|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otročki po IVF/ICSI
9.1.2011 21:56:54   
Reby
No, pa smo končno "prešaltale" na otročke. Hitro se pofočkat user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.1.2011 22:17:37   
lučka 25
Pujsa pepa, evo mene zeleno navihano pošat. user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.1.2011 22:33:47   
Serendipity
Pa še jaz! Zmedeno zmedeno bitjece s čudovito malo miss se zvrstičim sem! 

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.1.2011 22:35:49   
Goldy
Pa še jaz....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 8:13:42   
gapii27
evo še naes

dan dan danuser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 8:31:57   
kimsy
evo, pa še jst!

Vam pol kaj več napišem, sm čist zasedena, je naša mala tok bolna... Kap!

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 8:56:49   
Reby
Helou. Evo, pa smo spet tastare na kupu user posted image

kimsy - ojej. Ja, to pa dela vrtec... Pikapoke za K user posted image  user posted image  user posted image

Midva sva šele pred 10 minutkami vstala, prav fajn je blo še mal poležat. Zdej se zrihtama in ga pelem v vrtec user posted image

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 9:58:27   
ledenka
še midva user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 10:12:21   
mismis
fino, še ena tema več za branje user posted image , še dobro  da sem na bolniški user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 10:37:05   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

fino, še ena tema več za branje user posted image , še dobro  da sem na bolniški user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  
Se vid, da sem tut jaz na bolniški.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 11:21:00   
sonček33
Se pofočkam!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 15:18:21   
biba007
Helou, še midva, še midvauser posted image

Da nemudoma izkoristim akumulirano znanje:
Kakšno stajico naj nabavim LBjčku?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 15:23:28   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Helou, še midva, še midvauser posted image

Da nemudoma izkoristim akumulirano znanje:
Kakšno stajico naj nabavim LBjčku?

mi je nismo imeli, ker bi M noter zdržal ravno 3 sekunde. v skrajnem primeru sem ga dala v posteljo, sicer je bil pa na tleh.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 15:30:16   
lana70
mi tudi, mi tudi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 15:31:35   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Helou, še midva, še midvauser posted image

Da nemudoma izkoristim akumulirano znanje:
Kakšno stajico naj nabavim LBjčku?

Mi je nimamo, mislim, da Živa ne bi vzdržala 5 min noter....medtem pa ko se je jan full igral v njej......če že rabim, da šibam na wc, ker naša žaba spleza že na kavč, potem jo dam v to prenosno posteljico, ki jo imamo v dnevni, da v njej spi čez dan.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 15:34:15   
ledenka
M je šel na WC zmeraj z mano user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 15:40:45   
kimsy
biba - mi jo sicer imamo, ampak intenzivno razmišljam, da jo zapakiram v škatlo in pospravim v klet. mala sploh noče bit v njej, včasih jo odložim samo za kako min. pa tečnari za znoret. Niti ni tako "škodoželjna" user posted image  in ne vztrajam. Zanimiva sta ji samo dva predala, en s copati, drug z njenimi čevlji, ostale škode user posted image  ne povzroča! user posted image   user posted image  user posted image
reby - a ti si na bolniški? Sm bolj malo spremljala zadnje čase, sori. Kdaj imaš pa uz?

Pa še eno resno vprašanje! user posted image  Lučka, ti pa ne beri, da se ne boš jezila na neodgovorne starše!user posted image
Naša je takoj, ko sm jo dala v vrtec prišla domov smrkava, kar sem tudi pričakovala. V petek je full zbolela, vročina, zabasan nosek, hud kašelj... Počasi se stvari umirjajo in razmišljam, da jo v sredo vsaj za ene 4 ure peljem v vrtec. Me skrbi, da bo treba spet uvajat. Kaj ve menite? Itak jo bo moja mami hodila okol 12-13 izkat, peljem jo za ob 8ih.

