|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktrobrke 2014
20.1.2014 18:39:43   
Anonimen
Ha ha! Spet noseča! :-))))))) Še kdo? Držim pesti, da bo tokrat user posted image Pdp bom imela konec septembra, ampak "vem", da bo oktobrski. La la laaa! Poje se mi user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oktrobrke 2014
20.1.2014 20:19:38   
Raguel
ČESTITAM user posted image user posted image user posted image

Bi se ti z veseljem pridružila že zdaj ampak še čakam na izzid user posted image .

Bom pa z veseljem navijala do takrat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oktrobrke 2014
20.1.2014 21:14:01   
Anonimen
Ja, tudi jaz sem danes zagledala rahlo črtico, upam da bo jutri že močnejša.....user posted image Sem si pa naračunala rok 1. okt. Še ne dojemamuser posted image

Lp, AN.

(odgovor članu Raguel)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oktrobrke 2014
21.1.2014 9:38:22   
Raguel
AN:
oktober je itak full lep mesecuser posted image ,tudi sama sem oktoberka in če se posreči ta mesec,bi imela rok štiri dni pred rojstnim dnevom,kar bi bilo najlepše možno darilo.
Držim pesti,da bo danesuser posted image še močnejša od včeraj....poročaj kako jeuser posted image

_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oktrobrke 2014
21.1.2014 11:38:10   
Anonimen
Ha ha! La la la! Še se mi poje!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem ravno gledala staro materinsko knjigo in vidla, da sem šla na prvi pregled šele v 12. tednu. Ne vem, če bom tokrat toliko zdržala... Res pa je, da se je takrat fižolček že lepo videl! Naj vam izdam, da je bil novembreček 2012. Tako, če bo s to nosečnost vse ok, bosta na razen skoraj 2 leti.

(odgovor članu Raguel)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oktrobrke 2014
22.1.2014 8:33:15   
Anonimen
Clearblue je pokazal jasen plus user posted image Upam, da se nama kmalu pridružiš Darja 30, pa tudi veliko ostalih ;)

Anonimna, čestitke :))) Torej je prvi zamujal, al zakaj si prepričana, da bo oktobra? :)

Sem ful ful ful ful vesela :)

LP, AN.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oktrobrke 2014
22.1.2014 8:44:06   
Anonimen
Čestitke AN!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je prvi?
Tako sem vesela, kar celemu svetu bi raztrobila... user posted image ...pa še ne bom user posted image
Prepričana sem glede datuma, ker se je prvi rodil natanko devet mesecev in dva dni po spočetju (čeprav sem imela pdp 8 dni prej). Tudi sedaj mi kaže pdp okoli 24.9., vendar, če se bo tudi ta držal 9ih mesecev, bo prve dni oktobra. Saj veva, kdaj sva user posted image . Seveda lahko čisto preseneti in bo septembrski... Nima veze! Samo, da bo zdrav/a!!!user posted image
Darja30: če je bila črtica prisotna, potem nimaš kaj skrbet in si nosečka! Sporoči user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oktrobrke 2014
22.1.2014 20:28:47   
moni23
Cestitke vsem:) Tukaj se ena, plusek pravi da bo oktobra:) V petek se enkrat ponovimo test in ce bo vse ok, se narocim pro G:) imam pa doma enga navihancka- novebrcka 2011:) vsem zelim vse lepo in da skupaj pridemo do cilja :)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oktrobrke 2014
22.1.2014 22:39:53   
44gatti
Čestitke Moni!!! user posted image user posted image user posted image
Mi imamo tudi že enega novembrčka, je pa 2012 user posted image
A ste že kaj razmišljali o vadbi med nosečnostjo? Jst sem že prej hodila na jogo. Danes me je inštruktorica presenetila: ob torkih bo imela skupino za nosečnice ::-) Prostora je še za 4 (skupina max 6). Vadba poteka na Viču v ljubljani (topel, intimen prostor). V torek, 4. februarja, je brezplačna uvodna vadba. Če bi se katera pridružila naj me kontaktira zasebno (da ne bomo tu delali reklame).

