|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novemberke 2014
24.2.2014 21:16:48   
Anonimen
pozdravljene :) prqv danes sem izvedela da sem postala novemberka 2014 :)
moja zgodba je kar malo smesna... po 3 testih in zamujanju m sem bila zelo v dvomih. test BC mi je namrec pokazal skoraj nevidno drugo crtico-noben razen mene jo ni opazil in sem bila ze sigurna da imam privide... ker mi ni dalo miru sem cez 2dni test BC ponovila in isto-skoraj nevidna crta!!! se isti trenutek sem letela v lekarno po CB digital (edin ki me ne more zafrkavat glede crt saj je digitalni, heheh) in se je s pop. urinom narisal + :)))
doma pa imam ze enega nabritega fantka :) upam da se nas cimvec pridruzi v to skupinico, da si izmenjamo "par" besed ter ustvarimo skrito skupino tudi na fbju (ze pri prvem otroku imamo skupinico na fb super punc in tam je res lazje spremljati)
zaenkrat ostajam anonimna ;)

user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novemberke 2014
25.2.2014 20:49:31   
Jenny_B
Čestitke! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novemberke 2014
25.2.2014 21:16:41   
firbcna
Zgleda se pridružuje še ena :)

Zaradi preveč jokajočega razpoloženja sem v nedeljo (kar celih 6 dni pred predvideno menstro) šla delat test. Rahla roza črtica. In potem še enega - spet rahla roza črtica. In potem še drug dan še z drugim testom. Tako da ja... mislim da je to to. Prsa mi bo tudi razneslo - so že povečane za celo številko user posted image . Tudi jaz imam "doma" že skoraj 12 letnika s pp. Tako da bo kar pestro user posted image

Držim pesti, da se moja mala pika ali piki dobro zasidra in me pozdravi novembra tudi v živo. user posted image

(odgovor članu Jenny_B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novemberke 2014
27.2.2014 12:54:16   
brezbencina
Živjo punce!

Čestitam obema!

Tudi jaz sem ravnokar izvedla! Sem mislila, da sem fasala trebušno virozo ali zastrupitev s hrano, ampak očitno bomo dobili še enega člana. user posted image  Imam že enega fantka.
Upam, da bo vse potekalo kot mora in se že veselim trebuščka! user posted image  


(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novemberke 2014
27.2.2014 17:02:58   
firbcna
Jeiiiiii user posted image čestitkeeee. Se že počasi nabiramo user posted image

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novemberke 2014
28.2.2014 11:18:10   
Anonimen
mislim, da smo tud mi med njimi...

bom pa anonimnaN...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novemberke 2014
28.2.2014 20:35:16   
maja2014
Pozdravljene, novembrke user posted image

No, jaz čakam pregled čez 1 teden,da še uradno potrdimo naše sume, da sem user posted image user posted image

Po izračunih bi naj pdp bil 20. novembra user posted image

Doma pa imamo že fantka, ki bo maja dopolnil 8 let user posted image

Počutje je...mešani občutki user posted image Slabosti so prisotne nekje vsak 2., 3. dan, ampak samo slabost, nič ne bruham. Glava me skozi boli, dojke so se mi povečale v roku enega tedna nenormalno user posted image Belega toka imam dosti, pa skozi me špika spodaj. Vrti se mi pa ful, še ko sedim user posted image Delam pa v pisarni, tako da imam vrtiljka večino dneva user posted image Hrana mi smrdi skoraj vsa. Tako, nobenega znaka od zgoraj naštetih nisem imela v prvi nosečnosti. Upam pa, da bo vse v reedu, ker sem vmes krvavela, ampak brez krčev, nekje 2 dni, sam bolj malo vse skupaj. Možno, da je bila to vgnezditvena.

Toliko od mene zaenkrat, lep vikend želim vsem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novemberke 2014
28.2.2014 20:36:37   
maja2014
Aja, pa seveda čestitke vsem user posted image user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novemberke 2014
1.3.2014 12:52:09   
Anonimen
wwiiii kok nas ze je... no jst bom do nadaljnega anonimna se kar, da boste pa vedele katera sem (tista ki je odprla temo), se bom podpisovala kar z nazivvom NOVEMBERKA :)

Punce iz kje pa prihajate? sama sem gorenjka :)

kakor sm si sama racunala imam predvideni rok 2.11, je pacta nosecnost cist druga kot prejsnja !- nenormalno sem utrujena skos, hrana micsploh ne disi (v prejsnji n. bi samo jedla skos), belega toka mam tok da bi ga loh prodajala :P ... neke hilude slabosti pa na sreco ni!