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 17:22:59   
Reby
bibon - mi smo imeli takšno: http://www.ceneje.si/za-otroke/otroska-oprema-in-pripomocki/otrosko-pohistvo/herlag-otroska-stajica-kvadratna_-_CX0016DC25
Je fajna, ker jo imaš lahko na 3 višinah, je pa res, da smo jo imeli že od čisto mejčkenega in jo bom pri naslednjem spet sigurno imela. Zaenkrat je na posoji pri barbijinih princeskah.
Mogoče je LB-jček že en mičkeno prevelik za navajanje na stajico, ker se že plazi in mu ziher ne bi bilo všeč.
Sem pa vedno nardila isto kot ajsi, kadar sem šla na wc ali pod tuš, sem ga vzela zram in zaprla kopalnico.
kimsy - če bo mala bolje v sredo, jo komot lahko daš za 4 urce v vrtec, če bo imela pa še preveč zabasan nosek, pa je jaz na tvojem mestu ne bi dala. Jp, jaz sem na bolniški treutno. UZ imam šele 24. (bom že skor 8 tednov nosečka).

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 17:28:41   
Sempervivum
SUPER Reby!

Evo še neju tule user posted image  Zaenkrat smo zdravi. Upam, da traja dalj kot en teden user posted image  Je šel ful z veseljem v vrtec, domov je prišel totalno razpoložen. Je takoj povedal, katera punčka je bila v vrtcu ... Jo je zgleda že ful pogrešal user posted image

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 17:36:40   
gapii27
stajica omejuje otrokov razvojuser posted image   to nam je na razvojni reklauser posted image   še mi smo jo meli, pa nismo tak švoh izpadliuser posted image

mi je nismo imeli, ker tak velke nimajo, pa tudi sta rajši na tleh... pride pa prav ja,da lahk kaj ponaredišuser posted image



(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 19:08:10   
ledenka
so meli pa eni frendi ful dobro kao-stajico - ograjo dolžine ene 6 m, ki se jo je dalo postavit v poljubno obliko. če imate prostor, je to morda dobra varjanta user posted image

nekaj takega:
http://www.jojomamanbebe.co.uk/sp+Baby-Children-Safety-Monitor-Lindam-Safe-and-Secure-Convertible-Playpen+A6884



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 19:14:22   
lučka 25
Evo, same ta stare spet na kup user posted image

biba, mi nismo imeli stajce. Ne bi zneslo, ker bi se ji zmešalo. Je pa tudi N hodila z mano na WC al pa ko sem šla pod tuš. Ko sem šla pod tuš jo dam v stolček za hranjenje, pa že ko rečem da grem pod tuš, ona leti po knjigice, ki jih potem gleda, ko se jaz špilam higieno.

kimsy, jah morma brat, komentirat user posted image  Poglej, če bo mala še kašljala, bo bolj slaba, potem je itak ne boš dala v vrtec. Drugače je pa tako, da če bo v redu jo kar daj v vrtec.

Pridem kasneje, ker hoče N gledat risanko pujso Pepo,....vidiš Reby, kaj naredi tvoja slikica.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 19:39:58   
Reby
Semper - super, da ste zdravi in da gre mali rad v vrtec. Pa tako smo se presekirale in prejokale user posted image
lučka - naš gleda zaenkrat samo Telebajske, pri Nodiju in npr. Palčku Davidu mu potegne samo pesmica, ostalo ne. Bajse pa gledamo z odprtimi usti user posted image  Viš, Pujso Pepo mu še pa nisem dol potegnila, ampak med živ žavom je tudi ne gleda.
Naš je nor na knjige z živalmi in tudi že pove skoraj vse živali (pav, slon - son, medo, kos, polž, bod - labod, puma, noj, metulj je bunga?!?, zajček, pis - pujs, muca, kokodak - kokoška, kikiriki = petelinček, gaga - račka itd. itd. bi še lahko naštevala), v glavnem res ful govori, očitno si vse zapomni , kar sliši in ponavlja, danes je npr. rekel šrauf, ko je videl, da sem ga držala v roki, jaz pa itak ful v smeh.
Najbolj je pa hecn, če se pokaka, pride k meni in se prime za plenico in reče kaku.
Aha, bibon - vem, da je Hedi imela en tak sistem za sestavljanje, ker so ogradili pol dnevne sobe.

