|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 19:47:23   
vava
hej altati in jaša poštimajte se čimprej in naj vam noč odnese vročino.
Cepljeni tudi mi še nismo bili. Luka ima spet vročino - 37.8. No pa saj tokrat je kar dolgo zdržal. Je bil v vrtcu skoraj polna dva tedna (danes je manjkal). Upam, da se čez vikend pocajta. Pa seveda tudi vsi ostali bolančki!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 21:29:22   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Clody

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

Za OMR je cepljenje v roko...malo pod ramenom.

Lu mi gremo sam za 4 dni na Roglo...pa še to samo zato ker je moja mami v službi vzela apartma in sestre ne moreta...meni se po pravic povedano ne da...ampak moj si pa fuuul želi...pa moj ded je mal čudn njemu je ful dobr it na dopust z mojimi tastarimi...jst mam po 2 dneh dost...njemu je pa superuser posted image


Moci...Medno zgleda fensi...superuser posted image ...kolk je pa to drago?


Bo fino, boš vidla. Mal ti bodo navihanko pomerkal, pa se boš lepo namakala, pa po savnah vlačla, pa dobr jedla. Pa 4 dni je glih prou, da se ne pobijete!
Men je Rogla super, tud če ne bi smučala.



ne smem na bazen in v savno....sm fasala infekcjijo tam doli pa se moram kak mesec izogibat teh razvaduser posted image user posted image ...upam da bo vreme ok in bomo lahko šli do Peska in nazaj ...... ah sej bo OK.user posted image

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 21:58:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: moci

mmmmm...
moci s šopinga v qulandiji. samauser posted image
uf, je pasalo. edino kartica je zmatrana.

midva sva včeraj rezervirala restavracijouser posted image

medno
sva najprej hotela šmarjetno, potem sva si pa premislila. da ne bi gorenjke zastonj naš ognjemet gledaleuser posted image



Uau..tale Medno je pa pet minut stran od naše hiše...kdaj se že vidva poročita ? Upam, da se po juliju enkrat, da bom lahko šla firbec past....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 22:06:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

ne smem na bazen in v savno....sm fasala infekcjijo tam doli pa se moram kak mesec izogibat teh razvaduser posted image user posted image ...upam da bo vreme ok in bomo lahko šli do Peska in nazaj ...... ah sej bo OK.user posted image


jest se teh bolezni vedno bojim, zato pa nič kaj rada po bazenih ne skačem.....

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 22:07:11   
mis
Čer!

Joj, Altati, naj Jaša čim prej okreva!

moci, kdaj je datum?

naša je bila pa danes tak cuker. Ful se je začela sama igrat. sem celo stanovanje pobrisala, pa pomila, pri sesanju še nekaj javka, se še boji, ampak je že bolje. Sva šli na eno otvoritev, sem jo šele ob 21.30 dala spat. Je bla pa čist dobre volje pa režala se je...user posted image  Skratka zelo lep dan je bil danes, pa zjutraj sva bile na kofetku... Drug teden spet služba. Še 3 meseceuser posted image

A ma kera kaj stikov z Arabelo?

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 22:10:57   
Anonimen
Ej Mis, a ti imaš čez 3 mesece že rok ?

(odgovor članu mis)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 22:18:50   
mis
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

Ej Mis, a ti imaš čez 3 mesece že rok ?


čez 4, čez 3 pa na porodniško

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 3:44:34   
Anonimen
Me too missssss Arabela !!!!!!!!! 

Jaša, pozdravi se ! Mogoče bo pa prvi oktoberček kateremu bodo petke ven priropotale....držim pesti, da bo vse ok.

Pikapolona - moj podpis pove vse in nič. Vsak si razlaga po svoje, je pa tako da moram narediti še veliko stvari TAKOJ.

Ma dajte mi povedat no, CEDEVITA  - ja ali ne ? Mogoče vsaj eno majceno žličko ali nič ?

