|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 2014
1.4.2014 11:04:44   
Anonimen
Tukaj še ena ki bo najvrjetneje zibala novembra (predviden je 28.11. po mojem računanju) Sicer zaenkrat ostajam anonimno, ampak nekomu pa moram povedati user posted image

Je pa kar smešna zgodbica kako sem odkrila nosečnost. Namreč par dni nazaj, ko je bil moj v nočni in je hčerkica že spala, sem imela preveč časa, sem žačela seštevat in računat in ja ituicija ali babji firbec kakor želite, mi ni dal mira in sem se ob pol enih ponoči šla polulat na palčko. In šokirana da je pokazalo čisto pravi a zelo slabo viden + :)
No par dni kasneje sem ponovila še enkrat tokrat z drugim testom in spet je pokazalo čisto čisto rahlo črtico. Moj je sicer prepričan, da si samo domišljam ampak vem da je to to :)
Sedaj počakam še par dni, potem pa ponovim še enkrat "za ziher" :)
Sem pa presenečena, namreč pri prvi N sem že takoj v štartu imela ful slabosti in nenormalno mi je bilo vroče, to nosečnost me pa zebe kt malga cucka pa kak imam 5 min časa sem že v hladilniku...

AnOnImnA

(odgovor članu lotty23)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: novemberke 2014
1.4.2014 11:06:57   
savanah
lotty23, držim pesti da bo vse v redu!
jaz sem pa prehlajena, nos imam tako zabasan, da ponoči nič ne spim. potem me pa posledično še glava boliuser posted image . fiziološka mi nič ne pomaga, operila pa neupam.. mi že tako slabo naredi v nosu, sedaj ga pa sploh neupam..bo že:)

je že katera imela pregled?

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: novemberke 2014
1.4.2014 11:09:37   
savanah
anonimna dobrodošlauser posted image seveda je to to, črtica je črticauser posted image
se mi zdi da jaz tudi kar veliko jemuser posted image , no vsaj zajtrkovati sem začelauser posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: novemberke 2014
1.4.2014 11:23:07   
lotty23
Hvala, savanah.

Nisem še imela pregleda, je kar zoprno čakat user posted image

Včeraj edino, ko se ni še nič videlo.

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: novemberke 2014
1.4.2014 11:34:04   
savanah
jaz ga imam v petek in res že komaj čakamuser posted image , upam da bomo že slišali srčka in bo vse ok. po eni strani komaj čakam po drugi strani me je pa kar malo strah. tako dolgo sem čakala na pikico, in se bojim da nebi bilo kaj narobe. ampak poskušam biti pozitivna, kakor se le dauser posted image

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: novemberke 2014
1.4.2014 11:37:33   
lotty23
Savanah, glej. Jaz sem imela v nedeljo krvav izcedek ampak res zelo malo. Sem se zjokala, me je tašča mirila, da mi tole čisto nič ne pomaga, da naj se umirim.

Mi je včeraj ginekologinja isto rekla. Ne ve, zakaj sem zakrvavela, ne vidi pa se dobro vsega še, ker sem toliko zgodnja. Potem se pa pejt...

Glavno je, da se ne sekiraš. Strah kar daj tukaj ven, ampak ga tukaj tudi pusti, ker ti ne bo koristilo, da se boš sekirala, še najmanj pa tvojemu otroku.

Meni so govorili, nujno še ena operacija, pa to, pa uno, ha, v prvem poskusu sem zanosila, vgnezdilo se je nižje dol v maternici, se pravi dovolj daleč od ostanka pregrade še iz prve operacije, tako da jaz se za to sploh ne sekiram.

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 11:14:59   
savanah
lotty23, seveda bo vse ok...ampak strah je vedno malo prisoten, samo da mine ta pregled da mi pove da je vse ok da srček utripa, pa obljubim da bom mirnauser posted image

no in ker sem se hvalila da se ne počutim noseča, evo zdaj pa imam slabostuser posted image , sicer čisto blago ampak je. pa naj bo! ne paše mi nič jesti, nekaj si zamislim potem pa to gledam me pa mineuser posted image . no saj bo minilo...

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 11:18:57   
lotty23
Hehe, jaz zjutraj res malo pojem, ker moram še tablete vzet, pa je potem bolje. Za kosilo ogromno pojem, za večerjo sem pa izjemno hitro sita in ne jem veliko.

