|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktoberke 2015
25.1.2015 8:12:56   
LILI/NIK
Pozdravljene srečke nosečke. Evo sem otvorila temo. Ravno danes sem zagledala user posted image pdp po izracunu naj bi bil 1 oktober. Ce bo po sreči bo to moj 3 sonček. Upam da se mi kmalu katera pridruzi. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktoberke 2015
28.1.2015 9:39:14   
buba1982
lep pozdrav tudi iz moje strani! tudi jaz se lahko pridružim srečkam nosečkam oktober 2015, ko bom tudi jaz zibala svojega tretjega otročička. lili/nik koliko sta pa prva dva stara? in kako se počutiš? upam, da nas bo kmalu še več na forumu...

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktoberke 2015
28.1.2015 11:57:24   
Jazbecarka
Pozdravljene,
tudi jaz se pridruzujem k oktobrskim mamicam. Vceraj sem vsa vesela zagledala dve crtici, ceprav sem sumila za kaj se gre user posted image . PDP imam 6.10. To bo prvi otrocek za naju z mozem. Zaenkrat se pocutim odlicno. Upam, da bo slo vse vredu.
In pa seveda cestitke vsem noseckamuser posted image user posted image

(odgovor članu buba1982)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktoberke 2015
28.1.2015 14:01:02   
LILI/NIK
ooo super nas je že več.... sem vesela da sem končno dobila družbo.. dobrodošli buba1982 in Jazbečarka user posted image no sem ravno hotela vprašat kako se počutite?... jst ok... zaenkrat me samo špika spodaj po trebuhu pa neki spat ne morem ponoči drugače drugih težav (še) niuser posted image buba1982 koliko sta pa tvoja sončka stara moja sta 9 in pa pojutrišnjem bomo dobil frišno 3 letnico user posted image oba sta me že nekaj časa nagovarjala za bratca oz. sestrico... ta večji je fant in bi seveda imel bratca ta mala pa sestrico ;) a ste se že kej naročale na pregled? jst počakam do ponedeljka pol se bom pa naročila... upam da se nam še kakšna pridruži... pa če ste za bi nardile tud na fb skupino? kaj menite? en sončkast pozdravček

(odgovor članu Jazbecarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktoberke 2015
28.1.2015 21:22:57   
buba1982
pozdravček... jaz sem drugače ok, tudi mene malo pika spodaj po trebuhu... drugače pa imam že eno 3,5-letno punčko in 2,5-letnega fantka, in bosta ko bosta zvedela novico zelo vesela, ker sta v fazi dojenčkov in drugo ne delata kot vozita vozičke po hiši in kuhata za dojenčke in tako naprej, tako da pomoč imam zagotovljeno ;)... sva pa z možem že od začetka imela željo po treh otročičkih, da nama ne bi bilo dolgčas ;) in upam, da bo vse ok in nas bo oktobra 5... se že veselim, da nas je tudi na forumu vedno več...

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktoberke 2015
30.1.2015 6:52:28   
LILI/NIK
SEZNAM OKTOBERKuser posted image


NICK PDP NOSEČNOST


LILI/NIK 1.10. 3user posted image

buba1982 3 user posted image

Jazbečarka 6.10 1user posted image


< Sporočilo je popravil LILI/NIK -- 30.1.2015 6:56:29 >

(odgovor članu buba1982)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktoberke 2015
30.1.2015 6:54:58   
LILI/NIK
evo sem nardila seznam pa se pol dopisuje.user posted image Buba1982 kdaj je tvoj PDP?

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktoberke 2015
3.2.2015 0:57:57   
indy84
Upam, da se vam tudi jaz pridružim,...jo še čakamo na,....bomo videli, če ne pa vsem nosečkam želim lepo in mirno nosečnost.LP INDY

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktoberke 2015
3.2.2015 12:06:34   
LILI/NIK
Dobrodošla user posted image

