|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 8:47:39   
Anonimen
A ste mene čakale, no sem si kar vzela tole čast in odprla novo temouser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 9:34:39   
Maxica
Ne, čakamo, da nas tam najprej zaklenejo.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 9:50:33   
Clody
Remy, si pa upaš!!user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 11:41:01   
Hans
Mi imamo tudi oktoberčico 2006, sedaj pa čakamo še oktoberčka 2008.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 11:43:42   
Maxica
O super, Hans, kar pridruži se nam.
Pa čestitke za prihajajočega oktoberčka.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 12:46:24   
Lu
Ojla!

Najprej čestitke Arabeli in njeni družinici za Sergeja user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo spet pomalo delovni. Saj vidite, da se nič ne javim, ko pa se, me ni za zaustavit user posted image user posted image user posted image  

Berem o morju. Tudi midva komaj čakava morje. Sva prava navdušenca. Čeprav je moj zimsko znamenje, ima raje morje user posted image  Jaz sem pa rakec. Pol pa itak. Gremo za 1.maj 100%. Tako, da če se bo katera kaj po zgornjem Jadranu potepala naj me kar pokliče. Povabim na kafe. user posted image

Drugače imam pa Majo spet doma. Učki. Vročina. Isto kot je bilo. Sej bo boljš.

Vreme je pa zakon. Kako je že toplo. Super.

Pozdravljam prav vse in šibam.

čau bau

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 13:18:18   
*anč*
oj!

naša ikea je padla v vodo user posted image , pa tko sm se veselila in organizirala varstvo za malega in pse. včeraj je bil mali super,brez vročine,ponoči se mi je pa zdel že precej vroč, zjutraj vročina 39 user posted image . sva glih od zdravnika,ker se tole vleče že od nedelje. mu je dala pogledat kri in sva spet na antibiotiku user posted image . sranje. naj že pride pomlad,sm sita vseh teh bolezni.

pa malo na lepše teme ... MORJE!
jst ga naravnost obožujem in sem tako kot muki pristaš kroejše user posted image , pa kako ne bi bla ko sm pa "poročena" s hrvatom.  mi si vsako leto privoščimo vsaj en mesec,ker mamo dol hišo. domačini so super,voda je čista,sonce prijetno greje,večeri na terasi s pesmijo škržatov so le še pika na i user posted image . edino kar me moti je gužva,zato noro uživam pred sezono. za 1.maj gremo sigurno za par dni,mogoče že kej prej.

mukica moja draga
lepo si napisala!! če bova poleti kakšen teden sama dol pa vabim tebe in tvoji punci,da se nama pridružite. user posted image

zdej grem pa spat,noč je bla kr burna ... user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 13:25:12   
LIDJOČKA
Sem vas šele zdaj videla. Tudi sama imam dve oktobrčici 2006 in se vam bom kdaj pa kdaj pridružila pri čveku (če me seveda vzameteuser posted image ).

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 14:23:29   
moci
o nove čvekeuser posted image user posted image user posted image user posted image
dobrodošle.

nova tema user posted image user posted image user posted image user posted image

moram jo takoj posvinjat. kreh, čih.
pri nas smo tako nekakouser posted image

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 14:32:06   
soncek28
Tukaj še ena oktoberka Nina 2006(19.10.06) dobro da ste se javile.user posted image
Dejmo še kaj čvekat...
 
Pozdravček

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 14:37:58   
*anč*
hans,lidjočka in soncek28  dobrodošle!!  napišite kej več o svojih pikcih.

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 14:42:42   
Clody
Waaauuuu, kolk novih!
Kje ste pa ble do zdaj??

anč, kako pa to da mate spet antibiotike? A je tko huda viroza al kako??


_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 14:48:59   
Maxica
Glej jih no, kje ste se pa do zdaj skrivale? A vidite, da smo že 4.temo odprle?user posted image  Mal povejte več o svojih krasnih sončkih.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 14:57:58   
altati
o, nove čveke, pozdravljeneuser posted image !

daj, napišite kaj več!
pa kakšno fotko vaših sončkov nalepite....

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 15:10:24   
Pikabu
O, krasno, nove čvekice imamo. user posted image user posted image user posted image Hans, Lidjočka in soncek28, pozdravljene in dobrodošle. Veselo čvekanje z nami vam želim. user posted image

Pa Hans, čestitke za novo user posted image . Jaz sem uradno sicer septembrka (rok sem imela oktobra, pa se ne morem ločiti od oktobra), ampak razliko boste imeli pa enako razliko kot mi, le da sta našedva 2004 in 2006. Lepo in brezskrbno nosečnost ti želim.

Pri nas smo pa super. Danes smo bili na sprehodu, potem smo se pa še zelo dolgo igrali zadaj za hišo. Smo izkoristili sonečk. Mami se je pa naklepetala s prijateljico, res sem že pogrešala ta klepet. Ema je tudi dobra, ušesa ne bolijo več, v petek greva na čiščenje, potem bom pa videla, kako naprej.