(odgovor članu mis)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 8:52:27   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: moci

mmmmm...
moci s šopinga v qulandiji. samauser posted image
uf, je pasalo. edino kartica je zmatrana.

midva sva včeraj rezervirala restavracijouser posted image

medno
sva najprej hotela šmarjetno, potem sva si pa premislila. da ne bi gorenjke zastonj naš ognjemet gledaleuser posted image



Uau..tale Medno je pa pet minut stran od naše hiše...kdaj se že vidva poročita ? Upam, da se po juliju enkrat, da bom lahko šla firbec past....user posted image user posted image user posted image

septembra.
a nisi ti iz kranjauser posted image

firbec lahko paseš na gradu, tukaj pa težje. a boš kukala skoz oknauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 9:49:53   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*
Ma dajte mi povedat no, CEDEVITA  - ja ali ne ? Mogoče vsaj eno majceno žličko ali nič ?


jaz bi rekla NE, ker vitaminov z njo res ne bo dobil, je sama kemija.....Če mu daš kakšne bolj kvalitetne pripravke bo bistveno bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 9:50:59   
altati
Dobro jutro....Noč mirna, je spal....do sedaj je bil malo pokonci, brez vročine....zdaj pa že vidim, da bo spet začela naraščat.....user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 11:34:18   
@lina
Dober dan!

Brez veze, da rečem, da bom čez vikend bolj malo gor, ko me tudi čez teden niuser posted image user posted image

Vas samo pozdravim, zaželim prijeten in ZDRAV vikend vsem skupaj...

Mi smo v redu. V službi je konec norhausa...user posted image

Danes se je pri nas že začelo spomladansko čiščenje...tako lepo oblačno je, da celo okna pomivam...nazadnje sem jih, preden smo se vselili user posted image  Kosilo naš oči pripravlja, kar pomeni da gremo na pizzo user posted image

Lepo se imejte!

Aja, Tasha, čestitke in lepo nosečnost ti želim!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 13:32:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: moci

mmmmm...
moci s šopinga v qulandiji. samauser posted image
uf, je pasalo. edino kartica je zmatrana.

midva sva včeraj rezervirala restavracijouser posted image

medno
sva najprej hotela šmarjetno, potem sva si pa premislila. da ne bi gorenjke zastonj naš ognjemet gledaleuser posted image



Uau..tale Medno je pa pet minut stran od naše hiše...kdaj se že vidva poročita ? Upam, da se po juliju enkrat, da bom lahko šla firbec past....user posted image user posted image user posted image

septembra.
a nisi ti iz kranjauser posted image

firbec lahko paseš na gradu, tukaj pa težje. a boš kukala skoz oknauser posted image



jap, originalno sem doma iz Kranja, priženjena v Medvode...

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 13:35:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*
Ma dajte mi povedat no, CEDEVITA  - ja ali ne ? Mogoče vsaj eno majceno žličko ali nič ?


jaz bi rekla NE, ker vitaminov z njo res ne bo dobil, je sama kemija.....Če mu daš kakšne bolj kvalitetne pripravke bo bistveno bolje.


sej  se mi je kar zdelo, da bom v temo butnila.....sicer pa sploh ne mara, kakšnih sokov, napitkov takšnih in drugačnih, ampak pije samo vodo. Zato sem mislila, da če bi mu kdaj dodala kakšno žličko cedevite...

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 13:48:16   
Clody
Lina, jest bi umrla od vesela da bi Nejc pil samo vodo, bod vesela, res.

Men ga je tašča uničla s temi sokovi, drug ni mogu bit. V vrtcu majo čaje, domasveže iztisnjeno sadje, mešano z vodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 13:49:13   
mis
Dan!

Zatišjeuser posted image  Jah, sobota, kaj čmo...

Mala končno zaspala, je danes prava tečkica, včeraj pa tak cuker, da bi jo kar pojedla. Na rokah se mi je zvijala in protestirala... Sem jo dala v posteljo. Pa je pol ure trajalo, sem šla ene 2x noter ji dudo pobrat, no pol je pa zaspala. Ah...

Kuham juho, ko se zbudi bomo jedli.

papa

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 14:41:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Clody

Lina, jest bi umrla od vesela da bi Nejc pil samo vodo, bod vesela, res.

