|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Omiš - Sagitta
29.7.2010 11:49:21   
noranate
Ker več ljudi več ve user posted image , bi rada iz prve roke zvedela, kako ste bili zadovoljni v Sagitti v Omišu. Ste bili v hotelu ali apartmajih, predvsem ali je vredno tega denarja. Punce, razpišite se in hvala! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Omiš - Sagitta
30.7.2010 9:43:34   
felicia
lani smo bili v Omišu vendar v kampu tako da ti lahko samo povem, da je bila voda mrzllllllla, ker se v morje vliva reka. tako mali ni ne vem kolk užival. mi pa tudi ne. kje se pa nahaja ta sagitta pa ne vem

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Omiš - Sagitta
20.8.2010 11:32:18   
gradnik12
user posted image Ravnokar smo prispeli od tam, kjer smo bili 10 dni, bilo pa je tako, da tam dol na plaži dobiš tisto kar je "dal Bog"(čist-topla voda, en pedolin, en tuš na plaži za cca 2000 ljudi, za obroke je pašta, krompir, meso 2 kvalitete, zamrzneni cvrti morski fileji, cvetače ne manjka, pijača je prašek z vodo iz avtomatov, kar je vredno so nižje cene kot na bližnji Makarski rivieri izven penzionske porabe. Imel pa sem tudi dve slabi izkušnji s trgovci v Baški vodi, ko sem iskal večjo številko izdelka sem dobil odgovor "PA DAL SI TI SLOVENAC, PA NE VIDIŠ DA MI OČEŠ SVE POCEPATI". Predlagam namestitev v sobah ali bungalovih, ne pa apartmaji, kjer se spi na kavčih.

Prijetne počitnice

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Omiš - Sagitta
19.5.2011 21:11:16   
Edina
tudi mene zanima Omiš, in sicer ta hotel sagitta... plaža itd...
hvala


_____________________________

V življenju je najlepše......biti MAMA!

(odgovor članu gradnik12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Omiš - Sagitta
21.5.2011 23:59:24   
divjaovčka
Holiday Village Sagitta bungalovi imajo res samo dve **, hotel pa ***, a je to trenutno najbolj ugodna ponudba za ALL INCLUSIVE za družine. Imaš brezplačni parking v hotelu, brezplačne ležalnike ob bazenu, uporabo večnamenskega igrišča, animacijo, polega samopostrežnih zajtrkov, kosil in večerje, prigrizki popoldne, čaj, kava.
Nahaja se v borovem gozdičku, kar je pomembno za otroke, da se lahko umakneš s plaže v največji vročini. je pa res 7 km od centra mesta.
Jaz mislim, da je to to za ta dnar!

(odgovor članu Edina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Omiš - Sagitta
12.1.2016 18:05:54   
Miha .n
Letos imajo tudi dober first minute popust v tem Turističnem naselju

(odgovor članu divjaovčka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?