|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okvirji za slikice
9.8.2004 13:12:08   
Bejba
To mogoče ne spada pod to temo, ampak vseeno bom vprašala. Iščem okvirje za fotografije v živo rumeni barvi za otroško sobico, pa jih še nisem našla. Kakšen predlog kje še pogledati?

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Okvirji za slikice
9.8.2004 13:25:41   
Anonimen
Rutar, mueller, Spar, Leclerc, fotografi, ....
lp,:fis.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Okvirji za slikice
9.8.2004 14:01:32   
Bejba
Rutar, Spar, Leclerc in ene par fotografov že obdelani, pa nič pametnega. Sem našla samo take čist tenke okvirje v zelo "mrtvi" rumeni barvi. V Mueller-ju pa še nisem pogledala. Hvala.

LP; B

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Okvirji za slikice
9.8.2004 14:02:27   
ELI
A V OBIJU SI GLEDALA?


L.P.

ELI

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Okvirji za slikice
9.8.2004 15:15:37   
Lenny
Kaj pa če ti jih kdo naredi? Nas je z okvirji opremil dedi, barvo sem izbrala sama, pa še po meri so. S katerega konca ste, mogoče jih lahko naredi še za vas?
Lp iz Maribora

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Okvirji za slikice
9.8.2004 17:11:45   
Anonimen
Bejba je iz okolice LJ.
lp,:fis:

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Okvirji za slikice
10.8.2004 11:32:29   
Bejba
Ja, jaz sem iz okolice Ljubljane. Včeraj sva bila tudi v OBI-ju pa nič primernega. Vse druge barve, samo rumene ne. Anny sem že razmišljala o tem, da bi jih dala delat, pa ne vem če mi bo kdo naredil take manjše - jaz bi namreč za navadno velikost fotografije.

LP; Bejba

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Okvirji za slikice
10.8.2004 11:32:56   
Bejba
Sorry, ne Anny, ampak Lenny (tiskarski škratek).

LP; B

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Okvirji za slikice
10.8.2004 12:13:29   
Lenny
Vem, da je problem, zato sem jaz kar mojega očeta gnjavila. Ko ima pa veselje malo brkljati po garaži :) Pa je naredil take po meri in po mojem okusu. A se ti zelo mudi? Mogoče pa lahko zorganiziramo in jih naredi tudi zate? Piši!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Okvirji za slikice
10.8.2004 12:23:35   
Bejba
Mudi se mi ne, tam nekje do konec septembra, ker oktobra pričakujemo našo štručko. Če bi mu bilo v veselje in ne v breme, bi bila zelo vesela tega.

LP; Bejba

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Okvirji za slikice
10.8.2004 12:52:20   
Lenny
Pustila sem ti mobi v nabiralniku. Bo imel dedi kaj delat, ko bomo mi na morju :)-

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Okvirji za slikice
10.8.2004 18:49:10   
Mavrična zvezdica
Lahko bi pa pogledala, če kje dobiš neobdelane okvirje (brez laka ali barve se jih verjetno lahko dobijo v Prometeju) in jih sama pobarvala.

Lp

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Okvirji za slikice
10.8.2004 18:53:19   
Anonimen
Barbara, si me prehitela:) Sem se prej tudi jaz to spomnila. Ti okvirji v Prometeju so nad 1000 sit, okvirji pa so široki tam ene 5cm in so iz lesa, ki ga lahko z akrilnimi barvami ali pa čem drugim pobarvaš:) samo ne vem, če niso samo kvadratne oblike:zmeden:
lp,:fis:

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?