bo pa kar pestro ce bo vse vredu, saj je moj skrat star sele 10mewecev :) je bil pa drugi planiran, ker sva hotla malo razliko

novemberka

(odgovor članu maja2014)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novemberke 2014
2.3.2014 15:35:04   
maja2014
Pozdravljene, novemberke user posted image

Jaz sem iz Obale user posted image

Tale nosečnosti se tudi pri meni razlikuje od prejšnje...sama sebi sem tečna, živčna, utrujena, slabo mi je, pa tako se mi vrti, da ni za verjet user posted image Ponavadi sem vsak vikend pucala stanovanje, likala, prala, se učila,...zdaj pa energije od nikoder...bo že, samo da g. potrdi v petek da je to to, potem vsaj vem zakaj taka nihanja in jih bom z veseljem prenašala user posted image


Vreme ga pa tudi sračka user posted image Sploh nobene zime ni bilo, prihodnji teden pa naj bi se temperature dvignile na celih 19 stopinj user posted image Se je vse skupaj obrnilo...


Lep preostanek nedelje vam želim user posted image In lep vstop v nov delovni teden user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novemberke 2014
2.3.2014 21:47:27   
firbcna
Živim v okolici Lj (gorenjski del). user posted image
Jaz prav uživam v teh zgodnjih znakih. Moj pdp je 8.11., ginekologinje še niti poklicala nisem. Kot sem že napisala se mi je plus pokazal že cel teden pred izostankom menstre :) Vrtoglavice, vročice v glavo, včasih me zebe, da z dekco hodim po bajti, potem mi je vroče ko ostale zebe... modrc sem že menjala za eno št. večjega. Prav zabavam se. Upam, da ne bo zabavno tudi, če se ta teden slučajno začnejo kakšne slabosti. Ampak tudi to bomo pregurali. Ja tudi pri meni je malo drugačna druga nosečnost.
Lepo bodite srečke nosečke user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novemberke 2014
3.3.2014 12:17:08   
Anonimen
moj pdp naj bi bil pomoje nekje konc oktobra začetek novembra..bom vidla kaj bo pokazal UZ

danes kličem G in je na dopustu še cel drugi teden, tako da pomoje konc meseca bom imela komaj pregled..

počutje je super, če primerjam prejšne dve user posted image ..razen lahkota me skoz grabiuser posted image

imam pa enega navihančka..skoraj tri leta starega doma...

prejšna user posted image se ni končala dobro, zato upam da v tretje gre rado user posted image

anonimnaN

(odgovor članu firbcna)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novemberke 2014
3.3.2014 12:24:34   
Danijeladejan
Pozdravljeneuser posted image
Vsem čestitke za plusekeuser posted image Javljam se vam ker imam doma štiri mesečno punčko, rojeno novembra 2013user posted image Prodam pa angel sound za 30 € če mogoče katero zanima. Meni je prišel zelooo prav, ker so včasih bili gibi bolj redki in sem se vedno potolažla z njimuser posted image .Če bo slučajno katera zainteresirana naj mi piše na danijela.finzgar@gmail.com
Uživajte nosečnost in vsem zdrave in nagajive user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: novemberke 2014
3.3.2014 12:52:27   
Anonimen
če bo katera odprla skupino na fb naj obvesti

user posted image



anonimnaN

(odgovor članu Danijeladejan)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: novemberke 2014
3.3.2014 14:22:20   
Anonimen
evo bpm jst pocadi odprla na fb skrito skupinico! dejte mi vse ki ste zainteresirane za vstop v skupino v zs napisat ime in priimel da vas najdem nq fbju (najprej morm pptrdit prijateljstbo sele nato vas lahko dodam v skupino)

naj pa vsem povem DA BO TA SKUPINA SKRIVNA- noben razen clanov skupine ne ve da sploh obstaja ker jo tudi iskalnik ne bo nasel :) da vas ne bo skrbelo ;)

novemberka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: novemberke 2014
3.3.2014 14:34:45   
Anonimen
ja ma anonimnim ne moremo pošiljat zs :)


anonimnaN

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: novemberke 2014
3.3.2014 23:07:15   
*zvezdica zaspanka*
iiii, ste mi obudile prijetne spomine. lani takle čas sem tudi sama izvedela, da pričakujeva najino, sedaj že 4m staro, nagajivko ;)

čestitke, pa kar pogumno naprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: novemberke 2014
4.3.2014 11:17:34   
Anonimen
Pozdravljene punce! Najprej čestitke vsem srečkam nosečkam user posted image
Tudi jaz sem dva dni nazaj izvedela, da v začetku novembra pričakujemo novega člana. Doma imamo že skoraj 6-letno punčko, ki bo jeseni začela obiskovati prvi razred, zato nas čaka pestra jesen...user posted image
Nosečniških znakov, razen malo večje utrujenosti in raaahle občasne slabosti, še nimam in upam, da tako tudi ostane... user posted image

Lep pustni torek vsem skupaj!

