z njo in ne razišlja o tem kako jo jaz hranim:) Tako majhni pa tako navihani, mar ne?user posted image

 Hvala Nastiya, ker si napisala namesto mene user posted image . Točno tako je namreč tudi pri nas user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu nastiya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obupana
18.1.2009 15:19:34   
andrejkam
Pri nas je tudi tako, sam mora jestuser posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obupana
18.1.2009 20:39:44   
slovenka
Naša P nam je pri 6 mesecih na pregledu rekla, da sedaj pa kar jest - in da je čist normalno, da mali en čas radi jejo GH, potem pa par mesecev ali tednov samo mleko, potem pa mleka ne bi, pa samo GH... In da tu ni nič nevarno. JAz se ne bi sekirala. Naša je že rada jedla banano, pa sedaj noče, meseka pa ja, pa si bo verjetno spet premislila... Saj vse z mlekom zalijemo, pa je...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obupana - pri 8m noče več jesti
20.1.2009 10:40:51   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Moj 8 mesečnik noče nič jesti!!! Ko je bil star 6 bi pa vse pojedel. Karkoli mu dam za jesti poje eno ali dve žlički, potem pa začne pljuvati ven in se afnati bbbbb in brrrr in podobnouser posted image
še največ poje kruha, tega bi pa za vsak obrok lahko jedel. In pa Am. To je pa tudi vse. Tok ene hrane sem že stran zmetala, da mi je že hudo. Pa včasih tok hitim, da bi mu ja skuhala kaj okusnega, kar je včasih jedel in pol spet vse ven spljuvauser posted image


Kot da bi opisovala našo situacijo!! Naš je skoraj 8 mesecev in je isto. Pojma nimam, kaj narest, tudi mi smo že OGROOOMMMNOOOO hrane stran vrgli, se mi kar srce para... Sem se včeraj po celem popoldnevu paranja živcev, ko ni in ni hotel jesti GH (AM je pa potem shlastal) odločila, da bomo pač spet prešli na mleko in slej ko prej mu bo mleko dojadilo in bo hotel spet GH... upam...user posted image

Aja, pa še eno vprašanje - kolikokrat se zbujajo ponoči? Naš se še kar po dvakrat zbuja za mleko, pa včasih še vmes za pocrklat ali pa dudo...

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obupana - pri 8m noče več jesti
20.1.2009 14:07:31   
josephine27
Živjo, tudi mi imamo 8m. Mogoče pa ga tudi zobki matrajo k naš par dni ni hotu goste hrane, potem ko mu je zobek prebil ven je pa nazaj voljo dobil.

Drugače pa tud moj zadnje čase postaja bolj zbirčen. Kar je navajen je kot nor novih okusov pa ne mara in se kremži.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obupana - pri 8m noče več jesti
20.1.2009 19:48:40   
romy27
lepo pozdrsvljene,

lahko se vam prodruzim..moja user posted image je stara 7.mesecev in prav tako se je na zacetku basala s hrano,zdej pa leti vse v smeti...
tudi jaz sem presla pocasi nazaj na mleko,pa sem se zacela sprasevat,ce je dobro da otrok dobi toliko obrokov mleka?kaj ve menite?

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obupana - pri 8m noče več jesti
20.1.2009 20:13:20   
Kaja08
Zakaj pa ne bi bilo dobro? Saj daješ nadaljevalno mleko...slej ko prej bo user posted image  porajtal, da mleko ni dovolj. Kaj pa češ drugače narediti - lačnega ga ne morem pustit, če vso GH ven pljune oz. ne odpre ust. Jah, pol pa pač mleko dobi.

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obupana - pri 8m noče več jesti
20.1.2009 21:54:52   
Anonimen
Pri nas je pa obratno user posted image . Odkar je mala stara 6 mesecev začela jest GH noče več mleka. Sicer se potrudimo in vztrajamo, pa na koncu le nekako popije, včasih več, drugič manj. S žlico pa vse user posted image

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obupana - pri 8m noče več jesti
29.1.2009 1:57:51   
marelicaa
Naša tudi pri cca. 8 mesecih ni hotla jest kosila, ki sem ga vsak dan skuhala, da je bilo sveže, z veliko zelenjave, brez soli, nič maščobe,... Potem sem imela vsega dovolj, pa sem skuhala za vse skupaj eno košto, pojedla je cel krožnik. Od takrat dalje ji ne kuham več posebej. In tudi koščki hrane je kar naenkrat niso več motili. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obupana - pri 8m noče več jesti
30.1.2009 14:38:48   
xerox
IZVIRNO SPOROČILO: marelicaa

Naša tudi pri cca. 8 mesecih ni hotla jest kosila, ki sem ga vsak dan skuhala, da je bilo sveže, z veliko zelenjave, brez soli, nič maščobe,... Potem sem imela vsega dovolj, pa sem skuhala za vse skupaj eno košto, pojedla je cel krožnik. Od takrat dalje ji ne kuham več posebej. In tudi koščki hrane je kar naenkrat niso več motili. user posted image

To sem tudi jaz začela prakticirati in vam povem da se je stanje zelo izboljšalouser posted image . Zdaj bi kr odenkrat vse jedel tudi koščkeuser posted image

(odgovor članu marelicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obupana - pri 8m noče več jesti
3.2.2009 15:33:12   
SpeliG
Naša je bila tako ješča do 9 meseca, da me je skrbelo, če ima ta otrok sploh kje kakšno mejo...Vedno sem imela občutek, da bi ona še, pa tut če bi pojedla 300 ml na obrok! Potem se je kar čez noč ustavilo, konec, kljunček se je zaprl, jaz pa čist šokirana. V čem je bila finta? Pri naši mami je pojedla krožnik goveje juhice in ugotovila, da je z mojim "zdravim, nič soljenim in začinjenim" kuhanjem neki hudo narobe! Zdaj dobi kar jemo mi oz. malce prilagojeno njej in spet normalno jemo, hvalabogu! Je pa res, da je v tem obdobju dobivala štirice, pa prebolevala virozo, tako da je bilo po mojem vsega po malem...

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?