< Sporočilo je popravil Reby -- 10.1.2011 19:40:36 >

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 20:46:10   
Sempervivum
Oj. Sem malega ravnokar dala spat, pa mam malo časa, preden se vržem v delo user posted image  Naš je tudi ful zgovoren. Je že septembra v vrtcu rekel krema (dobesedno), ko so ga vzgojiteljice previjale. So bile čist paf. Nam pravijo, a veste, da je K rekel krema user posted image  Midva pa, ja itak, sej kar naprej govori ... user posted image user posted image user posted image  Res, ponovi čisto vsako stvar, ki mu jo poveš. Novejša fora je ta, da če rečeš ob kakšni slikici, da se npr. muc oglaša z muuuuuuu, zmiga z glavo, pa reče neeeee. In pol ga hecaš do onemoglosti user posted image  Itak se ne naveliča.

Risank mu pa jaz še nisem dala gledat. Je pa zadnjič v katalogu od cicikluba videl Nodija in mu je bil ful všeč. Ves čas bi ga gledal. Mi uporabljamo svašta za gledat, listat. Aja, pa ko hoče kakšno knjigico gledat, reče: gledou, pa tako malo zavije z intonacijo user posted image  Gledamo avtomoto revije, pa kataloge ala neckerman, časopise, vse živo. Zmagovalne so pa itak knjige s tematiko živali na kmetiji. Konjički so zakon. I-ha-ha je stalno na sporedu user posted image

Za razliko od vaših, naš mali nima prav nič proti stajici. Imamo tisto čist navadno, z mrežo okroginokrog. Notri ga dam, ko se grem zjutraj umit in se ima čisto fajn. Dobi kakšno knjigico in kakšno živalico in potem se igra po svoje. Običajno pa se mu takrat pridruži moževa stara mama, da mu ni dolgčas, mene pa tudi ne skrbi, da bi se mu kaj zgodilo. Zadnjič je celo sam od sebe izjavil stajica, češ, noter bi šel. Je pa res, da nikoli ni dalj časa notri. Kakšnih 5 minut max.

Mirno nočko, pa lepe sanje user posted image

Nosečkam sem pa itak čist fovš user posted image  Jaz bi tudi user posted image  Tudi dveh se ne bi branila user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.1.2011 22:06:51   
lučka 25
Evo, da nadaljujem od prej.... user posted image  Jah naša madam pa časih na računalniku pogleda Nodija, pa pujso Pepo in baska Jona. Pri ribiču Pepetu pa uživa v glasbi. Je pa naša tudi ragla. Samo govori in ponavlja. Če pa kaj ne ve al pa pozabi pa reče to je.. kar pomeni povej mi kaj je to. Smešno pa je, ko izgovori moj doooolg ime in to vse 3 zloge, samo r  je l user posted image . Pa msešno mi je, ker sva vsakič, ko nama je kaj dala rekla hvala (jaz že zaradi poklicne deformacije) in je potem ona rekla hvala, ko nama je kaj dala. No, zdaj pa že dojame kaj je to in ko je res hvaležna reče mami hvala, oči hvala. Knjige so pa zakon pri nas. Imamo že par takih s tenkimi listi, se pravi da niso kartonke in tako previdno lista, ko ena fina dama. Zakon so pa živali in pa razna vozila. Da o reklamah ne govorim, je edina ki jih pregleda od začetka do konca, samo ne vem zakaj še kaj ne kupi. user posted image

Ja, ni kaj. Prav fino je slišat razne prigode, zgodbe o naših zakladih.

Pa da ne pozabim. Semper*, jaz bi tudi še enega, za dva pa če bosta bosta,.... Sva se ravno včeraj zgovarjala kaj naredit, a vsatvit 2 zarodka al 1,...pa pravi moj najprej saj mava še mal časa, pa itak morva do tja pridt. Pa jaz njemu nazaj, da itak bo zdaj uspelo. Tako, da samo še M počakam, potem pa gremo novim zmagam naproti.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?