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktoberke 2015
3.2.2015 20:30:30   
indy84
Punce imam eno vprašanje,..nazadnje sem imela menstruacijo 06.1.....jo pa imam na 28-30 dni,...sedaj imam že dva dni neko špikanje v jajčnikih in boleče prsi,..pa še malo mi je na vsake toliko slabo. Danes sem naredila dv testa in oba sta bila negativna zdej me pa zanima,..ali sem prehitro šla delat test?ali pa bo menstruacija prišla z zamudo,..hmm kaj pa vi menite? sem prezgodaj naredila test ali,....ne razumem čeprav sem že dvakrat rodila,...vsak odgovor mi bo prav prišel.lp Indy

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktoberke 2015
3.2.2015 20:33:23   
indy84
Aja pa še vsake toliko hodim skoraj vsakih pet minut na wc,...pa vem da se nisem prehladila, ker sem bila ne davno nazaj pri zdravnici in dala vodo,..pa še drugače te boli ko hodiš non stop lulat,..

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktoberke 2015
4.2.2015 7:09:01   
LILI/NIK
indy84 zanimivo... znake maš... pa po izračunu naj bi bila v 5 tednuuser posted image ... če si otročka zelo želiš je možno tudi da je to velika želja in potem pridejo znaki... počakaj še kak dan pa spet naredi test. jst sem kupla kar v dm first sign in mi je pokazal nosečnost kar prvi dan izostale menstruacije (pa še pocen je ) user posted image v glavnem upam da se nam pridružiš že tako nas je bolj malo user posted image

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktoberke 2015
5.2.2015 19:26:57   
lala87
pozdravljene nosečke. po vsem sodeč smo tudi mi zagledali user posted image
čeprav je druga črtica bila rahlo obarvana ampak verjamemo da je to to. (prvo dva testa negativna, tretji rahlo videt drugo črto)
zadnja M je bila 29.dec. to pomeni da je PDP 05.10.2015.
To je druga štručkica. Eno navihanko imamo doma in sicer staro 26mes.

Simptomov nimam nobenih razen bolečih jajčnikov in nekega špikanja v trebuhu. Upam, da je to to. Več testov niti ne mislim delat. Bomo počakali in videli kaj pravi pregled (20jan.)


(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktobrke 2015
5.2.2015 20:02:33   
pejko
Punce, pozdravljene! Najprej čestitke vsem. SIcer se še ne upam najbolj veseliti, danes sva zagledala II, sva ba bila v postopku umetne oploditve, zato sem še cela panična, kaj bo, kaj ne bo...
Kako ste? Imate kake znakce? A vas kaj boli spodnji del trebuha??Ker mene kar boli in se bojim, da to ni OK.


(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktobrke 2015
5.2.2015 20:15:05   
LILI/NIK
Dobrodošli obe...joj kolk sm vesela da nas je malo več....pejko...to je ćisto normalno...tud mene špika spodaj....lala87 kdaj imaš prvi pregled? Jst 23 februarja in komaj čakam...jutri dopolnim seznam...user posted image

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktobrke 2015
5.2.2015 20:26:52   
pejko
Mene prav boli, ne špika ...
Uhh, jaz sem tudi vesela, da po 4ih letih lahko klepetam v temi "v pričakovanju" :D :D :D
LILI/NIK, a je kakšna možnost, da spremeniš naslov v oktobrke, brez e, ker sem se kar namučila, da sm ga našla :D :D

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktobrke 2015
5.2.2015 21:03:54   
obupanka_
Pozdravljene,

jeeej tudi jaz se pridruzujem klepetu. Sicer malo v strahu... ampak upam in verjamem da bo tokrat vse ok. Prvi pregled imam 17.2. v 6. tednu, zato ker sem imela v preteklosti dva spontana splava in bom tokrat bolj opazovana. Upam da bo tokrat vse ok. Pravijo da gre v tretje rado. Na dve crtici sva cakala pol leta in sva zeloooo vesela. Nekih znakov nimam, razen bolecih prsi in obcutljivih bradavic. In pa moj pravi da mi ful niha razpolozenje. user posted image Pridno jem elevit in preventivno dabroston. Veselim se klepeta z vami. user posted image