A se lahko še jaz prudružim temi o morju? Mmmmmmmm, ste mi naredile skomine. Jaz ga tudi obožujem, saj sem ribica. Pa opažam, da ga tudi otroka vse bolj, Ema samo še to sprašuje, kdaj gremo na morje. Mi tudi zaenkrat vztrajamo pri Hrvaški, iz podobnega razloga, kot je napisala Muki. Sva se že pogovarjala, da bi šli v kakšno Grčijo, Tunizijo, ampak nama je krasno, da imamo s seboj avto, da se vmes peljemo kam na izlet, da lahko raziskujemo stara mesta. Moj mož obožuje ta stara dalmatisnka mestna jedra, vedno gremo tako, da si jih lahko čim več ogledamo. Eno leto sva bila prev nesrečna, ker sva bila v hotelskem kompleksu, potem pa daleč naokoli ni bilo nič. Uživava v tem, da gremo zvečer na sprehod do mesta, da začutimo tisti utrip in vse, kar se dogaja. Na srečo pa slabih izkušenj še nisva imela. Se mi zdi, da nižje dol v Dalmaciji, da tega ni, vsaj midva nisva nič občutila. Mi smo se vedno do zdaj imeli krasno in tudi z ljudmi smo se lepo ujeli. Ko bom velika, bom tudi jaz imela hišo na morju..... user posted image

anč, hitro se pozdravite. Pa naj tokrat antibiotiki končno pomagajo.

Remy, pa user posted image user posted image user posted image za novo temo. sem prav čakala, da jo dopreš. user posted image

Zdaj grme pa še kaj po hiši postoriti. Ko se Maks zbudi, naj bi šli na igrišče, kjer se dobimo z mojo drago prijateljico user posted image , zdaj pa ne vem, kako bo. Se je čisto pooblačilo. Upam, da se vseeno vidimo.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 15:29:20   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: *anč*


mukica moja draga
lepo si napisala!! če bova poleti kakšen teden sama dol pa vabim tebe in tvoji punci,da se nama pridružite. user posted image  





Saj ne da bi imela čas, ampak to moram pokomentirat. Kakšna čast. Nikarte pozabit name user posted image . Bove joške vun vrgle na terasi in poslušale škržate, najina takrat že velika baka oktobrska pa si bosta lahko postregla kolikor jima bo drago.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 15:29:56   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: altati

o, nove čveke, pozdravljeneuser posted image !

daj, napišite kaj več!
pa kakšno fotko vaših sončkov nalepite....


Pa možekov ne pozabit user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 16:00:51   
moci
muki v elementu user posted image user posted image user posted image user posted image
bom dežurala za računalnikom

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 16:04:05   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: *anč*


mukica moja draga
lepo si napisala!! če bova poleti kakšen teden sama dol pa vabim tebe in tvoji punci,da se nama pridružite. user posted image  





Saj ne da bi imela čas, ampak to moram pokomentirat. Kakšna čast. Nikarte pozabit name user posted image . Bove joške vun vrgle na terasi in poslušale škržate, najina takrat že velika baka oktobrska pa si bosta lahko postregla kolikor jima bo drago.


anč - ti pa prosim da ekskluzivno zame pofotkaš 'vun vržene joške' od Mukiuser posted image , da vidim če mi kaj konkurira pri Nubahuser posted image

< Sporočilo je popravil altati -- 27.2.2008 16:05:13 >

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 16:04:51   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: altati

o, nove čveke, pozdravljeneuser posted image !

daj, napišite kaj več!
pa kakšno fotko vaših sončkov nalepite....


Pa možekov ne pozabit user posted image .


muki - ne tako direktno in kr takoj...naj imajo še malo veselja, možove bova kasneje napadle, da jih ne preplašiva prehitrouser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 16:06:01   
*anč*
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: *anč*


mukica moja draga
lepo si napisala!! če bova poleti kakšen teden sama dol pa vabim tebe in tvoji punci,da se nama pridružite. user posted image  





Saj ne da bi imela čas, ampak to moram pokomentirat. Kakšna čast. Nikarte pozabit name user posted image . Bove joške vun vrgle na terasi in poslušale škržate, najina takrat že velika baka oktobrska pa si bosta lahko postregla kolikor jima bo drago.

user posted image   muki,jst upam,da polet ne bojo več joške aktualneuser posted image user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 16:14:56   
Anonimen
dobrodošle nove čvekice......ne se nas ustrašit in hitro povejte kaj o vaših sončkihuser posted image

očitno jih naslov Oktobrčki 2006 bolj privlači, kot Oktober 2006user posted image

meni učenje leze že povsod ven, ampak, da bi kaj konkretnega že znalauser posted image  no saj je še čas, malo....
Tinkara je spet pri mojih- bogo dete, domov pride samo spatuser posted image

(odgovor članu *anč*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 16:51:06   
Clody
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: *anč*


mukica moja draga
lepo si napisala!! če bova poleti kakšen teden sama dol pa vabim tebe in tvoji punci,da se nama pridružite. user posted image  





Saj ne da bi imela čas, ampak to moram pokomentirat. Kakšna čast. Nikarte pozabit name user posted image . Bove joške vun vrgle na terasi in poslušale škržate, najina takrat že velika baka oktobrska pa si bosta lahko postregla kolikor jima bo drago.


anč - ti pa prosim da ekskluzivno zame pofotkaš 'vun vržene joške' od Mukiuser posted image , da vidim če mi kaj konkurira pri Nubahuser posted image


To sliko bi še jest pogledala.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 17:28:25   
altati
Drage dame, katero od vas bom imela jutri čast in veselje videti v Ljubljani?
Vem da pride Viv, mislim da tudi Vava, se je še katera prijavila?????

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oktobrčki 2006-4
27.2.2008 17:40:12   
moci
drek. pozabila sem.
jutri grem slikat zobe.
a se da še kdaj ali je nujno jutri, mogoče veš?

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?