Men ga je tašča uničla s temi sokovi, drug ni mogu bit. V vrtcu majo čaje, domasveže iztisnjeno sadje, mešano z vodo.



o sem to sem zares vesela....samo se bojim, da dobivamo premalo vitaminov, če pa že, se mi pa zdi, da so čist umetni...

(odgovor članu Clody)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 14:50:26   
frrrr
@lina, js bom pa enega dolgega napisala... za cel teden nazaj user posted image
piskot, mogoče pa lahko večerjo ob njem poješ user posted image

sem vas prebrala in ugotovila, da je kr nekaj fantičev enakih kot naš mali... vročina, brez kašlja, brez smrklja... začelo se je v soboto zvečer... popoldne prispeli v Schladming, bilo vse ok... zvečer rahlo povišana temperatura, ponoči na 39.9 - dali svečko paracetamola in je šlo dol. v nedeljo cel dan nekje 37.8 - 38.3. zvečer ok, v ponedeljek zjureraj pa spet povišanje temperature, ki je cel dan variirala med 38.8 in 39.4. mali živahen kot ne bi bilo nič. ker je bilo zunaj 20 stopinj, valjda nismo smučkali in se je 6 odraslih nenehno ukvarjalo z njim. vmes smo se malo na terasi sončkali, tašča+tast+svakinja+bodoči svak so še pohajkovali po Salzburgu in Dachsteinu... mi smo se pa doma crkljali. ker je bil v četrtek cel dan brez vročine, smo šli včeraj na sankanje... zvečer smo se pa odpravili proti domu. ob 19ih odrinili in pred 22. že bili doma, Jaša spal, midva klepetala. evo je tolk od našega dopusta.
altati, *anč*, @lina, vava, Clody... pozdravite svoje fantiče, če še niso zdravi! Hans - vi pa vašo punčko!
moci - upam, da so Zojine očke že ok!
Pikabu - upam, da so ušesa Eme že zdrava!
Lu - tudi vi se čimprej pozdravite! pa naj se vaša luda hiša čimprej umiri!



vidla sem nove - Hans, LIDJOČKA, soncek28 - WELCOME!

bravo vsem darovalcem! vsem, ki pa še niste vpisani v register pa povem, da ni nč groznega. sama sem se scer šele 14 dni nazaj vpisala, sem pa hkrati 8ič darovala kri.

netresk ali natresk - mi mu rečemu uhec user posted image

na stari temi *lini*-ne fotke ni in ne vem kaj ji morm zavidat. pa vavin link ne dela od unga ustanovitelja macintosha.

kahlica - js jo postavim v banjo in malega posadim gor, da na njej počaka dokler se voda v banjico natoči... itaq komi čaka in takoj, ko mu dovolim, zleze v banjico. sem imela dost pranja preproge, saj jo je vsak dan pred kopanjem polulal user posted image piskot - mi smo tut zgleda bolj za pisoar user posted image
aja, včasih se polula, včasih pa ne... ne zganjamo pa nobenega cirkusa okrog tega in pomoje mali niti ne ve, da je že kdaj nafilal kahlico. bo še čas za to.


čestitke Arabeli za malega Sergeja! user posted image
sem vidla, da ste malce kasneje izvedele za tamaučka od mene user posted image meni je sms poslala 13:08, vam je pa Remy nekaj minut kasneje napisala user posted image


tasha in Hans - želim vama lepo nosečnost!

zobki - pri nas kr nobeden ne pokuka na plano, pa tiščijo vn trojke, štirke, pa še en dvojkica... noro otekle dlesni ima že dva meseca user posted image bošček mali.
Tinkara in Martin - poštimajta svoje zobke! mamici pa pomagajta pri tem! user posted image


Remy - men je tale Harry tut čist mim... ga je pa tašča na smučariji brala. je mogla pohitet, ker po počitnicah ga more vrnit v šolsko knjižnico user posted image

mis - pospravljanje je pri nas otežkočeno, ker bi Jaša pri vsem pomagal. pridna Tina, ker se igra medtem ko ti čistiš. Jaša bi pa pometal, sesal... vsako smetko pobere in jo odnese v smeti user posted image user posted image

pikapolona - skupen dopust s starši... js tut nisem nikdar bila pristašica tega, pa zdaj že nekaj let prakticiramo in se imamo tist teden čist luštno... smučarija z moževimi, z mojimi smo šli enih 3x v toplice, lani celo na morje... pa s taščo smo kdaj v njihovi prikoli na morju skup... čist vredi se imamo... res pa, da vsi vemo kje je meja in ne silimo nobenega v karkoli (npr. izlet, sprehod, kartanje,...) - uživajte na Rogli!