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktobrke 2015
5.2.2015 21:48:55   
indy84
pozdravljene,..zopet se oglaša indy ampak tokrat brez veselega pričakovanja,..pravijo več sreče prihodnjič,..sem pa kar vesela, da se za enkrat ni prijelo, ker imava z mjim dragijem najprej še veliko postoriti,...sicer letos pa definitivno bo plusek. Vsem nosečkam želim lepo nosečnost in lahek porod.....čuvajte se in božajte svoje sončke,...lp Indy

(odgovor članu obupanka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktobrke 2015
5.2.2015 23:02:50   
lala87
Pejko pregled imam 20.1. komaj čakam verjamem tako kor vse ostale :-) smo neučakane ženske.
Takrat ko bo ziher pa povemo domacim in kasneje tudi v službi :-)

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktobrke 2015
6.2.2015 7:41:11   
chapita
Pozdravljen še iz moje strani:)
No tudi jaz sem zagledala plusek :) ceprav sm klicala ginekologinjo
in mi je rekla da recmo da sem noseča. Zadnjo m sem imela 7.1. Zdej 3.2 ko bi mogla imeti drugo je pa ni bilo. Sem nrdila test in mi je takoj plusek pokazalo. Me je na pregled naročila komej 12.3. Ste tudi vi toliko čakale na pregled?
No za naju je to prvo otročiček. Naj pa povem da se mi je čokolada uprla:/ sem bila taka sladkosneda sedaj mi pa čokolada sploh ne paše več.
LP in čestitke vsem nosečkam. Ostale pa da bi čimprej ugledale plusek

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktobrke 2015
6.2.2015 7:44:10   
chapita
Pozdravljen še iz moje strani:)
No tudi jaz sem zagledala plusek :) čeprav sm klicala ginekologinjo
in mi je rekla da rečmo da sem noseča. Zadnjo m sem imela 7.1. Zdej 3.2 ko bi mogla imeti drugo je pa ni bilo. Sem nrdila test in mi je takoj plusek pokazalo. Me je pa na pregled naročila komej 12.3. Ste tudi vi toliko čakale na pregled?
No za naju je to prvi otročiček. Naj pa povem da se mi je čokolada uprla:/ sem bila taka sladkosneda sedaj mi pa čokolada sploh ne paše več.
LP in čestitke vsem nosečkam. Ostale pa da bi čimprej ugledale plusek

< Sporočilo je popravil chapita -- 6.2.2015 7:59:17 >

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktobrke 2015
6.2.2015 7:59:30   
pejko
Chapita, ti pa imaš enake datume kot jaz. Zadnja M 7. 1. predvidena M 3.2. :)
Ne vem, kako je z datumi. Jaz sem imela umetno in so me zaradi tega naročili "že" 19. 2., se mi pa zdi 12. marec dolga, ja ... takrat boš že v 10. tednu??

Ne vem, nimam izkušenj s tem...

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktobrke 2015
6.2.2015 8:00:38   
LILI/NIK
pozdravljene...indy87 res mi je žal... mogoče se pa pridružiš noveberkamuser posted image tud jst sem že bila skoraj junijka ..test je bil pozitiven potem je pa M prišla...lala87 verjetno imaš pregled 20 februarja ;) pejko...ne znam... se mi je zdel da bo tak pravuser posted image obupanka seveda bo... jst sem mela pred13 leti dva ss pa sem po tistem že 2x rodilauser posted image midva bova povedala novičko po nuhalni... bom dala tamali majčko nardit...starejša sestrica bom user posted image in sicer kaj boste počele danes ko je snegec zuni? jst bom kr noter ker sem mal prehlajena...user posted image

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktobrke 2015
6.2.2015 8:02:35   
chapita
Hehe ku lepo:) ja neki takega ja. Se mi zdi tudi meni čudno da me je komaj takrat naročila. Bom mogla počakat :/

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktobrke 2015
6.2.2015 8:07:23   
LILI/NIK
SEZNAM OKTOBERK


NICK PDP NOSEČNOST


LILI/NIK 1.10. 3 user posted image

buba1982 3 user posted image

Jazbečarka 6.10. 1user posted image

lala87 5.10. 2 user posted image

pejko 1user posted image

obupanka 1user posted image

chapita 1user posted image


< Sporočilo je popravil LILI/NIK -- 6.2.2015 8:11:07 >

(odgovor članu lala87)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?