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 11:25:41   
naty86
Punce pozdravljene,

no pa sem tudi jaz dočakala zelo zaželen +, po 5 dneh zamujanja sem komaj začela razmišljat, da mogoče pa sem user posted image in zjutraj naredila test na katerem sta se takoj pojavili dve črtici..;)
In ker nisem mogla verjet sem kasneje naredila še enega in je bilo enako, ter čez dva dni spet in spet enako..;)
po mojih izračunih bi naj bilo konec novembra ali začetek decembra..:D Pregled imam v ponedeljek in po eni strani komaj čakam, po drugi pa me je strah, saj sva se zelo dolgo trudila in upam da je vse ok,
še vedno ne morem dojet da je res.

lep pozdrav vsem in čestitam tudi vam..;)

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 11:27:15   
savanah
jaz sem tudi do sedaj kar basala, pomoje sem odkar sem naredila test pridobila že kakšen kguser posted image . pa si govorim da se nesmem preveč zrediti ampak potem si pa rečem ja če mi pa paše, kdaj bom pa če ne sedajuser posted image . a kateri že določena hrana paše? meni se ne zdi, so bolj stvari ki mi neuser posted image

zakaj pa je takšno zatišje tukaj? samo jaz pa lottyuser posted image
aja a je katera že slišala za tiste zapestnice proti slabostim??

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 11:30:40   
savanah
naty86 juhuuuhuuuser posted image user posted image dobrodošla. Lepo nosečnost ti želimuser posted image
sva pa na istemuser posted image , tudi jaz se močno veselim, po drugi strani me je pa strah..sva se tudi dolgo trudila, pa še en ss imam, tako da me je še bolj strah. ampak tokrat bo vse ok.


(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 11:35:41   
lotty23
Meni izjemno paše meso, pa sladko... Predvsem sadni sokovi, sadje... Čisto otrok mojega dragega user posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 11:36:12   
naty86
Savanah jaz sem prvič user posted image in glede na to da nisem niti pomislila da sem user posted image sem kar veliko delala in sedaj ko pomislim me kar zmrazi..
ampak zgleda je vse ok, slabosti imam skoz cel dan edino zvečer malo mine, kislo mi ful smrdi moram pazit, ker drugače lahko hitro letim proti WC-ju..;)
Doma še nisva nič povedala in do pregleda ne bova, zato še je toliko težje "prikrivat". kako pa ti kaj glede hrane? jaz imam "lušte" po pizzi non stop.

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 13:34:14   
srursa
Pozdravljene punce,
da se vam še jaz pridružim. Berem že nekaj časa.
To je moja 4user posted image , doma imam 2user posted image . Ta nosečnost je pa bila presenečanje.
Z možem sva se odločila, da ne bova imela več otrok. Zato je kar šok, oz. se sedaj mi ni jasno. Oz.
mi bo ko bom vidla na UZ.
Datum poroda imam v sredini novembra, privi pregled pa dugi teden.

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 16:54:34   
savanah
se mi zdi da mi vsak dan kaj drugega paše oz. smrdiuser posted image , danes niti pomisliti nesmem na mesouser posted image . drugače se mi je pa zdelo da mi je nekaj časa pasala zelena solata...in tako kot lotty, SADJE. se mi zdi da samo še pomaranče jemuser posted image . zvečer pa ko se uležem pa začnem razmišljati o kebabuuser posted image . vsako uro bi kaj drugega jedla...mojemu rečem da bo dojenček zbirčenuser posted image
a ima še katera probleme s kožo? jaz prej nikoli, mozolja pomojem nisem imela že kakšno leto, zdaj pa kar boom! kar po trije se mi naredijouser posted image . pa še strašno grda sem siuser posted image user posted image ..eh hormoniuser posted image

srursa dobrodošlauser posted image user posted image . čudovito nosečnost ti želim, in da si čimveč takole pišemo in zamotimouser posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 17:47:18   
nosečka2
Tudi meni zelo paše sladko, bi kar cele vrečke bonbonov in čokolade jedlauser posted image ... pa se skušam zadržati. Zelo mi paše tudi sadje... Zadnje dni mi je zjutraj grozno slabo in se silim nekaj pojesti in potem je bolje. Tudi meni diši pica, meso pa mi smrdi, ki ga imam drugače tako rada... Drug teden imam prvi pregled in me je tudi malo strah, ker je to zame prvič in ne vem kaj naj pričakuje, ampak vem da je z mojo pikico vse ok in poskušam razmišljati pozitivno...