moci - fajn zgleda tale rezervirana restavracija - fensi šmensi... uoam, da se boste tut imeli tolk lepo, al pa še boljše user posted image

in še morje... sem enakega mnenja kot muki... zakaj hodit nekam daleč, če imamo pri sosedih tolk lepo plažo, odlično postrežbo... sama še nisem doživela grdega vedenja s strani gostiteljev. sem pa videla kaj delajo prepotentni slovenčkov na hrvaškem in ni čudno, da so deležni burnega odziva gostiteljev. slovenci po eni strani hočemo bit obravnavani kot vsi ostali tujci, po drugi strani se pa obnašamo kot bi bili doma še v ex-jugi. sicer pa tak odnos kot imamo mi do drugih, imajo tudi drugi do nas. mi bomo navkljub vsem mailov, ki začnejo krožit ob približevanju poletne sezone, še vedno zahajali k sosedom.

še kaj? user posted image
fajn sem se nasmejala ob Tristanovem branju časopisa in ob Brininemu zlaganju rozin user posted image

kaj pri nas novega? mali je videl sneg in je rekel sneg user posted image pa ne vem od kje ga je poznal, saj ga je videl enkrat v januarju nazadnje user posted image je pa osvojil še nekaj trozložnih besed, ki jih ne pove sicer čist pravilno, a se razumemo user posted image to so jabolko, brisača, žirafa. na dopustu smo vsak dan odkrili kakšno novo pesmico, ki jo v vrtcu pojejo, saj je pel zraven user posted image zdaj "poje" naslednje pesmice: daj daj srček nazaj..., tika taka..., ni copatka..., ježek teka..., zajček dolgoušček... preseneča vsak dan user posted image
zvečer vam pa pripnem še sliko kako uporablja samokolnico user posted image no, vsaj prvi dan jo je tako... sem mu jo v ponedeljek kupila, ker je bil bolanček... razvadili smo ga... danes je res sicer gnilo vreme, zobki pritiskajo, a vseeno je tak scrkljanček in jokica za vsako figo... jutri bo že bolje...

LEP DAN!

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 14:53:13   
frrrr
naš tudi najraje pije vodo... si pa kdaj zmišljuje, ko mu ponudimo vodo, pa hoče čaj in obratno... sokov ne mara... raje pije riževo mleko.

pa še to vam moram povedat... če gre mož na balkon na cigaret, mali stoji pri balkonskih vratih in mu žuga ven ti, ti, ti user posted image user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 16:02:04   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*
Ma dajte mi povedat no, CEDEVITA  - ja ali ne ? Mogoče vsaj eno majceno žličko ali nič ?


jaz bi rekla NE, ker vitaminov z njo res ne bo dobil, je sama kemija.....Če mu daš kakšne bolj kvalitetne pripravke bo bistveno bolje.


sej  se mi je kar zdelo, da bom v temo butnila.....sicer pa sploh ne mara, kakšnih sokov, napitkov takšnih in drugačnih, ampak pije samo vodo. Zato sem mislila, da če bi mu kdaj dodala kakšno žličko cedevite...


kaj pa sadje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 19:36:16   
*anč*
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr


pa še to vam moram povedat... če gre mož na balkon na cigaret, mali stoji pri balkonskih vratih in mu žuga ven ti, ti, ti user posted image user posted image


user posted image ne morm verjet! kakšna brihta je vaš mali ... user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 19:50:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *anč*

IZVIRNO SPOROČILO: frrrr


pa še to vam moram povedat... če gre mož na balkon na cigaret, mali stoji pri balkonskih vratih in mu žuga ven ti, ti, ti user posted image user posted image


user posted image ne morm verjet! kakšna brihta je vaš mali ... user posted image



dobra user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *anč*)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 19:52:59   
*anč*
oj!

