|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obutev
13.1.2011 12:07:44   
divans1
V čem so bili vaši malčki obuti, ko so  šli z 11 meseci v vrtec?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obutev
13.1.2011 12:09:59   
Sa.Ka
V čevljih, v vrtcu pa v copatih. Logično, se ti ne zdi?user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obutev
13.1.2011 12:14:23   
štrumfek
za zunaj čevelčke/teniske
za not pa copate,

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obutev
13.1.2011 12:15:29   
Najaa
Notri v nogavičkah z bremzicami - za doma, v vrtcu pa copatki Robeez. 

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obutev
13.1.2011 12:56:12   
atea
 copati , ki otroku ne padajo iz nogic ter se ne zmočijo podplati ter ne drswijo
           z zapenjanjem na ježka ali gumb

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obutev
13.1.2011 13:00:03   
Precious
Usnjeni copati z gumijstim podplatom. Ne drsijo,ne premočijo in ne padajo dol . Kupila v papirnici za manj kot 7 euser posted image

(odgovor članu atea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obutev
13.1.2011 14:21:17   
kajalin*
pri 11 mescih,je mel otrok balerinke za 7 eur obute?

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obutev
13.1.2011 14:41:30   
divans1
Kaj pa Playshoes copatki?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obutev
13.1.2011 14:42:58   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

V čem so bili vaši malčki obuti, ko so  šli z 11 meseci v vrtec?


zunaj v "ski buckah" notri pa v usnjenih copatkih z usnjemin podplatom - nekaj podobnega Robeez

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obutev
13.1.2011 15:08:06   
Lantea
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Kaj pa Playshoes copatki?



Kateri model pa misliš? Kakorkoli že, jaz sem za vrtec bolj pristaš copatov ala Ciciban (torej gumijast podplat, ki ne premoči in ne drsi).

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obutev
13.1.2011 15:51:10   
manna
Skoraj do 16.meseca je bila samo v čevljih pediped, ali copatkih robeez, čeprav so vzgojiteljice malo debelo gledale zakaj nima "prave" obutve. Res pa, da je bilo poletje. Potem smo kupili copatke in čevlje ciciban.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obutev
13.1.2011 15:51:45   
divans1
Hm, to pa ne vem kateri model je... dobil jih je za darilo, so na vezalke in Prince piše gor. user posted image

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obutev
13.1.2011 15:57:45   
divans1
Glede na to, da res nimam izkušenj s tem, bi pa rada svojemu user posted image kupila najboljše za njegovo nogico, če vam ni težko, kaj mi res priporočate kateri so v redu prvi copatki in potem čevlji, ko shodi? Ker cenovno je ful velik razpon, pa glede na to, da nogica hitro raste. Kaj priporočate? Hvala!!!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obutev
13.1.2011 16:13:43   
Precious
za copatke smo ti že vse napisale user posted image

Glede obutve pa imaš tukaj:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:-MHV3K8uZSIJ:www.ringaraja.net/clanek/obutev-za-otrosko-nogico_1158.html+ortopedska+obutev+za+otroke+se+do+struje&cd=2&hl=sl&ct=clnk&gl=si

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obutev
13.1.2011 16:28:06   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

pri 11 mescih,je mel otrok balerinke za 7 eur obute




zakaj pa ne?



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obutev
13.1.2011 17:12:18   
Blueeyes
mi smo mel tud kopijo roobez

http://www.firma.si/3648982000/f/otroski-copatki-manuela-skorjanec-sp

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obutev
13.1.2011 21:02:59   
glen
Delam v vrtcu in velika večina jasličnih otrok ima ciciban copatke.oz. kake druge znamke tipo ciciban

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obutev
13.1.2011 23:36:31   
Medo29
mi smo tud mel kopijo robeez in sicer copatke jinwood (imeli smo ta model http://copatki.si/index.php?productID=667 )

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obutev
14.1.2011 8:18:00   
livia
Verjetno sprašuješ za not - v copatkih podobnih Robeez.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obutev
14.1.2011 13:13:46   
divans1
Pa so ti copatki ok, ker moj si vsako stvar, kar mu dam na nogice, takoj sezuje hehe...?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obutev
14.1.2011 13:24:57   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pa so ti copatki ok, ker moj si vsako stvar, kar mu dam na nogice, takoj sezuje hehe...?


Ja, si bo tudi te sezul (Jinwood, Robeez in vse ostale). Če želiš, da ne more dat sam z noge, mi edino Ciciban copati na zaponko padejo na misel. Ampak mislim, da ne bi smel biti problem s sezuvanjem. Sem ravno zadnjič vprašala vzgojiteljico, če ji Ciciban lahko zamenjam z Jinwood - pa je rekla, da naj jih kar dam, pa bodo pogledale, če ne drsijo. Ko sem ji omenila sezuvanje, je rekla, da ni problema, da se bo že navadila in da jih ne moti, če jo morajo kdaj dodatno obuti (sicer so pa otroci v vrtcu ponavadi bolj pridni kot doma in ubogajo vzgojiteljice) -

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obutev
14.1.2011 13:32:27   
Tanik
v vrtcu in doma ima ciciban copatke-odprte na ježka, za zunaj pa sedaj škornje superfit goretex. šel je z 11 mes. v vrtec.


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obutev
14.1.2011 15:01:08   
livia
Če sprašuješ kaj je najboljše za otrokovo nogico in njen razvoj, so to definitivno mehki usnjeni copatki alla Robezz, ki se jih dobi od 10€ naprej. To trdijo razvojni pediatri in ne samo mamice, ki imajo s temi copatki izkušnje.

Če sprašuješ kaj je najboljše za vrtec, so to copatki alla Ciciban z gumijastim podplatom, ker kao otrok hodi tudi v kopalnico, pa če je potleh kaj mokro,.... Mene sicer to ne prepriča, a pustimo moje mnenje.

Če sprašuješ kaj si otrok ne more sezut, je to Cicibanov copat na zaponko. Ga bo pa sigurno kmalu pogruntal kako se ga sezuje.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obutev
14.1.2011 16:21:10   
divans1
No naj vam povem, da se bom odločila verjetno za nakup copatkov od Manuele Škorjanec Muca maca, piše, da je tudi podplat takšen, ki ne drsi!

Za čeveljčke pa še ne vem, kaj pa imajo recimo otroci obuto poleti, moj bo verjetno shodil v poletnem času, sandalčke?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Obutev
14.1.2011 19:11:29   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pa so ti copatki ok, ker moj si vsako stvar, kar mu dam na nogice, takoj sezuje hehe...?

naa si jih doma vedno sezuva če ji je dolgčas.. v vrtcu se pa vedno tok dogaja, da nima časa user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: divans1
No naj vam povem, da se bom odločila verjetno za nakup copatkov od Manuele Škorjanec Muca maca, piše, da je tudi podplat takšen, ki ne drsi!

Za čeveljčke pa še ne vem, kaj pa imajo recimo otroci obuto poleti, moj bo verjetno shodil v poletnem času, sandalčke?

jz naročujem čeveljce samo od Manuele, in me ni razočarala,.. jih tudi za darila kupujem od nje..

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?