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: novemberke 2014
2.4.2014 18:28:13   
naty86
Savanah popolnoma na istem sva..;) mozolji, hrana vsako uro druga, nonstop bi nekaj "grickala".. Včeraj zelene solate videt nisem mogla danes sem celo skledo zmazala..:P
Oh ti hormoni..lepo se igrajo z nami..:)

Nosečka2 Tudi meni paše sadje, jagode mmmm, jem jih čeprav nekateri odsvetujejo, če mi ne bi pasalo bi mi telo že samo povedalo. Tudi jaz imam drug teden pregled in
razmišljam enako kot ti.

(odgovor članu nosečka2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: novemberke 2014
3.4.2014 9:34:05   
Musica
Lepo vas pozdravljem še ena novembrka! :) To je moja prva user posted image ... user posted image
sva zagledala konec marca... user posted image user posted image user posted image

Moj prvi pregled bo naslednji teden. Kako se počutim?! ODLIČNO user posted image

Srečno vsem bodočim mamicam! :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: novemberke 2014
3.4.2014 9:57:21   
savanah
dobro jutro bejbeuser posted image
evo malo me je minila slabost,sem se ze ustrasila da bo cez cel dan..ampak ocitno se mi pojavi samo zjutraj in zveceruser posted image ..upam da tako ostane...no pa ze razmisljam kaj bom danes kuhala,čisto nič mi ne pašeuser posted image bogi dragiuser posted image , danes bo dobil samo sadno kupouser posted image user posted image

naty86, pravijo, da če se koža "pogrša" bo punčkauser posted image (ker ti vzame lepoto)user posted image ...bomo videli

Musicauser posted image user posted image user posted image čestitam!

punce jaz pa jutri prvi pregled, komaj čakaam!!user posted image

(odgovor članu Musica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: novemberke 2014
3.4.2014 10:00:04   
lotty23
Jaz opažam, da ne smem zvečer se preveč najest, ker sem potem naslednji dan vsa blesava. Danes sem čisto preveč omotična, da ne omenjam tega, da zjutraj nisem morala nič jest.

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: novemberke 2014
3.4.2014 10:08:14   
naty86
Savanah hehe mogoče pa je to "razlog" da ime za punčko že imava za fantka pa se nama niti ne sanja in bo pupa..;)
Jaz imam prvi pregled v ponedeljek, komaj čakam, je pa me tudi strah kaj bo povedala gin.;)

Ponoči sem morala na wc kar 3x, kaj še le bo..:D

Imam pa eno vprašanje, moj je hodil tudi na spermiogram kateri ni bil ravno vzpodbuden, ampak nama je uspelo naravno,
sedaj pa se pojavi vprašanje glede na to da je bilo samo par % zdravih spermijev, mislite da se je ravno tisti "prijel" ali
je možno da bi poškodovan bil zmagovalec? Je lahko zato otrok slučajno "bolan"?

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: novemberke 2014
3.4.2014 10:22:52   
lotty23
Naty, a lahko prosim ne tako razmišljaš! Koliko je samo ČE, tudi jaz sem bila na ČE, pa sem normalno zanosila.

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: novemberke 2014
3.4.2014 11:04:52   
naty86
Lotty jaz razmišljam pozitivno in vem da bo vse ok in je vse ok, bolj je v skrbeh moj dragi in se ful sekira..In zato upa da bo lahko šel v pon z mano
k gin in bo ob pregledu, čeprav ponavadi ne dovolijo prvič ne.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: novemberke 2014
3.4.2014 11:12:17   
lotty23
To, da ne dovolijo, da je partner zraven, se mi zdi totalni nesmisel! Konec koncev je tukaj privolitev mene kot pacientke, da je nekdo lahko poleg! Če imamo lahko vseskozi neke študente, ki se učijo, potem je smiselno, da je tudi partner poleg. Ne vem, prvič bom imela tistega porodničarja na pregledu, ker ga drugače ne poznam, vendar, dajte no, saj se gre tukaj zame. Kaj, jih je sram, da je še nekdo zraven? Popolna neumnost, res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: novemberke 2014
3.4.2014 11:15:52   
naty86
Ja vem kaj želiš povedat in se strinjam, to je samo moja stvar če želim in dovolim koga zraven. Upam da bo dovolila.

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Branje
Michonne RR

Kolikokrat na teden berete svojemu otroku?

Vsak dan (62%)

Vsak drugi dan (15%)

Med vikendom (0%)

Enkrat na teden (6%)

Nikoli (18%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!