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oktrobrke 2014
22.1.2014 22:43:02   
44gatti
Aaaaaa, pa sm se izdala in pozabila na anonimnost... user posted image user posted image smotka jst... Recimo, da sem zanalašč

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oktrobrke 2014
23.1.2014 8:54:47   
Anonimen
Aha, prvi user posted image Mi je vse čisto frišno user posted image

Čestitke tudi tebi Moni23 user posted image

Preden sem zanosila, sem vedno razmišljala, da ko bom noseča, bom za nosečnost povedala šele po opravljeni nuhalni, zdaj ko se pa res dogaja, bi pa že kar takoj raztrobilauser posted image Sploh domačim..... Kdaj ste pa ve povedale v prvi nosečnosti?

LP, AN.

(odgovor članu 44gatti)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oktrobrke 2014
23.1.2014 9:02:18   
44gatti
Hoj. Midva sva prvič tudi želela obdržati zase do konca prvega trimesečja. Vendar je naneslo tako, da sem bila cel drugi mesec na bolniški zaradi hudih slabosti. Prvi teden sva se izgovorila, da imam virozo, drugi tudi, tretji pa smo morali povedati, da pričakujemo. user posted image
Sicer sem mnenja, da imamo bližnje za to, da z njimi podelimo lepe trenutke, da se z nami veselijo in tudi slabe, da nas lahko potolažijo. Zato, bomo po prvem pregledu, povedali vsem user posted image Sledi svojemu srcu. Sama najbolj poznaš svoje domače. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oktrobrke 2014
23.1.2014 22:26:28   
moni23
Jaz sem tudi bla glasna,kako v drugo ne bova nic povedala do nuhalne :) bomo videli, jutri poklicem za pregled...ze imate datume? upam da tale tema zazivi tako kot je treba:):)
In vas kaj muci? Jaz mislim da bo tale nosecnost dost drugacna od prejsnje, ki je bila res idealna, top od top:) nas skratek se je najavil tocno na dopolnjenih 40 tednov, porod vauu, takoj podpisem se enkrat :)
Malo me muci dvigovanje tamalega, cutim kar rahle bolecine v spodnjem delu trebuha, ampak saj se bova naucila kaj in kako :)

Lp
user posted image

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oktrobrke 2014
26.1.2014 22:54:09   
Mariss
Juhuuu, srečke nosečke :) tudi jaz se vam pridružujem, ta vikend sem dočakala user posted image , sodeč po datumu zadnje menstruacije imam rok v začetku oktobra. Jutri zjutraj se pa naročim na pregled :) glede na to da sem šele na začetku nosečnosti, v 5. tednu, moram priznati, da se sploh ne počutim nosečo, poleg bolečih in večjih prsi, me kar naprej "špika" v spodnjem delu trebuha, ampak saj to so že zelo očitni znaki, kajne?

Kako se pa ve počutite? Ste že imele prvi pregled? To je moja prva nosečnost, upam, da bo vse ok :)

Se tipkamo in beremo.

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
27.1.2014 9:10:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mariss)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
27.1.2014 9:11:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oktrobrke 2014
27.1.2014 9:18:07   
44gatti
Dobrodošle vse! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oktrobrke 2014
27.1.2014 20:38:38   
Anonimen
z


Pozdravljene vse... še ena, ki sta je dve črtici prijetno prijetno presenetili! :) PDP imam 5.10. za prvi pregled se bom naročila v tem tednu.. Je pa to moja 1. nosečnost. :) se veselim čvekanja user posted image

(odgovor članu 44gatti)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oktrobrke 2014
28.1.2014 19:22:44   
Raguel
user posted image

PDP,NICK,STAROST,KRAJ BIVANJA,ŠT.user posted image ,ŠT.user posted image DOMA,SPOL...




