|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odpor do partnerja v nosečnosti
4.5.2014 18:58:55   
Bett
Ali se je kateri od vas tudi zgodilo, da vas v nosečnosti partner ni več privlačil? Jaz imam prav odpor do njegovih dotikov in poljubov. Pa ga imam še vedno zelo rada, ampak enostavno mi kar želodec obrača, ko se mi približa. Res upam, da to mine. Čudno mi je to, da se v prvi nosečnosti ni nič spremenilo kar se tiče spolne privlačnosti, zdaj pa je to že res katastrofa, ker se tudi partner počuti vedno bolj odrinjenega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odpor do partnerja v nosečnosti
5.5.2014 9:51:21   
petea
Ne, ni se mi zgodilo.

Predlagam, da se pogovorita in da mu razložiš, zakaj ga zavračaš.



Očitno hormoni pri tebi delajo malo po svoje ...

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odpor do partnerja v nosečnosti
5.5.2014 13:03:23   
ronja
Ne, midva sva mela obraten problem - da nisva smela ničuser posted image . Včasih pa ti res ni do ničesar, ker ti je pač skoz slabo. Na koncu zadnje nosečnosti sem bila tudi vsega naveličana, vendar ni bil to odpor do njega, je bilo takrat kup drugih problemov, ne povezanih z njim.

Ampak sem pa na nosečniških temah parkrat naletela na to, da so punce potožile okoli tega - brez razloga, kar tako je prišlo in večinoma kar kmalu šlo. POvej mu po pravici, verjetno so hormoni svoje zakuhali...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odpor do partnerja v nosečnosti
6.5.2014 9:30:55   
Katjuska986
Jaz imam pa občutek da je pri nama obratno. Moj, ne da bi imel odpor - to ne, ampak nobene volje nima do intime. Pravi, da se mu smilim, da ga je strah - glede na prvo nosečnost in vse zaplete...
Tokrat se niti zredila nisem pretirano in imam le trebuh pa vseeno.
Sem pa tudi zelo občutljiva, težko prenašam njegovo bližino, ker imam občutljiv vonj on pa kadi. Tako da sva res bolj odmaknjena en od drugega.
Ne rečem, saj mi da dovolj pozornosti - stokrat me pokliče kako sem, kako se počutim (pri prvi nosečnosti sem bila tak čas v porodnišnici kjer so čakali na precej prezgodnji porod, ki pa ga na srečo nismo dočakali).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odpor do partnerja v nosečnosti
6.5.2014 11:44:20   
tovi
o, hvala bogu nisem edina s tem problemom. Mi je res lažje, ko sem tole prebrala. Sem že mislila, da je z mano kaj narobe .. Prve 3 mesece sem mislila, ja saj bo minilo, tole so pač prve nosečniške slabosti. .. pa začenjam 8.ga pa ni boljše... Pa, da ne bo pomote svojega moža imam zelo, zelo rada in skupaj sva že 19. let! V prvi nosečnosti tudi nisem imela tega problema, ampak je bila veliko bolj rizična in sva se bala ... sva reševala na druge načine user posted image , v tej pa...velja samo pusti me pri miru! Še objeme svoje ljube prvorojenke sem težko prenašala, zdaj je saj to bolje, ampak raje vidim, da me pusti pri miru...
Enostavno ne morem čez sebe, pa naj zveni še tako sebično user posted image ....mož se mi že precej smili, ker je tako zapostavljen. Pa da ne bo pomote - ta drugi otrok je načrtovan in komaj čakamo, da ga že spoznamo! upam, da bova srečno preživela in rešila tudi tole brezupno težavo, ko se mi tile nemogoči hormoni uredijo! Prav tako želim srečno še ostalim...
lp,

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odpor do partnerja v nosečnosti
6.5.2014 13:11:37   
Bett
Tovi me veseli, da nisem edina. Res je bedno, da se ti začne "gabiti" človek, ki ga imaš najraje na svetu. Tudi midva sva skupaj že celo večnost in v teh 12ih letih še ni bilo takih občutkov. Upam da čimprej mine, po možnosti še pred porodom.

(odgovor članu tovi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odpor do partnerja v nosečnosti
4.7.2014 14:34:08   
majkeljanuar
Resnično nisi edina s tem problemom, kakor sem nejkje prebral je to kar pogost pojav. Hormončki ponorijo včasih v vašo škodo, ampak se bo zrihtalo :)

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?