mi smo u brežicah pri "tašči in tastu", trenutno sem sama,mali se potepa. zvečer greva na rojstni dan,upam da se prebudim do takrat user posted image user posted image .  naš mali je že bistveno bolš,samo kašlja pa še precej grdo.
popoldne sva bla u zagrebu - šoping. nabaula sm si sam eno majčko pa darila za slavljenca, pol se nama pa ni več dal ... staram se user posted image , včasih sem noro uživala u šopingu, zdej se mi pa tok ne da,omara pa prazna. sm misnla,da mi letos tut ne bo treba obnavljat garderobe, da bom samo nosečniško ponucala,zdej bom pa prsiljena it u mal resnejši šoping ... ja vem,boga jst user posted image .

zobki  mi jih mamo že 2 mesca 12, novih po mojem še ni na spregled, se pa spet full slini.

vava  jst sm te vidla na transfuziji,sam mi je blo mal glupo it do tebe in rečt vava??(nevem niti pravega imena), ker ste bli zatopljeni v debato. pa drugič. sem že parkrat hotla pohvalit tvoj avatar ... mali je tak lepotec user posted image .

altati  kako je stanje?

frrrr 
bogi jaša,da je zbolel ravno na dopustu. še dobro,da vas je blo več in nisi bla prisiljena bit skos not.


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Oktobrčki 2006-4
1.3.2008 21:15:05   
mis
frrrr, mate pa tud smolo da glih na dopustu zboli Jaša. Še dobro da je bil vsaj dobre volje.

anč, tudi to je nekaj pozitivnega. Nabava mislim. Mene pa skoz mož žica, da bova šla v obnovo garderobe, pa zdej glih nisem za pomerjat.user posted image  Za jeseni sva pa zmenjena, da greva.

Danes sem šla v Pikapolonico, sem zadnjič hrbtišče od vozička zlomilauser posted image  Ja, mi je ratal. Pa nisem bila ne vem kako močna. Skratka peljala sem ga, da ga popravijo, dobila pa sem nadomestnega.user posted image  In danes sva se z malo šetkali in sem ugotovila, da se spet ful rada pelje z vozičkom. Ker ko je shodila ni šans, da bi jo noter spravil.

Ati v studiu, mala spi, kaj naj počnem? Da se mi pa itak nič. Sem popoldan za magistrsko delala in poslala nekaj malega, čakam odgovor. no, sej, pospravlat bi zmer lahko šla. Vsaj omarce v kuhinji pomit, če ne druzga...user posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Oktobrčki 2006-4
2.3.2008 10:00:50   
lucika
jutro!
našadva sta na sprehodu; mama kuha kosilo. dobimo še obisk, tako da kuham za malo več ljudi; se je ata kar na sprehodu zmenil. meni pa tudi paše. tak čas hiti, tak živimo en mimo drugega, da bo prav fajn se mal videt. pa smo sosedi, samo kaj, ko med tednom dobro domov prideš, pa je že večer.

kuham, pa tošeta poslušam. tudi meni včasih paše, da sem malo sama:) čeprav ne dolgo...hehe

bolančki, pozdravite se. ko vas berem, se zavedam, da mi imamo pa res srečo. tistih 3x smo smrkeljčke brisali, termometra pa sploh še rabila nisem. no, sem, ko me je neka paranoja preganjala po cepljenjih, pa ni bilo nikol nič.
verjetno je to, ker mali ni v vrtcu. pa to, da ga ne zavijamo v deke in vato. je pa tudi res, da sem včasih na sprehodu vsaka dva metra napadena: aaaaa, uhec mu ven gleda, al pa aaaaaaaaaaaaaaaa a nima kape???????????? no, tetke in mamice, zunaj je 18 stopinj, a termoflis kapo rabi na glavi? kaj vem, po moje je to sam dobro...

pa še tole moram povedat, piškot, tebi posebej: odkar si mi dala on nasvet o vikendih in tednih...no, prejšnji teden je to bilo, mi je prav fino na šihtu. res, ne morem verjet. kot bi mi res nekaj kliknilo...

lepo nedeljo vam želim:)

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?