01.10.2014


02.10.2014


03.10.2014


04.10.2014


05.10.2014


06.10.2014


07.10.2014


08.10.2014


09.10.2014


10.10.2014



11.10.2014


12.10.2014


13.10.2014


14.10.2014


15.10.2014


16.10.2014


17.10.2014


18.10.2014


19.10.2014


20.10.2014


21.10.2014


22.10.2014


23.10.2014


24.10.2014


25.10.2014


26.10.2014


27.10.2014


28.10.2014


29.10.2014


30.10.2014


31.10.2014








TRENUTNO NAS JE: 7

PRIČAKUJEMO: ?user posted image , ?user posted image




















_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oktrobrke 2014
28.1.2014 19:32:26   
Raguel
Pozdravljene!

No,jaz veselo lulam na testke,ker kar ne morem verjeti,da mi vsakič pokaže malo bolj močne črtice.user posted image user posted image user posted image
Kot vidite,sem se malo igrala s seznamom,čeprav mi ne gre ravno dobro od rokuser posted image
V seznam se lahko vsaka vpiše sama ali pa bomo kmalu dobile medse tudi kakšno,ki ji posodabljanje seznama ne bo delalo težavuser posted image .Lahko tudi dodate kakšno stvar,ki bi jo še imele na seznamu.Sem hotela dodati še tiste linke,ki jih imajo tudi septembrke,pa mi niso delali,ko sem jih prilepilauser posted image user posted image

Ali ste se že prijavile na pregled?Jaz se še nisem,se bom verjetno konec tedna,ko bom delala še clearblue.

Počutje pa je pri meni kar dobro,občutek da bouser posted image vsak čas prišla,se počasi umirja,edino zgaga me čisto rahko peče,slabosti pa še zaenkrat ni.

Toliko zaenkrat od mene in upam,da se nas čimveč nabereuser posted image user posted image

_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu Raguel)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oktrobrke 2014
28.1.2014 20:30:47   
Anonimen
UUU, se nas je pa že kar nabralo user posted image Čestitke vsem user posted image Jaz tudi nisem pravi naslov za sezname delatuser posted image

Drugače pa sem ok, sploh se ne počutim nosečo, sicer me joške malo bolijo, ampak zaenkrat še ni panike. Me kar matra, ker pregled imam šele konec 10. tedna (še 4 tedni mučnega čakanja)user posted image Bo kar dolga, ampak bomo že pregurali nekako.....

Kako pa ste ostale? Imate preglede že kaj prej?

LP, AN.

(odgovor članu Raguel)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oktrobrke 2014
29.1.2014 11:38:12   
44gatti
Nabiramo se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Družba vedno lepo dene user posted image
Kako se kaj počutite? Se mi zdi, da sem se tokrat izognila slabostim! Sicer mi zjutraj ne paše več kava. Najprej moram spiti 3 dcl vode, pol ure za tem pa lahko kaj pojem, najraje kakšen prepečenec.
Če bi se katera odločila za jogo med nosečnostjo, naj mi piše na zs. Je še nekaj prostih mest. Vadba je ob torkih ob 18h na Viču v Ljubljani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oktrobrke 2014
29.1.2014 12:17:47   
patella
HOj

Evo, še ena nosečka tukej;-). Jaz mam pa sicer PDP konec septembra, a glede na to, da sta bla prva otroka oba par dni če rok, sklepam, da bo tudi tokrat tako.... TO je moja tretja nosečnost, doma mam že 3,5-letnico in skoraj 2-letnika in komaj čakamo še na eno štručko. Sem v 6.tednu, pregled mam pa šele v 10.t, se pravi 27.2. JOj, mi je kar mučno tole čakanje... Samo da vidim tisti mali utripajoči srček, da potem lažje zadiham. Ni pa mi neki ful slabo, tako kot v prejšnjih dveh... NO, čeprav se mi zdi, da mi je ratal slabo malce kasneje. NO, bomo videli. Aja, stara sm pa 28. LP

(odgovor članu 44gatti)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oktrobrke 2014
29.1.2014 12:44:19   
moni23
Čestitke vsem :) Joj, jaz se bom šele načakala, me je naročila na prvi pregled šele 14.3,...kje je šele touser posted image , takrat bom že v 12 tednu po mojih izračunih...

(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
29.1.2014 13:45:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moni23)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?