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: novemberke 2014
4.3.2014 11:20:16   
chatarinchy
joj me ze daje nosecniska zmedenost in pozabljivost :P

ocitno ni druge kot da se odkrijem z nickom da mi lahko zs posljete za sprejem v fb skupini novemberk 2014 :)

novemberka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: novemberke 2014
4.3.2014 15:01:44   
firbcna
No js sem pa v začetku 5. tedna začela krvavet... user posted image
Šla na gin. urgenco. Zmerili hormon, ki je 126 (nad 40 potrjena nosečnost), mogoče mi grozi ss. Čez 1 teden kontrola pri gin.
Nič kaj spodbudno... user posted image Napovedat itak ne morejo nič.

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: novemberke 2014
4.3.2014 18:39:53   
resita
Zdravo mamice in bodoče mamice,

Po pregledu klepetalnice, vidim da vas je več že mamic in imate za sabo lepe izkušnje. jaz če bo vse tako kot mora biti pa bom mamica prvič, zato se niti najbolj ne znajdem tukaj, tudi ta forum je moj prvi user posted image

Test ki sem ga naredila včeraj naj bi mi pokazal da bom imela novembrčka, moram pa seveda še na ultrazvok in upam da bo bo vse ok, zato bi se fb skupini pridružila kasneje.

Se še kaj beremo,čaooo

Resita


(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: novemberke 2014
4.3.2014 20:08:01   
maja2014
Dober večer user posted image

Čestitke vsem novim user posted image user posted image

Ja, meni so se tudi dojke napihnile; mi kar lezejo ven iz modrca, očitno si bom morala nove vzet user posted image

Rahlo me špika tudi v jajčnikih, pa tudi v maternici, kot da bom vsak čas user posted image dobila. Napihnjena sem ful...je prijeten občutek, če veš, da mala pikica raste v bušiju in da zato špika...user posted image V petek imam pregled, in upam da bo vse ok...

Drugače pa se počutim v redu...slabosti je manj,, vrti se mi pa še vedno...pa malo več energije imam.

Imate dosti belega toka? Jaz ga imam skoz...Pa križ me boli...mozolji butajo ven en za drugim...še bolj kot pred user posted image

(odgovor članu resita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: novemberke 2014
4.3.2014 20:10:43   
maja2014
firbcna, upam, da bo vse ok...držim močno močno pestke zate. Vem, kako se počutiš. Kakorkoli se izide, ne obupaj.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: novemberke 2014
5.3.2014 18:20:50   
firbcna
Hvala maja2014.
Počutim se negotovo. Vsaj dvakrat na dan ko grem na wc se nekaj vlije iz mene. Drugače pa nič. Tako da ne razumem. Mogoče se dete samo malo heca z mano ali pa je to tak zelo nežen (neboleč) ss. Pojma nimam kaj se dogaja. Sicer počutim se še čisto nosečo (boleče dojke, apetita ravno nimam veliko), sitna še vedno... user posted image
Naslednji teden imam pregled pri gin.
Sej bo. Pač vzameš tako kot ti je namenjeno. user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: novemberke 2014
5.3.2014 19:25:03   
chatarinchy
firbcna tudi jaz upam da se vse vredu iztece!! ♡♡♡
naj ti povem da sem sama imela 2ss, potem so mi odkrili pregrado in po oleraciji le te sem zanosila in imam zdravega fantka doma... se pa skos tresem ce bo tokrat vse ok! full mam belega toka in vsakic ko se mi ulije laufa na wc gledat d slucajno ni kri! :/ aja pa d te potolazim-pri obeh splavih sem mela full mocne bolecine! tko da upam da pri tebi ni nic hujsega in je to le posledica sirjenja maternice da malo krvavis ali pa kak hematomcek ki bo izginil!!

jao punce js mam pa pregled komaj 26ga... bom ze krepko cez 9t noseca... a vam neki povem?-pa ne se smejat, hihihi!! JS MAM SKOS OBCUTEK DA BOSTA 2!! :P to pa loh pove sam uz... mogoce zato ker mamo po obeh straneh v druzini skor same dvojcke in tudi prvi otrok je bil na zacetku dvojcek, samo eni pikici sploh nk bil srcek... je bila bolj samo vrecka kot kaj drugega :/

uf zdej sm se pa razpisala...

aja pa se to: NA FB JE USTVARJENA SKUPINA NOVEMBERKE 2014 - kdor se zeli pridruziti naj MENE Kontaktira!!
zaenkrat se ni aktivna ker sva komaj 2 clanici ampam verjamem da se nas bo hitro nabralo...

p.s. se opravicujem za napake v besedilu-me toook tel. heca da noro :/

(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?